Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Z tym spadkeim tempki przed @ różnie jest, bo mi spada dopiero w drugim dniu cyklu gdzieś tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mialam owu w 17 dniu cyklu a teraz sie pokielbasilo i to ostro ide chyba dzisiaj do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulianka powiedz mi jak tam sie zapisac zeby online wykresy sobie robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki----popatrzcie na moj dziwny wykresik,link podalam na poprzedniej stronie na samym dole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Mi temp. spada też różnie ale zawsze wiem, że przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie http://www.fertilityfriend.com/ klikasz na join now it\'s free i sie rejestrujesz wszystko jest po angielsku ale gdzies na gimbli jest do tego instrukcja po polsku---poszukam,ale ja bez instrukcji dalam jakos rade przez miesiac masz wersje vip,czyli duuuuzo roznych rzeczy mozesz zaznaczac i Ci interpretuje po tym czasie konczy sie ta wersja,ale mozna ja wykupic ja tam nie potrzebuje bo na tej podstawowej sa te najwazniejsze rzeczy---czyli temperatura,godzina mierzenia,sluz,seks no i samo maluje wykresik i wyznacza owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jak sie bedziesz rejestrowac to haslo Ci przyjdzie na maila---cierpliwosci bo czasem trwa to pare godzin... to naprawde spoko sprawa--ten program robi wszystko za Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie - podalam nick i maila i na tym mi sie zakonczylo a skad mam haslo wziasc zeby sie zalogowac?? skrzynke mailowa mam pusta, myslalam ze mi moze haslo przesla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiecie mi cos na temat mojego wykresu??? ja zmykam narazie--ide jednak do lekarza,ale najpierw skocze wydrukowac moje 2 wykresy zeby pokazac pani doktor odezwe sie pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
cześć Joanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_77
dziewczyny :) piszecie w takim tempie że ciężko nadążyć z czytaniem ,ale fajnie bo topik się szybko rozrasta. Podziwiam te które mierzą tempke ,ja jakoś niemogę się zmobilizować. Używam tylko testów i obserwuję śluz. Owu prawdopodobnie miałam 13 d.c tak wyszło z testów . Sluzik też był kilka dni ,ale u mnie nie ma go na bieleiżnie tylko obserwuje jak oddaje mocz ,jest go duzo tzw czop śluzowy nawet podbarwiony krwią.Wcześniej sie martwiłam że może jest coś z nim nie tak ,ale pytałam gina i tak może być . Dziewczyny jeśli nie możecie zaobserwowac śluzu a niezabardzo możecie sprawdzac szyjkę ( zagrożenie stanem zapalnym ) to obserwujcie sie w ubikacji wtedy zazwyczaj wypływa wraz z moczem no i kałem. Mam nadzieje że 2 tabelka będzie szybko sie uzupełniac tego nam wszystkim żucze .Trzymajcie się ciepło. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki nie staralismy sie o dzidziusia, wszystkie objawy byly u mnie ksiazkowe. A teraz nic juz nie wiem!!! Podobno obecnosc spermy jakos wiaze sluz, tak ze on nie wyplywa i nie widac, jaki on naprawde jest. Kiedys wiedzialam na 100% kiedy mam dni plodne, bo mialam piekny przezroczysty, ciagnacy sie sluz. A teraz nie mam nic! Tzn. nie tak jak sobie plodny sluz wyobrazam. I do tego temperatura robi mnie w konia. Pracuje po nocach (pisze prace- bo wtedy jest najspokojniej). Probowalam szczerze mierzyc temperature po przebudzeniu, czyli ok.11 godz. I ciagle mi wychodzila 36,6. Rowno przez caly cykl. Wiec pomyslalam, ze nie ta godzina- trzeba mierzyc skoro swit. Ale skoro swit to ja ide dopiero spac! Efekt jest taki, ze zupelnie nie wiem na czym stoje. Juz nawet nie wiem, czy to dobrze czy zle. Wyobrazcie sobie, ze nawet nie wiem, kiedy mialam owolucje (czy w ogole ja mialam?). Czuje sie niepewnie. Nie wiem, czy dalej sie przytulac z mezusiem- tak profilaktycznie, czy sie wyluzowac. Czy ktos tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na dodatek teraz mam takie nieokreslone bole w podbrzuszu- jakbym za chwile miala dostac okresu (ktorego wlasciwie oczekuje za 2 tygodnie!) Co to sie porobilo? Jeszcze przed miesiacem bylam ekspertka od spraw planowania dzieci i metod naturalnych. Teraz nie wiem juz nic i nie rozumiem swojego organizmu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Muszę się podzielić z Wami obawami. @ spóźnia mi się 4 dzień, myślałam nieśmiało, że to może już... a dziś miałam małą szarą plamkę śluzu (nie brązową, nie krwistą, tylko właśnie szarą) Nie wiem co to znaczy???? W nocy przez sen miałam orgazm, więc może to jest powodem? Sama już nie mam pojęcia...a może tylko szukam deski ratunku, żeby nadal mieć nadzieję.... z drugiej strony wolałabym dostać ten okres o ile nie jestem w ciąży, bo tak mam złudne nadzieje... to ja też się wpisuję: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa........27......Elbląg..........3..............14.04.06(mąż za granicą) Powodzenia wszystkim, które chcą ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z tego wszystkiego spieprzyłam tabelkę.... tam jest termin okresu, a nie owulacji...sorry poprawka: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06 (już po...może???