Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Cze . Niedawno mialem rozmowe w sprawie pracy w polbanku. W sumie to 2 bo z dyr reg tez rozmawialem. Nie mam doswiadczenia ale powiedzieli ze ich to za bardzo nie interesuje tylko motywacja do pracy. Stanowisko pracownik operacyjny. Z tego co mowili to praca na kasie i tez jako sprzedawca. Tzn ze premie tez maja byc. Nastawienie ma byc na premie bo ich nieobchodzi osoba ktorej wystrcza pensja brutto. Chce sie uczyc ale sie trche obawiam jak mialbym wyrobic targety siedzac na kasie. Teraz czekam na telefon na ostatni proces rekrutacji - wa -wa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze . Niedawno mialem rozmowe w sprawie pracy w polbanku. W sumie to 2 bo z dyr reg tez rozmawialem. Nie mam doswiadczenia ale powiedzieli ze ich to za bardzo nie interesuje tylko motywacja do pracy. Stanowisko pracownik operacyjny. Z tego co mowili to praca na kasie i tez jako sprzedawca. Tzn ze premie tez maja byc. Nastawienie ma byc na premie bo ich nieobchodzi osoba ktorej wystrcza pensja brutto. Chce sie uczyc ale sie trche obawiam jak mialbym wyrobic targety siedzac na kasie. Teraz czekam na telefon na ostatni proces rekrutacji - wa -wa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Do Joanna71 i innych Masz rację, system premiowy mille jest motywujący, a co najważniejsze osiągalny i to cieszy:-) A gdy do tego dorzuci się jeszcze auto na wyłączność (nie pullowe) z dużym limitem paliwowym, wysoki limit na tel. kom., szeroki pakiet karnetów od basenu, po siłownię, czy kino, oraz dofiansnowania do wycieczek, tudzież ich finansowanie, to biorąc pod uwagę 'wyposażenie' pracownika, mille nie ma się czego wstydzić... sam przyszedłem tu z innego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
ale nie mówisz chyba o sprzęcie dla kasjera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika456
witam, jak wyglada pakiet socjalny w polbanku?? i jaka jest premia od wykonania 100% planu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a teraz przypomniało mi się jak byłem na rozmowie w millenium i powiedziałem że z premiami chciałbym 3000 brutto zarabiać (nie jako kasjer ale doradca klienta) to kierownik stwierdził retorycznie że moje oczekiwania to są chyba do negocjacji... no ale może u ciebie joanno inne systemy płacowe wprowadzono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
to w jakim banku mozna najlepiej zarobic ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Nikt mnie nie wyprał, wynegocjowałem sobie atrakcyjną stawkę podstawową:-) przyszedłem z innego banku i znam realia bankowości korporacyjnej w Warszawie. No to pochwal się, w jakim banku dostałeś/aś tak niebotyczną podwyżkę, całą 1/6:-) a nie cwaniakujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIS111
Niedługo mam rozmowe w Nordea Bank. wie może ktoś jak to wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Witam!Dostałam ofertę pracy na stanowisku asystenta klienta,proszę o info jak tam sie pracuje,ponieważ po przeczytaniu 41 stron forum mam pewne obawy!Z góry dziekuję za szczere wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Do kretka31 Proszę napisz jak tam na szkoleniu,ja wyjeżdżam już w tym miesiącu i jestem bardzo ciekawa jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris - polbank
Hmm... Temat się pojawia w ostatnich postach - widać Polbank zaczął rekrutację :) Proszę Was o informację, gdyż wybieram się na pierwsze rozmowy na stanowiska: - Doradca Bankowy - Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych (ogłoszenie dał Mellon) Czy warto się za to zabierać? O co pytać/czego żądać (np.podstawa)? Jak wygląda cały proces rekrutacji i ile trwa? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrussss
Czy mając 20 lat i poważny wygląd ,mogę dostać bez przeszkód pracę w banku ??? Bo tak się zastanawiam nad kwestią zaufania klientów ,wiadomo ,że na młodych się inaczej patrzy :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kris polbank
pracuje w polbanku - zarobki naprawde godziwe, ale nic za darmo... trzeba sie nieżle napracowac, no ale wiesz za co pracujesz... nie polecam mellona :( jesli jestes zainteresowany praca w tym banku to najlepiej bezposrednio do banku - oferty na stronie www jeśli masz doswiadczenie w bankowosci to mozesz 3200 brutto podstawy zawolac, jesli nie to 2500-2800 + premie sprzedazowe. w mellonie dostaniesz max 1200....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy po okresie probnym 3 miesiace nalezy mi sie podwyzka mozna sie o nia starac w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
