Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

paula-zaraz będę edytko- oczywiście- CZUJESZ i na pewno, ale mi brzydko wyszło:( j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia - nie trzymaj mnie w napięciu i niepewności przez całą noc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale jaja dopiero teraz przeczytałam twoją wiadomość ja mieszkam na 8 piętrze :) ale nie spotkałam cie nigdy to wpadnij na kawę jestem w domku mieszkanie 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuu aga - nie wierzę!!!!!!! To o której ta kawka? Może być koło południa? Czy sie gdzieś wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zaraz wychodzę z psem na spacer i muszę zrobić drobne zakupy ale koło południa będę w domku to wpadnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny:D wraz z obślinioną czujemy się wzgardzone i odsunięte:P w związku z tym pijemy jedna kawę (ja), druga herbatę(krzaczek) w swoim świetnym towarzystwie:P a tak w ogóle, to nie wiem, czy uwierzycie, ale my też MIESZKAMY W JEDNYM BUDYNKU, i to mieszkaniu nawet:classic_cool: buahahahahahahhahaahahhah musimy się z krzaczkiem na spacer wybrać:) miłego dnia:D edytko-co u ciebie??? j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jak chcesz to zbieraj sie i bierz obślinioną i przyjeżdżaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja czuje sie jak samotny zuczek😭 mieszkam daleko od was na 12,30 ide do gin,a pozniej jedziemy zamawiac woziczek.zdecydowalam sie na implast volant-4,kolor czerwony jak tylkoo wroce to sie odezwe pa pa calusow 102😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edytko - trzymam mocno kciuki - bedzie dobrze :) Jeśli chodzi o wózek to bardzo dobry wybór!!!!!!! Gratuluję :) Jak wrócisz od gina to pisz szybko co i jak. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko oki:P mialam robione ktg,i malej serduszko bije dobrze ,a u mnie skurczy regularnych tez brak.wszystko ladnie pozamykane.lozysko i stopien,wiec sie ciesze.moja zuzia wazy 1800 acha paulinko dzwonilam do pani poloznej bardzo mila i umowilysmy sie na czerwiec w szpitalu to potem porozmawiamy o szczegolach.ciekawe czy jest droga?nie orientujesz sie? julia do ciebie mam pytanko ale moze troche smieszne:jka prawidlowo przygotowac lozeczko i woziczek tzn,co w nich ma byc?bo ja juz sie zakrecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko mówiłam ze wszystko będzie oki!!!!! Gratuluję :) Ciesze sie bardzo. To co jutro jesteś na starym????? Zmieniła się tylko godzina - 13.00 powiedzmy przy Ratuszu. Pasuje??????? A co do położnej to nie wiem ile bierze. Ale to się dowiesz ze spokojem - masz jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko mówiłam ze wszystko będzie oki!!!!! Gratuluję :) Ciesze sie bardzo. To co jutro jesteś na starym????? Zmieniła się tylko godzina - 13.00 powiedzmy przy Ratuszu. Pasuje??????? A co do położnej to nie wiem ile bierze. Ale to się dowiesz ze spokojem - masz jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie to chyba odpada😭,bo moja mama spadla z wanny,wieszajac pranie i chce do niej pojechac,ale moze przyszly tydzien?bardzo chcialabym was poznac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzusio cieszę się, ze wszystko dobrze juz tak wczoraj zagladałam czy czasem sie nie odezwałaś i zaczynałam sie martwić co z tobą ale jak wszystko dobrze to ok .Szkoda ze nie będzie cie na spotkaniu ale to nic straconego spotkamy sie później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktoras z przyszlych mam bylaby zainteresowana kupnem ebooka \"ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu\"? Opis: Jesteś już rodzicem? A