Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Aron lukasik
No i mnie wydaje sie to strasznie glupie,ale podobno w lukasie tak jest i niechciałbym zeby przez cos takiego wszystko spalilo na panewce dlatego chcialem sie upewnić,i niewiem czy cos z tym probowac robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,xxxnnxxn
zartujecie sobie?? Jak to zadluzenie dyskwalifikuje do pracy? Jak by mnie chcieli za takie cos zwolnic ide do sadu pracy bo to moje zadluzenie i moje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aron lukasik
To nie chodzi o to zeby kogoś zwalniac,tylko o to ze przy rekrutacji wymagaja zeby być w tej kwestii na czysto,znajoma byla i tak jej koles powiedzial,ze musi byc na czysto,chcialem coś wiecej sie dowiedziec czy to jakies zobowiazanie czy jak,o co w tym chodzi ,czy to widzi misie tego kolesia czy maja takie wytyczne w lukasie.Fajnie gdyby ktos z lukasa to skomentował.Dla mnie to tez absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjdjdj
ja pracuje w banku i mam dlugi i komornika to wg was jak przyjdzie np pismo o zajeciu pensji to mnie za to zwolnia? Ja jestem uczciwa a te dlugi to po prostu zawiklana historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
BPH ROZMOWA----> ja miałem z kierowniczką i dyrektorem Makro. Przygotuj się na standardowe pytania. Klasyka czyli opowiadasz o swojej poprzedniej pracy (jeśli była w bankowości lub obsłudze klienta), twoje słabe i mocne strony. U mnie padło też pytanie o obawy związane z pracą. Chodziło o to czy nie będę się bał pracować z gotówką. Na koniec pytania do pracodawcy (koniecznie przygotuj sobie kilka). Generalnie zero stresu, całkiem miła rozmowa, ale oferty nie przyjąłem ponieważ dostałem ciekawszą propozycje z Millennium i nie żałuję ponieważ wbrew temu co można wyczytać na wielu forach praca w tym banku daje wiele radości i można się duuużo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................:)
A powiedzcie proszę jak wygląda praca w Santander Consumer Bank? Chodzi mi stricte o Kraków, ale tak w ogóle też może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,e,,e,e
w Sanntanderze sa kiepskie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewańńńń
Witam , jakie są zarobki specjalistów niższego szczebla w bphu w centrali szczególnie sektor mśp, firm, korporacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.m.
Kto jedzie na szkolenie 21.09 do Wawy z Millenium??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja w ING
Witam :-) Otrzymałam dzisiaj telefon z zaproszeniem na pierwszy etap rekrutacji do ING Banku Śląskiego na stanowisko doradca ds. kredytów detalicznych chociaż w szczegółach ogłoszenia jest informacja, że chodzi o sprzedaż kredytów hipotecznych. Pierwszy etap już jutro . Pytając osobę na czym będzie polegał I etap, powiedziała, że będzie to spotkanie wszystkich kandydatów zostaniemy poinformowani o banku, ich oczekiwaniach itp. Mam wziąć z sobą długopis nie wiem po co bo mi nie powiedział domyślam się tylko, że może jakąś ankietę czy test będziemy wypełniać ... II etap to rozmowa indywidualna i ma odbyć się prawdopodobnie pojutrze. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja w tym banku ? Czego spodziewać się na poszczególnych ich etapach ? Jaką kwotę powinnam podać jeżeli chodzi o wynagrodzenie - mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w innym banku na rożnych stanowiskach głównie doradczych w różnych zagadnieniach, wykształcenie wyższe. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja w ING
jackie123 to była odpowiedź do mojego pytania ? Bo mnie chodzi o to jak wygląda proces rekrutacji w ING, wysokość dochodów a nie oferty pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rekrutacji i wysokości dochodów w ING to nie mam pojecia jak sie to przedstawia, bo pracowalam w Lukas. I niestety rewelacji nie bylo... Rekrutacja tylko rozmowa na poziomie lokalnej placowki (to mi akurat pasowalo), zas wynagrodzenie to najnizsza krajowa + premie (a to juz mniej ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja w ING
Szkoda myślałam, że pracowałaś w ING i czegoś się dowiem. Z jednej strony cieszę się oczywiście, że się odezwali - aplikacje wysłałam 1 sierpnia ! - szkoda tylko, że umawiają na spotkanie z dnia na dzień. Ale co tam nie taki diabeł straszny zwłaszcza, że to nie moja pierwsza praca i też bankowość :-) Poczytam co nie co o ING wezmę długopis tak jak sobie życzyli i zobaczymy co będzie jutro :-D Podejrzewam, że jeśli będzie np. ankieta może być pytanie o wysokość wynagrodzenia o jakim myślę i tutaj też nie chcę przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................:)
No toś mi e,e,,e,e odpowiedział/a... Ostatnio wszędzie są niezawysokie.. ale jak wyglądają prowizje i praca stricte? Da się żyć? Jak z przerwami? (cały czas pytam o Santander)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik ING
witam, czy ktoś chce sie czegoś dowiedzieć o ING?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik ING
czy wie ktoś może coś o pracy w banku spółdzielczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bardzo chętnie
dowiedziałabym się czegoś o pracy w ING Obsługa finansowa. Czy w rzeczywistości jest tak kolorowo jak to przedstawiają osoby z ING na I etapie procesu rekrutacyjnego. Czyli te wszystkie plusy związane z pracą m.in. od razu umowa na czas stały, fundusz emerytalny dla pracowników czyli ja np. 200 zł ING dopłaca drugie 200 zł, wysokie ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna czyli możliwość umówienia się ze specjalistą czy wykonania badań nawet tych na które czeka się m-cami z dnia na dzień, system motywacyjny tj. premie albo w postaci sprzętu wysokiej klasy np. aparatów fotograficznych, wycieczki za graniczne ostatnio bodajże była Brazylia... i wiele innych. Wiem, że jest konieczność założenia jednoosobowej firmy ale czy tak naprawdę wszystko wygląda tak pięknie już po podpisaniu umowy o współpracy ? I wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, czyli ile tak naprawdę trzeba sprzedać i czy łatwo jest znaleźć klienta nawet przy pomocy wydziałów wspomagających aby zarobić miesięcznie niezłe pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O pracy w banku
spółdzielczym wiem tylko tyle, że nie ma tam żadnych planów sprzedażowych. Płace może nie są wysokie w porównaniu do innych banków, ale za to nie ma ciągłej presji i nacisku na sprzedaż jak najwyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik ING
nie mam systemu prowizyjnego.Jest podstawa pansji plus prowizja kwartalna - jak sie wyrobi plan. Plany sa różne, tylko czasmi nie do wyrobienia.No i jeszcze te standardy ubioru - masakra!!!Praca zalezy od przełożonego-jak jest ok to i pracuje sie normalnie ale jak trafisz na wariata to mobbing murowany - każdy jest rozliczny z planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.m.
