Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość
no hej agniecha zaglądnęłam tutaj bo u marcówek cisza i jak Twoje zdrowie bo ja znowu zasmarkana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie spoko, ale psyche mi siadła, miałam problemy w pracy, ale nie chcę do nich wracać :( lecz się słoneczko, bo Ci się będzie strasznie ciągnęło, ja już czwarty tydzień cały czas kaszlę, zarażony przeze mnie kolega - już trzeci tydzień, jakieś paskudztwo panowało w naszej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie sama leczę się jak mogę i niewiele to daje przez chwilę jest spokój a potem od nowa to samo a poza tym kopie kopie nareszcie!! Wiem że jeszcze pożałuję tych słów ale na razie się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sabra, ja już pewnie też byłabym zdrowa, gdyby nie głupie dziewczę, które pracuje u mnie w biurze. panna ubierze się w cienką koszulę, spodnie w kantkę i szpileczki - bo jeżdzi samochodem i jak przychodzi do biura to jej zimno. a klima codziennie grzeje na poziomie 21-22 st. więc co robi dziewczę? włącza elektryczny piecyk! i robi w pokoju siekierę. na korytarzu jest chłodniej, czasami jakiś przecią, a w pokoju duchota co nie miara. i weź tu bądź zdrowa. jutro jej zabiorę ten piecyk - choćby dlatego że jest mój - i zamknę w archiwum. bo już mam dość tego! nie sposób jej wytłumaczyć, żeby sie cieplej ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to nna prawdę współczuję ale tak to juz jest że niektórzy nie rozumieją pewnych rzeczy pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podliczylam sobie kilogramy z poczatku ciazy i teraz i przytylam juz 14 kg!!!!:( przez ostatnie 5 tyg 5 kg,zostalo 7 tyg,wiec jeszcze plus 7 kg (scenariusz optymistyczny).O ranyyyyyy 21 kg buuuuuu a plus do tego 12 kg ktore przybralam w ciagu roku przed ciążą maly slonik ze mnie:) mam nadzieje,ze moje malenstwo wyssie ze mnie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DEDE ja mam 12 tc a też jesem okrąglutka. PRzed ciążą też nieco przybrałam w ciągu ostatniego roku, nie wiem ile dokładnie ale wydaje m się że jakieś 5 kg. Także startowałam z zapasem, a czas jeszcze pokaże jakie \"wyniki\" osiągnę. Ale mam to w d....... Moja koleżanka z pracy stosowała w ciąży dietę no i niestety nie wyszlo to na dobre dzidzi - maleństwo się urodziło (2.800 wagi). Nie wspomnę już o szalonej żonie mojego kumpla, co to jest aktorką i po scenie latała do końca ciąży jak również szczyciła się tym, że przytyła jednynie (!) 6 kg. To chyba trochę za mało - i tez problemy z dzidziusiem były niestety :-( Także ja się nie obżeram, ale sobie też nie odmawiam !!!! Idę spać , miłych snów dla was i waszych dzieciaczków Jutro wielki dzień, moje pierwsze USG - troszkę mam cykora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dziś ospała i coś wydaje mi sie ze taki cały dzień bedzie, a dzidzia dała mi pospac tylko do 7.30:O i cos mi sie wydaje ze zaraz spowrotem pojdę spać. A wam jak dzionek sie zaczą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u was tez sloneczko?:) odliczam do dlugiego weekendu:D jak samopoczucie? ja wczoraj nawet nie wiem kiedy zasnelam i obudzialam sie przed 22 a potem oczywiscie zasnac nie moglam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile dni
po ilu dniach test wykarze ciaze??????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quick wykryje już po 6 dniach od zapłodnienia :) Cześć dziewczyny :) Jak minęła noc?? Mi straszne skurcze łydek łapały :(chyba potasu mam mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nedobla:) mi noc minela jak z bicza trzasnal... ledwo co zasnelam a juz sie budzic musialam. mysle nad slaba kawa z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! ja dzisiaj raczej tylko czytam, nie piszę, bo mam sporo roboty. pozdrawiam i miłego dnia!!!! niedobla - weź magnez na skurcze - pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi narazie zabronił brania witamin mówi że czasem to nie pomaga a szkoda dopiero od 10 tyg mam brać :) Jem niby dużo pomidorów i soki pomidorowe ale to widocznie za mało. Ja dzisiaj spałam na materacyku 120X60 hehehe bo przeprowadzke mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest jeszcze inny sposób - więcej solić potrawy, mi np. w tunezji brakowało soli i miałam straszne skurcze, zaczęłam dodawać i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi osolenie to od 4 lat wogóle nie solę...jak byłam w pierwszej ciąży to lekarz mi zabronił bo strasznie puchłam...i tak się przyzwyczaiłam że teraz wogóle nie solę :) Teraz bede brała prenatal bodajże a wiem że tam jodu nie ma i zastanawiam się czy nie zacząć brać soli bo słyszałam że niedobór jodu też szkodzi dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia połozyłam sie ale nie zasnęlam, a czuje sie dobrze, dzidzia budzi mnie bo muszę zjeśc, a mam normalnie takie ssanie rano az mi nie dobrze się robi, no i trzeba wstać:) ja sobie posprzątałam mieszkanko u siebie na gorze i zrobiłam naleśniczki z dzemem, tak mi sie zachciało, a teraz mam problem co dla mojego kochanie zrobić, chyba frytki :) Niedobla ja to bez soli nic nie zjem, tak jestem przyzwyczajona i ciezko by było nie solić:) ja sobie dziś na kawkę pozwoliłam i nie powiem nawet mi smakowała:) Dobry humorek mam dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam chleb z pomidorami:) pycha slodziutkie no juz dawno takich nie jadlam:D kurcze mowicie do chcecie - zwykle dania smakuja najlepiej prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusiaaaa---> co Ty tak pracujesz ciezko? dede ---> a Ty gdzie sie chowasz? Izaa----> juz tradycyjnie - rodzisz juz?:) Roza pewnie spisz, a niedobla nie wiem gdzie sie podziewa.... jakos samotnie dzis tu... pomidory zjedzone, herbata wypita a teraz spac mi sie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×