10 k to atrakcyjnie, ciekawe jaki system premiowy. Możesz powiedzieć jak wygląda system premiowy, jaki segment Klientów (powyżej jakich przychodów rocznych) i co to za bank? Ewentualnie na prywatnego maila, z góry bardzo dziękuję. tomaszek2122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Dobrze, czekam cierpliwie:-) a jeśli jesteś z Wawy zapraszam Cie na kawę, z przyjemnością posłuchalbym o nim na żywo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Witam, przeczytałam całe forum i nie znalazłam informacji których szukałam. Fakt, padło pytanie ale nikt nie odp... mam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds sprzedaży kredytów hipotecznych. W poniedziałek mam już podpisać umowę i dowiedzieć się jakie będą stawki.. I tu moje pytanie. Czy ktoś pracuje na takim stanowisku ? Jeżeli tak to ile zarabia? Jeżeli chodzi o MultiBank to dla zainteresowanych: jest szkolenie 9 dniowe w Łodzi, przejazd, wyżywienie,hotel itp na koszt banku. Umowa podpisana przed szkoleniem. W razie zerwania umowy trzeba zwrócić koszty szkolenia. To tyle. Resztę dowiem się w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa w millennium: jesli jestes przed szkoleniem, to przygotuje sie na niezle zakuwanie. powaznie, jesli ktos nie mial nic wspolnego z bankowoscia, to nauki jest masa!!! jade jeszcze na 1 dzien do warszawki, a od wtorku praca. tez nic nie wiem, jak popracuje tydzien, to moze sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millenniem
do Kretki 31,szczerze mówiąc to tak myślałam,że łatwo nie będzie.Mam prośbę jak znajdziesz chwilę to proszę napisz więcej szczegółów o szkoleniu,czy to w jakimś ośrodku czy również w banku,czy hotel jest daleko od ośrodka,i czy jeśli szkolenie rozpoczyna sie np.w poniedziałek to czy hotel mam zapewniony od niedzieli wieczór,dla nie jest to istotne ponieważ do Warszawy mam ok.8 godzin jazdy,a jeszcze jedno jaki strój obowiązuje na szkoleniu?Z góry dziękuję za info i trzymam kciuki za Twoje pierwsze dni w pracy.Powodzenia Kretka31!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
u nas na szkoleniu ale w innym banku stroje jak najbardziej luźne i z pewnością nie bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W millennium obowiązaują stroje oficjalne. Hotel w odleglości 10 minut na piechotkę. Szkolenia są w salach w budynku Juvenes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
do Getin!dzięki za odpowiedź,ale mam pytanko,jeśli dobrze zrozumiałam z Twoich wcześniejszych wypowiedzi odeszłeś z Millennium,możesz poda więcej informacji ? Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
do Getin.jestem ciekawa jakie masz wrażenia z pracy,czy plany są do wyrobienia,czy atmosfera w porządku,cz można liczyc po jakimś czasie na umowę na czas nieokreślony, czy przy kolejnych umowach można liczyc na podwyżkę,a i czy rzeczywiście pracuje sie nie po 8 a po 10 godzin?Także pytań mam sporo,ale to dlatego,ze wcześniej z Millennium nie miałam nic wspólnego,nie mam tez nikogo znajomego żeby się podpytac.Z góry dziękuję za wszelkie informacje,Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórze się ale... wszystko zależy gdzie trafisz. Są różne plany, różne miejscowości, różni ludzie. Plany ogólnie są do wyrobienia,z premiami nie miałem problemów, pracowałem zawsze więcej niż 9 godzin i w mille to standard (ogólnie w bankach to częste zjawisko). Kasa była niezła ale.... trafiłem na takich ludzi, że w końcu sie zwolniłem. Ogólnie jak nie pracowałaś jeszcze w banku to ok - mogę polecić. Doświadczonemu bankowcowi bym odradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Dzięki za info,w banku jeszcze nie pracowałam także biorę do sibie tą pozytywną częśc wypowiedzi,chociaż zastanawia mnie dlaczego dlaczego doświadczony bankowiec nie byłby zadowolony,troszkę to niepokojące ponieważ poważnie myślałam o związaniu się z jedną firmą i miałam nadzieję, że Z Millennium warto,ale trudno pożyjemy zobaczymy,chociaż nie ukrywam,że za jakiś czas super byłoby wejśc na tą stronkę i powiedziec jest super inie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota12345
Witam, dostałam prace w Banku Nordea proszę o informacje czy trzeba znać dobrze angielski na stanowisku kasjera. Może też ktoś sie orientuje jaka jet pensja, ciekawa też jestem czy ten Bank jest warty świeczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris - polbank
tak dla formalności... zdaję raport ze swoich postępów w polbanku ;] ludzie z warszawy na pierwszej rozmowie... i duuuuzy przesiew, wiec ciezko bedzie znalezc sie w drugim etapie... ;] ale to, co zaobserwowalem: w polbanku polbanku podstawa 2500 nie byla rzecza dziwną, natomiast u pośrednika polbanku (mellon) oferuja 1200 brutto podstawy i jedynie kredyty w ofercie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jutro do pracy!!!!boje sie okropnie!glowa mi pęka od wiedzy, do matury sie tak nie uczyłam... do nowa w millennium-jesli chodzi o warunki na szkoleniu, to pelen profesjonalizm, hotel jest blisko, oczywiscie przyjezdzasz dzien wczesniej, masz zarezerwowany pokoj, potem rozliczasz sie z delegacji. szykuj jakąs mocną torbę na skypt, ktory bedziesz nosic na zajecia, wazy tonę (oczywiscie nie chodzi mi o ten, ktory dostajesz na treningu integracyjnym), tez Ci życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×