Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość motorcyklista
witajcie w nowym roku, coś niemogłem znaleźć topicu już muślałem że nas sciągneli z anteny :) pozdrawiam wszystkich,i ciesze się że znowu zaczyna wrzeć na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Rybko intuicja całkiem cię zawiodła.Nie jeżdzę przecinakiem i nie twierdzę, że skutery są bezpieczniejsze. Bez względu na to czym jeździsz, musisz to robić z "głową na karku". Sądzę, że nie jeżdziłaś zbyt wiele "solo". Nie wiesz co znaczy jechać przez głęboki piach, mokrą nawierzchnią, po oleju, czy po skoszonej łące pod górę. Wszystko to może się zdarzyć. Kupując pojazd dla siebie miej to na uwadze i wybierz taki byś go utrzymała ( zdarza się, że trzeba się położyć razem z pojazdem) i żebyś mocno stopami stała na ziemi. Jeżeli chodzi o moje podróże to jest ich sporo. Wszystkie są wspaniałe, z wieloma przygodami a co najważniejsze - każda szczęśliwym powrotem zakończona. A wujek Dziabąg to jest MOTOCUKLISTĄ ale chyba po Kafeterii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIDER nie nie jezdzilam solo..minionego lata zrobilam dopiero prawko i mam ta swiadomosc ze niewiem co to jezdzic po piachu czy mokrej nawierzchni..bo kiedy jezdzilam po miescie i bylo troche mokro to zaczelam myslec nad tym ze to jest naprawde zagrozenie i w razie czego nic mnie nie ochroni.. no i zobaczylam jakie sa naprawde tragiczne koleiny na naszych drogach.. co do wyboru maszynki myslalam o czyms co ma 500ccm pojemnosci.. no i jak nie bede jezdzic to sie nie naucze.. jak kazdy poczatkujacy pozdrowionka i dobranoc:) a moja intuicja..hmm..az mi glupio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jestem motocyklista nie jestem ja na czterech i nogach czasem i kolkach. i pozdrawiam . a jeszcze zlosliwosc za zlosliwosc - na miano motocyklisty zasluguje tylko elita posiadajaca HARLEYA DAVIDSONA . ciekawym ilu z Was \" motocyklisci\" ma takie cudeńko ale tak w realu a nie wirtualnie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim, i wszystkiego dobrego w Nowym Roku jestem już w Polsce, ciesze się że dołączyło się do naszych pogaduszek pare osób. Niezdążyłam jeszcze przeczytać o czym piszecie, ale kilka słów do Wujka D.: NIEZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁEŚ O MOTOCYKLISTACH. MOTOCYKLISTA TO KAŻDY KTO KOCHA MOTORY, JAZDE, CZUJE TEN KLIMAT. KAŻDY KTO MA MOTOCYKL I NIEWAŻNE JAKIEJ MARKI, CZY JAKI RODZAJ , CZY ENDURO, CZY SKUTER, MOTORYNKE, DRAGA ITP. JEST MOTOCYKLISTĄ. Mój mąż ma Harleya, ja jeżdżę Intruderem 1400 (i właśnie kupiłam HD - ale tym pochwalę się zachwile). I z tego co piszesz wujaszku wynika że on jest prawdziwym motocyklistą a ja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko i motorcyklisto was witam szczególnie, ameryka jest piękna ale ciesze się że jestem wkońcu w domku. UWAGA, TERAZ SIĘ CHWALĘ: dostałam od teściów pare dolarów :) pod choinkę kupiłam Harleya, draga , z silnikiem evo 1350, bordowo srebrny, malowany aerografem. Poprostu piękny, a jak brzmi! będe miała go w Polsce za jakiś miesiąc, mój mąż już robi projekty jak go jeszcze przerobić żeby był poprostu zaj....ty. I jeszcze jedna niespodzianka, która wyklucza narazie jazde moim intruziem, i nowym dragiem: a mianowicie pojechaliśmy do stanów w trójkę a wróciliśmy w czwórkę. Szymuś będzie miał siostrzyczke albo braciszka :) chociaż jak byłam z Szymkiem w ciąży to w 5 miesiącu pare razy przejechałam się motorem i nic się nie działo, ale teraz chyba się starzeje bo uważam to za głupote. dobra narazie kończe , biore się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie GOFROWNICZKE i malenstwo.. ciesze sie ze jestes zadowolona z wyjazdu..nigdy nie bylam w ameryce i osobiscie kojazy mi sie tylko z szybkim tepem zycia i wierzowcami..ale napewno jest tam mnostwo do zobaczenia..:) cio za cudenko sobie kupilas..!!:D teraz bedziecie rodzina harleyowcow..