może dopiero będziesz? Opowiem Ci więc pewną historię. Doczytaj ją do końca, a dowiesz się, jak \"ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu\" zmieni życie zarówno Twoje, jak i Twojego dziecka. Wyobraź sobie korytarz, którym idą On i Ona, trzymając za rękę swoje dziecko. Beztroskie i szczęśliwe. Dochodzą do otwartych drzwi z napisem \"DOROSŁOŚĆ\". Rodzice zapalają światło i wspólnie z maluchem przekraczają próg. A tam - cudowny świat... bujna, zielona łąka. Tu i ówdzie przepiękne, bajkowe kwiaty, które zachwycają swym czarem i bogatą paletą żywych kolorów. W powietrzu trzepoczą delikatne, tęczowe motyle. Dziecko jest zachwycone, wyrywa się z ręki, by jak najszybciej poznać tę ekscytującą krainę. Rodzice wskazują mu ścieżkę, wijącą się łagodnie wśród traw. Maluch na nią wkracza i z entuzjazmem przygląda się rozmaitym celom widniejącym na horyzoncie. Po przejściu kilkunastu kroków z rodzicami, młody człowiek jest gotów iść sam. Wybrał już cel. Wie, dokąd zmierza i zna drogę. Czasem się potyka, ale nawet tego nie zauważa, bo jego uwagę przykuwają wielobarwne motyle i wyraźny cel na widnokręgu... Piękny obraz, prawda? Ale bywa też inaczej. Spójrz... Oto kolejna para z dzieckiem - także gotowym, by zawojować świat. Podchodzą do drzwi i wchodzą do środka. Nie zapalają jednak światła. Dlaczego? Może rodzice nie wiedzą, gdzie jest kontakt, a może ich również wprowadzono przed laty w mrok i myślą że tak trzeba. Dziecko obserwuje z lękiem nieuchwytne, złowrogie cienie falujące w powietrzu. Wszystko wydaje się bezbarwne, tajemnicze i budzi w nim lęk. Maluch nie widzi przed sobą drogi, więc często się potyka, \"lądując\" na ostrych kamieniach. Po kolejnych upadkach wstaje już niechętnie. Bo i po co? Świat jest mroczny, ponury, pełno w nim pułapek. Na dodatek nie wie, dokąd iść. Życie jest bez sensu... A wystarczyło przecież zapalić światło. Zainteresowanym mamom moge przeslac darmowy fragment tego ebooka. Wszelkie prosby i zapytania prosze kierowac na emaila: jkola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja szykuje sie wlasnie do wyjscia i zycze wam udanego spotkania,no i czekam na fotki z niego jak bedziecie robic julia paulinka minimisiu 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki.ko
Cześć dziewczyny, niedawno się przeprowadziłam do Poznania, nowa praca, nowe mieszkanie, niestety brak jeszcze nowych znajomych :( , no i nowe życie w moim brzuszku, ale się porobiło, możecie dać mi namiary na dobrego gino? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy🌻 a do gin chcesz chodzic panstwowo czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki.ko
Jeśli chodzi o gino to obojętnie, to moja pierwsza ciąża i długo się staralismi o dzidzie, a tu jestem sama bez rodziny i znajomych więc się troszkę boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi swoj adres mailowy to moge dac namiar na mojego,ale wiesz ilu lekarzy tyle opini,ja moja gin sobie chwale,i cenie.badanie kosztuje 100 zl z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zmykam juz ,bo musze do 13 dojechac narataje papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki.ko
