Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

slonce swieci:) hurra:) a ja musze siedziec w domu bo moje starsze dziecie ma angine... reszta rodziny poszla na spacer:) i jest spokoj:) nikt nie zadaje glupich i skomplikowanych pytan:) buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend nalezy zaliczyc do jak najbardziej udanych :) wlasnie wrocilam ze spotkania z panem A. bylo baaardzo sympatycznie, a poniewaz zalozylam sie o wyniku meczu AC Milan - Barca, to bardzo prosze za Barce kciuki teraz trzymac :) Air -> do 8:30 tylko spalas?? ja dzis wstalam przed 10 :P Isa -> duzo zdrowka dla dzieciecia, chorobom mowimy precz!! Kachni -> aha i ponoc widziano jeszcze motylka cytrynowego, wiec wiosna jest tuz, tuz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably po nocy nie harcuja??? co sie dzieje.... na dobry poczatek tygodnia stawiam dzbanek kawy i herbate karmelowa :) Jestemm sama w pokoju i tak chyba zostanie przez najblizsze 2h :) fajnie nawet taka cisza i spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. wypoczęłam przez weekend jako Nina nakazała ;) Mam lekkiego stresa, bo dziś powinno sie wyjaśnić co dalej z moją pracą... ja też żądam wiosny, ponoć ten tydzień to końcówka zimy, ale ja już nie wiem czy mam im wierzyć. Co do dentysty, to ja już znalazłam fajną i dobrą dentystkę, ale teraz trzeba naprawiać wszystko, co mam spaprane. Ten ząb który prześwietliłam - niewypełnione kanały i zamknięty. Bez komentarza. Miłego dnia i tygodnia, do dzbanków przyniesionych przez Tygryska dorzucam batoniki musli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ :) Odmeldowuję się i nie wiem, co się działo i nie wiem, kiedy przeczytam ;) Uległam.. własnemu ciastu :D a do tego jeszxcze siostra Anioła zrobiła drugie.. i też zjadłam trochęwięcej niż powinnam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Pogoda dzisiaj jest piękna, słońce świeci, ciepło jest, może to już rzeczywiście ostatki zimy? ja bym już chciała się powygrzewać, nie musieć się zawijać w szalik :) Nie chce mi się siedzieć w pracy :o byłam na poczcie i mnie kusiło żeby sobie już gdzieś iść, a nie wracać do biura, buuuuuu. Paszport teraz na gwałt załatwiam, bo może w długi weekend w maju uda się wyjechać na wycieczkę do Chorwacji, tylko dobrze, że się zorientowałam, że stary paszport był ważny do października 2005 roku, a czeka się miesiąc, więc jak jutro złożę wniosek to jeszcze zdążę :D Cała ja, zawsze wszystko w stresie muszę robić, a tak lubię spokój i za wczasu już wszystko mieć poukładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlumaczenie skonczone i oszlifowane. Dzieki temu, ze bylam sama w pokoju i nikt mnie nie rozpraszal to poszlo sprawnie i szybko :) Air -> ooo to zapowiada Ci sie bardzo fajny weekend. Ja tez musze paszpart sobie wyrobic i chyba trzeba bedzie juz sie za to wziasc, bo potem w sezonie to bede strasznie dlugo czekac... Kluseczko -> tzrymam kciuki ❤️ batonik muesli, jumi :) Majorek -> mniam, mniam a jakie ciacho zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No fajnie się zapowiada, tylko w związku z tym mam nowy problem :) nie wiem jak będzie wyglądało moje życie w kwietniu i maju, ale obojętnie gdzie będę pracować, jeżeli będę, to nie będę miała jeszcze urlopu, a potrzebuję wolnego na 2 maja. No i jeżeli zostanę tu gdzie jestem to zależy to tylko od szefa, firma prywatna więc, chyba mi na złość nie zrobi, a jak gdzie indziej pójdę to chyba też kwestia dogadania. Kurczę, czy ja zawsze muszę sobie znaleźć jakiś powód do zamartwiania się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, właśnie zauważyłam ze masz nową stopkę... dla mnie dzisiaj twoja nowa stopka do dzbanuszka :) tego mi było trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc I dzień Dobry! To bedzie WAZNY dzien! