Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Witam wieczornie :classic_cool: Czy ktos mi powie, kiedy ta zima sie wreszcie skonczy? 😡 Wlasnie spadlo nam kolejne 5 cm swiezutkiego, bialego puchu :P Wszystko fajnie... tylko nie w marcu! :P Szam - 🌻 Nina - ostatnio ledwo zyje, stąd ta moja malomownosc ;) Ale zaznaczam swa obecnosc przynajmniej :classic_cool: Dobranoc, padam na twarz 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie Was :) na stol stawiam goraca czekolade z pomarancza, a poniewaz humor taki sobie (glupi snieg) to sie zmywam... dzis mam b. napiety harmonogram dnia, zreszta caly weekend tak sie zapowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie gardło. Głowa też. I od wczoraj ząb. Po pracy lecę do UP - nie wydali mi pita, potem do banku, potem biegiem na rtg i w podskokach do dentystki. Jadę na weekend do domu, i trzeba sprawdzić co z tym zębem, bo nie chcę się tam zwijać z bólu. Dołączam się do tych co mają klapnięty humor... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uj! to widzę, że w całym karaju posypało tej nocy :) Ja nie mam klapniętego humoru, ale szaro za oknem, zaraz będzie mi się chciało spać. Kupiłam wczoraj \"Komnatę tajemnic\" i już dziś o 6 rano czytałam w łóżku :P coraz bardziej szkoda mi dnia na spanie, a potem żałuję :D Kluska - no co ty masz z tym zębem, słowo daję, że ja bym już się wkurzyła i kazała go wyrwać, no chyba, że to jakiś przedni kieł :D Borewicz - no, doceniamy, że dajesz znaki dymne życia :D Gio - dostałaś maila? Tygrysek - jak ja lubię te twoje poranne herbatki :D zajęty dzień? ale przynajmniej czas szybko leci i nawet się nie spostrzeżesz i będzie czas do domu. Saszka - to problem duży, bez kompa, bez netu, bez NAS, a my bez CIEBIE!!!!!!!! buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oki Gio - dostałaś maila, nie sprawdziłam wcześniej. Jeszcze raz pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, to nie jest ciągle jeden i ten sam ząb...poprzedni dentysta spaprał kilka :( Miłego weekendu diabołki, raczej nie będę miała dziś czasu, a wieczorem jadę odpocząć u rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Tutaj też chyba w nocy popadało.. i wiecie co, w Niemczech są jakieś zamiecie i śniegi i to-to ma do nas przyjść... podobno.. Chociaż znowu ja oglądałam pogodę i pani powiedziała, że ten weekend ma być mroźny, ale potem już takiego nie bedzie, a w następny może nie być nawet mrozu, ale moooże. W sumie.. na termometrze powyżej zera u mnie.. ale co z tego, jak śniegi mało topnieją, albo są kałuże na chodnikach, albo tylko wydeptane ścieżki przez ludzi .. i za wąskie na wózek i muszę kombinować:) Popisałyście tak o Linkingu, aż szybko włączyłam pocztę, czy czasem nie dostałam też coś a nie przeczytałam - i faktycznie piękny bukiet czekał w skrzynce :) Nina dobrze, że urząd masz z głowy, a tata niezłe wojaże zapowiada :) A teść.. faktycznie.. oryginalny ;) Kluska torebkę KOniec tygodnia i tyyle do załatwienia :o Mam nadzieję, że ząb będzie grzeczny i da Ci spokój :) ;) Tygrysek :D i nawzajem. Pianka niby taka niewinna, uznałam ją za słabsze zło.. i .. popłynęłam :) zresztą mała torebeczka to była ;) mhmm czekolada i z pomarańczą.. :) Air fajny masz ten staż ;) Kancelaria adwokacka brzmi poważnie, oby Ci się udało ;) (o ile sama tego chcesz ;) ). A one się nie zmieszają jak tak będę je polewać sobą.. ? ;) :) Będę kombinować:) Szam oj niedobrze, nie dość, że i tak miałaś pełno zajęći mało czasu na net, to jeszcze teraz w ogóle Ci przyjemność zabierają.. 