Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwirra

Mój mąż a samotna sąsiadka

Polecane posty

Gość Znam to z autopsji
I co???? Czekamy............:-) Faktycznie, ktoś przede mną zapytał sie, czy obiad czy kolacja....gapa ze mnie....no nic, zobaczymy jaki efekt z wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze Elwira pojeła taka decyzje. Pomysl z kolego \"sierotka\" to kiepska sprawa, bo tym samym mężuś se pomyśłi \"jak ona może to ja tym bardziej\" i jeszcze nie daj Boże małżeństwo sie rozleci. Brawo Elwira!! Jeśli Twoj mężus ma za mało napraw w domu, to może zabaw sie w \"psujaczkę\" ? Zacznij wymyślac przemeblowania...jakies choć drobne remonty?? A tak na marginesie to ta sąsiadka to doprawdy zwykła debilka i szmata bez taktu!! Napisz czy ja Twoja wizyta z mężem zaskoczyła :) Co takiego dobrego niby zrobiła na ta kolacje? Czym chciała zabłysnąc? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amee
moj powiedzial ze w takiej sytuacji by poszedl bo rzeczywiscie nie wypada odmowic poza tym takie grzecznosciowe spotkanie do niczego nie zobowiazuje. przy nastepnej propozycji kolacji by odmowil- dlaczego? nie potrafil sprecyzowac odpowiedzi. no fajnie! mnie to by nie zabral. faceci to swinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie świnie :) tylko ich rozumki nie mieszczą sie pod czaszka, ale wiecie gdzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somsiadka
miom zdaniem podoba mu sie ta kobieta a tak na marginesie to niezla z niej lafi..... rynda skoro wie ze ma zone i zaprasza go samego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazdeczka
Elwirko czekammmmmyyyyyyy i czekkkkkammmmyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
a jednak prowokacja?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czekajcie
bidule pozbawione własnego życia :D Pazurki już pogryzłyście z napięcia? Dajcie jej czas na wymyślenie jak akcja ma się roziwnąć. Następny odcinek tele-kafe-noweli będzie jak pani dopisze fragment scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato-herbato
dopisz dalszy ciąg..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZE KA MY
......____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieramy po 100 zł
Czyżby trójkącik????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
sorry, prowokacja, ale was ruszyło, co nie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że prowokacja to wiadomo
ale cienka jesteś - szybko wymiękłaś. Myślałam, zę pociągniesz jeszcze trochę ten topik ku radości innych. Cienizna z ciebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa zabawę to będziesz
miała jak kiedyś w życiu naprawdę spotkasz taką sąsiadkę :D Czego ci serdecznie nie życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj siee
nimi, napisz jak Ci poszło, wpisałam się tu parę razy i jestem ciekawa bo moja koleżanka miała podobną sytuację. Głupimi wypowiedziami się nie przejmuj, bo zawsze znajdą się tacy co nic mądrego nie mają do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jej miało pojśc
zabawiła się dziewczyna i tyle. Prowokacja. Tylko głupia jest i szybko jej się pomysły skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazdeczka
szmaciarze i tyle odrazu wydało mi się to dziwne ale jesteście jeopy że kręcicie scenariusz to bredni spierdalać huje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna
mój powiedział,że pomógłby raz czy dwa,ale i to niekoniecznie... Wobraziłam sobie tą sytuacje czyli,że samotny sąsiad mnie zaczepa i chce przyjść na zupe(brakuje mu domowych obiadów,kobieta go zostawiła)No i faktycznie na pocztątku bym się zgodziła(o ile wyglądałoby niewinnie),ale normalnym by było,że zaczęłoby mi to ciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazdeczka323f
Ktoś się za mnie podszył .Ale swoją drogą Elwirrro jesteś bardzo płytka , chyba rzeczywiście nie masz co nic lepszego do roboty skoro takie idiotyczne topici wymyślasz .Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
ktoś się za mnie podszywa!!! na obiadokolację mąż się wyfiokował, gdy powiedziałam, że idę razem, zbaraniał, a starał się udawać, że go to nie obeszło. Lafirynda otworzyła w powłuczystej szacie, było wino i krakersy. Rozmowa się nie kleiła, nie pomagałam rozładować napięcia sytuacji. Wpierdzieliłam wszystkie krakersy, poiłam obficie winem (pewnie drogie) i już wiem, mój mąż to sukiinsyn!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
co teraz????? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankinka
to będzie trudne, ale się zmuś i wywal go z domu, jak kocha to wróci, a jak nie to kij mu w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
kocham tego skurczybyka..... co robić? nie chcę go jej podać na tacy. Flądra i idiota. Rozmowy nic nie dają, on się wypiera wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×