Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

WITAJCIE!🖐️ to tez sie dopisze, a co 1 :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czytam i czytam i chyba sie dolacze:)) mala duszyczko Ty z Bydgoszczy?? ja tez:) znasz dobrego gina na kase chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie dr Tyszkowski jest dobry, cala moja pierwsza ciaze chodzilam do niego i uwazam ze jest swietny - przyjmuje w przychodni Przyjazna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki popelnilam blad, boze koszmar poprawiam tabelke bo mam na ime Monika a nie Maja ;) nie wiem jak to sie stalo hoihih NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4.mala-duszyczka..Monika..24...Bydgoszcz.......2...........25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 A tak w ogole to z czescia dziwczyn sie znamy :P bo ja nick zmienilam, to ja brednie :P molus iskierka zabajona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do Was... no bede 13. mam nadzieje ze to na szczescie ;-) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4.mala-duszyczka..Monika..24...Bydgoszcz.......2...........25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
usciski dla wszystkich Aś i dla reszty dziewczyn tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz patrz - jaka spryciula ta mała duszyczka :) i troszkę kosmetyki :) NICK................. IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka...............Kasia .......25 .......Pszczyna .......1 .......17.01.06 2. duchessa........Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka..........Gosia.....29....... Kraków..........7..........15.01.06 4.mala-duszyczka..Monika..24...Bydgoszcz.......2...........25.01.06 5.misia.............monika.....25.....Kalisz...........4............24.01. 6.aga1979........Agnieszka..26.....NIemcy..........0............24.01 7. ulijanka.......... Ula.......23......Kraków...........2.............??? 8.Iskierka Nadziei...Basia...24....Siedlce...........1............06.01.06 9. joanka27..........Asia......27....Łódź..............2..........15.01.06 10 Kalineczka........Inka......30...Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona........Sylwia....29....Olsztyn...........6........11-13.01.06 12. Moluś.............Asia......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone.......Asia.......27...Warszawa.......2...........16.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... od tych 2 miesiecy staran za kazdym razem mam po prostu jakies urojenia... na sile dopatruje sie mdlosci i innych objawow ciazy (choc wiem ze to za wczesnie), 15 razy dziennie wpisuje googlach \"ciaza\" odmieniajac slowo we wszystkich mozliwych przypadkach, na sile szukam potwierdzen ze byc moze tym razem sie udalo... ciekawe ile bede czekala, mam nadzieje ze nie zbyt dlugo bo zglupieje ;) a to przeciez dopiero drugi miesiac prob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze ze mam kolezanke z Krakowa:) kijanka---do jakiego ginekologa chodzisz?moze bysmy kogos polecila bo jestem na etapie poszukiwan a ja jestem najmlodsza:) tak naprawde to 7 lutego bede miec 23;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogazone----rozumiem Cie:) tylko kurcze wszyscy mnie przestrzegaja zebym sie za bardzo nie nakrecala,bo wiadomo ze to tez nie za dobrze,ale jak tu zachowac spokoj--chociarz Wy mnie rozumiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też się przyłacze.Jestem już mamą ale chcę nią zostać jeszcze raz.Trzy miesiące temu poroniłam w 11 tygodniu-przyczyna -kamień w pęcherzyku żółciowym.Usunełam go miesiąc po poronieniu.Mineły od tego przykrego zdarzenia 3 miesiące,lekarz powiedział że mozemy starać się o dzidzie.Więc staramy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pozostaje przy moim starym nicku, bo jakos sie lepiej z nim czuje , przepraszam was ale na nowo tabelke zrobie :P NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 yogazone - ja tez tak mam, tak samo jak ty szukam wszelkich informacji na temat ciazy, mimo ze juz w jednej bylam, ale podobno co ciaza to inne objawy :-) jeszcze raz Was przepraszam za moje zamotanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze wyjscie to jest wlasnie nienakrecanie sie na ciaze, lepiej sie milo zakoczyc niz potem rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... koleznka probowala przez 6 m-cy i nic, ale oczywiscie jak juz troche odpuscili i zaczeli tracic nadzieje to zaszla w ciaze ;-) wiem ze nie mozna dac sie zwariowac i nawet przed mezem udaje ze madrze i cierpliwie pochodze do tematu, to jednak w srodku strasznie bym chciala ;-) qrcze a jeszcze 2-3 lata temu myslalam, ze dziecko to raczej nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
widze ze nie jestem sama zakręcona na tym punkcie! Ja długo odwlekalam ta decyzje a teraz jak sie zdecydowałam bo tym chciała tak od razu. I tez przegladam różne rzeczy na ten temat w interecie- nawet odziez ciązową heheheh, jak za długo nie bedzie sie udawac to moze sobie odpuszcze to waiactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
yogazone czy to Ty pytasz o tabletki na innym temacie? ja odstawiłam latem i po pół roku zaczełam starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ------- :( na pewno teraz się uda :D ważne że możesz próbować dalej i na pewno mąż cię wspiera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak o ja ;) dzieki za informacje. zastanowiam sie czy mozliwe jest zeby moj organizm nie zaczal jeszcze normalnie funkcjonowac - stad te pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
ja po odsawieniu tabletek czekałam na @ 2 m-ce, ale teraz raczej sie ustabilizowało. Czytałam rózne opinie i taka , że najszybciej w ciąże zajdzie sie tuz po odstawieniu bo wtedy organizm produkuje jajeczka na "wiekszych obrotach" ale ja wolałam poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie gin powiedział żebym przynajmnie poczekała ok 4 miesięcy po odstawieniu tabletek, po organizm jest jeszcze rozregulowany i może nastapić poronienie- co pokornie wykonałam - już pół roku bez tabletek !!!! , ale chęci męża brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa cykle temu @spozniala mi sie kilka dni, miewalam mdlosci, zaslabniecia, bole podbrzusza, zrobilam test i byl pozytywny - druga kreska ledwo widoczna, ale byla ucieszylam sie ze sie udalo na drugi dzien dostalam silne bole i mocne krwawienie, pojechalm do szpitala i po badaniu beta hcg stwierdzono ze ciazy nie ma i nie bylo to skad te objawy?? i test pozytywny?? czasem tak sie dzieje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×