🌼 Bore a co uszy zmarzły? :) a co Elleska porabia? Kachni odezwała się... ;) :P Wiesz.. w marcu jak w garncu.. :o Gio jakby się gniewał, to pewnie odpowiedziałby od razu w podobnym tonie.. ;) ;) :D Linking ❤️ Wiecie co, chyba wyczerpały mi się już pomysły na fajne prezenty dla Anioła... albo jak coś wymyślę, to takie trochę też i \"dla mnie\" lub mojej wygody.. ;) albo.. za drogie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23NewBorewicz
Gio ...jak mogłas pomyśleć że ja się obraziłem albo że mi coś za mocno powiedziałaś, doskonale wiem że to moja wina , i muszę sam to załatwić, egzamin mam 20.03.06 i tylko jedno podejście. Siedzę teraz po nocach i ucze się :P A co z Elles, to ma lenia, trzeba ją jakoś zmotywować, siedzi w domu teraz w weekend, i pewnie będzie się obijać;):P Pozdrawiam Was i qrde, brakuje mi już takiego normalnego wesołego gupawkowego pisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz :D jak to dobrze, że masz kierowcę :P ale skąd masz internet w samochodzie? :P Bardzo dobrze, że Elles się obija, kiedyś trzeba. Może jak się obija to wpadnie do nas napisać jednego ze swoich sławnych długich postów. Majorek - tak, chcę do kancelarii :) ruch, codzinnie nowi ludzie, więcej osób w pracy (tutaj tylko szef, księgowa i ja), poważne zadania, rozwój, doświadczenie, no i co tu kryć: większe pieniądze :D Budyń jest gęsty i kisiel jest gęsty, nie pomieszają się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prawie skonczylam tlumaczenie.... jeszcze tylko jedna strona... uffff :) Air -> kancelaria prawna?? super!!! bede bardzo mocno trzymac kciuki :) to prawda czas szybko leci... ale nie wiem jak sie wyrobie ze wszystkim co mam do zalatwienia po pracy... Borek -> 🖐️ cala Diabelska brać bedzie trzymac za Ciebie kciuki, wiec zdasz bezproblemowo!! na pewno!! Kluseczka -> to udanego weekendu Ci zycze, wypocznij sobie :) Majorek -> czekolada bananowa jest jednak lepsza od pomaranczowej :) mam nadzieje, ze sie te prognozy straszne nie spelnia i przyjdzie w koncu wiosna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juźż 3eci raz pisze posta, i na tych dziurach we Włocławku, z resztą wszędzie dzury są , zamyka okno, nie można w nic trafić, Airka .. neta to mam w laptopie, różnie to tam jest z tym zasięgiem. A Elleska..to nie wiem czy posta napiszę, zawsze musi czytać do ostatniego swojego posta , by nadrobić zaległości, a z tego co pamiętam ..to ma spore:D:D Tygrys...ja wiem że Wy będziecie trzymać kciuki, ale i tak muszę się uczyć;) O już śnieg pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Nareszcie weekend! Jestem wypompowana, w pracy mnóstwo dodatkowych zadań, promocji....myślałam, że tylko ja się w tym już pogubiłam i mam mętlik w głowie, ale okazało sie, że nie- dzwonili dziś do mnie dwaj kumple z innych regionów i tez mają kwadratowe głowy jak ja od nadmiaru informacji!! :) I w dodatku wiosny nie widac :( AIR- wow! Sekretarzenie w kancelarii adwokackiej to jest COŚ! Ja nawet kilka lat temu szukałam tego rodzaju pracy, ale ...nie udało