Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość brzusio 27
czesc dziewczyny!dzis dowiedzialam sie ze moja dzidzia to corka-Zuzia.jestem w 21 tygodniu i nie moge sie doczekac kiedy wreszcie ja zobacze!!!!1moje problemy z macica sie zmniejszyly,ale nadal musze lezec i brac leki>pozdrawiam wszystkie mamuski!!mam jeszcze pytanko co sadzicie o szpitalu im.Raszei????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawkę bezkofeinową - kto chętny zapraszam :) tak serio kiedyś, jak aura będzie bardziej sprzyjac spacerkom, musimy się spotkac przy kawce. a że prawdziwej nie bardzo mozna... poratujemy się decaffem :D byłam dziś u frayzjerki poprawić fryzurę. i nastrój też :) oczywiście temat rozów to nie \"co robimy? skracamy?\" tylko \"to ile jeszcze zostało? ale mały ten brzuszek\" i \"a ja jak rodziłam..\" i okazało się, że była 2 razy w klinice św.rodziny - jeszcze za czasu tworzenia osobnych pokoi \"rodzinnych\" mmmm.. kawciu jak ja cię lubię... posyłam wam trochę aromatu: wiecie, długo szukałam bezkofeinowej - kawa to moja główna radość poranka - i poza upiornie drogimi sklepikami typu pożegnanie z afryką, decaff można najść w Piotrze i Pawle. w tych wiekszych, a i tam wygląda to tak, jakby mieli tylko po 1-2 puszce na stanie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brzusio - gratuluję córeczki :) Dobrze ze z macica lepeij ale jak musisz jeszcze leżeć to lez i odpoczywaj póki mozesz hihhii. Co do szpitala Raszei to teraz rodziła tam moja kumpela i co do opieki to była srednio zadowolona. Od tygodnia leżała w szpitalu - w piątek o 6 rano odeszły jej wody a lekarz łaskawie o 8 przyszedł ją dopiero zbadać!! i co się okazało - rozwarcie 7 cm no i wypadałoby jechac na porodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj Pysiu :) Ja też uwielbiam kaffkę i piję jedna dziennie ALE TAKĄ SŁAAABIUTKĄ i jeszcze ze śmietanką - ale chociaż trochę czuję ten smak kawy której mi bardzo brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomości od scarleet - miała skurcze ale zostały juz opanowane i odłączono ją od kroplówki. Narazie tyle :) jak jeszcze cos podeśle to wam napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś: Pisze że jutro mijaja jej pełne 34 tc i powoli dostaje na głowę od tego lezenia i szpitala. Dzisiaj miała straszny ranek brakowało jej sił na dalsze lezenie itd. znowu okazało się że ma jakies zaakażenie i bidulka wyła :( Teraz już sie lepeij czuje ale ma dość leków!!!! Bidulka tyle musi przejść żeby z juniorkiem było wszystko wporządku, ale jak to się mówi czego sie nie robi dla dziecka... :) Lidia jest dużą i dzielną dziewczynką i wierze w nią że da sobie radę :) Lidia - pamietaj jestesmy z tobą 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Słoneczka Wczoraj byłam u lekarza i widziałm śliczna dzidzie co prawda jeszcze nie wiadomo ale moze za miesiac juz będziemy znać płeć .Wspaniale wywijał/a nóżkami a w sobotę poczułam takie silne pukanie w jednym miejscu ale eod tego czasu nic nie poczułam mówiłam o tym lekarzowi i on mówił że mooooże to dzidziuś a poaztym moje dziecko to nietoperz ponieważ leży głową w dół a u góry ma nózki pomachał mi rączką i wogóle chyba jestem zakochana we własnym dziecku ale to normalne:) Co do imion widzę że Krzyś jest popularny:) mój przyszły mąż ma na imię Krzyś i jak będzie chłopiec to też będzie Krzyś :) a ja chyba oszaleję od tych Krzysiów:) Cieszę sie ze u Was wszystko dobrze Julia czy jeszcze zmieści sie na tej ślicznej oślinionej buźce jeszcze jeden buziak :) jeśli tak to zaserwuj swojej córeczce buziaka Jak czytam o Lidii to strasznie mi jej żal że tyle musi sie ocierpieć Paula pozdrów ją i powiedz że trzymam kciuki Jak tylko zrobi sie ciepło musimy sie spotkać :) ale ja nie pijam kawy bo już mi nie smakuje :( a kiedyś uwielbiałam jej smak Paula już niedługo do dłuzszego wypoczynku dla ciebie i synka więc już zacznij odliczać dni ja planuję pójść na zowlnienie od połowy maja ale ciekawe co z tego wyjdzie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny:) paulinko, kompletnie nie ulewało mi się z piersi, więc nie wiem, co ci poradzić:( chyba jedynie stanik i wkładki laktacyjne... lideczko🌻 