Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

malutka rzeczywiscie przykra sprawa nie sadzilam, ze i tu w sluzbie zdrowia zaczyna sie robic, tak jak w polsce jest juz od dawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, dzieci odprowadzone więc, teraz kawka, a potem to co zawsz sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, ale monotonne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka dziwne że to pielęgniarki mają taką odwagę się wtrącać, przecież wszystkie sprawy powinnaś załatwiać między lekarzem a rodzicami dziecka, a one to są od podawania lekarstw i mierzenia ciśnienia, naprawde bezczelne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U nas leje jak z cebra. Dobrze, ze maz ma dzis wolne, bo jakbym to ja dzis odprowadzala male do szkoly i przedszkola to ladnie bysmy wygladaly. Moj maz jechal wyobrazdzie sobie autem i tak byl mokry jak wrocil do domu. Katastrofa. teraz jest tak ciemno i urwanie chmury doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tak na chwile wpadlam sie przywitac, bo musimy dzis niestety w ten ulewny dzien brrrrrr cos zalatwic. Takze wpadne pozniej i narazie 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen jak tam tort zjedzony? prezenty były? To się ucieszyłaś pewnie, że teściowa nie przyszła,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie tez leje, okropna pogoda :o moj maz dzis juz sie lepiej czuje wlasnie sniadanko szykuje Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wlasnie wszamalam sniadanko. Mialam przy okazji chetnych do podzialu. Ale skoro nic nie dostaly ruszyly w koncu do swoich misek. I teraz tylko slysze smieszne chrupanie:-). Pogoda dzis calkiem calkiem. Jak bylam na spacerku to bylo nawet chlodno, ale teraz juz jest lepiej nawet slonko co jakis czas sie pokazuje. Chociaz chmury, ktore wisza nie wroza nic dobrego. mam nadzieje, ze nie bedzie padac bo ja do szkoly rowerkiem smigam. A ja bardzo nie lubie moknac beksa. Ale wczoraj sie narozmawialm przez tel z mama. Przez te darmowe rozmowy to czlowiek moze do woli sobie rozmawiac. Mama robi kawke, ja tez i siedzimy prawie jak kolo siebie:-). Szkoda ze tylko siebie jeszcze nie widac:-). No nic zmykam bo czas sie troszke przygotowac, ale na pewno bede jeszcze do was dzis zagladala. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:D U nas tez pogoda placze... Justys78:D przypomnij przez jaka linie rozmowy sa darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra ja dzwonie przez neta. Ale rozmawiasz normalnie przez tel. O to linki: w de: www.goyellow.de w de do pl oraz innych krajow: www.peterzahlt.de (czasami maja juz limit rozmow na dany dzien wykorzystany i wtedy trzeba czekac az odblokuja). Jedna rozmowa moze trwac do 30 min. w zaleznosci od kraju do jakiego dzwonisz. Ale jak Ci przerwie to mozesz jeszcze raz sie polaczyc. Pod warunkiem ze jeszcze limit rozow nie zostal wykorzystany:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys78:D jestes pewna ze nic nie dolicza mi pozniej do rachunku? Bo to naprawde swietna sprawa. : www.goyellow.de - w ta linie jakas nie moge rozgrysc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarra i jak znalazłaś jakieś oferty pracy dla tego znajomego? u nas w gazecie dzisiaj było ponad 60 ofert do pracy w niemczech i holandii, ale niestety tak jak przypuszczałam wszystkie na paszport niemiecki lub staad, jedno było na paszport polski do holandii a le potrzebują budowlańców, a ty chciałaś chyba do ogrodnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra mi nic nie doliczyli. I moim znajomym ktorzy korzystaja z tego tez nic nie doliczyli. Jak chcesz to moge ci to na gg wytlumaczyc. nr masz ponizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo:-)) a tu znowu ja.hihi. Pogoda nawet niezla.slonca niema ale za to 20 stopni.Mamy naprawde szczescie ze w nocy popadalo. jak zwykle musze zaraz wyjsc na spacer.maly to mi w krzeselku zasna zaraz zanim objad byl gotowy.Musielismy go naprawde dlugo budzic a jak zaraz wyjdziemy to moze sobie dobrze pospi. EVA wiem jak sie czujesz.Ja niemam zgagi ale te inne rzeczy i za niskie cisnienie.Ale wiesz ze to wszystko od psychiki co nie?trzeby by bylo sie zastanowic co nas tak meczy i wkurza i zlikwidowac:D Jeremmy mi znowu mieszkanko sprzata.Musze isc. A co do pielegniarek.Ja mialam na szczescie do dzisiaj szczescie i trafialam do tej pory na bardzo mile.naprawde. No dziewuszki,to ja lece na dworek. Do pözniej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam do Was pytanie,przepraszam ,ze tak wpadam i odrazu z pytankiem,ale wiem,ze mieszkacie w Niemczech i moze bedziecie mi w stanie pomoc. Co oznacza i jak wyglada zaplata\" per Nachnahme\"??? Chce zamowic cos w katalogu,a oni mi odpisali,ze jezeli nie posiadam wlasnej firmy ,musze zaplacic wlasnie w ten sposob. Bede bAAAAArrrrRRRdzo wdzieczna:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platne przy odbiorze
po prostu forma platnosci obejmujaca rowniez platne przy odbiorze towaru wraz z kosztem przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA TABELI
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** ???????? *********** Aga_ ******Bremen*********** ????????? *********** ?????? *** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku*****???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Fa************Bayern********7 lat*********37 lat***dwoje dzieci Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ****5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka--------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka-------- 26.09.81 malutka_de-------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenko o ile dobrzespojrzalam dzisiaj masz urodziny...26.09....wiec W dniu urodzin życzę Ci; subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni i mądrosci dostojnej zimy. Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chciałabym aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwy i wyrozumiały i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby bremenka miała dzisiaj urodziny????? jeżeli tak no to : WSZYSTKIEGO NA NA NAJ SPEŁNIENIA MARZEŃ DUŻO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA POWODZENIA W ŻYCIU ZAWODOWYM I OSOBISTYM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że pierwsza jestem z tymi życzeniami dlatego napisałam \"czyżby\" bo nie dowierzałam, a tu dziewczyny pisały już życzenia w tym samym czasie co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Duzo zdrowka, szczescia, sloneczka, usmiechu, spelnienia merzen, zeby wszystko w zyciu ukladalo sie tak jak sobie tego zyczysz i duuuuzooooooo milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmm
Witam. Jesli któras z Was moglaby mi pomoc w celu zrozumienia zasad sklepu internetowego (niemieckiego- Apart) , to prosze, aby napisała na GG 1819112 :) Pozdrawiam. i z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, ja to sie dotychczas tylko pojawialam i znikalam na waszym forum... Mam nadzieje, ze uda mi sie tu zadomowic... Jestem nawet w Waszej tabelce... ;-) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie z Oktoberfestowo rozbawionego Monachium! No i naturalnie wszystkiego naj dla dzisiejszej solenizantki! Bremenka! Sto lat! moj brat tez ma dzisiaj urodziny :-) Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×