się. Trzymam za ciebie kciuki! Majorek- taaaa, ty masz tak jak ja : naoglądam się np. takiej Magdy M. i potem warczę na mojego, domowego \"Piotra\" :) Powiem tylko tyle- czasem nie doceniamy tego co mamy :) Ale my kobity tak już MAMy...trudno ;) Kluseczko- nie smutaj się ! Odpocznij sobie w domowych, rodzinnych pieleszach. a z tym zębem to faktycznie jakiś długi temat ... Nie zazdroszczę. Ślę pozytywne fluidki! szam- jak to??!! Nie będzie cię?! To teraz w takim razie obarczam Tygrysa rolą INFORMATORA, i POSŁAŃCA wieści i informacji pomiędzy Tobą a Diabłami :) Tygrys- zgadzasz się? szamciu- trzymaj się cieplutko i pogłaszcz dzidzię od cioci po brzuszku ;) Borewicz- no ładnie! Mega wypas- Borewicz jeździ już ze swoim KIEROWCĄ! No to teraz tylko czekać, aż będziesz miał swoją pokojówke i Panią od naciskania klawiszy w postach do nas :D Tacy to się umieją ustawić :) Kachni- wiem, wiem, że nie masz czasu :) Ale pozdrawiam gorąco! A ja wybrałam się dziś z moja psina na spacer...chmmm. teraz to nie jest takie proste, bo droga płynie rzeka wody, naokoło samo błoto...pies nie lubi jak mu wycieram łapy po powrocie, ale trudno- nie sprząta po sobie, to musi to zdzierżyć! Mam samotny wieczór przed sobą i nie wiem co z nim zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa...zaś mi wcieło tekst Nina ...samotny wieczór...to tylko się racz, mało takich wieczorów jest,możesz zrobić coś dla siebie,odpocząć ...e znikam nic nie wwidać jak picze i co piszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam coś dla zdrowia i poćwiczyłam 40 minut! a zaraz zasiadam na kanapie z Porterem -piwkiem w roli głównej i oglądam \"Alternatywy 4\"- mogłabym to oglądać non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz... co ja to miałem?... :-O Aha... Ja też nie dostałem kwiatka... :-( Miło Was poczytać od czasu do czasu. Przyznaję, że trochę \"po łebkach\" (uwaga na głowy!) ale zawsze ... A w ogóle, to brak czasu i takie tam. Gdzieś przeczytałem, że \"lepiej nie robić nic, niż po łebkach\" ale pozwalam sobie na \"niezgodzenie\" :-P Rozmawiałem ze Znudzonym (Skypem na stacjonarny - rewelacja tak na marginesie). Znudzony z Anielicą mają się dobrze, czego i Wam, a największym ich zmartwieniem, to to (zespół taki... ), czy basen otworzyć w maju, czy dopiero w czerwcu. I nam życzę podobnych zmartwień... Pozostając w nadziei następnych poczytań... 8-) K.L. Ps. O tym kwiatku, to z racji dzisiejszego \"dnia mężczyzny\"... Świat się kończy. Kiedyś wszystkie dni były nasze, a jeden kobiet, a teraz...?! Specjalne uściski dla Majorkówny i Kluski-co biega bez... kapelusza. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobry wieczór dla Isy! (dolina?... :-P) \"Kilka słow o sobie\" mnie powaliło... Naprawdę :-) \"trzy\", \"sto\", \"tola\" \"sto lat!\", \"lat\", \"latka\", \"ola\"... siedem słów znalazłem od razu... Może jest więcej (?) Pozdrawiam :-) I idę do domu... Lubię to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wiedzialam, ze brak czasu, napiety harmonogram i Przyjaciolka jest tym czego mi trzeba... nawet nie mialam czasu pomysles o wlasnych problemach... od razu po pracy - korepetycje, a potem zakupowy szal z Przyjaciolka (ona kupowala, ja tylko ogladalam, chociaz jedne spodnie w C&A byly supeeeer).... Borek -> ucz sie, ucz, bez tego to nawet kciuki nie pomoga ;) Linking -> 🖐️ kwiatka chcesz?? kwiatka??? a nie piwo?? ;) Nina -> a Pottera juz skonczylas?? ja tak, na szczescie nie ma az tylu nie wyjasnionych watkow, wiec jakos przetrwam do nastepnej czesci... zreszta wyboru nie mam ;) Oczywisciem, ze SIE ZGADZAM i wszystko z przyjemnoscia Szamci bede przekazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kiedy przyjdzie wiosna? 