ty i malutki❤️ trzymajcie się dzielnie, to już naprawdę niedługo, jesteś supermamą i twój synek kiedyś ci odpłaci wielką miłością za te wszystkie poświęcenia:):):) isabelle- dla arniego obśliniony 👄 od małej;) pysiu🖐️ dbaj o siebie:D:D:D dziś pojechaliśmy na marcelin po kuchenkę do zabudowy na nową chatę i wybrałam przepiękną amicę (oczywiście najistotniejsze były walory estetyczne:P) i jeszcze dostaliśmy w prezencie od moich rodziców tv :D miły dzień:) później obiad w śinksie, gdzie jaśminka była gwiazdą (skoczyłam jej kupić słoiczek, więc szamała razem z nami:) ), a następnie z moją mamą do smyka, gdzie lala dostała 3 nowe bluzeczki, buciki i szlafroczek,a babcia zubożała o dwie stówki:P:P:P później ja w szale kupiłam sobie asymetryczną brązową spódnicę.... i niestety trzeba było wracać do domu:P dzień pełen wrażeń, lala zachowywała się świetnie, więc jestem z niej super dumna:D:D:D:D do później 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia- jeden obśliniony specjalnie dla ciebie👄 pamiętam jak wariowałam jak chodziliśmy na usg oglądać lalę:D:D:D to na pewno było kopnięcie:) ja też najpierw poczułam raz, później długo nic, a później już lawinowe kopniaczki:) trzymaj się kochana:) buziaki:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMY PIERWSZY ZĄBEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLNA PRAWA JEDYNECZKA:D:D:D:D:D:D:D OBŚLINIONY I SZCZERBATY UŚMIECHO-BUZIAK:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla arniego życzenia z okazji pierwszego ukończonego miesiąca życia:D:D:D rośnij maluszku nadal tak pięknie❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo...wkładki laktacyjne polecam i spanie w jakiejs bluzeczce do aerobiku lub miekkim staniku... by utrzymac wkladki... mi nic nie leciało... arni wisi na cycuszku:P a ja jakies fotki podrzucam z pierwszego obiadku niedzielnego u \'tesciow\'.. ide dla mego misiaka dyzego zrobuic jakis obiad... drzemałam z tym mniejszym misiaczkiem... trza wstac:) ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie!!!! Muszę sie pochwali!!! Mam neta!!!!!! Dobra to na by było na tyle radości - idę teraz posprząta po panu monterze bo amły rozpier.... zrobił mi w chacie - a tylko jedną małą dziurkę wiercił!!!!!!! Odezwę się za godzinkę to napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle:D 👄dla małego słodziaka paulinko- cieszę się, że net już zainstalowany:D mam nadzieję, że po wizycie monterów nie wessał cię odkurzacz:P:P:P miłego wieczoru 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać odkurzacz mnie nie wessał :P Minimisiu gtatuluję ślicznego bobaska :) ja na każdym usg się wzruszam :) Julia gratulacje dla oślinionej Jaśminki 👄 Dziewczyny ja już śpię ostatnio w takiej bluzeczce do aerobiku hihihi i mam powkładane waciki kosmetyczne Ale sie cieszę z tego netu w domku wszystko już mam zainstalowane Odezwę sie rano z pracy 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
witajcie skoro mowa o Poznaniu to bardzo was prosze -może która z was widziała wokół kościołów przewaznie ,żebrzącą lub włóczacą sie kobiete .Jest po 30stce-nosi kupe tobołów ,zaniedbana wzr.160cm. bardzo chciałabym zlokalizowac jej miejsce pobytu i postaram sie już jej nie przepłoszyć --bo zawsze przedemna ucieka . zrozpaczona matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D rozpaczona matko- nie mam pojęcia o kogo może ci chodzić, bo nie mieszkam w centrum i nie chodzę do kościoła paulinko👄obślinione od szczerbatej (druga jedynka również sukcesywnie opuszcza dziąsło;) ) super, że masz net:) wyślę ci mail z moim nr gygy:) buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie... żadna się nie pojawiła;) mówi się trudno:P ładnie wam śpiewamy i spadamy ze mną do laryngologa ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dzisiaj miałam sajgon w pracy i nawet nie miałam czasu żeby napisać wam cześć. Jestem już w domku i mogę spokojnie pisać :) Rozpaczona matko bardzo mi przykro ale nie potrafię tobie pomóc. W centrum bywam bardzo żadko i nikogo takiego nie zauważyłam. Julianko dziekuję za te 👄 obślinione - uwielbiam je 👄 od kopiącego juniora. Udalo mi się dzisiaj kupić wózeczek taki sam jak poprzednio co wam pisałam (wtedy gościu zrobił mnie w konia) tylko ze ma kolor błękitny - jest słodki i bez kosztów przesyłki ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
