Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość Czarnulek
padlinka gratulacje!!!:) agapa widzisz, mowilam, ze moze owu przyjsc w kazdej chwili:) Na takich stronach jak NPR rozne rzeczy pisza o tabsach, dlatego zeby zniechecic, a najlepiej to gadac z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki!!!!!! 🌻 tez sie ciesze, hehe, miec to juz za soba... a ty podszywaczko spadaj stad bo mnie juz wnerwiasz...i chyba nie tylko mnie 😡. i tak juz zadna sie na ciebie nie nabiera, wiec odpusc sobie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu podszywacz się pojawił! Witam, może się przedstawisz? Agapa dzięki na informacje! :) Padlinuś gratuluję!!!! :) Bula tak w ogóle to ja nie prosiłam Cię o żadne rady, ani o nic nie pytałam, tylko rozmawiałam z Agapą, a Ty się nagle wtrąciłaś! A ciekawe skąd u Ciebie tyle mądrości? Lekarze nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie \"co z płodnością po odstawieniu tabletek\" a Ty tak doskonale wszystko wiesz, skąd? A teraz prowadzenie przeze mnie jakiejkolwiek karty obserwacji nie ma najmniejszego sensu, a dlaczego, to na pewno doskonale wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powaznie mam dosyc tych podszywaczy chyba sobie zmienie nicka na takiego bez llitery L, grrrrrrrrrrr u mnie 17 d.cyklu...kurcze jakis dziwny mam cykl w tym miesiacu...mam nadzieje ze mimo to uda sie... dostalam dzis cynk od posredniczki pracy. zobaczuymy ...jsk nie ciaza to moze robota jakas, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja literki \"l\" nie mam :P Padlinka jeszcze raz gratulejszyn :P pani magister :-) Ja w tym miesiacu odpuscilam sobie zupelnie, nawet nie wiem jaki mam dzien cyklu :-( temperatury nie mierze :-( i w ogole nie przecze ze seks z \"gumka\" ale za was naturalnie trzymam kciukasy bula a skad tys sie tu zwiela???? to jest topik dla kobitek co chca w ciaze zajsc w tym cyklu... a nie porady on-line prowadzone przez pania bule :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA PROSZE : - PODSZYWACZKE --------O LASKAWE USUNIECIE SIE STAD - BULE-------KONTROLUJ SIE KOBIETO... WIECIE CO DZIEWCZYNY, A MOZE JAK ZACZNIEMY TYCH PODSZYWACZY OLEWAC OSTENTACYJNIE TO SIE ZNUDZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ossstra babka z ciebie..... no no, wspolczuje twojemu facetowi jak mnie ktos wkurza to potrafie byc wredna.... jeszcze troche pozostalo mi cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
o :-) powiedzmy, ze walcze o swiadomosc przyszlych matek w koncu nie jest to dla mnie bez roznicy - zyjemy na pewnym ograniczonym terytorium i decyzje innych ludzi posrednio czy tez bezposrednio wplywaja na mnie ot i tyle a tak poza tym - to ja niczego nikomu nie narzucam tylko apeluje o samodzielnosc a to jest zasadnicza roznica chce byc matka, niech sie wiec o to stara, samodzielnie, w pelni odpowiedzialnie jak juz powiedzialam - wiele razy w zyciu bedzie musiala (tudziez beda musialy) podjac decyzje sama, nie bedzie z boku suflera zycie funduje nam taki szoki niemal na kazdym kroku nie mozna przez caly czas polegac na innych pomagajmy chetnie - ale tym, ktorzy sami duzo robia i chetnie pracuja latwo jest zwalic wine na kogos trzeciego - "bo bylo bez sensu napisane" no i nieprawda, wszystko tam jest z sensem napisane i bardzo jasno, tylko trzeba sobie najpierw przyswoic pewne definicje a dopiero potem brac sie za czytanie teorii - rzecz logiczna i stara jak swiat i mozecie sie na mnie wkurzac - ani mnie to ziebi ani grzeje - ale to jej sie nie chce zagladnac na kilka stron, to ona nie wykazuje odpowiedniego starania - sama to zreszta przyznala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
a tak poza tym (moderN) - forum jest publiczne, kazdy moze wejsc i poczytac co sie dzieje w danym miejscu kiedy sie z czyms nie zgadzam, mam prawo to napisac raczej byloby przykre, gdyby w jakims srodowisku kopiowano stale te same bledy - jakis glos prawdy moze sie przydac i nie mowie tu o sobie - to dziala we wszystkie strony nikogo nie obrazam wyrazam sie kulturalnie mam zaledwie inne zdanie - nie znaczy, ze gorsze swoje racje przedstawilam i uwazam, ze kasowanie moich wpisow bylo zamachem na wolnosc wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
wpis z 13:44 oczywiscie nie moj taka dola pomaranczowego nika wiecej juz nic nie napisze pozostaje mi wierzyc, ze rzecz dotarla do Markotki i postanowi ona sama, z pelnym zaangazowaniem zabrac sie za swoj rozwoj w dziedzinie macierzynstwa szybkich i efektywnych rezultatow zycze jej i jej przyszlemu maluszkowi pozdrawiam mimo wszystko bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła ty to masz chyba
