Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość motorcyklista
Hej siedze jeszcze w Zakopanym,dzieciaki już spia więc chwilka relaksu. Pozdrawiam Was wszystkich a w szczególności Gofrowniczke i Rybkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, witaj motorcyklisto. czy ty juz sie nie przeniosles do tego Zakopanego czasami.;) ale czas ktory tam spedzasz napewno musi byc mily.wkoncu Zakopane ma swoj klimat dookola gory no i jeszcze to sloneczko:) ja coraz czesciej myslami jestem na wyjezdzie bo jak juz pisalam wczesniej jade zagranice do pracy i wszystko wskazuje na to ze wybede juz 28maja..a Ty motorcyklisto nie myslales nigdy zeby wyjechac?? pozdrowionka dla Ciebie i GOFROWNICY .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC miłosnicy motocykli wruciłam z włoch z długiego łykedu było super naogladałam się suoer maszyn po prostu cacka NIEMAM CZASU SIEDZIEC PRZY KOMPIE bo uczę sie włoskiego idzie mi nie zle mam szanse wyjechać do pracy Tak jak powiedziałaś rybko nigdy na nauke nie jest za pużno i mysle na miłosć też Pozdrawiam ZUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! zuziu a gdzie ty sie tam wybralas do wloch??:) nio jak widac kierunek pracy kazdy dla siebie wybiera inny bo ja jednak preferuje anglie. a wlochy??jak udalo ci sie prace tam zalatwic?podobno jest strasznie ciezko sie tam gdzies wbic moja kumpela mieszka od pazdziernika we Florencji i nadal jest bezrobotna. no moze to tez zalezy kto jakiej pracy szuka bo ona miala dobra posadke tu w polsce i jakos siebie za kelnerke teraz to sobie juz nie wyobraza. zuziu to kiedy sie wybierasz w tamte gorace strony?? ja wybywam z kraju 28maja..to juz tak niedaleko... jesli chodzi o maszynki to ja narazie smigam po miescie skuterem brata;) a on dopiero zaczyna wiec jak przychodzi do domu to mi opowiada jak to zostawia samochody na swiatlach daleko za soba.. pozdrowionka dla motorcyklisty i GOFROWNICY.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciał Rybko do włoch jadę do opieki zalatwia mi moia koleżanka mogłabym już być we włoszech tylko trzyma mnie w kraju nagranie w tvn rozmowy w toku pod koniec maja A poduczę sie jeszcze włoskiego MAM problem wykupiłam wczasy w bułgari koncem czerwca i czy zrezygnować z wczasów albo jechac w koncu lipca do włoch na 3 m Z pozdrowieniami ZUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! zuziu a moze na wczasy moze pojechac ktos inny za ciebie. zreszta jesli praca na ciebie poczeka to moze jedz tam dopiero w lipcu. wkoncu to tylko miesiac roznicy. owocnego uczenia sie jezyka zycze. a rozmowy w toku?moze powiesz cos wiecej?choc ja pewnie tego nagrania juz i tak niebede mogla obejzec w tv bo mnie juz niebedzie. pozdrowionka.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAŁ RYBKO rozmowy wtotu będę miała na temat rozwodu Rozwód był cudowny z kwiatami nawet sędzia płakał ja będę wiedziała kiedy puszcza w tv to ci kliknę Az tymi wczasami to chyba tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zuziu!! podziwiam ze chcesz jechac do wloch bo to napewno bedzie ciezka praca no i potrzeba nie lada odwagi zeby podolac na poczatku wszystkiemu. a Drzyzga??milo mi ze jestes w srod osob dla ktorych rozwod nie kojazy sie z wielkim bolem i rozdarciem (jesli mozna mowic o gorszym i lepszym rozstaniu wogole). z mila checia obejzalabym sobie ten program ale niebede miec takiej mozliwosci. pozdrowionka i milego tygodnia wszystkim zycze.