czesc dziewczyny!!!!!cicho cos u nas,pochowalyscie sie?????szczerze mowiac mam juz troche dosc tego lezenia,ale trudno jakos wytrzymam.Bardzo trudno przyzwyczaic mi sie do siedzenia w domu poniewaz od 7 tyg.c.jestem na zwolnieniu,a naleze do ludzi lubiacych prace,czasem moze za bardzo!!!!!bo nic nie zastapi tupotu malych nozek!!!zreszta staralismy sie 4 dlugie lata,a po drodze dwa razy starcilam ciaze.ale dosyc tego umartwiania,ten stan chyba w zwiazku z przedluzajaca sie zima!!!moze ktos zna sposob na szybsze przyjscie wiosny!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brzusio. Skoro musisz to leż, pamiętaj że teraz twoje maleństwo jest najważniejsze. A przypomnij mi w którym jesteś t.c.? To jest przykre że pary które pragną potomstwa muszą tyle przejść żeby mieć dzieci i ile wycierpieć w tym czasie. Tak jak ty - musisz leżeć i cały zcas na L4. Ale jak tylko się urodzi to ci to wszystko wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)....................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące.........................Rataje 3.Bąk....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005....................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006.............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006..................................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Arni/14.02.2006............................Luboń 8. Pyrka........................................................................................ 9. Nosek...............26...............08/09.2006..............................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006...............…………………........Ławica 11. Scarleet...………..23...............26.04.2006...…………...... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84.......22...............15.07.2006...................St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006...................górny taras Rataj 14. MagdaP-n........?...........7.02.06/Nataniel..............Chyby/Baranowo 15. Brzusio27...........?................22.07.06r/córcia...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
witaj zasiedzialam sie na innej stronie ja jestem w 22 tygodniu.moja mala jest chyba bardzo glodna bo caly czas sie wierci!!chyba musze cos zjesc,a wogole to wypada mezusiowi obiadek ugotowac!!!!!zastanawialyscie sie juz nad szpitalem?moja gino.jest z Raszei i jest bardzo rewelacyjna,ale jezeli chodzi o szpital to niewiem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio27 -> nie jestes sama z tym problemem. ja też jestem \"uziemiona\" i jakoś trzeba się przestawić, choć dla mnie to też jest trudne. Najbardziej pomaga mi brzuszkoman Krzysiu - niestety, ale pobolewaniem brzusio daje znać, że jestem zbyt aktywna. No cóż.. praktyka na strasze lata :) jak już będę 80-letnią babcią :) teraz nadmiart energii zużywam w robótkach [szydełkowanie, drutowanie] i prasowaniu. bo niestety nie mogę za długo stać... hihi są też plusy - nie postoję za długo w kuchni, a zazwyczaj stres przechodzę w gotowaniu i zatrzymuje się na bioderkach :) dodatkowymi kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wam wierzę ze jest wam ciężko cały czas w chacie. Ale ja jeszcze pracuję i mi jest też już ciężko. Siedzenie 8 godzin w pracy strasznie mnie już męczy. Bolą mnie plecy, kręgosłup napier... brzusio przeszkadza przy pracy przy kompie nogi puchną itp. Na szczęscie już od 1 kwietnia idę na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
a TY Pysiu na kiedy masz termin???i myslalas juz nad szpitalem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
plus siedzenia w domu to dlugie spanie i slodkie lenistwo!!!!mi wychodzi w boczkach~!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 29 t.c. i przytyłam 13 kg mimo tego że dużo się ruszam chodzę cały czas na pływalnię. I czuję się do tego jak słoń!!!!!!! Ja chcę rodzić w szpitalu św. rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×