Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

dede - właśnie miałam pytać kiedy ten wyjazd, tak się dzisiaj zastanawiałam :) trzymam kciuki!!!!!!!!!! trzydniówka - to takie coś przez co czasem przechodzą dzieci, głównie niemowlęta, tak pisali w gazecie, znaczy się ich wersja grypy, trzydniowa gorączka, nieprzespane noce, czasem kończy się wysypką :) właśńie przeszedł to synek znajomych :) muniu - dokładnie, moja córcia ma już 5 tygodni :D i jest nieźle papulata :D teraz ma trochę krostek na twarzy i walnęła 2 b. rzadkie kupki (a nie mówiłam), ale położna powiedziała że to jej reakcja na moją infekcję, wypiłam trochę soku, raz jabłkowego, raz porzeczkowego, a miałam temp. możliwe że zamieszałam i stąd to wszystko, ale dałam jej pół fiolki lakcidu, jak mi kazała i kupki są normalne a krostki powolutku schodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak chyba dobrze:) przepraszam, że tutaj tak od rana robie zamieszanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Na szczęście dzisiaj sobota, mąż wraca o 15,00 i czeka nas słodkie leniuchowanie :) ] Elff ja niestety nie chodzię do szkoły rodzenia, ale bardzo chcialam. Jak się okazało zlikwidowali \"państwową\" i została tylko prywatna, a to był koszt ok 500 zł :P ta szkoła to ful wypas ale za pięć stów to ja mam połówę wyprawki, także zrezygnowałam. Dede trzymamy za Was kciuki :) ❤️ 🌼 agniecha dzięki za wyjaśnienie trzydniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cichutko, pewnie wszystkie leniuchują albo robą sobotnio- wiosenne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już sie wybyczyłam, wyobiadowałam a teraz troszke popracuję bo mam zlecenia na poniedziałek rano. Chimera no mój gin jak prowadził w szpitalu to kosztowało tylko 140 zł. A gdzie indziej to nie wiem ale to i tak nie ma znaczenia bo za daleko :-( A pytałam o to, bo zaczynam myśleć nad samym przebiegiem produ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, a może byś tak urodziła 8 grudnia ? :D taka ładna data :D Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiosna, wiosna wkoło, zakwitły bzy!!!\" :D ale dzisiaj było ładnie :) poszliśmy z małą na spacer, godzinny nawet, tak było ciepło i przyjemnie, popołudniu wyszło słoneczko, wiosna w powietrzu, już można było chodzić w cienkich kurtkach :) myśmy jednak po chorobie woleli założyć jeszcze zimowe :) Nina - dzieci z grudnia są fajne :D super znak zodiaku - strzelczyk, a data 10 grudnia to też fajny dzień ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jakoś tej wiosny nie widać - leje jak z cebra tyle tylko że nie jest jakoś super zimno, ale za to mglisto i pochmurno OKROPNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - pozazdrościłaś mi słoneczka, co????? no i masz..... dzisiaj u mnie mglisto :( ale na razie nie pada :) a ja już nakarmiłam dziecko, ściągnęłam co mała nie zjadła, przełożyłam ciasto masą - upiekłam wczoraj placki, zaraz idę do sklepu i zrobię mężowi śniadanie :) a potem biorę się za porządki w mieszkaniu. dzisiaj mam pracowity dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - jak badania we wrocławiu??? pisz co i jak i to jak najszybciej.... nie mogę się doczekać... co powiedzieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie wiosna +9 o godzinie 8 rano, wszak slonca jak na lekarstwo ale juz sie czuje inne powietrze:) w sobote byla druga tura zakupow - fotelik do auta, wanienaka, kolderka, spioszki itp:) a wczoraj nas wzielo na przemeblowanie:) przenieslismy sie do drugiego pokoju bo doszlismy do wniosku ze w drugim jest ciszej i maluch nie bedzie sie budzic:) bo poprzedni pokoj byl od klatki schodowej a \"boscy\" sasiedzi z gory nie potrafia wchodzic i schodzic normlanie tylko wala kopytami... Elf- nie chodzilam do szkoly rodzenia, mialam taki zamiar, ale tak wyszlo ze sie do niej nie zapisalam. poczytalam, pogadalam z psiapsiolka i mama i w sumie to wszystko. Wiem ze bedzie dobrze:) dam sobie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wreszcie