Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nic nie widzę na oczy ale do piekarni po 7 dotarłam...już nie pamiętam kiedy kupowałam o tej porze chleb...czujemy się obie beznadziejnie ale żyjemy ! Pije kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. U mnie duszno i mam nadzieję, że wieczorem zagrzmi choć trochę bo nie ma czym oddychać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Szukam mojej pięknej połówki:D nie widziałyście jej??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca :D miło cie widzieć 👄 Mogę liczyć na kawkę po podróży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało?Dlaczego masz taki nastrój?? [przytula tańczącą,żeby pocieszyć,rozglądając się czy z boku nie nadchodzi Orlica z wałkiem :O]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi z powodu twojej psinki,ale będzie dobrze nie martw się na zapas [przytula znów Tańczącą,żeby nie była smutna] Masz wiadomości od Orlicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Ty nie wiesz co się dzieje???? Dziwne :( ale będę tu zaglądał,może wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się piszę na kawkę jeśli można :D Powiedz co z Flowką??? We wtorek na noc jadę do Niemiec :( mam nadzieję,że spotkam Orlicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla Flowki,buziaki dla czterech łap. Wszystko będzie dobrze zobaczysz :) Uciekam do rodziców,a ty spróbuj namierzyć Orlicę. Proszę. ))) Będę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak namierzę Ptaszysko to zacznę zapewne strzelać, bo tylko podróż na księżyc może rozgrzeszyć jej nieobecność i brak zasięgu chyna że sie zdematerializowala i został duch..ale jego też nie ma...:P A mawial Wielki... Bez serc, bez ducha, to szkielety ludów\". ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak miło Cię widzieć na kawce!! To jest złośliwość przedmiotów martwych..akurat teraz, kiedy potrzebuję nie ma kontaktu :( Idę na rozmowę i zastrzyk do WET...wiesz, że się boję...boje się, że ktoś zdecydował za mnie[choroba) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×