Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Brednie i co wtedy robisz? ja dzisiaj planuje bo mam owulacje krem mi pomaga ale na zwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, szczegolnie Si i Zabajona!! Molus---- szkoda, ale jak nie w tym to w przyszlym miesiacu... Nosek w gore!Bedzie dobrze! acha, ale u mnie tez bylo baaardzo malo kochania w te plodne dni, dlatego tez nie wierzylam ze moge byc ciazy, a wiec to chyba nie musi byc zalezne.. Si ----- kochana, ja tez mam z tym straszne problemy, ale mysle ze lepiej teraz wyleczyc, bo w ciazy dolegliwosci sie nasilaja, bo zmienia sie flora bakteryjna pochwy (ja juz niestety tego doswiadczam :-(, grrr ) Dziewczeta... Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i...czekam az dolaczycie do mnie :-) A u mnie... coz ..piersi troche bola i troche taka spiaca jestem (mimo ze spalam do 10.45 :-P) ale czuje sie swietnie---zadnych mdlosci na razie , hehe) I dzis nasza 3-cia rocznica slubu :-) ... jestem szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si- ja bylam w ciazy to non stop mialam jakies zapalenia, stany grzybiczne itp, wtedy dostawalam jakies globulki, bralam je wlasciwie przez cala ciaze. teraz od czasu do czasu tez cie pojawia dziwny sluz i swedzenie, wtedy najczesciej wkladam sobie globulke clotrimazol, albo nystatyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Dziś mam owulację i dziś jeszcze sprobujemy :D a jutro ide do Gina i powiem mu jak wygląda sytuacja moze mi coś da moze nie Serdeczenie Was pozdrawiam Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś tak mi przykro :( Ale nie martw się w następnym cyklu pewnie Ty dołączysz do Padlinki :) Si trzymam kciuki! Padlinka a kiedy do lekarza się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotuś, mialam isc wczoraj ale pojde w poniedzialek, na pewno juz wroca wszyscy z urlopow swiatecznych ;-) pozdrawiam sloneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, że dzidziuś bedzie się ślicznie rozwijał a Ty nadal będziesz się dobrze czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na forum znalazlam cos o spadajacej tempce, moderatorka chyba napisala cos takiego: Jednodniowy lub dwudniowy spadek tempki poniżej cover line w okolicach 10 dpo (może byc troche wcześniej lub troche później) może oznaczac spadek implantancyjny. Jezeli tempka spada poniżej cover line ok 14 dpo to oznacza najprawdopodobniej zbliżającą się @. Ciekawe czy faktycznie tak jest, jak dostane @ za 4 dni to na pewno nie:P Witaj Zabajona, 3mamy kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! dziś mam 17 dzień cyklu,sexu dzis nie było:( bo gości mielismy,a szkoda bo jak cykl bedzie dłuższy to lipa troszke!!ale wczoraj sexik był wiec plemniczki zyja ponoc do 3 dni w organixmie kobiety:),a jutro tez poszalejemy wiec jak ma cs być to raczej bedzie a jak nie to nie! obym tylko miała ten króttszy cykl!!!!bo akurat ostatnio szaleliśmy z misiem:) małpa jka cos powinna być 9 stycznia jak cykl 29 dniowy bedzie jak ostatnio...ale oby @ nie było!!!! trzymam za reszte nie zafasolkowanych jeszczszxe dzewczyn kciuki!!!! i za zafasolkowane tez trzymam oby wszystko było dobzre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Wczoraj uciekłam do domciu tak zle sie czułam przez ten głupi okres! Dzis tez nie jest jeszcze dobrze ale pracowac trzeba i zarabiac... A co robicie w Sylwestra? my jednak robimy u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sylkwek w domku:) z czeog się ciesze bo takcheliśmy w kameranym gronie przy szampanie czy winku:)...a bede tak wogóle obchodziła roczniece zareczyn w sylwka:)...❤️ powiedzcie mi dziewczyny czy w pierwszej fazie cyklu czyli w faze temp. niższych tepmeratura moze sie utrzymywać od jakis kilku dni na tym samym ciagle poziomie??Codziennie gdy mierze mam 37,2 juz myslałam ze termometr mi padł...ciagle to samo pokazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u mnie 34 dzien cyklu i nadal @ nie mam :-) hmm, ciekawe dlaczego, wczoraj bylam u lekarza i w sumie to za wczesnie na stwierdzenie ciazy, kazal mi czekac albo test zrobic. Ja chyba jeszcze troche poczekam, bo jakos ostatnio nie ufam testom.. czuje sie dziwnie, wciaz mi sie odbija i boli mnie glowa :-) hehe nie sa to objawy ciazy :P:P:P trzymajcie sie agapa jesli chodzi o temperature to mysle ze padlinka ci najlepiej wytlumaczy :-) zna sie na tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie to jak dobrze pójdzie to Ty pierwsza dołączysz do Padlinki :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie kochane... zle sie dzis czuje bardzo, glowa mnie boli i jakas taka bleh jestem...moze dlatgo ze ostatnio ciagle chodze spac pozno... Agapa, u mnie tak zawsze bylo ------ 36,2 przez pare dni, a w drugiej fazie 37 rowno, czasem