Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ewelinko uwielbiam malinową herbatkę a jak jeszcze czuć truskaweczki.....och.... mniam,mniam, ale nam dobzre zrobiłaś.... Czuję sie super muszę przyznać, że nie pamietam już kiedy ostatnio tak się czułam. Kiedyś ciągle bolała mnie głowa, wciąż byłam zmęczona i śpiąca... a teraz.....nie dość, ze jestem w super \"formie\" to jeszcze każdy mi mówi jak slicznie wygladam,ależ to miłe....czuje się naprawde SUPER! koniecznie muszę znowu zmobilizować mężulka do zrobienia kilku fotek to prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ślicznie wyglądam w tych dodatkowych kilogramach- nie myslcie sobie, że ja taka nieskromna jestem,całuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja córcia Patrycja przeczytała życzenia. Bardzo jej się podobały i bardzo serdecznie dziękuje a w szczególności za tort :)) Ksymciu zdrówka i dobrego nastroju do końca życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam cieplutko! No Ksymciu..WRESZCIE!! To cudownie że wszystko jest dobrze!!!!!!!!!!!! Trzymaj taka formę..jak pisała Dosia do końca!! Trzymam za Ciebie kciuki..Wielkie:):) Do później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna zguba nam się odnalazła :) 🖐️ Ksymcia, tak trzymaj - fotki mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka46
Spinki !!!! dziekuje za poczte.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ruda ,kurza stopa to ja byłam,ewelina herbaciarka.DZIS TAKI PIEKNY DZIEN KSYMCIA SIE ODEZWAŁA topikowy dzidzius ma sie fajnie ,a te ciotki niewydarzone ledwie co sie odezwa.By chcociaż liste podpisał i dzieciaki wycałowały.Nieładnie.. i Bosia zaginela w kcji? chyba jej nie aresztowali? NaWybrzezu nie pracuje tylko w Panoramie ,znaczy Racławickiej.Ofka ,hultaju ,Janosiku z Rudbekiami a ty? a reszta no i co z ewa39 ?Matko Boska ,ale tu tłoczno...To ja juz gasze swiatełko i stawiam dzbanek..niech bedzie ..ponczu z herbatka...i jeszcze raz Spinakerkowi pieknie dziekuje .,,,szukaj przyjaciól tam gdzie śpiewaja ,źli ludzie pieśni nie znaja... No i wogole jeszcze Viukusie pozdrawiam zasmarkana, no i wszystkich i juz....😭 :-O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie spożywałam ,nic nie zazywałam ...taki mam dzien.Zeby nie Ksymcia to nawet geby bym nie otworzyła. A Kalinka a ty? przeciez ty czasowa była , a MarMi ,a Naszata ?Dajen?Forevciu czy wiesz ,ze Szymon przeszedł? Dobra.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że Ewelinka się wkurza nie na żarty:D chyba zacznie dawać żółte kartki:D:D:D No własnie dlaczego tu tak pusto?Booooooooosi ,Boooooosi odezwij się, hoooop ,hoooop! Za wcześnie jeszcze na depresję,uśmiech proszę pozdrawiam ,ściskam i cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli ,nie wszystkie na raz, bo mnie stratujecie pojedynczo proszę wchodzic ,buty wycierać no już; Foreverek- Spinki- Dajen- Ewa1 Ewcia 2 Ewelinka Ktosia Dosia, Puchatek Bosanova Viki Ksymcia +Piotruś Takisek Naszata Boooooja! Kalinaaaaaaa Marmi przybywwwwwwwwwajcieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,z mellissa w kubku.Kurde mele . masz racje Ofka ,wkurzyłam sie ,ale kartek nie bedziemy rozdawac.Niech sama sobie kazda da. A dla pozostałych całuski i niech se pija co se chca..ja tylko aktywnym herbatke nastawiam i kłade w rzadeczku wszuystkie saszetki ..a kto przyjdzie ostatni niech se pije te lapsoanig tea czyli rzepe przebrzydła ,Kara musi byc.Ja nie idol długomordy ,tylko daje nowe zasady ..niech kazdy sam se kare wymierzy...ja na ten przykład ..kawusie jutro plujke wypije...za kare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A czemu Takisek i Dosia? Jak tak czyatam to my codziennie ..no dobra prawie..ale co drugi dzien to juz napewno piszemy!!! Różnie..nieraz więcej..nie raz mniej..ale zawsze;p;p A Spinki..też..Dajenka no tu bym polemizowała:D:D:D Ale też się stara!! Dobra..dziewczyny..rzeczywiście musimy sie sprężyć:):) Coś nas tu malutko..O Bosi to już nawet nie będę pisać..Martwię się nie na żarty czy coś sie stało..Ale ponieważ nie chce \"krakać\" to mam nadzieje że coś z kompem!!!!!!!!!!!!!! Ewelinko bardzo podobalo mi sie motto..o ludziach którzy nie znaja pieśni....zapamietam!!!!!! A herbatki to ja się napiję ..teraz..a pewnie:):):):) Dobranoc..psiapsiólki..do jutra..Dobrej i Spokojnej nocy..buziaczki👄👄👄 P.S..Ktosiu..widzialam cię na gg..Nie mogłam wejść.bo Kaziczek był na mojej stronie..ale robił kosztorys..