Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

11.10.2005----------11.04.2006 godzina 13.46 馃憚 FLOWKA 馃憚 FLOWKA 馃憚 FLOWKA 馃憚 馃尲 PTASZYSKO 馃尲 PTASZYSKO 馃尲 PTASZYSKO 馃尲 鉂わ笍 TWA 鉂わ笍 TWA 鉂わ笍 TWA 鉂わ笍 OTO TRZY ZJAWISKOWE i INTRYGUJ膭CE KOBIETY, TWORZ膭CE TEN NIEZWYK艁Y TOPIK !!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wow!! Tanczaca---> Jak to piknie wymyslilas, odcelebrowalas ta chwile... :) Prawie widze swieczki na torcie. To ja nie pozostane w tyle ale tak standardowo, staroswiecko i nieorginalnie tylko: 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Taak Ptaszysko, to Nasza Chwila i w tym tygodniu jako niezwykle Kulturalne Kobiety Kawkowe jemy tort :p i oczywi艣cie pijemy KWAK臉!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czuje sie zaszczycona... zwlaszcza, ze nie jestem tu obecna od pierwszej stronicy... jak w EKT :) Zalapie sie na kawalek torta?? (tylko bez swieczki prosze) i kwake??? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 馃憚 馃尰 馃憚 馃尰 馃憚 馃尰 馃憚 Nie b臋d臋 gorsza i te偶 pocelebruj臋 t膮 historyczn膮 chwil臋 !!!!!!!!!! Sta艂o si臋! Teraz juz tylko do przodu kobiety ! Trzy niezwyk艂e baby na niezwyk艂ym topiku ! Oby tak dalej ! :D 馃尰 馃憚 馃尰 馃憚 馃尰 馃憚 馃尰 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mia艂o byc przyzwoicie Ta艅cz膮ca ! Flowka ma w艂asnych 艣wieczek o r贸偶nej kolorystyce i rozmiarach mn贸stwo ! W domu ! :D Na p贸艂ce ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ej no... bo nie kumam... A co jest nieprzyzwoitego i zboczonego w torcie, swieczce czy polce...?? Bo ja jakas niedzisiejsza chyba jestem... O_O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko - nie ma nic nieprzyzwoitego w tym co piszemy. I tak ma zosta膰 do ko艅ca tygodnia ! Ta艅cz膮ca - p贸艂ka prawie pe艂na. 艢wieczek op贸r. Ale jakby cu艣 to jeszcze jedn膮 wepchn臋 ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
flow---> Jaki opor...??? Rany... jak Bozie kocham nie rozumiem o co chodzi z ta pukla i swieczkami... :O Tanczaca---> A po co Ci wiecej jajcow...?? Od jajcow cholesterol rosnie :) Ale Ty zdolna bestia jestes... upchniesz w razie czego dwa jajca :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem, 偶e jestem zdolna!!! Ju偶 dawno to wiem :P Ale pomimo moich talent贸w nic z tego nie wyjdzie, bo to modyfikacja jest, wyrzuci艂am kur臋 i teraz mog臋 nadzia膰 tylko jedno jajco w jej miejsce, bo wok贸l jest 6 plastikowych jajc贸w ----->jedno bia艂e, jedno czerwone, jedno r贸偶owe, jedno 艂ososiowe, jedno rzu艂te i jedno niebieskie:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jajca b臋d膮 r贸偶nokolorowe na pewno ! I b臋dzie ich wi臋cej niz jedno ! I stroik 艂adny 艣wiateczny b臋d臋 mia艂a ! Sama se zrobi臋 ! :D Ju偶 mnie lenistwo nachodzi i nic si臋 nie chce ! Moze by tak przyspieszy膰 艣wi臋ta ? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No to rozumiem... Teraz robia takie koloryzujace bardwniki to co niby do srodka jaja nie przenikaja. I jeszcze sa takie naklejane... A ja to zawsze w cebuli gotuje i potem drapie jak mi sie chce :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ... troch臋 po艂azi艂am po mie艣cie i stwierdzam, 偶e jeszcze dla mnie but贸w nie wyprodukowali ! Moze co艣 bym znalaz艂a ale nie tak膮 cen臋 ! Zrobi艂am malutkie , tyciutkie zakupy i lod贸wa si臋 troche zape艂ni艂a. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dla podkre艣lenia wa偶no艣ci tych dni, zosta艂a zakupiona sa艂ata zlodowacia艂a i 偶urawina do mi臋s :P Ae jajek wymaca艂am, naj艂adniejsze by艂o jajko Ferrero Rocher, takie du偶e z kokardk膮:D Teraz czas na wa偶ne sprawy, bo potem po 21.00 zmuszona b臋d臋[czytaj: ca艂a radosna] po raz nie wiem kt贸ry, s艂ucha膰 艣wiergotania Flowki o bara...ch - bara...ch:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艁adnie to napisa艂a艣 ... radosna b臋d臋 ... Noooo - po艣wiergotam troche chocia偶 dzis jaka艣 padni臋ta jestem. :D Jajca mam juz w lod贸wce. W programie b臋dzie sa艂atka Ta艅cz膮cej ! :D Oczywi艣cie na 艣wi臋ta !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sa艂atka kukurydziana z fet膮 Feta w roli g艂贸wnej w sosie oliwowo - octowym z kukurydz膮 i oliwkami. SK艁ADNIKI 20 dag ziaren kukurydzy (z puszki) 30 dag sera feta du偶a czerwona cebula 2 z膮bki czosnku p臋czek natki pietruszki 4 艂y偶ki oliwek bez pestek 2 艂y偶ki oliwy 4 艂y偶ki octu winnego grubo zmielony pieprz suszona ostra papryczka s贸l SPOS脫B PRZYRZ膭DZANIA Kukurydz臋 os膮czy膰 z zalewy. Fet臋 pokroi膰 w kostk臋, opr贸szy膰 grubo zmielonym pieprzem i pokruszon膮 suszon膮 papryczk膮. Cebul臋 obra膰, op艂uka膰, pokroi膰 w cienkie pi贸rka. Natk臋 op艂uka膰, osuszy膰, posieka膰. Ubi膰 oliw臋 z octem winnym i zmia偶d偶onym czosnkiem. Doprawi膰 szczypt膮 soli. Do miski prze艂o偶y膰 kukurydz臋, kostki fety, pi贸rka cebuli i posiekan膮 natk臋. Pola膰 przygotowanym sosem i delikatnie wymiesza膰 (tak, aby kostki fety pozosta艂y w ca艂o艣ci). Sa艂atk臋 przykry膰 i odstawi膰 na 30 minut. Podawa膰 posypan膮 pokrojonymi w plasterki oliwkami. Oto przepis na sa艂atk臋 kt贸r膮 robi TWA i Flowka na 艣wi臋ta... Ptaszysko niech nawet nie zerka i przeleci obok oboj臋tnie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko b臋dzie mia艂o wyb贸r w sa艂atkach bo ja zrobi臋 inn膮 ! :D Kukurydza + fasola czerwona + pieczarki konserwowe + jajka + zielona pietruszka - i to wszystko przek艂adane majonezem i ketchupem !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko ma sw贸j repertuar wi臋c : pierogi jako pierogi a nie jakie艣 zapiekanki, 艣ledzie pod r贸偶na postaci膮 (chyba) sa艂atka jarzynowa (krojona z linijk膮) nieprzyprawiana placki ziemniaczane (bez sos贸w w臋gierskich) nale艣niki (nie wiem z czym) hauwa (maczana w odrze) To dopiero jest wy偶erka ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I jeszcze Flowka nale偶y doda膰, 偶e Ptaszysko nie cierpi napoj贸w do rur ani kwaki, uwielbia natomiast swojego 艣mierdzila 呕 lub innego w ka偶dym miejscu, w ka偶dym czasie, w ka偶dej sytuacji 艣mierdziel jest dobry na wszystko :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko zdecydowanie wol臋 jak podejmujesz kobiece decyzje... :P Wtedy jest d艂ugo przyjemnie :D Czy偶by艣 w Samotni robi艂a porz膮dki 艣wi膮teczne i wyciera艂a wieloletni kurz z p贸艂ek, szczeg贸lnie z tych, na kt贸rych stoj膮 ZOO i Noble Ma艂e i Du偶e? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj na kolacj臋 zaserwowa艂am sobie hiciora : polewk臋 kaszow膮 z kalafiorem ! Ostatni krzyk mody w G ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×