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybor herbat i kaw (sypana lub \"neska\") na stol, do tego swieze drozdzowki na dobry dzien :) kto zabtal slonce?? przeciez miala byc wiosna, a wiosna snieg nie ma prawda padac grrr Air -> na pewno uda Ci sie tak to ulozyc zebyc miec 2 V wolny :) Moze firma nie bedzie pracowac, zawsze mozesz sie jakos dogadac z innymi a ostatecznie wziasc dzien wolny \"na rzadnie\" lub rozchorowac sie ;) Ninka -> trzymam kciuki, mocno!! :) saszka -> oczywiscie, ze w zamarznietej kaluzy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - fajnie, że ci się stopka podoba. Ja się zakochałam w tym zdaniu gdy je usłuszałam parę dni temu. Myślę, że zamarznięta kałuża jak najbardziej odbija niebo :D Słońce u mnie też zabrali i jeszcze sypie takie cuś, ni deszcz ni śnieg, ale jest niefajne. Tygrysek - no ja mam nadzieję, że jakoś mi się uda zakombinować, bo to jedyna okazja żebym gdzieś pojechała w tym roku. Dzisiaj idę złożyć wniosek o paszport, a godziny urzędowania biura paszportowego są rewelacyjne 9:00 do 15:00 i jak tu normalny pracujący człowiek ma to załatwić. Muszę się wyrwać z pracy, dobrze, że to niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Tak, tutaj też śnieg pada .. Ja słyszałam wczoraj, że ludzie już marzanny nie topią, a to ważny zwyczaj, który wypędza zimę.. ;) A dużo wcześniej mówili o wracających bocianach.. i tak ze dwa tygodnie temu (nei wiem dokładnie ) były już przy Morzu Czarnym.. :) Bore \"kierowcę mam\".. heh niezly awans ;) Air w końcu nie zrobiłam budyniu z kisielem, bo zapomniałam o kupieniu mleka, a potem i o samej zakąsce :D I jak, ciocia zaskoczona. czy może domyślała się? Mój paszport też już nieważny, ale ostatnio i tak przekraczałam granicę na dowód :) Nina z tą Magdą M. to tak, że zobaczyłam i dotarło do mnie, że przecież nie musi wielkich kwiatów kupować, a wystarczy taki malutki bukiecik i.. nie musi być ich wiele.. tam stwierdziłam, że za dużo ich w tak krótkim czasie (bo to się nudzi ;) ). Linking :D Skoro ma tak mało zmartwień, to dlaczego do nas nie zagląda..? ;) :P Skypem na stacjonarny.. no no.. a to coś kosztuje..? ;) Kachni tak.. te bajora na chodnikach.. o ja o tym dobrze wiem, i one nie znikają.. mimo słońca i prawie codziennie te same kałużę muszę mijać, bo nawet jak pójdę w inną stronę na spacer, to tam .. mam przeszkody .. i dowiedziałam się, że mam dziurę w bucie, bo przemokła mi skarpetka.. A tyłka sobie nie rozbiłaś? albo głowy.. ? ;) A współpracownicy jak zareagowali? :) Gio a co tam u Ciebie ? :) Isa i żeby tak się jeszcze pieniądze w portfelu uśmiechały... ;) :D Saszka ładnie tam rozrabiasz ;) dzieci mięska kupują, obiady na późną kolację.. i dajesz do zrozumianie,a kto tam jest najważniejszy (bo się na niego czeka) ;) :D Tygrys meczyk w barze - fajnie :D A takie z jabłkami, orzechami i rodzynkami, gdzie daje się oleju, nie margaryny. A ja dziś herbatkę z hibiskusa i owocami :D Kluska mam nadzieję, że wyjaśni się na plus :) Całuski dla pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - no ja dowód to też mam stary jeszcze, wcale nie idę z duchem czasu :P a paszport muszę zrobić bo Chorwacja nie jest w Unii z tego co się orientuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucam na stół czekoladki - dostałam w ramach podrywu i teraz mam kłopot, jak to ładnie i sympatycznie rozwiązać, bo będziemy się raczej spotykać w miejscu mojej pracy ( o ile będę ją miała, bo oczywiście nic nie jest jasne, bo po co wyjaśniać 😡 ). Pan jest miły i