tylko jakis odchyl, i tez myslalam ze to termometra sprawka ale jednak nie, hehe ja jeszcze nie wiem cio z sylwkiem., nie chce go spedzac w domu sama, ale maz takk wlasnie go sobie wyobraza...zobaczymy...mielismy byc na sylwestra u siostry i jej meza, ale jak moj misio dalekj bedzie nosem krecil na takie rozwiazanie...coz chyba bedziemy nadrabiac filmowe zaleglosci caly wieczor :-O Mocno sciskam Was wszystkie...i lece sprzatac...bo jakis ostatnio taki troszke zapuszczony dom mam, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też niestety w domku :( Chyba, że coś w ostatniej chwili się dowiemy jak w ubiegłym roku :) Padlinuś tylko nie przepracowuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinus---tylko spokojnie z tym sprzątaniem;) a co do tepm. u mnie to ja w fazie tych niższych tepm.teraz jestem i u mnie niskie to wąłśnie 37,2.....ale moze to jeszzce efekt oczyszczania sie organizmu z tabletek. brednie---a jake cykle zawsze miałaś???ile trwaly??? bardzo bym chiała abyś była w ciaży:) ciekawa ejstem ....;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesien - 34dni cyku pazdziernik - 29 dni listopad 34dni teraz grudzien - na razie mam 34 dzien i nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baby drogie i co u Was? Widze, ze sylwek nieciekawie sie zapowiada w tym roku... Pewnie na ostatnia chwile kazdy jakis plan bedzie mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tak pusto tu??? Gdzie sie podziałyscie??? Brednie co z @??? Całuski dla Was! cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
czesc dziewczyny czytam Was od pewnego czasu, bo sama staram sie o dziecko juz 6 cykl i niestety na razie nic. Stracilam I ciaze w styczniu 2005, bo mialam zasniad (padlinko znam cie z innego topiku, pisalam tam wczesniej- moje gratulacje). Teraz juz zaczelam wykorzystywac nawet testy owulacyjne i okazalo sie, ze wydluzyl mi sie cykl i owulacje mam okolo 16-18 dnia, a nie tak jak przed I ciaza- 12-14. W tym miesiacu za pare dni rozpoczne sprawdzanie dni plodnych testami. Moze tym razem sie uda? Chociaz juz trace nadzieje. Za I razem nie bylo takich problemow, po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaze w 3 cyklu. Moze to moja psychika, ze znow strace dziecko na ktore tak z mezem czekamy? ehh pozdrawiam Was cieplutko WM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczeta Witaj Mila! 🌻 kochana, wspolczuje Ci bardzo straty dzieciatka...ja tez swoja poprzednia ciaze stracilam z powodu zasniadu w kwietniu 2005 (widze ze Twoje bety tez dobrze spadaly, skoro juz po pol roku lekarz pozwolil Ci na kolejna ciaze-----to powod do radosci)... i teraz strasznie sie boje...wlasciewie chyba po tej dzisiejszej nocy kiedy mialam ciagle jakies koszmary, ze dostaje plamienia, ze trace dzidzie, przypominalo mi sie te usg na ktorym dowiedzialam sie ze serduszko naszego malenstwa nie bije juz...kurcze..tak mi sie chce ryczec...strasznie sie boje zeby to sie nie powtorzylo..i nawt sie nie moglam do meza przytulic bo nocowal dzis u tesciowej :-( ..przepraszam za moje smety...ale tak mi smutno dzis... mila, mi tez sie cykle wydluzyly, ostatni przed ciaza mialam 33-dniowy i mimo ze wydawalo mi sie ze w dni najwyzszej plodnosci sie nie kochalismy z mezem to i tak sie udalo... na pewno i Tobie sie uda, tylko sprobuj nie myslec o ciazy obsesyjnie, spokojnie co ma byc, to bedzie...chociaz wiem ze latwo tak mowic... wszystkim wam zycze z calego serca OWOCNYCH staran i wiele NADZIEI i pogody ducha...tak potrzebnej kazdej z nas... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) @ na calego :-) brrrrr ale przynajmniej bede mogla sobie wypic jutro :P:P:P moj maz dzis w domu siedzi wiec chyba dzis juz tu nie zajrze w takim razie zycze Szczesliwego Nowego Roku !!!!!!! caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś nie martw się! Wszystko będzie dobrze :) Brednie szkoda :( Ale fakt, wypijesz sobie chociaż :) Mila powodzenia w staraniach! Fląderka szczęśliwego Nowego Roku!!! Buziaki dla malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczeta! Wam Wszystkim zycze udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego 2006 Roku!!! By spełniły sie nasze marzenia !!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...zaczelo sie...juz mnie dopadly mdlosci...a konkretnie kolo poludnia, wrrrrr, mam nadzieje ze sylwestra nie przerzygam, heheheheh Dziewczyny, caluje mocno i ....o kurcze moja gaba wlasnie zaaplikowala sobie kilo kremu na buzie i ubranko, ehhh no wlasnie, i z calego serca jestem z Wami...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, obyście wszystkie doczekały się upragnionych brzuszków i w nich maluszków :) Jutro mam już wolne :) Tylko nie spijcie się za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×