(...i wujek dziabag da Ci spokoj;) )jak tylko bedziesz miala jakies fotki to poprosze.. chetnie zobaczymy:)a jaki rocznik?i co fajnego masz namalowane?! i cio chcecie jeszcze przerobic? a co do dzidziusia...gratuluje Wam serdecznie..w ktorym miesiacu, (tygodniu) ciazy jestes..i jak sie czujesz..? co do jazdy motorkiem to jak tylko bedziesz sie dobrze czuc to mysle ze czasem bedziesz mogla sobie wsiasc na maszynke..tak sie zlozy ze latem akurat kiedy sezon bedzie w pelni Ty juz za bardzo nie bedziesz miala sily pewnie wsiasc.. a byliscie na miejscu po WTC?tak pytam z ciekawosci..jak tam wyglada? a WUJEK DZIABAG chyba nie wiedzial jak odreagowac i napisal to co napisal choc sam w to tak naprawde nie wierzy.. pozdrawiam wszystkich serdecznie..papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem chcialem sie odegrac . musze sie szczerze przyznac , ze imponuja mi ludzie , ktorzy organizuja zloty i sa na nich uczestnikami i to srodowisko choc nigdy z racji , zem cztero kolowiec nie bylem w nim. Pozdrawiam Was. szerokich drog i srebrnych szos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiamy WUJKA DZIABAGA!! a jest cos co ty lubisz robic??do czego masz slabosc..(oprocz kobiet oczywiscie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slusznie zauwazylas Niewiasto lubie kobiety i ich towarzystwo. lubie tez choc obowiazki , ktorymi jestem spiety jak spinacz biurowy , mi na to rzadko pozwalaja pojechac np. w Bieszczady ot tak po zapalki z tego sie robi taka nieplanowana wycieczka i sporo fotek , ktore uwielbiam robic . lubie miejsca historyczne szanuje Was za to , ze jezdzicie tak pieknie to manifestujac do KATYNIA. za to SZACUNEK dla WAS.a i mialem kiedys kontakty z motocyklem ojciec moj mnie wozil w koszu swojej Panonii - wegierski motor. - lata 70te.pozdrawiam. i tyle juz nie nudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rider
Powróciła już stała bywalczyni Gofrownica, więc Rybko będziesz miała z kim pogadać i będzie miał kto dać trochę rad. Ja odsuwam się w cień, życząc Tobie wspaniałych przygód, samych gumowych słupów i tylko słonecznych dni podczas jazdy na wymarzonym motocyklu. P.S. Bardzo się cieszę, że przybywa kobiet na motocyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ameryka to pośpiech, pośpiech , pośpiech, ale jak wyjedzie się poza miasto jast poprostu pięknie, jak w bajce. pod WT byłam niedługo po zamachu, i przeraziło mnie to miejsce, więc darowałam sobie odwiedziny. Jestem w 3 tygodniu, niewiem jak tym razem ale jak urodziłam Szymcia to wiele osób sie dziwiło że byłam w Ciąży?????? jak szłam rodzić to brzuszek miałam jak babka w 5 m-cu. Nawet ubrań ciążowych nie kupywałam. A motor jest piękny,bordowa perła , pomalowany w srebrno czarne tribale, ale chyba przemaluje na czarno, trzeba go troszke obniżyć, zmienić przednie zawieszenie, pare rzeczy wyrzucić, pare wypolerować, pochromować i wogóle. Zdjęć narazie niemam. Życze wszystkim miłego dnia i piszcie nie odsuwajcie się w cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! Rider wszedles mi na ambicje tymi gumowymi slupami..;) nie uwazam zeby bylo to potrzebne chocby dlatego ze na poczatku bede jezdzic 50km/h do puki nie zaczne sie czuc pewniej..tak samo jak bylo to z samochodem i uwazam ze jestem dobrym kierowca zreszta na te 9 lat co mam prawko nie mialam jeszcze ani jednego wypadku a to juz oczyms swiadczy..:) (pomijajac otarcia w garazu :-P ) aha..i nie opuszczaj nas.. WUJKU DZIABAGU..a mieszkasz gdzies blizej gor?tez chcialabym sie wybrac ale niestety to dobre kilka godzin jazdy wiec zazwyczaj wybor pada na karpacz.. a fotki tez lubie ale niestety 1,5 roku juz nie bylam nigdzie na konkretnych