Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Niezbędne są programy logopedyczne jeden za ok. 2000 zł., turnusy rehabilitacyjne koszt ok. 4000 zł.. Terapia Integracji Sensorycznej, terapia logopedyczna, hipoterapia, dogoterapia itp. Ogólny koszt specjalistycznej terapii wynosi ok. 2000 zł. miesięcznie. Można przekazać darowiznę oraz 1% podatku. Dziękuję za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i popołudniowe klik, klik.. przez chwile było tak ładnie i słonecznie a teraz znow szaro-buro, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pufff ale co to za weekend pod znakiem odśnieżania :) sypało od piątku, koło domu mam około 1,5 m śniegu... dobrze, że coraz bliżej wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest pieknie!!! slonecznie i snieznie!! lekkim mrozek - taka zima to moze byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sniegu napadało! a mnie to nic, bo juz w piatek bede w Egipcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniegu duuuzo! Psy są szczęśliwe jak nie wiem co! Ale mnie sie ciezko przez zaspy przedzierac! Bo tylko ja jeszcze zostalam z brzucholem!! teraz jeszcze jakis wirus mnie dopadl... buuu tygrys - ty tu nie wyjezdzaj z tym Egiptem, jak ja bym sie tak polozyla w ciepelku naplazy i poplywala w morzu.... marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, jesli Cie to pociesza, to plazy miec nie bede, tylko moze i twardy poklad statku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka spokoju bo maly Klopsik spi :) moze uda mi sie nawet kawalek filmu obejrzec ;) Od czasu wyjscia ze szpitala schudlam 5 kilo (od porodu w sumie 12), bo prawie nic nie moge jesc- Maly na wiele rzeczy zle reaguje (biegunka) i musze wszystko testowac... ogolnie jest wesolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pierwszy dzien urlopu :D Kati -> ale cos jedz, musisz, skoro karmisz!! chudniesz jak szalona, za chwile znow bedzie super laska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Bylam dzis na kontroli u mojej pani ginekolog i mowi, ze wszystko ladnie sie goi :) Maly dzis placzliwy i marudny- nie mam chwili spokoju na sen... moze w koncu zasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilka i weekend. Za to P dzisiaj jakaś niespokojna. Kati, może F będzie lubił zasypiać na piersiach? P uwielbia :D Tygrysku i jak pogoda? Teraz grają na RMFie o 120 tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys juz chyba w Egipcie! a raczej juz pod woda - znając ją!! :) Kati - dobrze,ze wszystko sie goi! no i rzeczywiscie chudniesz jak szalona! super - dodaje mi to optymizmu! Kamorek - oj to jak zasypia na piersi, to chyba ty nie mozesz zastąpić A.w tym względzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Zaczela sie era kolki i jest \"wesolo\"... Zamowilam chusty do noszenia Maluszka- podobno troszke pomagaja, a poza tym to chyba fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy taką torbę na niemowlaka, też jest zaraz przy brzuchu, a na kolki podobno pomaga czasem ciepły okład na brzuszek - czytałam w mądrych gazetach :-) Kurczelaski z terminem na marzec zaczęły rodzić - może i mi się uda szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wykonczony ;) Caly dzien bez snu (o nocy nie wspomne) - dopiero jak go wykapalismy kolo 4 to wreszcie usnal przed 6 i mi sie udalo zalapac na troche snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik przemeczony i niewyspany... Troche zasnal ale od 5 rana znowu mamy koncert... na szczescie na moment zasnal i moge cos zjesc w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i znikam :) czyżby zbliżało się przedwiośnie? :D A z P pojechała z samego rana na USG brzuszka. W niedzielę byłem pierwszy raz na spacerze - po balkonie - z córką :D Kati a ty czym smarujesz Franusia po kąpieli? Kurczę, myśmy używali oliwki Bambino ale wg nas wysusza skórę zamiast nawilżać. Aha, jak płacze to już ma łzy w oczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku ja uzywam parafine od samego poczatku :) Za jakis czas przerzuce sie na oliwke hippa i zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech A z P została na obserwacji w szpitalu :/ po pracy jadę spakować rzeczy i do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - a co sie dzieje?? dlaczego zatrzymali je w szpitalu?? Kati - niezazdroszcze, ale moze po pierwszym miesiacu sie unormuje mu rytm i troche dluzej bedzie spal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ghanuś Córka ma anemię fizjologiczną więc i dostaje żelazo i cebion, A zauważyła dwa razy w pampersie kropki krwii. Więc aby wykluczyć przypadłość, że jelitko weszło w drugie (czy jakoś tak) dostała skierowanie na usg brzuszka. Przy czym usg nic nie wykazało, wszystko w porządku. Lecz jakas pani chirurg powiedziala ze moze byc problem z krzepliwością tylko, że P miała wcześniej robione badania i bylo ok. Więc zatrzymali je na obserwacje i by badania zrobic. Oczywiscie badania wykazaly ze nie ma problemu!!! (tez Ameryke odkryli pffff). Ordynator stwierdzil ze faktycznie ma anemie lecz to naturalne w okresie 3 miesiaca dla wczesniakow. Wszystko by bylo ok ale warunki w szpitalu w Cieszynie są tragiczne!! Rzekłbym żałosne i żenada. Az współczuję, że ja się w nim urodziłem. Jutro jak nic nie powie ordynator A sie wypisuje na żadanie. Trzeba splywac z tamtad jak najszybciej. Pokoje sa przechodnie, matki nie maja lozek tylko ponoc o 20tej maja sobie isc po materace do spania. Na oddziale dzieciaki kaszla i maja katar i kuzwa oby nasza P nie zalapala tego. Wiec jesli macie jeszcze szanse to omijajcie szpital w Cieszynie szerokim łukiem (przynajmniej odzial dziecięcy, chociaz ginekologiczny w sumie tez a i urazowke takze, jest tam jedna pielegniarka starsza babka ktora jest nieludzka). Po prostu warunki sa fatalne. Aha i nie dosc ze byly dwa aparaty USG, to w tym jedno \"nieczynne\" a to czynne lekarz nie potrafil obslugiwac. Kur*a i on jeszcze stawial diagnoze. Dobrze ze w marcu jedzie corka na usg głowki do Bielska i tam zaplacimy dodatkowo by zrobili jeszcze usg brzuszka profesjonalnie. Normalnie piknik paranoja w tej Polsce. Jeszcze chwila i ludzie zaczna podkladac bomby. Przed chwila wyczytalem pytanie czy przejscie Polski do euro zlagodzi kryzys. Czy jakos tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy kolki ciag dalszy ;) Kamorku to ja na szpital narzekac nie moge choc niektorzy maja o nim zle zdanie (ja bylam akurat bardzo zadowolona) ;) Poza kolka niewiele sie dzieje- w sobote chce sie wybrac do fryzjera bo patrzec na siebie nie moge (choc podobno wygladam ladnie :P ), a poza tym musze troche z domu wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :) wiesz, to jest tak, jest tam paru dobrych lekarzy, np. były ordynator oddziału ginekologicznego i aktualny ordynator oddz. dziecięcego. Ale warunki sa fatalne i reszta personelu... Za to na szpital wojewódzki w Bielsku był w porządku. Dzisiaj miała robione jeszcze raz USG przez fachowca i wyszło ze jest w porządku. A sie wypisuje na żądanie. Znalazłem dobra sprawe ze zrobili corci badania na zelazo. :) Dziwna byla to noc bez tych dwojga ;) brakuje mi ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×