Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Interesująca 23
Nie mam doświadczenia w bankowości, w przeciwieństwie do niektórych tutaj.Czy mógłby mi ktoś pomóc i napisac coś o tych akcjach marketingowych,które mają promować produkty bankowe? Jakie te akcje market.można wymienić?rozdawanie ulotek,co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedman
czy ktos pracował na stanowisku doradac klienta w lukas bank, ajkie wynagrodzenia, czy duze są normy do wyrobienia, jaka atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W BOŚ
A jakie są opienie na temat BOS banku? warto tasm pracaować? jak z wynagrodzeniem, planami, szkoleniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
No i po rozmowie jestem, praca lipna strasznie, szukanie klientów na kredyt, oczywiście za samą prowizję, w dodatku marną, ech ja już chyba do końca straciłem nadzieję że dostanę normalną pracę w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak w końcy ktoś mi powe ja wygląda praca jako mogilny doradca klienta w oddziale banku? chodzi mi o konkret jak pozyskuje się klientów, chodzi mi o codzinna prace jak to wyglkąda w ptaktyce, czy warto? Mam rozmowe za tydzień i niewiem czy warto wogóle na to przychodzić. Nignie na forach nie spotkałem się o co to generalnie chodzi, jak to sie je, może mi kto ktoś pomoże. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zwracam sie do pracowników którzy już pracują albo pracują jako mobilny doradca klienta w odziale banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda 2 etap rozmowy w Banku Millenium, czego się spodziewać ? Pierwszy etap miałam z kierownikiem placówki, drugi ma być z dyrektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkyrah-Paweł
Wtam zapraszam na moja strone www.partner-praca.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyt_buu
>>>> BOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charv
a może mi ktoś powiedzieć coś o pracy w multibanku? Jestem na V roku i zastanawiam się czy aplikować na praktyki do jednego z departamentów czy starać się o pracę jako konsultant ds. telef. obsługi klienta ew. na staż na opiekuna klienta? Z jednej str chciałbym zobaczyć jak wyglądają praktyki (zwłaszcza w departamencie prawnym), choć obawiam się o możliwości zatrudnienia po takich praktykach... Z drugiej zastanawiam się o wys. zarobków na w/w stanowiskach? Ktoś może udzielić mi jakiś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charv
a ktoś może mi udzielić info jakich należy spodziewać się zarobków na stanowiskach: konsultant ds telef. obsługi klienta/ staż na stanowisku opiekun klienta w multibanku? Czy jak wybiorę aplikowanie na praktyki w jednym z departamentów (najbardziej interesowałby mnie dep. prawny) to czy są realne szanse na zatrudnienie po takich praktykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś z was brał udział w rekrutacji do BOŚ? Przeszłam do drugiego etapu w Warszawie, z opisu rekrutacja jak conajmniej na menedżera regionu Miałabym parę pytań, gdyby znalazł się ktoś, kto starał się o taką pracę lub jest pracownikiem BOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivika111
Witam, mam pytanie dotyczące doświadczenia zawodowego, tzn. jeśli jest zupełnie nie związane z bankowością, to czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie?? wymagania na doradcę * Wykształcenie średnie * Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem * Dobra znajomość MS Office * Aktywne poszukiwanie rozwiązań * Komunikatywność * Samodzielność w realizacji zadań * Umiejętność pracy w zespole dodam, że 5 lat temu skończyłam studia filologiczne i od tej pory pracowałam, ale nie ma się czym poszczycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka205
Witam, zostałam zaproszona na rozmowę do banku BHP na stanowisko doradca klienta w placówce partnerskiej. Czego mogę się spodziewać : - jakiego rodzaju pytania zadają w tym banku, - na jaki zarobek mogę liczyć (początkująca w tej branży). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka205
przepraszam odruchowo źle mi się napisało - oczywiście chodzi o bank BPH. Jeszcze raz proszę o jakieś przydatne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżon
Witam Mam pytanie ile zarabia starszy specjalista w dziale marketingu, w takich bankach jak mileniu, pkosa, bzwbk, bph, albo innych. Czy może ktoś pracuje na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pd
