Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MSM

tak bym chciała...

Polecane posty

hej Dziewczyny! znowu puściutko tutaj... ale mam ciągle nadzieje ze tutaj zajrzycie... Ciesze sie Maju ze u Ciebie wszystko dobrze!!! a jak zdrówko?? mam nadzieje ze lepiej... szkoda ze tak sie porobiło z topickiem, szkoda ze starcił on swój POWER ;) no może sie naprawi... to mykam... Pozdrowienia dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj. Ja nadal choruje. Pomimo dobrych lekow i antybiotyczkow, mam 4 dni goraczke, ale fakt jest poprawa, choc choruje ostro. Madziu, mam nadzieje, ze ozywi sie topic, bo go poprostu szkoda. Musze szybko wyzdrowiec i brac sie za wszystko:) Dzis ze zdumieniem zauwazylam, ze moj wielki dzien jest juz za rowne 4 miesiace:)A ile jeszcze rzeczy w miedzyczasie!!!:) Buziaki:) i POZDROWIENIA:) Odzywajcie sie kobietki, w grupie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Maju życze Ci zdrówka!!! mnie tez coś brało ale pozażywałam troche leków i juz jest ok :) no bardzo bym chciała zeby topic sie ożywił, pamietam jak kiedyś sobie tak fajnie pisałyśmy wszystkie... :) no to prawda dzisiaj 13 :) napewno sie ze wszystkim wyrobisz!!!! trzymam za Ciebie kciuki!! BUZIAKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Madziu:) Bardzo Ci dziekuje za dobre slowo i za kciuki:):):) Ja Tobie tez dobrze zycze i zebys byla naprawde szczesliwa:) POZDRAWIAM CIE BARDZO MOCNO:) buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! chciałam Wam zyczyc wesołych świat, zdrowych przede wszystkim, mokrego dyngusa, kolorowych jajeczek :) i zeby trwały jak najdłuzej :):):) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane:-D Wpadłam tu by życzyć Wam wspaniałych i wyjątkowych Swiąt, dużo zdrówka - to szczególnie dla chorej Majeczki, samych miłych chwil podczas rodzinnego świętowania, samych pyszności na wielkanocnym stole - i żeby Was od ich nadmiaru nie bolały brzuszki :-P Oprócz tego mokrego Dyngusa i mnóstwa dobrej zabawy :-D ❤️ Ściskam Was mocno i całuję 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki, jak tam żyjecie??? ja wraz z nadejściem wiosny wybrałam sie do fryzjera :) troszke trzeba o siebie zadbac po tej zimie :) troche zmian, fryzurka ubior itp :D chyba zostałysmy tylko my 3 na topicu bo reszta dziewczyn milczy, ale caly czas mam nadzieje ze wrocicie kobitki!!! Pozdrawiam Was a teraz mykam sie uczyc... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kobietki, jak Wam minęły święta? odezwijcie się :-) moje były całkiem milutkie, bo zostałam zaproszona na świąteczną niedzielę do mojego Tygryska , do jego rodzinki. Było wesolo i sympatycznie :-D w sumie to pierwszy raz dostalam takie oficjalne zaproszenie, no i poczułam się taka jakas ...dowartosciowana :-) Wiecie co, zaczynają mnie otaczac kobiety w ciąży... Juz trzy moje koleżanki oczekują dzidziusia i wszystkie nieplanowane...;-) ale na pewno bedą kochane. Moj S. juz nie moze sie połapac ktora w ciazy a która nie, i w sumie ciagle na ten temat gadamy. Mnie tez dopadła (tak troszkę) ochota na bobaska :-P.... Szkoda tylko ze moj Tygrysek podchodzi do tematu az nadto racjonalnie i zabrania mi na razie o tym myslec... Chce mnie miec tylko dla siebie :-( a poza tym najpierw dobrze się urządzic... Wy tez myslicie juz o dzieciach?...czy nawet Wam przez mysl nie przechodzi? mam nadzieję ze napiszecie jeszcze! 