Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

witam pogode ..... trafil.dziewczyny ja tez jestem za spotkaniem tylko niewiem czy dam rade przed 15,ale jestem dobrej mysli.paula ,ja rowniez moge ciebie odwiedzic,bo mieszkam przy arenie,julia mam pytanie:dzis od rana strasznie zaczely bolec mnie sutki,a po jakims c zasie zauwazylam ze cos z nich cieknie????????pocieszylyscie mnie z tym brakiem snu,ze nietylko ja tak mam❤️pozdrwiam wszystkie mamuski,milego odpoczynku,i do uslyszenia.ja dzis wieczorkim wyjezdzam,wiec do 3 nie bede sie odzywac,ale nie zostawie was🌼]kwiatek]🌼 zuzia przesyla kopniaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa25
Hej Mamuśki nie myliłyście się Byłam u ginekologa. Ciąża. 9 tydzień. :D Czy ciążę się liczy od daty ostatniego @? bo mi jakoś nie wychodzi z obliczeń że to już dziewiąty. USG mam dopiero w połowie lipca!!!to strasznie długo. Cieszymy się niezmiernie. Jak na razie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Nawet jeśli nie planowaliśmy dzieciątka teraz, bo dopiero planujemy ślub. Szkoda, że tatusiek musiał iść na nocną zmianę. Będziemy z dzidzią tęsknić. W pracy nie mogłam się na niczym skupić. Czy Wy też pracujecie z brzusiami? Koleżanka mi mówiła, że jak ma się nerwową pracę i ciągle przy komputerze, to dostaje się zwolnienie. Ja pracuję w weryfikacji kredytowej i mam szefów oszołomów. Wolałabym żeby fasolka nie oglądała tego cyrku. Ale pani doktor bardzo się zdziwiła gdy spytałam o takowe. Kurczę, ale fajnie. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie Poznanianki:D Od czasu do czasu Was podczytuję, termina mam na 26 lipca a więc jeszcze troszkę czasu zanim zostanę mamą :) ale już się nie moge doczekać :) Pysia 77 mam pytanko do Ciebie, rodziłaś w Klinice Św.Rodziny prawda? Nie było problemu z przyjeciem Ciebie? w końcu to mały szpital i czy nie robią problemów z porodem rodzinnym? trzeba coś płacić za niego? jakie ogólnie panują warunki w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do warunkow porodu: nie, nie bylo zadnych problemow z porodem rodzinnym zjawilam sie w pt wieczorem, finito w sobote przed switaniem. bylam w \"brazowej\" salce do porodow rodzinnych. wolalam zaplacic te 300 zl, bo wiem, ze przeszkadzaly by mi inne rodzace babki - nawet te grzecznie i cicho czekajace na rozkrecenie akcji... taka juz jestem juz dosc wczesnie sie zdecydowalam na klinike sw. rodziny - lekarz p[rowadzacy + doswiadczenia kolezanek, ale nie mialam czasu wybrac sie i zobaczyc oddzial, jak mialam to bylo zamkniete dla zwiedzania, a potem bylam juz uziemiona w domu. wiec w sumie poszlam w ciemno - mialam nadzieje na pilke-fasolke, prysznic i worek sako niby bylo, ale jako dekoracja, bo mialam nakazane lezec caly czas [na boczku i pod ktg] na poporodowym bylam najpierw w 5-cio potem 3-osobowej sali. nie chcialam placic 120/dobe za osobny pokoj. no i liczylam na to, ze miedzy tyloma babkami czegos sie naucze o dzieciach. i tak bylo - 5 dob i duza rotacja babek-mamus ;) kilka z problemow i duzo radosci podzielilam wlasnie z doswiadczeniami tamtych dziewczyn polozne sa rozne - o wiekszej i mniejszej kulturze osobistej, bardziej i mniej dajace z siebie generalnie nie ma problemu z lekami p-bolowymi, poradami czy wsparciem /odp na wszystkie pytania [i mam tu na mysli polozne i lekarzy i salowe tez] tylko trzeba o to samemu poprosic jeden mankament: nie zobaczysz swojego dziecka dopoki 1/ nie zglodnieje 2/ nie upomnisz sie urodzilam 2:40 i zabrali malego do inkubatora nic mi nie mowili kiedy go zobacze, musialam sama dopytywac sie paru osob co zrobic by zobaczyc swojego nowonarodzonego synka zobaczylam go dopiero po 22 gdy dokustykalam na oddzial wczesniakow =trzeba go bylo zlokalizowac fatalnie malo jedzenia i wg mnie bezsensownie mdle - ziemniaki/ryz +marchew +kurczak rozumiem dieta lekkostrawna - ale jak pobudzic jelita do pracy, gdy jest niskoresztkowa? zapychalam sie jablkami by popchnac sprawy ;) przymykali oko na pozne odwiedziny, czy tez przeciagajace sie - moja rodzina wpadala tak za piec 