rozdwojenie jazni normalnie, hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam
nadzieje ze w tymcyklu nie zajde-unimilom -SMIERC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja - buła - na imie mam Aśka prosze uprzejmie - mam juz swoj nick czy to juz gwarantuje, ze moje wpisy nie zostana usuniete przez pania moderN ? jezeli tak - jest to dosyc ciekawa zaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aśka :-) ja juz sie pogubilam w tym wszystkim :-) a mniejsza z tym, mam nadzieje ze teraz jakos tu bedzie sie nam milo gawedzilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Brednie moge wyluszczyc swoje raz jeszcze - absolutnie nic nie mam do Markotki w swoim pierwszym poscie nawet sie nie zwrocilam do nikogo konkretnego imiennie, po prostu Markotka poczula sie w obowiazku odpowiadania jak juz powiedzialam - forum jest publiczne i piszac tu trzeba sie liczyc z tym, ze nie kazdy sie zgodzi i do tego ma pelne prawo powiedziec, ze sie nie zgadza otoz... ja nikomu nic nie narzucam jedynie apeluje o samodzielnosc nie jest mi to obojetne... jeszcze ... kazda dziewczyna, ktora chce zostac matka powinna wprowadzic w temacie pelnie zaangazowania nie mozna zrzucac wine na kogos trzeciego - \"bo tam bylo niejasno napisane\" otoz nieprawda, opisane tam jest wszystko jasno, tylko przed czytaniem teorii nalezy sie zapoznac z definicjami umiec sie przyznac do tego, ze zrobilo sie wszystko, zeby cos zrozumiec a mimo wszystko sie tego nie rozumie - wtedy jest miejsce na pomoc pomagajmy chetnie, ale tym, ktorzy najpierw wloza w sprawe sporo wlasnego wysilku Markotko - nie twierdze, ze znam sie na wszystkim i w zadnym momencie nie narzucalam ci swojej wiedzy apeluje jedynie o twoja samodzielnosc sama to wszystko przeczytaj, a zobaczysz, ze nie ma w tym nic trudnego w samej teorii rzecz jasna, bo praktyka jak zawsze sie z nia mija - ale to jest dopiero druga strona medalu i nie twierdze wcale, ze masz prowadzic te obserwacje przez kolejnych kilka miesiecy - wystarczy, ze przeczytasz zasady, a bedziesz rozumiala teorie dla innych aspektow - w tym np dla kobiet, ktore odstawily tabletki i o to jedynie mi chodzi i pewnie powtarzam sie do niemozliwosci nic to pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o ssso chosssi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Witam Was kobietki.Regularnie sledze topik ale nic nie pisze zeby nie zapeszyc.Juz drugi cykl staran u mnie.Zobaczymy moze sie uda.Zalozylam dzis topik jak leczyc bol pecherza we wczesnej ewentualnej ciazy.Bo niestety dopadl mnie i nie wiem czy moge cos lykac.Kilka osob odpisalo mi i zastosuje sie do niektorych rad. A moze Wy mi cos poradzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wieczorkiem:) jestem happy.....bo majstrowałam pzred chwilka dzidziunie;Pheheheh sama nie wiem kiedy owu mam po odstawieniu tabsów wiec moze utraiłam;) buziaki zmykam spać,tzrymajcie sie moje starające sie kobitki:)🌻 słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko..nie wiem nic niestety na temat zapalen pecherza, we wczesnej ciazy tym bardziej, niestety, ale mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze czula i ze faktycznie Ci sie udalo...z calego serca zycze Ci tego!!🌻 agapuś ---- hhhhe, trzymamy kciukasy, moze utrafilas...❤️ a ja dziewczyny mam cichutka nadzieje ze ten cykl jednak zaowocuje...bo im dluzej zwlekam tym bardziej zastanawiam sie nad znalezieniem pracy i takie tam...a czuje ze mojej orci naprawde potzrebne jest rodzenstwo i mi i mojemu mezowi jeszcze jedno dziecko conajmniej :-) spijcie kochane dobrze...starajace sie musza dobrze wypoczywac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko gratuluję!!! Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałam czasu wcześniej♥ Majka waży już 4100 a teraz śpi przesypia całe noce i nie wiem czy nie powinnam jej budzić w nocy na jedzenie...ale szkoda mi ,tak smacznie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe, fladerka, dzieki Ja nigdy mojej malej nie budzilam na karmienie. Z tego co wiem to trzeba budzic kiedy dziecko ma problemy z przybieranniem na wadze, wiec Twojej corci to chyba nie dotyczy, heheh Pozdrawiam goraco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a jesli chodzi o moje starania to juz kurde nic nie kapuje...wszystko mi sie w cyklu poprzestawialo. 18. dz,c. a temperatura jeszcze nie wzrosla...grrrr...moze od tych stresow przedobronowych? eeeeeeee, lipa... mam tylo nadzieje ze to nie cykl bezzowulacyjny :-( ale niby szyjka sie zmieniala i sluz tez byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałam. zasypia o 23 i budzi się o 6 na jedzonko:) PS. czyżby brednie miała wielbiciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×