sympatyczny, ale ... ;) A ja bym chciała tylko świętego spokoju :) Mogę leżeć pod gruszą, bo mam za oknem :) Ninka, trzymam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, odświeżam i czekam na Wasze posty, a nei zauważyłam, że nowa strona jest :) Air ja w związku z przeprowadzką musiałam wyrabiać nowy, na który czeka się ponad miesiąc, więc czekam ;) Kluska hehe.. znam ten \"ból\" ;) Hmm może jemu nie chodzi o nic więcej.. ;) ;) chyba po prostu musisz nie dawać mu powodów, do myślenia, że coś więcej.. no tak.. ale te dowody jego sympatii.. tez mogą być krępujące.. ;) Nie chce mi się nic robić, a tyle roboty w chałpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie nic nie chce usmiechac:( chyba mnie dopadlo przesilenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: Co wiecie o zwyczajach związanych z chrztem, co robi i kupuje chrzestna i chrzestny itp? co rodzice itd :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to powiedzieć..... Więc powiem najprościej jak umiem : JESTEM W CIĄŻY! Przez moją głowe pędzi milion myśli i uczuc od strachu, przerażenia po euforię! Nie wiem czy sobie poradzę, boję się...... Wiem, wiem, że na dziecko teoretycznie NIGDY nie ma odpowiedniego momentu, ale..... ja czuję się zagubiona w tym wszystkim.... Dowiedzieliście się drudzy- pierwszą poinformowałam moją dobra koleżanke,,która akurat do mnie zadzwoniła jak wychodziłam od lekarza...i byłam w totalnym szoku.... Mojemu D. powiem wieczorem. Pisze tak bezskładnie i nijako, ale naprawdę nie wiem co mówić, pisać, czuć.... To podobno 4 albo 5-ty tydzień, więc sam początek.... Szok, szok, szok, szok, szok!!!!!!! Jak to będzie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka -> Nineczko GRATULUJE 👄 👄 👄 to zrozumiale, ze czujesz teraz zamet w glowie, ale przeciez to jest wspaniala wiadomosc ❤️ Poradzisz sobie, sama pisalas, ze chcecie miec dziecko... a co do odpowiedniego czasu, to tak jak Szam skoro teraz jestes w ciazy, znaczy sie to jest wlasnie odpowiedni czas 🌻 Airka -> qrcze rzeczywiscie godizny w sam raz dla pracujacych ludzi.... 😠 Isa -> :D :D :D Kluseczka -> czekoladki?? TAK!! Strasznie mi sie chce czegos slodkiego a najlepiej z czekolada wlasnie :) a Pana traktuj normalnie, tak jak innych, chyba jest to najlepsza metoda :) Majorek -> dla Malgosi rzeczy do chrztu tj ubranko powinnien kupic chrzestny, czyli ta osoba, ktora ja do chrztu bedzie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś !! Cudownie !! To normalne, że nie wiesz co myśleć i czuć :) Oczywiście, że sobie poradzisz !! :) Sciskam mocno i czekam na relację, jak zareguje D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - GRATULACJE OGROMNE ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ja wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam :) hehe całuję mocno i ściskam. Ale twój D. będzie miał niespodziankę :D szykujesz jakąś małą, intymną imprezkę? Tygrysek - no sama powiedz jak można takie godziny urzędowania zrobić. Kolejka była spora, stałam 45 minut, ale w końcu doszłam do okienka i odbieram paszport 11 kwietnia, wszystko w czasie :P Majorek - hmmm co ja wiem o zwyczajach chrzcielnych? niewiele wiem, chyba tylko to, że gromnicę chrzestni rodzice kupują, a rodzeni szatkę? nie mam pojęcia. Isa - nie chce ci się uśmiechać? to ja się uśmiechnę do ciebie :D Kluska - :) Wiiiii Nina ja nie mogę, strasznie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie sytuacja w pracy opanowana, ale i tak biorę się za szukanie ! Nina, nadal się cieszę jak gupia z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nineczko raz jeszcze ❤️ :) a wiesz, ze Twoje Diablatko ma spore szanse byc Skorpionkiem :D