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a n a - powodzenia i przyjemnej nauki :-) ja na szczescie mam juz nauke za soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam juz od ginekologa okazalo sie ze nie chorowalam na toksoplazmoze--a dalabym sobie rece uciac...musze uwazac ... we wtorek robie test,o ile wczesniej nie dostane @ widze ze nikt mi nic nie powie o moim wykresie.....trudno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy małą rewolucję w domku, ale jutro będzie fajnie :) Kończę 26 dc, brzuszek po połduniu zacmił mnie ostro i soę uspokoiło. Widocznie @ przybiera na sile i lada chwila uderzy. Mam tylko nadzieję, że ominie mnie silny ból dnia pierwszego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś powiem. Masz ładny wykres, z owulacją wydaje mi się. I ta 36.6 to chyba już podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wow! Tempo w pisaniu macie zabójcze - cały dzień mnie nie było i prosze ile naskrobałyście :D Z tego co tabelka pokazuje to ostatnia topik opuszczę bo termin mojej spodziewanej @ to dopiero 30.01 :( gosiaczek76 🌻 ja też zawsze miałam skąpiutkie @ 1 i 2 dzień normalne krwawienie 3 zazwyczaj nic i w 4 jeszcze troszkę - zawsze jednak słyszałam że taka moja uroda. Ale ostatni cykl ( 1 maszych starań ) był jakiś inny - @ w terminie 1-4 dzień jak zawsze ale 6 wieczorem wylała się ze mnie solidna porcja, przez 7 dzień delikatne brudzenie, dziś niby czysto ale brzuch mnie już 3 dzień pobolewa - nic z tego nie rozumię ......... :0 😭 Ja też mam Duphaston przepisany ale dopiero jak się zoriętuję że w ciąży jestem mam go zacząć zażywać odstawiając mojego syfa :P którego łykam na obniżenie prolaktyny ......błe Co do nasienia męża to mnie nawet gosiaczku nie strasz ......... mój ❤️ ma już ponad 40 lat ................no niech On się jeszcze zacznie po lekarzach włuczyć to dopiero będzie z nas para :D No cóz jak widzicie ze mnie nocny marek i skazana chyba jestem na samotność na forum bo Wy Kochane już pewnie chrapiecie słotko 😴 No to śpijcie słodko ....... 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzień dobry Kobitki !! 🌻 Nawet nie zauważyłam że już piątek i to 13 - wiec uważajcie na siebie i milutkiego dzionka Wam życzę !!! To ja już może spać pójde 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapraszam na forum www.e-caffe.pl jast tam nas staraczek dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GW Łodzki dodatek pisze że w łodzi coraz ciężej zachodza w ciążę gimnazjalistki( przypominam 13-16) moze my sie do tego za pozno zabrałysmy, choc i tak z kolezanek moich to ja pierwsza podjełam taka decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 no to aktualizacja - byłam pewna, ze @ będzie więc zawodu większego brak, następna tez będzie, bo w płodne Misiek wybywa, więc starania zawieszone do 8 cyklu, a to już po wizycie w poradni niepłodności, więc może w kocu coś zacznie wychodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_77
witajcie ulijanka:) ja na wykresach sie nie znam ,podziwiam Cie że mierzysz tempke ,ja jakoś niemogę się zabrac do mierzenia.A jaki termometr używasz i gdzie mierzysz ,może jak niezaciąże to od nastepnego cyklu zaczne mierzyć. Ew-ka :) ja tez mam problem z prl , dosyc długo ja zbijałam ,ale w końcu jest juz w normie ,choc nadal biorę Parlodel ,niedługo robie kontrolne badanie i idę do endo ,może powoli będę odstawiać lek bo biorę go juz prawie 2 lata,strasznie wolno mi spadała ,ale kaoś sobie z nią poradzilismy .Choć boje się że jak przestane brać to znowu skoczy.Ale zobaczymy. Dziewczyny 🌼 Od wczoraj 17 d.c pobolewa mnie prawy jajnik ,jest w nim ciepło o coś się przelewa ,dziś boli juz podbrzusze jak na n.p.m (owu była chyba 13 d.c potwierdzona testami). Kurcze u mnie zawsze tak wcześnie jest n.p.m i tym razem też ,wiem że może tak byc na fasolkę ale może i na @ Kurcze mam tez juz 2 pryszcze jak na @ Boje się że znowu kolejny cykl w plecy. Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×