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo🌻 serdecznie ci gratuluję:) generalnie ciąża jest liczona, chyba właśnie od daty ostatniej miesiączki:) paula👄 od obśliinionej;) poszłam za twoją radą i zamówiłam parasolkę do wózka na allegro, przyszła wczoraj po południu, tylko pogoda się spierdzieliła:o minimisiu🌻 witaj, jak ci idze z pracą mgr?? edytko🌻 leci ci siara:) to nie jest nic niepokojącego, po prostu twój organizm się przygotowuje na przybycie zuzi:D:D:D brzusio- a propos spacerów wokół malty- dla mnie to trochę za daleko, mieszkam z dokładnie drugiej strony miasta, więc podtrzymuję- stary rynek:D rzeczko🖐️miło, że zajrzałaś, mam nadzieję, że ciąża przebiega spokojnie:) spadam do pisanie pracy:) pozdrawiam julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słyszę że same dobre wieści Ewo gratuluję maluszka teraz dbaj o siebie i dzidzię a co do zwolnienia to ja idę na pierwsze od 15 maja i to jest mój 6 miesiac wcześniej nie byłam na zwolnieniu (oprócz jednego tygodnia ) ale już odliczam dni moja praca jest trochę stresujaca ale dawałam radę a z lekarzem byłam tak umówiona że jak on/lub ja uznamy że czas na zwolnienie to wypisujemy póki co obeszło sie bez ale też u mnie w pracy jest stosowana taka presja że ciaza to nie choroba i mozna pracować i nawet teraz kiedy zostały mi ostatnie miesiace jakos ciężko szefowej zrozumieć ze idę na zwolnienie ale już poszukała osoby na moje miejsce . Z pracą też nie ma co przesadzać jak coś sie dzieje niedobrego to nie warto walczyć o pracę tylko o dziecko Ale sie rozpisałam Brzusio mi też leci siara pierwszy raz pojawiła sie wraz z pierwszymi ruchami w 17 tyg a teraz czasem na koszulce nocnej zauważam ślad :) ale już mniej niż na początku a słyszałam że to dobrze bo nie będziesz mieć problemów z mlekiem ale na sobie tego stwierdzenia jeszcze nie sprawdziłam :) Co do spotkania to ja bardzo chętnie tylko musimy ustalić jakieś miejsce ja sie dostosuję bo moje dziecko jeszcze jeździ tam gdzie ja chcę :) i wszędzie mogę dojechać:) Julia z pracą już sie troche posunełam tzn. poprawiłam I rozdział i mam do poprawy jeszcze drugi i teraz zajęłam sie ankietami właśnie jestem na etapie kodowania (statystyka ) i jakos pomału idzie licze że sie obronię na przełomie czerwca i lipca ale u mnie to nigdy nic nie wiadomo zależy co mój syn o tym myśli:) idę na wizytę 15.05 i zobaczę co z tym rozwarciem .Narazie staram sie nie planować w długim terminie :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ewa25 gratulacje!!!! czyli fasolka już rośnie:) jesli chodzi o pracę, to sugeruję odpoczywac spokojnie w domku jesli rzeczywiscie warunki tam panujące cię wykańczają- szkoda zdrowia twojego, no i przede wszystkim dzisiusia:) wszystkim życzę udanego weekendu!! byle tylko pogoda się poprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia 77 bardzo dziękuję za wyczerpującą wypowiedź, powiedz mi jeszcze czy te 300zł to było za osobną salę, czy za to, że mąż był przy porodzie?? Julia dziekuję ciąża na szczęście spokojna, niekiedy poza wielkim brzuchem nie czuje, że w ogóle jestem w ciąży :p nie miałam żadnych wymiotów, zachcianki też krótko i to niewielkie, czasami ból krzyża...i musze Wam powiedzieć, że moje dzieciątko już teraz jest wychowane :P nie kopie mnie w ogóle w nocy całą noc spokojnie śpi i pierwsze kopniaczki dopiero dostaje nad ranem jak już sie obudzę, mam nadzieje, że po porodzie też będzie taki kochany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Dzisiaj nie mogłam dostać się do kompa bo siedział mój bratanek i caly czas grał. Maniak!!!!! I dopiero teraz zasnął i po cichu mogłam sobie włączyć kompa zeby do was napisać :) A co do spacerków to mi jest obojętnie - ja się dopasuję - Julia - dojedziemy nad Malte -spoko ;) damy rade :) Pysia ja również dziekuję za wyczerpujące info na temat szpitala św rodziny ja rónież będę tam rodzić :) Brzusio - dzięki za chęć odwiedzin. A co do siary to ja też to miałam jakieś 1,5 m-ca temu, teraz już się uspokoiło i nic nie cieknie. Ewa25 - 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻!!!!!!!!!! Ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki :) Jeśli masz tak stresującą pracę to może lepiej jak pójdziesz na L4 szkoda twojego zdrowia i maleństwa. Ja pracowałam do końca marca - takze do 7 m-ca ciąży, ale już na końcu było mi ciężko ze wszystkim. A dlaczego kolejne usg masz tak późno? To bardzo długo jak dopiero w lipcu. A gdzie chodzisz do lekarza? Rzeczka Zapomaninego - fajnie że zajrzałaś - dbaj o siebie i o synka:) Te 300 zł o których pisała Pysia to jest za to zeby twój mężuś mógł być przy porodzie. Mój synuś też jest taki grzeczny jak twój - nocki przesypia razem z mamusią - budzi się razem ze mną i od rana szaleje ;) Julia dzięki za 👄 od oślinionej i również wycałuj ją ode mnie :) a jak z jej zdrówkiem? stan cały czas taki sam? Fajnie że kupiłaś ta parasolkę przynajmniej na kolejnym spacerku nie bedzie nam płakać jak jej słoneczko będzie w oczka śweciło :) Minimisia - witaj !!! Pisz pisz prace ja właśnie wczoraj moją skończyłam i wydrukowałam, ale okazało sie że mój promotor jest za granicą i dopiero wraca 5 maja buu... a ja tak się spieszyłam. Ja mam obrony podobnie jak ty przełom czerwca i lipca i mam zamiar w tym czasie się obronić!!!! Dobra dziewczynki - idę spać - jutro znowu się odezwę :D Nie dam wam spokoju hihihii 🖐️ 🖐️ słodkich snów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D od wczoraj moja praca wreszcie ruszyła z miejsca, mam nadzieję, że dzisiaj skończę I rozdział:D paula❤️ wraz z pogorszeniem się pogody, polepszył się jaśminkowy charakter, mała się kompletenie uspokoiła i nawet do głowy jej nie przyjdzie zapłakać:) teraz siedzi koło mnie i usiłuje odgryźć sobie lewą stópkę:D aga🌻 piszesz z socjologii, prawda?? gdzie studiujesz?? na uam-ie? bo jeżeli tak, to studiujemy w sąsiednich budynkach:) rzeczko🌻to dobrze, że synuś daje mamie pospać:D z moja córką było tak samo i do teraz nie mamy kłopotów ze spaniem w nocy:) a tak w ogóle, czy któraś z was poza edytką i mną, ma zamiar posiadać córeczkę?????😭😭😭 same chłopaki się rodzą;) okej spadam do pisania:D miłego dnia i ogólnie- reszty weekendu- życzę:D julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak widać za oknem pogoda nie dopisuje a szkoda bo to przecież długi weekend :( Julia ja też studiuje na uam i mam do ciebie pytanie czy ty do swojej pracy robisz badania czy tylko piszesz teorię ? Co do nocnego spania waszych maluchó to macie fajnie bo mój synek budzi sie koło 10 potem śpi znów budzi sie o 14 a potem o 16 i ostatnio lubi bardzo dokazywać ok 22-23 mam nadzieję ze mu tak nie zostanie bo ja bardzo lubię spać i nawet mogę wstawać o 6 ale koło 22 to ja już jestem padnięta i marzę o łóżku licze że jeszcze mu sie to zmieni bo jak tak będzie po porodzie to ja sobie tego nie wyobrażam :( A ja dzisiaj mam seminarium ciekawe co mój promotor wymyśli :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mały już pojechał do domu więc mogłam się dopaść do kompa. Pogoda jest do d... a mój mądry Przemo chciał mnie wyciągnąć na żużel więc kazałam mu się popukać po głowie!!!!! Nie dość że zimno, mokro to jeszcze godzinę bym musiała stać !!!! Zwariował!!!! Julia bierz się ładnie za pisanie pracy - wierzę w ciebie - jestes dużą dziewczynką dasz sobie radę ;) Widzisz z tymi córeczkami to jest gorzej - teraz jest akcja CHŁOPAK ;) ja też chciałam córeczkę na początku ale wyszedł synuś z którego i tak bardzo się cieszę - będzie mały rozrabiaka w domku :) 👄 dla oślinionej Aguś - co do godzin snu naszych pociech to niestety muszę cię trochę zmartwić ponieważ mówią, że tak jak dziecko ma godziny spania w brzuszku to tak samo jest po porodzie. Ups... Buziaki dla wszystkich 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A wy gdzie wszystkie znikłyście????? Julia? Aga? Co jest z wami? A my wczoraj z juniorem byliśmy na jego pierwszej imprezie. Mały nie spał do 2 w nocy ale chyba mu się podobało :) bo za mocno nie kopał mamusi po żebrach tylko przeciągał się i wiercił. Miał w końcu imprę w tym swoim małym M1 hihihi :D. Ja oczywiście jako