😭 I kiedy do pracy będę przychodzić w suchych spodniach? :P Wczoraj ochlapał mnie autobus zatrzymujący się na przystanku (miałam ochotę nawrzucać kierowcy, ale co se będę humor z rana psuć :P ), dziś wlazłam w bajoro w drodze na przystanek, tiaaaa... :classic_cool: Jak mi jeszcze raz ktoś wspomni o nadchodzących opadach śniegu to utłukę :D:D:D Borek - Ty to mnie potrafisz kochany rozbawić, do łez! :D 👄👄 👄 (Ela nie patrz :D ) Kluseczka - znam Twój ból, wiem co przezywasz... 🌻 Dentystów jak psów, ale na fachowca trafić trudno... Pozdrowionka, padam więc spadam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Kachni- ja wiem, że mnie zaraz strzelisz w łeb, ale musze to napisać: u mnie dosypało śniegu! Jest biało jak szlag- fuj :( Tygrys- nie, nie skończyłam Harrego. Jakoś nie moge znaleźć chęci, czasu do czytania....Ciągle się kręcę po domu, tu przysiądę, tam coś zrobie i .... mijają godziny ;) A książka leży.... AIR- dziś pierwszy raz odpaliłam DVD z Jogą- masakra! Chciałam sobie rano poćwiczyć, zaraz po przebudzeniu i .... ledwo dotrwałam do końca płyki! Nawet nie wiedziałam, że jestem taka sztywna, nieelastyczna, pokurczona! Mam nadzieję, że następnym razem pójdzie mi lepiej, bo się zniechęcę! I z tym oddechem nie mogłam sobie za bardzo poradzić... Idę sobie zrobić zdrowe śniadanko, potem spadam w miasto, bo mam sporo rzeczy do załatwienia ;) Miłego dnia diabołki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble szar za oknem... naprawde mam serdecznie dosyc zimy i zimna... na szczescie dzis znow bedzie intesywny dzien... najpierw fitness (po zajeciach idziemy jeszcze na silownie :) ), potem do domu zjesc cos, przebrac sie i ze znajomymi do pub\'u na mecz :) Gio -> czy Twoja propozycja, ze po \"13\" jest nadal aktualna?? Kach -> a ja wlazlam w kaluze do kostki, bo myslalam, ze jest zamarznieta..... :P Ninka -> nie martw sie ja mialam to samo na pierwszym pilatasie, na poczatku moich cwiczen, ale zobaczysz, ze za drugim, razem bedzie lepiej a za trzecim jeszcze lepiej :) Saszka- > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! linking... to nie byla dolina:) to byl brak czasu:) tygrysek ... moja kolezanka mawia ze jak sie ciuch do Ciebie usmiecha to trzeba go koniecznie kupic;) trzymam sie tej zasady;):P musze powiedziec ze nie podoba sie to mojemu osobistemy tygrysowi;) borek... trzymam kciuki za przyswajanie nauki:) saszka 🌻 kachni... trzymam jezyk za zebami:) podpisuje sie dwoma \"ręcami\" pod podaniem o przyjscie natychmiastowe wiosny /chyba niezbyt poprawna polszczyzna to napisane:P/ gio... 