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYbko JA DAM SOBIE RADĘ wmłodosci na swoich plecach przenosiłam po 10 ton paszy jak przyjechał samochód z paszą chowałam po 250 swin w jednym rzucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zuziu zapomnialam ze z ciebie silna kobietka jest:) spokojnej nocki wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pare pytan kto zajmuje sie waszymi maszynami (wymiana oleju itp)? Znacie moze jakies takie stronki dla kobiet ktore jezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! misia co do kobiet do stronek to musisz poszukac w necie. np na gazecie pl jest forum dla kobiet motocyklistek tylko ze tam jest glownie wielkopolska. ze swoich rejonow tez napewno jakies forum znajdziesz. ja co do wymiany oleju ci nie doradze bo jeszcze nie mam swojej maszynki. aa i gratuluje wyboru maszynki.ale czy to troche nie za duza jak na poczatek?a moze masz juz doswiadczenie w jezdzie jako kierowca? pozdrowka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza, to była miłosc od pierwszego wejrzenia sama rozumiesz:) musze zrobic prawko, i jazda:) jeszcze rok tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi zycze wiec powodzenia i dwa razy zastanowienia sie zanim kupisz sobie maszynke..pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my to kobietki a nie mezczyzni pozatym kazdy ma prawo do swojego hobby i jak sie nie mozna pod tym wzgledem dopasowac to trodno pozostaje sie chyba tylko rozstac. do mnie ten topik nie przemawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio bo wyczuwam ze jestes mloda osobka i jak nie masz doswiadczenia w jezdzie to kawa moze byc dla ciebie zamocna na poczatek. trzeba liczyc sily na zamiary. poczytaj moj topik wstecz to troche sie otym dowiesz.doradzaly mi rozne osoby obeznane w tym kierunku. a skad klikasz misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to pozdrowienia dla calego swinoujscia.. :)milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamw szystkich!! pisze zeby wam powiedziec ze glowna zainteresowana tego topiku wlasnie wyjezdza.mam nadzieje ze zarobie duzo kasiory;) zycze wam udanych wakacji motorcyklisto, GOFROWNICO i zuziu.. a tobie GOFROWNICZKO zycze jak najwiecej radosnych dni i slicznych bobasow bo moze zdazyc sie tak ze jak ja wroce to ty juz bedziesz miec maluchy na swoich ramionkach.. szerokich drog 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc RYBKO wczoraj brałam udział w lepieniu pierogów w legnicy w ciagu godziny zrobiłam 329 nie zajełam 1 miejsca ja dostałam dyplom za fery plej bo oddałam swój farsz finalistce ona zrobiła 465 aa i tak byłam 4 Gwożdzia wykułam amatorsko tylko jednaw ciągu 5 minut było ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
cześć motocyklistki ja znowu przelotem, chciałem tu kiedyś zaglądnąć ale wychodził jakiś błąd. zuzia się chwali, rybka się chwali więc i ja się pochwalę: ŻENIĘ SIĘ szczegóły wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM rybko jak byś zajżała na po2 randki jest tam mój profil ze zdjęciem mój nick tam to gienia 1950 Pozdrawiam Babcia Kazia mam 7 wnuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! motorcyklisto milo mi slyszec takie wiesci:D gratuluje decyzji i zazdroszcze tych calych przygotowan zwiazanych z planowaniem slubu. ja zadko mam dostep do kompa..ale jestem to zajzalam i widze ze topik umarl smiercia naturalna. co tam u was slychac?? GOFROWNICZKO mam nadzieje ze we trojke czujecie sie dobrze. mi jest tutaj dobrze wyspa jest piekna a pogoda przewaznie bardzo sloneczna.. co za tym idzie mnostwo motocyklistow ze az niewiem w ktora strone czasem glowe obrocic.. kobiet jakos niewiele tutaj jezdzi na dwoch kolkach zato duzo facetow wieczorami po piwku.. pozdrawiam 🌼 i do poklikania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich motorcyklisto gratuluje to że nikt się niewypowiada chyba świadczy o tym że aktywnie spędzacie wakacje. Ja też musiałam zmienić troszke klimat ale już jestem w domku, (do piątku). pozdrawiam was serdecznie miłych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×