jedyna ciężarna wśród jakiś 200 osób ;) a mały zrobił niezłą furrorę - na końcu wszyscy śpiewali mu sto lat hahahaha :D - było super, tylko brakowało mi tego piwa i tańców!!!!! Ale obiecaliśmy sobie z Przemem że po porodzie jak już będę w stanie to idziemy się wytańczyć :D Meldować mi się tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! pogoda calkiem marna jak na weekend majowy;(aż sie nie chce z domku wychodzic, ciagle pada i pada... a co do akcji chłopak- to u mnie planowana dziewczynka;) mam tylko nadzieję ze nie bedize niespodzianki przy porodzie i nie okaże sie że to jednak błąd lekarski! a reszta same chlopaki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłopak ... :) Isabelle urodziła Arniego, Lidia Nikosia, Pysia ma Krzysia ... Rzeczka Zapomnianego też bedzie mieć synka Minimisia również także jak widać trochę tych chłopaków się rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękna pogoda dzisiaj i właśnie usiłuję obudzić mojego Krzysia żeby jechać na działkę już nie mogę sie doczekać :) wszystko przygotowne Co do chłopaków to wogle zauważyłam ze w tym roku większość dzieci to chłopaki mówią że wojna sie zbliża :( Paula z tym kopaniem małego o tak póżnej porze to troche jestem tym zmartwiona ale mimo wszystko licze że jakos sie to ułoży :):):) A co u was bo u mnie wszystko dobrze jutro idę do pracy i strasznie mi sie nie chce ale odliczam dni do wolnego jeszcze tylko tydzień no i teraz kilka dni a pozatym w tą sobotę jeszcze pracuję :( pa ide budzić moje słońce miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻🌻 wlasnie wrocilam z majowki!!bylo fajnie,a dzis pierwszy raz sie opalalam,mojej zuzu chyba sie podobalo ,bo kopala jak szalona!!!!popilam troche piwka karmi pyszne,zwlaszcza te nowe smaki,potaplalam sie w jakuzi,i grzecznie wrocilam do poznania ciezsza o 1 kg,tak wiec mam juz 15 kg nadmiaru!!!!!!!!!a jak wam minela majowka??????pozdrawiam i duza buzka pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia ,tak wogole to nasze corcie beda mogly przebierac w facetach!!!od wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! My też byliśmy od wczoraj na działeczce i niedawno dopiero wróciliśmy do domku. Też się trochę poopalałam ale mnie ciężko chwyta słoneczko (tylko brzusia nie opalałam) Było super - szkoda że się już skończyło. Brzusio nie korzystaj za często z jakuzi bo tam jest za gorąca woda i możesz dostać przedwczesnych skurczy. A co do waszych córeczek razem z Julią to rzeczywiście będą miały w czym wybierać ;) pałno chłopaków w około. U teściowej na działce jeszcze trochę i bedą moje ulubione kwiatki - konwalie... hmm ... uwielbiam je!!!! Dobranoc 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!! wlasnie wybieram sie nad malte z siostra,moze ktoras z was spotkam?///a ,co z naszym spotkaniem?pozdrawiam🌻ja tez bardzo lubie konwalie szkoda ze tak krotko mozna sie nimi cieszyc!!!!!!!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza!!!!!chyba na serio zajelyscie sie pisaniem prac!!!!!!dobrze ze ja ten etap mam za soba!!!!!!wczoraj na malcie bylo super od momentu przeprowadzki zapomnialam jak tam jest ladnie!!!!!laski a moze wy jeszcze spicie????????szkoda dnia!!!!!wybieram sie dzis na gielde odziezowa zrobic drobne zakupu.w nocy moja kolezanka urodzila synka[serce[,chyba ja pamietacie? to ania-amber ,pare razy pisala na naszej stronce,ale przeniosla sie do majoweczek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tu rzeczywiscie ostatnio jakaś cisza, może to ciagle efekty dlugiego weekendu...:) aż zazdroszcze tego wczorajszego spacerku na Malcie, u mnie to raczej odpada- pęcherz nie pozwala na wyjścia dłuższe niż 15 minut;) w takim razie zyczę udanych zakupów na giełdzie. no i gratulacje dla ani-amber!!!!!! [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja czytam kafe codziennie, ale nie zawsze mam czas żeby napisać coś. Ale macie racje ostatnio cisza tu zapadła, na pewno to przez ten długi weekend. Amber-ania gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewa ja tez mam problemy