wyszło już słoneczko :D jest śłicznie, idę robić śniadanko :D potem spacerek z małą i wycieczka do sklepu żeby uzupełnić rzeczy dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agniecha, żebys widziała jaka dzisiaj jest mgła u mnie !!! Mleko po prostu i kapie cały czas z nieba. No dobra to mnie pocieszyłyście z tą szkołą - myślałam, ze tylko ja nie chodzę :-D Od razu mi lepiej No Dede, czekamy na wieści pamiętaj że ja jak zwykle trzymam 4 kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie wlasnie zaczal kropi deszczyk - ale taki drobny - wiosenny:) dziewczyny a bylyscie w szpitalu przed porodem zapytac co i jak, co potrzebne czy maz moze byc z wami itp? ja z racj tego ze rodze w innej miejscowosci w tym tygodniu wybieram sie do szpitala i zapytam o wszystko co mi przyjdzie do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem :) U nas normalnie jest prawdziwa wiosna, troszkę popadało a potem słoneczko i +12 stopni :D wiosna 🌼 Dede i co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzisiaj zapowiada się kolejny wiosenny dzień wczoraj łaziłyśmy dwie godziny, było u nas 17 st (!) normalnie lato :) dzisiaj już jest 12 st. więc w południe pewnie znowu temp. skoczy mniej więcej do tego poziomu z wczoraj i znowu idziemy na spacer :) tak koło 12, jak się wyrobię i skończę sobie obiad :) Kaasiu, nie byłam wcześniej w szpitalu, ale to dlatego że moje koleżanki tam rodziły więc wiedziałam wszystko od nich, co i jak :) ale jak masz okazję to pewnie - zajrzyj tam i popytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez22
Witam . czy któraś z Was na tym forum miała robione trójwymiarowe USG. Jeśli tak, to czy mozliwe jest przy tym badaniu dokładne określenie w opisie daty poczęcia dziecka. CZy wraz z opiem była tam też taka informacja? Czy to badanie daje takie możliwości. Wiem że tego typu maszyny same określają date ciązy ale czy czas poczęcia też????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam was mamuśki
Czy widziałyście stronkę www.maluchy.pl jest tam dużo porad dla nas zajrzyjcie koniecznie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wpadlam na chwilke:) wróciliśmy wczoraj w nocy.Warunki były paskudne i jechalismy 400km w gęstej mgle. Julita jest ZDROWA!!!!!!!!!! ubytek się szczelnie zamknął,nie ma już żadnego przecieku!!! Julita nie wymaga już opieki kardiologicznej,nie wymaga żadnych kontroli,bo ZDROWYCH dzieci sie nie bada!!! Ale się cieszę:) Jak będzie chciala w przyszlosci uprawiac sporty to nie ma zadnych przeciwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Róża - witaj :) dawno Cię tu nie było, gdzie zniknęłaś??? ktoś miał tu usg trójwymiarowe, ale nie pamiętam kto.... ja nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede suprr, ciesze sie ze malutka juz zdrowa:) Aga zajmowałam sie wyprawka, choc jeszcze pościeli mi brakuje, muszę kupić, a i za bardzo to nie chce mis sie siedzieć przed kompem, ciągle bym spała. Zostały jeszcze 4 tygodnie, nie moge sie doczekać, a my jeszcze nie doszliśmy do porozumienia w sprawie imienia dla małej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to fajnie, bo już myśłałam, że Ty już po ;) a my uciekamy na spacer, idziemy na zakupy do reala, pewnie wrócimy za jakieś 1,5 godziny bo to mały spacerek- bez wózka 20 min. w jedną stronę, a jeszczew łażenie po sklepie trzeba dodać :) na razie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witaj Roza !!!!! Świat czasu cię nie było :D:D:D Co do imienia, to poczekajcie do porodu, może jak ujrzysz małą to samo sie wam nasunie imię :D DEDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż mi się łzy zakręciły w oczach - nadzieją podobno matką głupich, ale ja cały czas miałam nadzieję że będzie z Twoją Julitką ok i bardo, bardzo sie cieszę !!!!!! U nas też wreszcie wiosna zawitała do centralnej Polski - jest 14 stp i świeci słońce - CUDOWNIE ! dobra, popracuję a potem idę na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×