Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Skończyłam Moje Laseczki -- PRISON BREAK !!! MOMBA NUMER ONE :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałam, że będę nocą dzwonić do Ptaszyska, żeby pożyczyła colta 9 mm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich rzeczy sie nie pozycza :P Ja jeszcze nie zaczelam ;) PS. Sama jestes drewniany kijek zawiniety na koncu sluzacy do podpierania sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Ptaszysko na mnie wszyscy mogą się oprzeć :D A teraz hit dnia!! Jest to coś na co czekam pozostałe miesiące roku...cudownie świeże...młode... w środku z soczkiem...śliczne bo zielone...a te włoski na końcu przyprawiają mnie o zachwyt...zara sobie wsądze i będę się delektować...należy pokonać stres!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to poki moge nie bede sie o nic opierac :P Na laske przyjdzie kiedys czas ;) To milego ciumkania!! :) Bo ja lece. PS. Cynku nie bylo, znaczy moje KM nie potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie o konsumpcji... :P W dupke i tak wsadze, bo na jutro musze miec zwarta i gotowa, a przede wszystkim pelna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wpadłem na kawkę :) jak zwykle czarna bez cukru :) A gdzie moja Piękna❤️??? TWA dzięki za muzę 👄. Jak Cztery łapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku z tego co wiem to Ptaszysko jest dzisiaj niezsieciowane i chyba będę musiała pożegnać Cię w jej imieniu!!! Cztery Łapy walczą dzielnie z chorobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak ciumkanie? :) Tygrysku---> JA nie wiedzialam, ze Ty taki smakosz jestes? :D 👄 Robal---> Milego i Tobie!!! Jak weekendowe moczenie pupy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem spakowany,gotowy i cały Wasz :D Piękna powiedz mi jeszcze na czym odsłuchać tą muzę??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYgrysku... musiales wspomniec o walizkach? 😭 Zapewe masz WinAmpa...? Wiec przeciagasz sobie muzyczke myszka do WinAmpa i hejah! :D Chyba piosenka ma za dlugi tytul i sie rozjechalo rozszerzenie... Mozesz wpisac w nazwie na koncu \".mp3\" to sie naprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem winampa windows media player,realplayer i nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :D A w czwartek ma byc zimno!!! MOwilam, ze tak bedzie :) Na J, czy na P, czy jeszcze gdzies indziej? Tygrys---> Zaraz pchne jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam co w zeszłym roku się nią opiekował specjalista chirurg!!! Specjalnie przyjedzie limuzyna, żeby miała z powrotem wygodnie jak będzie brzuszek bolał!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> JA mysle, ze specjalista, tam sami specjalisci. Ja o nazwisko pytam. R...? :) 56zl to kupa kasy!! Wolalabym gola i wesola chodzic!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×