z pęcherzem ale nie aż takie jak ty ;) Brzusio fajnie masz z tymi spacerkami ja za bardzo nie mogę bo pisać prace zaliczeniowe żeby jak najszybciej to skończyć. Julia z Jaśminką od wczoraj znowu sa w szpitalu. Tym razem na Szpitalnej. Mała ma obturacyjne zapalenie oskrzeli - przynajmniej takie jest rozpoznanie wstępne. Mam nadzieję że szybko wyjdą z tego spzitala. Julia buziaki dla obślionej. W przyszłym tygodniu wpadne was odwiedzić 👄 i na bieżąco proszę o relacje co i jak. Do tych z was do których mam maile wysłałąm fotki jaki grubas już ze mnie Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!1111paula dzieki za fotki.slodziak brzusio!!!!!!!dzis rano oparzylam sie czajnikiem tzn.dotknelam brzuszkiem,mam nadzieje z e zuzi to nie zaszkodzi??????spacerki sa fajne ,ale nogi mi strasznie puchnal,a jak to wyglada u was?????moze zalozymy tabelke z namiarami na nasze nienarodzone malenstwa,i z maluszkami ktore juz sa na swiecie????nie robie tego ,bo jak twierdzi moj mezulek jestem abnegatem komputerowym!!!!!w takiej tabelce jestem w lipcoweczkach!!!!!!pozdrwiam i prosze sie odzywac,❤️dla julki i obslinionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!1111paula dzieki za fotki.slodziak brzusio!!!!!!!dzis rano oparzylam sie czajnikiem tzn.dotknelam brzuszkiem,mam nadzieje z e zuzi to nie zaszkodzi??????spacerki sa fajne ,ale nogi mi strasznie puchnal,a jak to wyglada u was?????moze zalozymy tabelke z namiarami na nasze nienarodzone malenstwa,i z maluszkami ktore juz sa na swiecie????nie robie tego ,bo jak twierdzi moj mezulek jestem abnegatem komputerowym!!!!!w takiej tabelce jestem w lipcoweczkach!!!!!!pozdrwiam i prosze sie odzywac,❤️dla julki i obslinionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio mi też strasznie puchnął nogi zwłaszcza prawa - kostkę to mam wileeeelką jak okrąglak!!!! Co do tabeleczki to już kiedyś tak owa była i znalazłam ja i wklejam - proszę popoprawiać dane jeśli nieaktualne!!!! ************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)....................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące.........................Rataje 3.Bąk....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005....................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006.............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006..................................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Arni/14.02.2006............................Luboń 8. Pyrka........................................................................................ 9. Nosek...............26...............08/09.2006..............................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006...............…………………........Ławica 11. Scarleet...………..23...............31.03.2006/ Nikodem..…………......Plewiska 12. Magadlak84.......22...............15.07.2006...................St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006...................górny taras Rataj 14. MagdaP-n........?...........7.02.06/Nataniel..............Chyby/Baranowo 15. Brzusio27...........?................22.07.06r/córcia...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paula z a tabelke.dzis mam dzien lenia,jeszcze w pizamce!!!!!ale nogi daja mi sie w znaki,spacerek po malcie,a wczoraj po miescie ,i jest efekt!!!!!!rzeczko zapomnienia ,widze ze mamy podobny termin porodu,chociaz u mnie to sie podobno zmienili,ale jak mowi moja mama, to jeszce moze sie zmienic,no i miejsce zamieszkania podobne,ja jestem z ulicy sczanieckiej!!!ha ha ha juz widze ze bede miala z kim chodzic na spacerki!!!!!!!!!zycze udanego wekendu 🌻,a ,co sie dzieje z julka i obsliniona??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ,a moj wiek to jeszcze do 11 maja 27 lat,a dzielnica to grunwald.mam pytanko ktore kosmetyki dla noworodka sa lepsze jonhsona czy nivea????dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!! no laseczki nie ladnie!!!!!!chyba nie spieklyscie sie na sloneczku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×