🌻 borek po wawie jakby jezdzil to by mu prawka nie zabrali:P bo predzej kolo by urwal niz sie rozpedzil:P Nina... dzien dobry:) i tyle Was bylo na ostatniej stronie:) reszcie tez macham🖐️ a wczoraj sie spotkalam z kolezanka z ktora sie poznalam na innym topiku, oczywiscie jak zwykle mialysmy za malo czasu zeby opowiedziec sobie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello z rana ;) Cudne są soboty - czlowiek sie wysypia i nigdzie nie spieszy... :classic_cool: Nina - linczowac nie będę, bo u mnie tez spadl śnieg wiec wiem jak jest :classic_cool: Ale wlasnie powiedzieli w wiadomosciach, ze w Bieszczadach OBUDZIŁY SIĘ NIEDŹWIEDZIE!!! :D Tigre - takich przygod tez mam trochę na koncie :D Generalnie jestem jak wiesz dość zdolna i nawet hustanie się na krześle na kółkach nie jest dla mnie większym problemem... :classic_cool: Gorzej, że skończyło się spektakularnym upadkiem na oczach wszystkich wspołpracowników :P Isa - znam ten ból - ja nigdy na spotkaniach netowych nie mogę się nagadać, najśmieszniej jak wszystkie baby zaczną mowić na raz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk, też lubię soboty jak sie nie trzeba spieszyć.... wczoraj: autobus na mnie czekał 10 minut na przystanku, nie żebym się nie spieszyła, w drodze powrotnej teśż ostatnia wrzuciłam narty do autokaru - kierowca już odjechał, bo policzyli dzieci i stwierdzili że wszyscy są :), potem z mokrą głową leciałam na festiwal slajdów podrróżiczych, dzwoniłam do dzieci żeby sobie zupke chińską i parówkę... obiad o 22.30, dobrze że przytomnie najstarsze dziecko kupiło mięsko (mamy w sklepie obok takie gotowe od razu na patelnię róne z mięska rzeczy, np. sznycle albo roladki - mięso siekane owinięte w plaster boczku w środku żółty ser - nieraz mi życie ratują :) A dzisiaj też się spieszyc nie będę :) macie pozdrowienia od wysikanej Tośki, ja wracam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaajnie wczoraj wieczorem bylo :D Wspolne ogladanie meczu w pubie nad piwkiem to prawie jak bycie na tym meczu, z tym wyjatkiem, ze sie nie zamarza na dworzu ;) Legia wygrala 4:0, wiec radosic bylo mnostwo!!! A potem gralismy w bilarda, co do tego, kto wygral opinie sa podzielone, bo kazdy zwycieztwo przypisuje sobie ;) generalnie wieczor jak najbardziej udany - humor poprawiony, szczegolnie, ze za oknem pieknie swieci SLONCE :D Isa -> problem w tym, ze spodnie moze i sie usmiechaly ale w jendym miejscu zle lezaly... niby nic wielkiego ale jakos nie bylam w 100% przekonana, ze je chce... ;) Kach -> jakis czas temu czytalam, ze sa juz pierwsze przebisniegi i krokusy!!! :) Saszka -> hihihi zycie w biegu... zebys sie tylko nie rochorowala od tego biegania z mokrymi wlosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - w moim ogrodku juz w lutym zakwitl jeden biedniusi bratek :D Ale szybko zniknal, przysypany kolejnym opadem sniegu :P Milej niedzielki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) ja żyję żyję ale jestem trochę średnio niewyspana :P w piątek się wszystko udało, ale już mi się tak nie podobało jak za pierwszym razem, wtedy to był chyba urok nowości, albo ci piątkowi już nie byli tacy śmieszni :D A wczoraj byłam na tych urodzinach u cioci, było super, dawno niewidzianą rodzinę zobaczyłam i pojadłam i popiłam :D A do domu wróciłam o północy więc dzisiaj spałam do 8:30 ale jakoś tak nie czuję się super wyspana. Nina - ja po tej jodze z DVD zrobiłam szpagat, pierwszy w życiu i jeszcze udało mi się wstać samodzielnie hehe :) Pozdrawiam wszech i wobec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×