Czy ktoś z Was wybiera się na szkolenie z Banku Millenium???? Szkolenie ma zacząć się 21.09 Co wiecie o pracy w Millenium, jakie opinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Millennium? Dobrze trafiles, szkolenie fajne i dobre sniadanka. Sama praca, zalezy od oddzialu i wspolpracownikow Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pracownik ING
Te informacje które podałam powyżej to tylko część korzyści związanych z pracą w ING Obsługa finansowa. Pozostałych po prostu nie pamiętam. Nie widział potrzeby zapisywania bo po przedstawieniu tych wszystkich "profitów" przez osobę prowadzącą spotkanie (I etap rekrutacji) wydały mi się one bardzo przekoloryzowane i nie tylko moje było takie odczucie... Mam kilkunastoletnie doświadczenie pracy w innym banku i wiem jakie są realia, co to są plany sprzedażowe na dzień dobry nierealne do wykonanie, presja i nacisk na sprzedaż, mobbing a jakże itp. itd. Na pytanie czy są jakieś minima które należy w ciągu miesiąca wykonać stwierdziła, że nie ma czegoś takiego. Nie było mowy o podstawie + prowizji tylko i wyłącznie o wynagrodzeniu prowizyjnym. No i z tą opieka zdrowotna to widzę, że tez do końca prawdy nie powiedziała... Ale czy Ty pracujesz w ING Obsługa finansowa czy w innym nie wiem jak to nazwać wydziale ? Może tam są inne zasady albo nas informowali już wedle tego co jak napisałaś ma się zmienić w najbliższym czasie. W każdym razie po pytaniu ze strony prowadzącej kto chce przejść cały III etapowy proces rekrutacyjny połowa osób podziękowała w tym ja . Potem miały być jakieś testy psychologiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecna na spotkaniu w ing
nie przesadzaj, połowa z tej sali nie wyszła - góra 6,7 osób ja zostałam tylko dlatego żeby pooglądać uśmiechnięte miny tych naiwniaków co z otwartymi buziami słuchali rekruterki i wypełnić ten śmieszny test bo jeszcze z takim do czynienia nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędza zła
Ja pracuje w ING na infolinii i nie narzekam. Jakoś nie zauważyłam mobbingu. 1700 zł na rękę plus premię kwartalne. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do obecnej na spotkaniu ING
Oj tam oj tam, chyba nie najważniejsze w całej sprawie jest to czy wyszło z sali 6, 7 czy kilka osób więcej. Ja nie liczyłam, tylko miałam wrażenie że dużo osób po wysłuchaniu wywodów rekruterki jaka ta praca wspaniała nie jest, nie miało ochoty uczestniczyć w tym dalej. I tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,dnd,dndndndndn
o co pytaja na rozmowie w pocztowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce sie dowiedziec czegos wiecej o pracy w Millennium na Śląsku to zapraszam- chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.m.
Trudno w Millenium zdać egzaminy? Jedna dziewczyna pisala, że na 20to osobową grupę zdało za pierwszym razem 4 osoby. Czyli zdaje się do upadłego ten egzamin? Później podczas pracy na oddziale znowu jest egz, po jakim czasie i co obejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jeśli chodzi o egzamin na szkoleniu - to chyba już z niego zrezygnowano na rzecz egzaminu w oddziale chyba, że masz na mysli egzamin z rozpoznawania znaków pieniężnych....Ale tak naprawde nie ma sie czym przejmowac:)Samo szkolenie to ta najprzyjemniejsza częśc pracy w Mille.. Jeśli chodzi o egzaminy w oddziale to pierwszy zdajesz po 3 miesiącach pracy, kolejny w 10 miesiącu- nie są to też jakieś bardzo trudne egzaminy- stricte ogolna produktowa wiedza... W ciągu roku przewinęło się u nas 9 nowych pracowników i nie było takiego któryby nie zdał tego egzaminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×