wakacjach zeby przywiezc pelny aparat.. a co do GOFROWNICZKI powrocila powrocila a juz zaczynalam myslec ze nas opuscila na dobre.. co do WTC to pewnie do teraz zachodzac tam czuloby sie smutek i przygnebienie...ale to nic sa to miejsca i tak warte zobaczenia a Ty Gofrowniczko z tego co zrozumialam masz chyba meza Amerykanina i nie bede pytac Ciebie czy nie wolalabys tam mieszkac ale czy maz nie wolalby Ciebie zaciagnac tam??bo tak wlasnie czesto bywa.. a dzidziusiowi zycze zeby sie dobrze rozwijal..jesli nie musialas kupowac ciazowaych ubran to chyba lepiej bo nie mialas tego problemu co nie jedna kobieta ktora b szybko w nic nie moze wejsc:) a motorek..hmm cudenko...to tez bedzie jak malenstwo ktore trzeba wypiescic i wypielegnowac:) no to milej pracki zycze i uciekam narazie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz jest Polakiem ale teściowie mieszkają w ameryce, i nigdy bym się tam nie przeprowadziła. Mimo wszystko lubie nasz kraj, lubie to co robie , jestem dumna z tego co osiągnełam i do czego doszłam, a tam trzebaby zaczynać wszystko od nowa. większość zaczyna tam od mycia kibli, sprzątania. Każdy ma jakąś wartość i wie na co go stać, a jedzie tam i musi się poniżać i usługiwać jakimś .... To nie dla mnie. Bardzo się ciesze że zostane mamą po raz 2 (marze o 4 dzieciaków ), u mnie w rodzinie wrze, wszyscy nagle chcą mnie odciążać, pomagać i wogóle czuje się troche jak chora :) No ale niezawracam wam głowy dzieciakam , pieluchami itp bo to topik motocyklowy. zaraz postaram się wam wkleić coś na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka. Pyta się: - Ty zając chcesz się przejechać? - No pewnie. - Wsiadaj. Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się : - Ty zając, zlałeś się ze strachu? Na to zajączek ze spuszczoną głową: - Tak, zlałem się. jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szęśliwy znalazł. I pyta się: - Ty niedźwiedź chcesz się przejechać. - No pewnie. Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka: -Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu? Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową: -Tak, zlałem się. jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając szczęsliwy odpowiada: -No to się jeszcze zesrasz bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
a moze ktosnapisze mi na temat przedniego zawieszenia mam yamahe virago 1100 mam zamiar zalozyc sprezyny progresywne co wyna to dzieki i pozdrawiam wszystkich bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa lepsze sztywniejsze co prawda drozsze ale napewno warte zakupu.. motocykl lepiej sie trzyma drogi nawet przy duzej predkosci takze w zakretach..ale to juz pewnie wiesz.. uwazam jednak ze jesli bedziesz duzo jezdzil to napewno jest to dobra inwestycja..pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
witaj gofrowniczko nasza podróżniczko (jaki piękny rym! ) Gratuluje dzidziusia (oj widze że zmiany czasowe troche pomieszały :) ) ciesze się ze jesteś już z nami. wklejaj znów cenne porady bo wieczory długiiiie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
pusto i ciemno! GDZIE JESTEŚCIE???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorcyklista
zima jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
co będzie dalej ida takie mrozy aw garażu zimno????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklistka
Oj chyba naprawdę wszyscy zamarźli. Trzymajcie się ciepluuuuutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk07
bardzo chetnie ale ja mieszkam w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam czasem do rodzinki w tamte strony wiec moze przy okazji... \"nie ma cwaniaka nad warszawiaka\"-moj szwagier sie z tego wylamal a jak jest z Toba? pozdrowionka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×