brzusio mój adres emil_k@tlen.pl i dzięki za info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzusio wczoraj spotkanie sie nie odbyło zostało przełożone na przyszły tydzień ale spotkałyśmy sie w środę i poznałam nasze dziewczyny:) :) :) a obśliniona jest super chciałam żeby u mnie została ale musiała iść z mamusią :) poza tym liczę że spotkamy sie jeszcze w przyszłym tygodniu a jak nie to odwiedzimy Paulę w szpitalu :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej edytko:D właśnie się zbierałam do napisania posta:D spotkanie się nie odbyło, ty pojechałaś do mamy, ja do banku,a paulinka też miała swoje sprawy, więc przełożyłyśmy je na przyszły tydzień:D a propos łóżeczka i wózka, już piszę: -łóżeczko -materacyk -folia na okrycie materacyka -2-3 prześcieradełka, najlepiej białe, bo pasują do wszystkich rodzajów pościeli -2-3 komplety pościeli -stojak do baldachimu, jeżeli posiadasz takowy -owijacz na łóżeczko my mamy 4 komplety pościeli, z czego jedna już była z baldachimem i owijaczem. wiem, że niektóre mamy i jednego, i drugiego nie używają, ale ja uważam, że są przydatne. jak mieliśmy otwarte okno, to po prostu się zasuwało boki baldachimu (mała już od jakiegoś czasu go nie ma, bo jak zaczęła siadać, wzrosło jej zainteresowanie baldachimem i bałam się, że go wciągnie do środka i uderzy się tym metalowym pałąkiem), zaś owijacz uchroni główkę dziecka przed ewentualnym uderzeniem się, a nie masz pojęcia jakie dzieci potrafią być ruchliwe:D do wózeczka mieliśmy osobny komplet pościeli, z gluecka, od razu w takim kolorowym poszyciu z misiami, naprawdę śliczny, teraz go mam na górze i jak mała czasem przyśnie tutaj, na sofie, to ją tym przykrywam, więc na pewno to był sobry zakup. w wózku materacyk już był, w twoim na pewno też będzie:) owinęłam go grubym ręcznikiem frotte(mała jest z września), a na zimę wymieniałam ręcznik na bardzo gruby kocyk. to by chyba było na tyle, w razie jakichkolwiek pytań, wal śmiało:D miłego popołudnia j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia i minimisia dziekuje🌻 moze to smieszne,ale ciesze sie ze do spotkania nie doszlo bo przynajmniek tez bede miec okazje was poznac.julia ,a jak to wszystko ulozycwlozeczku tzn,najpierw materacyk pozniej przescieradlo czy folia??to niby takie proste ,ale mnie to przerasta,a takz innej beczki to czy dzisiaj dzieci tez sie pieluszkuje bez zalecen lekarza?????bartek obiecal ze dzis porobi zdjecia wiec jest szansa ze wam powysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia i minimisia dziekuje🌻 moze to smieszne,ale ciesze sie ze do spotkania nie doszlo bo przynajmniek tez bede miec okazje was poznac.julia ,a jak to wszystko ulozycwlozeczku tzn,najpierw materacyk pozniej przescieradlo czy folia??to niby takie proste ,ale mnie to przerasta,a takz innej beczki to czy dzisiaj dzieci tez sie pieluszkuje bez zalecen lekarza?????bartek obiecal ze dzis porobi zdjecia wiec jest szansa ze wam powysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga🖐️🌻 edytko🌻 najpierw folia, a na to dopiero prześcieradełko:) lepiej jest pieluszkować, dopóki nie będziecie już po usg, to na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. to usg- jest obowiązkowe, ale sama was musisz na nie zapisać, nr telefonu na usg, gdzie my byłyśmy, na ul. 28 czerwca, w szpitalu ortopedycznym degi, to 0618310310:) a mój mail, to juliankka@o2.pl, nie wiem jaki masz ten, na który wcześniej wysyałaś, bo nic nie dostałam:( jak chcesz zobaczyć moją pannicę, to jej adres, to: www.jasminek.bobasy.pl ale zdjecia są dosyć stare, bo najnowsze były robione jakieś 2 m-e temu:) j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia twoja mala jest do schrupania taki slodziak,cuuuudo a co do zdjec to moze nie czytelnie napisalam,ale dzis bartek ma mi robic i dopiero powysylam bo przykro mi ze nie dlugo rodze a pamiatki brzuszka nie ma😭 kurcze co sie dzieje z ta pogoda jedziemy dzis wmienic kapselki coli na szklaneczki bo po prostu nie moge sie jej oprzec czyt,coli mam nadzieje ze zuzi nie zaszkodzi a tak wogole to czy ustalilyscie termin spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×