Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nietomna dzisiaj jezdem😭 reklamy mi latają przed nosem ...nic napisać nie mogę...dzwonek se wysłalam na cudo...i nie zaznaczylam jaki...i error... kawy nie piłam jeszcze!!!a w ogóle to wqrwiona jestem i nic mi nie pasi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatanie zęba kosztuje 5 dych...najmniej a jaki hałas robią zanim wylądują..czyżbym miała nad swoim domem szoszę samotolotową!!! Orzeł też wylądował ;) Heh mam dzień do jęczenia ...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy ktory zab... Czesc idzie na NFZ :P Ciesz sie, ze ulica czolgi nie jezdza. Ja tez zaraz sie wznosze... Mam nadzieje, ze sie nie zderze z zadna wielka machina tam w gorze... Bo tragicznie bym zginela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby doszlo do zderzenia to ewentualnie moje zwloki bezpiecznie by spadly (byloby co pochowac), o ile mialby kto pociagnac za sznureczek :P Ale to i tak przy zalozeniu, ze nie wpadlabym po odbicoi do silnika i nie rozniosloby mnie na wszystkie strony razem z tym spadochronem :P Ale wtedy samolot tez daleko by nie polecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk nie ma pilota to ja mu dobrze nie wroze... Bedzie lecial poki nie spadnie, bo autopilot ladowac nie umie :D Ty lepiej zejdz do piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA gdzie się szlajasz ? Dzwonię do domu i nikogo ! Zostaję dzisiaj dłużej w pracy ! Ludzie - trzymajcie mnie - ta moja GK to ma pomysły ! Pogadamy dopiero wieczorem ! I jaki smys od jakiego Jeżyka ? Tego wczorajszego ? Ni ma ! Nie dałam numerku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Tylko, ze prawie jakby mnie nie bylo :( Pracuje :( Tanczaca---> JAkbym ja dostala Z to tez bym byla S, S i O... Wiec sie nie dziw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilom wpadly mi w ręce igły półokrągłe, zastanawiam się mocno skąd się wzięly w pudełeczku na spinacze? ;) Flowka nie ma już cekinów..wykupiły baby i co? nie absolutnie się więcej pytać nie będę:czy chcesz? co Ty masz w ogóle do powiedzenia... masz nosisz cygańską spódnicę i koniec...to polecenie służbowe! :P Premierowej się nie odmawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ma Cie szlag trafiac?! Naturalny odruch... Swedzialo... (gojaca rana zwykle swedi - to dobry objaw) Ja sie czasem nieswiadomie drapie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że swędzi Ptaszysko ale nie wolno, bo sobie szwy pozrywa...musi wytrzymać ten tydzień..cały czas z nią gadam ale ona jest taka biedniusia i słabusia, że już nie wiem jak jej pomóc... A sama mam dużo do przemyślenia...a moja głowa dzisiaj jest tylko od parady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od gadania jeszcze nigdy nie przestalo swedzic przeciez... Odruch. Na odruch nic nie poradzisz... Wiem przeciez, ze nie moze... Ty jestes od tego, zeby sie nie drapala :) Przy okazji bedziesz sobie przemysliwiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To opowiedz byla na glos z przestworzy!! ;) NO... kleszcze sa wredne. U mnie to tato wyciaga... Ale jakos dawno nie zalapal, na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz? Ptaszysko? ;0 Dzisiaj przypominam mombę bo wszystko mnie drażninawet wariat do kranu nie pasuje, bo się gwint wyrobił i muszę kupić wygietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odprezylas sie, bo sie nie rzucalas, nie slalas rzewnych smsow - to wnioskuje, ze ten Szekspir mial na Ciebie dobry wplyw :P A momba to skad wiesz jaka jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucam k...po domu...w WP nie słychać !!! :P Wysłam płaczliwego ale nie dostałam odpowiedzi! Patrzę na przecudną plecionkę białą i myślę o Jeżyku czy się nada :D Gondolą kupiec wenecki płynie muszem za nim nadążyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×