Uwaga, uwaga.... od dluzszego czasu \"nosilam sie\" z zamiarem obciecia wlosow... badalam grunt, dowiadywalam sie od kolezanek gdzie chodza, czy sa zadowolone ale jakos ich fryzury mnie nie zachwycaly a ceny salonow odstraszaly... takze przechodze dzis kolo takiego nowego fryzjera kolo mnie - pusto... a co mi tam... tak, tak \"ciachnelam sie\" :P Od razu sie szczerze przyznaje, ze strasznie sie balam... po raz pierwszy w doroslym zyciu oddalam sie w rece fryzjerki, o ktorej nic nie wiedzialam... pocieszalam sie mysla, ze wlosy mi szybko rosna... wyszlo nie do konca tak jak chcialam... myslam, ze beda dluzsze a sa... krotkie!!!!!! no, nie \"na chlopaka\" ale krotkie!!!! tak krotkie ostatnio mialam w LO. Jednak jestem zadowolona :) I juz nie bedzie problemy, ze po aeroboksie mam mokre wlose - sa za krotkie aby tak sie stalo hehehehehehe :) Air -> a powiedz mi czy trzeba osobiscie po te papiery paszportowe jechac?? tez musze sobie wyrobic ale nie bardzo mam kiedy... jak wygladaja wszystkie formalnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka❤️ gratulacje!! pewnie że to szok i nigdy nie wiadomo czy to właściwy moment, ale z drugiej strony nawet jesli byś sie do tego nie wiem jak przygotowywała to milion skrajnych myśli przychodzi do głowy:D wiem, obydwie moje ciąże były zaplanowane wręcz z zegarkiem w ręku a i tak nigdy nie wiedziałam czy to dobrze czy to źle, a teraz wiem! to bardzo dobrze:D i z wypowiedzi mojej młodszej pociechy:D: jadł szarlotkę rękami i się oczywiście upaciał a że chciał grać na Playstation to miał przykaz na DOKŁADNE umycie rąk, wrócił jednak dość szybko z łazienki i moj mąż mówi: Olek chyba będę ci musiał udowodnić że tyko ochlapaleś te ręce w zimnej wodzie. Olek stwierdził oczywiście że umył dokładnie i w ciepłej. MKM /moj kochany mąż;)/ to czemu te ręce są zimne O: bo zmarzły.. MKM a czy mam iść sprawdzić czy mydło mokre? O: mydło... wytarłem:P no i jak się nie cieszyć że są dzieci:P dziewczyny !!👄 dziekuje za usmiechy, juz naprawde lepiej, ale co sie nakrecilam na ostatnie dwa dni to tragedia... chyba tylko ja tak potrafie z niczego zrobic rozpacz i to bez pms;) a, po dokumenty do paszportu mozna kogos poslac, jednak zlozyc je juz trzeba osobiscie:) niedawno paszport robilam, bo jechalam do kolezanki na slub do Niemiec i oczywiscie wyjechalam na dowod bo paszportu nie odebralam:D ps. skorpion to moj kochany mąż:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja:D tygrysku dla mnie to koszmar chodzic do fryzjera! naprawde wole dentyste:P bo bol fizyczny mija a ten psychiczny po stracie ukochanych wlosow trwa i trwa;):P ostatnio zeby odnalezc swoja stala fryzjerke po ktorej nie placze /jedna jedyna na cala wawe;)/ zatrudnilam nawet MKM:D i udalo sie:D tyle ze ja nosze na wszelki wypadek zachowawcze fryzury czyli obcinam tyle ile odroslo:D u innych fryzjerek nawet po takim zabiegu wylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie bylo to nie:D a teraz nadrabiam:D co do chrztu... majorku:D ja przez to ze mam dosc specyficzny gust to jedyne co chrzestnemu kazalam kupic to gromnica, reszte sama, a chrzestnych poprosilam zeby po prostu kase przeznaczyli jesli maja ochote na inny prezent dla dziecka:D w koncu matki najlepiej wiedza w czym by chcialy widziec swoje maluch i zeby te maluchy tez sie dobrze w tym czuly:D ja slyszalam ze chrzestna kupuje ubranka a chrzestny swiece i szatke /chyba jakas niesprawiedliwosc finansowa;)/ a z dziedziny zabobonow.... dziecko nie moze dostac w prezencie krzyzyka:( moj syn dostal i jak na razie /odpukac/ wszyskto jest ok, wiec pewnie tylko glupi zabobon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×