żałuję..bardzo żał,uję!!!!!!!!!!! Dopadnę Cię:D:D Następnym razem:D:D Dla ciebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moge już czekać z tym do jutra!!!! godzinke temu był u nas miły pan i założył nam internet!!!!!! Wczesniej o tym nie wspominałam, bo bałam się zapeszyć. Od tygodnia przekładał,aż w końcu go dopadliśmy!!!! Będę teraz z Wami częściej no i przede wszystkom na bieżąco.... Pewnie będą przez pierwsze dni kolejki do komputera (już dzisja była kłótnia-ale kobiety w ciąży mają pierszeństwo!)ale moze im się szybko znudzi.... Miłej,spokojnej i dobrej nocki Wam życze,całuje i papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór czy może dobranoc,albo dzień dobry . Trochę zabajdurzyłam gdzie indziej. Sorki . MM mecz oglądali i trzeba było dla wspomożenia kibicować z nimi . A że bez drineczków się nie obyło , to mi się literki mylają . Ale zauważyłam , że moje poprzedniczki też nie samą herbatkę popijały. Ksymcia🌻 ❤️ -trzymam kciuki za Piotrusia. A ty się leń kobieto , bo potem nie będzie kiedy. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawę a dziś wyjątkowo zaparzę jeszcze rumianku dla Piotrusia. Jest też takie przysłowie co się polepszy to sie popiep......... I tak właśnie u mnie jest. Mówiłam że to ja najczęściej bywam na dnie a nie Ktosia. A jak tam u Ciebie Ktosiu? Miłego dzionka. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się jestem żyję , czasem mam lenia i pisać mi się nie chce. A teraz lecę po śniadanko i wracam porozwiązywać jakąś krzyżówkę na dobry początek dnia. Zdróweczka i miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KSYMCIA_
Dzień dobry! Ewelinko nawet nie wiesz jak ja się ciesze z internetu - w końcu .... Piotruś dziekuje za herbatke z rumiankiem- smakowała mu 🌼 Natasza dzieki za kciuki- przydadzą się, na 9.30 pędzę do lekarza. Ja juz po śniadanku, a kto jeszcze nie jadł to smacznego życzę... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już po śniadaniu i przy kawie Ksymciu teraz to wsiąkniesz na dobre....oby tylko nie za długo przy kompie bo to szkodzi Piotrusiowi .Buziaczki dla dzidziusia 👄 Ja ostatnio namiętnie grywam w scrabble , więc trochę zaniedbuję inne rzeczy, ale przynajmniej staram się choć odrobinkę naskrobać, mimo ,że oprócz tego jeszcze mam co robić(praca) Pozdrowionka i całuski [ czesc] 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy plujki nie wypiłam .Odwykłam po tych operacjach.Do lury rozpuszczalnej przywykłam.No ,popatrzcie!Człowiek do każdego g..a sie przyzwyczja.Ewcia444 ja ci zaraz dam dno , załamanie i wogóle .Ty zobaczysz dno jak cie kopne,pożycze od znajomych buty z rakami!!!to co se strupka na pupie poczujesz ,to se przypomnisz..ze dołki sa okropnie..bolesne. Ksymcia trzym sie razem z Piotrusiem Dajen widze ,ze Spinki zapracowuje sie na śmierc,najpierw amanta mi pozyczyła ,potem dał ode mnie drapaka do ciebie ,a dziewczyna grzeczna taka i bez niego sobie musi radzic ,moze by jej go..pozyczył na chwilke?ostatecznie jej amant był. Dosia a kim? :-D ? scrabble teraz to sie nazywa?:-) ,>-D, w ten piekny dzionek :-D , :-) :-D słonce swieci u mnie! piknie jest !:-D :-) , {czesc} {love}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Właśnie odespałam nocne markowanie. Pozdrawiam. Idę wypić wiadro herbatki z cytrynką to może postawi mnie na nogi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , ma gdzie. Ponadto człek -to osoba przeciekająca , więc nadmiaru można się pozbyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki - markery 4,2 przy normie 30,0 a pozostałe wyniki modelowe.W poniedziałek do gina. Szampan dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia witaj . Ile ja się za Ciebie kawy narobiłam . chyba ze dwa razy. Aboli mnie w plecach przez to że lepiej nie mówić. I coś miłego na wieczór. Pewien 94-letni staruszek obudził się z rana z ogromna chęcią na seks. > >> Pomyślał, wstał z łóżka i podszedł do kredensu, gdzie trzymał > >> zaoszczędzone pieniądze. Wyjął je i położył na stole. Po południu > >> długo starał się przypomnieć sobie, po co do cholery ten szmal leży na > >> wierzchu. Po godzinie uśmiechnął się, złapał gazetę i wykręcił numer, > >> który widniał przy ogłoszeniu „Francuzeczka i koleżanki – wizyty > >> domowe\". Wieczorem do domu staruszka przybyła cycata dupencja i > >> stanęła przed lekko zdziwionym tą wizytą gospodarzem. Po chwili jednak > >> dziadek uśmiechnął się ze zrozumieniem, poprosił dziewoję do pokoju i > >> rozsiadł się wygodnie w fotelu. > >> – Myślałam – powiedziała dziewczyna – że w tym wieku to z seksem już > >> koniec. > >> – Co mówisz? – zapytał dziadek przykładając dłoń do ucha. > >> – Mówię – powiedziała głośniej panienka – że myślałam, że w tym wieku > >> to z seksem już koniec! > >> – Co??? > >> – K… – mruknęła pod nosem prostytutka i wrzasnęła: – MYŚLAŁAM, ŻE W > >> TYM WIEKU Z SEKSEM JUŻ KONIEC!!! > >> – Koniec??? – zapytał dziadek. – To ile płacę? > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata ,chyba wstrzeliłaś się w 660 może byś cos polała? podstawiam wiadereczko:D Ewo4444 daj pyska ,dowcip supcio a z doła Cię wspólnie wykopiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Ci Ewa bardzo wdzięczna za pełnienie obowiązków zaparzacza...:D Witam nowy nabytek poczekalni i dołączam się do oblewania wpisu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×