🌼 buzi dla Maji , Madzi, Czarnej, Anemone i sweet Cat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak Maju :) wiesz no ja nie mam co myślec o dzidzi, bo skoro nie ma planów sprecyzowanych co do ślubu to wiadomo... ale Miś ma czasem odchyły i mówi ze chciałby \"coś\" takiego małego biegającego mu koło nogi ;) są to żarty co prawda ale napewno kiedys bedziemy mysleli o tym poważniej, bo szczerze to ja bym nie plakała z tego powodu gdyby sie okazalo ze bedzie dzidzia, ale wiem ze jeszcze nie czas... no i na poczatku jak juz bedziemy razem to tez chcemy sie soba nacieszyc... A co do swiat to tez minely mi spokojnie, troszke chora byłam ale było ok :) BUZIAKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnio nie pisałam bo nie mam co pisac, u mnie nic się nie dzieje, nic a nic :/ w pracy jest ok, cały czas mi się podoba - za tydzien dostanę pierwsza całą pensję (wczesniej byla pensja stazowa :) ) swięta spedziałam w domu, w niedzielę po południu przyjechał moj S. w poniedziałek pojechał do rodziny- ja też byłam zaproszona (nie tak oficjalnie przez jego rodzicow ) ale nie chcialam jechac nareszcie jest cieplo - na majówkę planujemy wyjazd rowerowy , nie mogę się już doczekać :) nareszcie rower!!!!!!!!!! co do dzieciaków - moja bratowa ma 8 miesięczną córeczkę - jest slodziutka ale jak widzę jak dziecko zmienia wszystko w zyciu -to jeszcze nie chce- nie jestem jeszcze gotowa.. mimo wieku (25 lat wydawaloby się ze najwyzszy czas...) ale dopiero co zaczełam pracować i chcę trochę \"pouzywać zycia\" wiosna pelną para -zwlaszcza dzis - tez by mi się przydal jakis fryzjer... trzeba się też wybrać na zkupy - coś nowego, lekkiego na wiosnę by się przydalo :) buziaczki, Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna miło ze sie odezwałaś:) no super pogoda, ja to z Misiem na spacerki chodze :) a pracy to nie umiem skonczyc, jeszcze musze napisac wstep i zakonczenie :/ musze sie zebrac! a jeszcze cos jesli chodzi o dzidzie, mój Misiek powiedział ze chciałby caly czas takiego małego bobaska, żeby sie tak nim opiekowac, bo takiego duzego juz nie chce :) hihi trzymajcie sie kobitki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! :-D :-* Fajnie ze się odezwałyscie. Wiecie co, u mnie tez za wiele sie nie dzieje... no ale przeciez nie mozna tez non stop przezywac wielkich emocji bo czlowiek by nie wytrzymal! i sie przekręcił :-P Madziu, fajnie masz ze juz konczysz pisanie pracki!! Ja jeszcze konca swojej nie widze, jestem raczej blizej początku.... Co do dzieci - to Twoj Misiek ma rację - ja tez chce wlasnie takiego malego bobaska ktory caly czas bedzie bobaskiem, bo gdy spojrzę na dzisiejsze nastolatki to chyba nie jestem gotowa by sie z takim użerać :-O Chyba mi się udzieliła choroba ciążowa - bo tyle koleżanek juz w trakcie wiec mi tez przyszla ochota...one wszystkie sa takie promienne i radosne i wypiękniały jakby, no wiec człowiek tez by chcial wiedziec jak to jest... ale pewnie mi przejdzie :-P Czarna, z tego co widzę humorek juz lepszy!! :-D Bardzo mnie to cieszy. Na prawde troche sie o Ciebie martwiłam, bo nie wiadomo bylo jak Ci pomóc :-O Ja tez zreszta trochę marudziłam... ale ostatnio czuję wyrazny powrót do psychicznej formy :-D To musialo byc jakies wiosenne przesilenie, ktore samo ustąpiło. Ciekawe co tam slychac u Mai... moze cos nam napisze niebawem :-) buziaczki i usciski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agutko :) no te dzisiejsze nastolatki to aż głowa boli :/ ja nie wiem czy jestem starej daty