Witam :) Czy ktoś się orientuje ile można zarobić w Departamencie Przeciwdziałania Praniu Brudnych Pieniędzy? Np. na stanowisku koordynatora? Na czym dokładnie polega ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allianz fan
Byłam niedawno na rozmowie w Allianz Banku, poziom panów przeprowazających tą rozmowę był żenujący. Jeden z nich łapał mnie co chwilę za słowa i starał się usilnie udowodnić, że kłamię. Cała rozmowa sprowadzała się do pytań:gdzie będę chodzić z ofertą, do kogo dzwonić, w jaki sposób sprzedawać ? Na pytanie o oczekiwania finnsowe podałam ile chciała bym zarabiac na co w/w pan się zaperzył i napadł na mnie, że mówię o zmianie pracy w kontekście chęci rozwoju ososbistego a tak naprawdę tylko zależy mi na pieniądzach. Nie rozumiem dlaczego jego zdaniem jedno powinno wykluczać drugie ? Zakładam, że nie jest Kierownikiem Placówki za 1000 zł netto, więc nie wiem czemu miał do mnie takie pretensje. Generalnie streszczając całą tą rozmowę można powiedzieć tylko: chamstwo i żenada !!! Jeśli w tym banku, jest taka kadra kierownicza to nie wróżę mu długiej działalności. A tak dla uściślenia rozmowa odbywała się na ul. Szlak w Krakowie, a "kulturalny" i "przemiły" pan jest Kierownikiem Oddziału na ul. Dietla. Następnym razem zanim pan przeprowadzi jakąkolwiek rozmowę kwalifikacyjną, lepiej niech się pan dwa razy zastanowi jak się pan na niej zachowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citi bank
Czy ktoś oriętuje się jak wygląda szkolenie na stanowisko Doradcy ds. sprzedaży i operacji bankowych w Citi handlowy i czy jest płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks
nie jest płatne, 3 tygonie, fajny hotel szkolenie dość przyjemne,jesli nie masz problemów z obsługą komp :) zależy jeszcze kto jest wykładowcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanista
witam, w czwartek mam rozmowe w banku pocztowym(poznań), jka wygląda rozmowa, jakie są zarobki, dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citi bank
Chodziło mi bardzej o to czy bank za nie płaci i czy umowę o pracę podpisuje się wcześniej czy dopiero po odbytym szkoleniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
romanista na jakie stanowisko aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja85
Odział EB w Zawierciu to dno jesli chodzi o kadre!!!! Jedna , która pomimo kilku lat pracvy nie potrafi wydać opinii bankowej, i Druga rozpoczynajaca prace w pieczarkarni z zatrzymana na etapie wykształcenia sredniego!!!! chamstwo i zero profesjonalizmu to fakt tego odziału. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! A jak mi jakiś czas temu temu tu na forum o tym wspominano to nie wierzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanista
do wiissnia:aplikuje na stanowisko doradcy ds. kredytów detalicznych, jesli masz jakieś informacje odezwij sie na maila romanista89@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka205
przeszłam 1 etap rekrutacji na stanowisko doradcy klienta. Za tydzień mam 2 rozmowę na którą mam się orzygotować z takich obszarów: 1. Pomysły na pozyskanie nowego klienta bądź wykorzystanie klienta już korzystającego z usług banku w chwili rozpoczęcia pracy w Placówce Partnerskiej Banku BPH. 2. Plany sprzedażowe - stosunek do nakładanych na doradcę / placówkę planów oraz pomysły na harmonogram ich realizacji (rozplanowanie czasu pracy, obowiązków itp.). 3. Scenka sprzedażowa z uwzględnieniem produktów bankowych takich jak: kredyt gotówkowy, karta kredytowa, ROR, lokata. Proszę pomóżcie - jestem laikiem w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boś bank
no i ja ciekawa jestem opini nt. Bosia.... nikt tam nie pracuje czy jak - ze nie ma żadych info na temat tej jednostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa..millenium...
Witam wszystkich szukających pracy w banku! Byłam na rozmowie w Millenum bank, rozmowa jakoś przeszła... Może do mnie zadzwonią do wtorku w celu przeprowadzenia ze mną jeszcze jednej rozmowy z dyrektorem regionalnym... Moje pytanie jest następujące: O czym jest ta druga rozmowa??? Ta Pani mnie tak przemaglowała :P że aż się boję kolejnej rozmowy... Bardzo proszę o odpowiedź.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa..millenium...
haloooo jest tam kto??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×