ale poprostu az nie miło sie tego słucha :( w tych czasach to szpanerstwem jest gadka o seksie, imprezach i innych rzeczach ehhh :/ i jak tak sobie czasem myśle ze moje dziecko mogłoby sie tak zachowywac to az mi słabo... no a teraz na wiosne widac coraz wiecej brzuszków ;) ja to sie sama dziwie jak widze jakas kolezanke juz z brzuszkiem :) Dzisiaj mi jakos humor nie dopisuje :( ale moze szybko przejdzie... ściskam was wiosennie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dzieje że nie masz humoru?... mam nadzieje ze nie doswiadczasz stanów jakie przechodzilysmy ja i Czarna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Agutko 🌻 bo fajnie mi tu jest i szkoda mi tego topicu zeby upadł... a nie wiem sama tak jakos mam, wszyscy ode mnie oczekuja czegos wiecej niz to jest mozliwe a ja juz czasami nie daje rady :( ale przejdzie mi... BUZIAKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu - zaskakujesz mnie godziną wpisu :) ja też się zgadzam że dzisiejsza młodziesz jest... co tu wiele gadac - rozni się znacznie od tej w czasach kiedy my miałyśmy kilkanaście lat , szkoda :( az strach pomyslec co będzie za następne kilkanascie lat :/ sloneczko swieci i coraz blizej majówki :) mam nadzieje ze prognozy pogody się nie sprawdzą ( na majówkę zapowiadają 7 stopni i deszcz :( ) duzo gorącego slonca :) Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Witajcie dziewczyny! Pozdrawiam po długiej nieobecności spowodowanej pracą ponad siły i studiami (wiecie, o czym mowię). Mój organizm w końcu się zbuntował i w tej chwili siedzę na zwolnieniu lekarskim. Pech chciał, że akurat chcieliśmy z Misiem jechac nad morze, a tu prognozy pogody nie najlepsze, a ja w tej chwili musze jak ognia unikać wszelkich okazji do "doprawienia się". Na dodatek mam silne przeczucie, że Misio przygotowywał jakąś, hmm, niespodziankę. I co tu robić? A co do brzuszków na wiosnę, to co roku, kiedy tylko słoneczko przygrzeje i płaszcze wędrują do szaf, nagle pojawiają się panie dumnie prezentujące zaokrąglenia :) . W tym roku jest podobnie:) Ja na razie nie planuję dzieciaczków, bo chcę się jeszcze wyszaleć, ale wcześniej czy póżniej ten temat wróci. Ze słonecznymi pozdrowieniami dla całej załogi topiku Wasza Anemone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Czarna, ja tak niestety wstaje na uczelnie, dobrze ze nie codziennie bo to bym chyba nie wytrzymała ;) no mam nadzieje ze pogoda dopisze w ten weekend... o Anemone sie odezwała :) to wracaj szybciutko do zdrówka!! moze Miś coś tam nad morzem planuje :) a co tam u Majeczki? ciekawe jak jej ida przygotowania :) pozdrawiam Was kochane i ciesze sie bardzo ze czesciej sie odzywacie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie tylko przywitac:) pozdrówki dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, własnie wrocilam z majowki - bylismy w Czechach, pogoda mogłabyc lepsza - podczas jazdy duzo padalo :(, na mniejscu tez tak sobie, Po raz pierwszy byłam w Czechach - i jestem strasznie zaskoczona że tak mało jest u nich pensjonatow i pokoi do wnajęcia - mimo tak wielu i takich fajnych atrakcji turystycznych , dlugo jezdzilismy w poszukiwaniu noclegu - na koniec, zmeczeni, trochę wkurzeni wyladowalismy w hotelu - o sredniej jakosci (delikatnie mowiac) za dosc wysoką cenę :/, w sumie az tak mi na luksusie nie zalezalo - w hotelu tylko spalismy ... Osobiscie jestem za Słowacja - niby podobne panstwo a jednak tak rozne - przede wszystkim bez problemu sie mozna porozumiec ze slowakami czego nie mozna powiedziec o Czechach - strasznie ciezko sie bylo dogadac - i oczywiscie nikt z napotkanych osob nie mowil po angielsku - wszyscy po niemiecku - a ja z moim S. nic a nic po niemiecku :( ale i tak bylo fajnie :) dzis jeszcze jeden dzien wolnego :) sloneczko swieci i az chce sie na rower, do parku na cokolwiek - i pewnie zaraz wyruszymy - tylko niech moj S. wstanie :) Witaj Anemone :) - gdzie w koncu wylądowaliście na majowke? lepiej ze zdrowkiem? Buziaczki Kochane Czarna 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Witajcie dziewczyny! Z moim zdrowiem już wszystko w porządku, wyjazd zaliczam do bardzo udanych, a co najważniejsze, mój Misio oświadczył mi się i został przyjęty! Jestem bardzo szczęśliwa, wszystko odbyło się romantycznie, lepiej nie mogłam sobie wymarzyć! Całuję Was wszystkie serdecznie, teraz zmykam, ale jeszcze wrócę i zdradzę nieco szczegółów. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! a ja majówke calutka spedziłam z Moim Misiem :) było cudnie troche u mnie troche u niego troche w górach:) pogoda była różna ale przy Miśku i tak jest super ;) Anemone gratuluje Ci :) i juz nie moge sie doczekac szczegółow ;) ale wy sie macie Kobitki fajnie, mi sie tak marzy i marzy ale co za życie byłoby bez marzeń :) pierwszy dzien na uczelni i juz mam dosc ;) piszcie dziewczyny!! Maju? Agutko? i reszta kobitek :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anemone - gratulacje!!!!!!!! bardzo się cieszę i czekam na szczegóły :) dzis piątek - oby do 18 i znow weekend - szkoda ze tym razem juz tylko dwu-dniowy ale i tak super - fajnie by było gdyby tydzien trwal dwa dni - dwa dni pracy i weekend :) buziaczki Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze teraz i mecze ta moja prace eh jak mi sie nie chce a tylko dopracowac ostatni rozdział musze... jeszcze myśle co kupic Misiowi na urodzinki moze cos mi doradzicie? :) bo ma w przyszłym tygodniu i troszke mi sie o nich zapomniało ;) moze macie jakies fajne pomysły i zgapie od was :) bo ja nie mam pomysła fajnego, wiec czekam na jakies propozycje :) pozdrowienia i buziaki dla Was 🌻 papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole jednak sobie posiedziec na balkonie i sie poopalac :D bo bladzioch ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Buuu, taki długi post mi się skasował.... Witajcie dziewczyny, Co do naszych planów z Misiem, to nie informowaliśmy jeszcze rodziców o zaręczynach, bo nasze rodziny sie nie znają (odległość) i nie bardzo wiedzielismy, jak to najlepiej zorganizować. Nie przypuszczam, żeby to było zaskoczenie dla kogokolwiek, bo długo już jesteśmy razem, ale wiadomo, zawsze są te nerwy...dobrze będzie. Czarna, miałaś pecha z tym wyjazdem, trafiliście w miejsce, gdzie nie ma bazy noclegowej. faktycznie ceny w kiepskawych hotelikach moga porażać (cena w stosunku do jakości), ale w tym samym kraju można przenocowac w najprawdziwszym zamku za równowartość 25 zł! Kwatery prywatne też nie są drogie, raczej tańsze niż w Polsce.No i mają oni bardzo fajne knajpki, w których mozna tanio i dobrze zjeść. Znajdują sie one w każdym miasteczku, nawet w wioskach. Zobaczysz, następny wyjazd będzie bardziej udany:) MSM, szkoda pisac pracę, kiedy na dworze piękna pogoda.Robota nie ucieknie (a szkoda), a ile czekaliśmy w tym roku na wiosnę? Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×