Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość karina_77
Zabajona tak mi przykro ,widze że mamy podobny problem z mężami moj tez często wybywa z domu , w grudniu przyjechał juz po mojej owu ,a tak się staraliśmy żeby wyjazd wypadł w dni mniej płodne ,ale owu była juz w 11 d.c wcześniej niz zwykle. Może teraz coś z tego wyjdzie ,choc juz boli mnie brzuch. Powiedz mi czy robiłas już sama jakieś badania i gdzie się wybierasz do gina od niepłodności. Trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Karina----ja mierze temperature w ustach termometrem elektronicznym zakupionym na allegro,kolezanka mi polecila ze wzgledu na firme--Microlife co do mojego wykresu---to tam jest zaznaczona owulacja---wyszlo ze byla 29 dnia cyklu!!!tak pozno---a ja juz zdazylam zwatpi czy wogole ja bede miala a tu prosze....taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę do poradni leczenia niepłodności ze skierowania od lekarza NFZ, więc państwowo. Nie wiem jak mi to się udało, może moja ginka jest z tych co nie czarują i skoro widzą, że sami nie mogą nic poradzić, to kierują do specjalistów. Wizyta za 3 tygodnie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,długo nie pisałam bo od wczoraj umieram.Po laparoskopi mam mieć dietę ale ja mądra jem wszystko i właśnie coś mi zaszkodziło ,nie mogę wstać z łóżka,boli mnie brzuch i jajniki,wymiotuję,koszmar.Jeszcze zauważyłam że właśnie mam dni płodne.Już wiem że wtym miesiącu nic nie wyjdzie.Jestem smutna ale mój małżonek powiedział że następnym razem to już mur beton nam się uda i ja wto wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_77
ulijanka dzięki za info o tempce .strasznie póżno miałaś owu ,niezbyt dobrze jak jest wcześniej niz 10 d.c i póżniej od 20 d.c zabajona Dosyc szybko zdecydowałas sie na gina od niepłodnośći ,ale może to dobrze ,szkoda tracic czas,ja jak do lata niezaciąże to wale do invicty. Długo czekałas na wizyte. Luiza Dlaczego Ci robili laparoskopie ,miałaś stan zap .przydatków i co wniosło to badanie.Wracaj do zdrówka. Ja dalej mam objawy jak n.n.p Ciekawe która pierwsz z nas zafasolkuje ,fajnie by było jak by 2 tabelka szybko sie uzupełniała .No i fluidki ciążowe były przesyłane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelka bo Zabajona ucięłaś :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina_77-laparoskopie miałam na pęcherzyk żółciowy(był tam kamień,przez to poroniłam) Był u mnie niedawno lekarz na wizycie domowej i kazał wprowadzić dietę opraz zarzywać no-spe i jeść kapustę kiszoną. Co do owulacji to się nie przejmujcie że występuje tak póżno u mnie to normalne raz mam 20 a raz 32 lekarz powiedział że to się zdarza.Jak pisałam wcześniej okres dostaję miedzy 42 a 56 dniem i ja go wywołuję tabletkami ,które lekarz mi przepisał ,kiedyś mi nie pomogły i miałam mieć zastrzyki ale na szczęście mnie to omineło.Dlatego głowa do góry,napewno nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona! Ja poszłam do lekarza pierwszy raz z problemem iż chcę dzidzie a ona od razu chciała mnie posłać do instytutu leczenia niepłodności. Dała mi do wyboru albo spróbujemy duphastonem albo tam no i wybrałam duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołącze -luiza NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06 18.Luiza....Karolina.........28.....Chrzanów.......1............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badalam sobie szyjke macicy dzis i jest ona miekka i otwarta czyli chyba teraz sa dni plodne - tempka dzis znowu 36,7 a wczoraj seksik byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06 18.Luiza....Karolina.........28.....Chrzanów.......1............??? 19.gosiaczek76....Gośka...29....Morąg.............5...........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie-czy przy takim badaniu można być po seksie .bo moja koleżanka miała to samo badanie tylko lekarz kazał jej przez 2 dni seksu nie uprawiać,bo wyjdzie zle badanie.Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie palec wlozylam i macalam jak ona wyglada ;) po okresie i przed nim szyjka jest twarda i zamknieta a w dni plodne miekka i otwarta i sluzu pelno nie szlam do gina sie badac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - ja duphaston już mam 4 cykl, miał mi je wydłużyć, bo miałam 24 dniowe i wydłuzył, ostatni 28 dni, obecny zakończył się na 26 dniu. Miał też wyleczyć plamienia, kóre kiedyś miałam 2-3 dni przed @, a odkąd go biorę mam je od ok. 20 dc. To jest coś nie tak, skor biorę lak, który jedno poprawia a drugie rozwala. Dlatego ginka skierowała mnie do poradni, bo sama już nie wie. A nie jest spec. ds niepłodności, tylko ds. ginekologii, połoznictwa i anestezjologii. Więc wolała przekazac mnie w ręce specjalistów,skoro jej wskazania nie pomogły zbyt wiele. Boję się, wizyta za 3 tygodnie, o tej porzę będzie już chyba po. Ale cóż, muszę tam iść, bo inaczej nigdy nie doczekam się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona----nic nie boj-----bedzie dobrze,zobaczysz🌻 masz fajna ginekolog,pomyslala kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę dziewczyny że coś nam ciężko idzie z tym pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.....mam nadzieje ze jest to spowodowane nadchodzacym weekendem i szybciutko sie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak sądzę,narazie zaglądam na stronę w doskoku bo mam zamiar mojego małego szybko wykąpać i lulu,bo chcę trochę dychnąć i mieć czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli tez uciekam :-) maz do domu wraca wiec trzeba obiadek mu odgrzac :-) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a ja dzisiaj w pracy siedze......bu....... kurcze naprawde mam nadzieje ze od poniedzialku zacznie sie tu cos dziac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a tak nie chcialo mi sie wstac 😴 co u was ciekawego slychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brednie:) u mnie nic ciekawego--jestem w pracy.... niecierpliwie czekam do wtorku bo wtedy rano robie tescik...:) staram sie nie podniecac za bardzo....ale tez nie myslec negatywnie.....powiem szczerze ze ciezko jest podchodzic do tego neutralnie,ale staram sie ile moge... a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glinka,kijanka,joanka,yogazone-----jak tam u Was????bo na dniach powiino sie wszystko rozstrzygnac---trzymam kciuki🌻 iskierka nadziei----odezwij sie,bo cosik mi sie wydaje,ze chyba Ci sie udalo:)mam ogromna nadzieje ze tak:)🌻 Ewiczek----a Ty tez pisz tu szybciutko co i jak,bo okresik Ci sie spoznia,z tabelki wynika ze mialas miec 9 stycznia a mamy dzis 14🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze ci aby sie udalo , z calego ❤️ ci zycze :D ja sie dzis nie wyspalam, moj maz wyjechal o 6 rano w delegacje do Krakowa i wroci jutro wieczorem :-( caly wieczor pracowalam mu koszule i spodnie od garnituru brrrr nie znosze prasowania.. :P dzis wstalam o 5 zeby mu jeszcze kanapki na droge zrobic, maly sie obudzil o 7 :-( wiec jestem totalnie nie wyspana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie----a kto lubi prasowa?napewno nie ja;) no to faktycznie sie bidulko nie wyspalas🌻 Ty masz synka,tak??napisz cos wiecej....to teraz chcecie corcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma juz skonczone dwa latka i jest strasznym łobuzem ;) i strasznym niejadkiem :-) teraz chcialbym miec dziewczynke, z kolei moj maz drugiego chlopca :P tak szczerze to teraz sie nie staramy o dziecko, jeszcze niedawno moj maz nie chcial drugiego dziecka, teraz mu sie odmienilo i chce ale pozniej :-) zapisalam sie do was bo w sumie nawet jak sie nie starsz mozesz zaciazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma imie Twoj synek? a pierwsza ciaze planowaliscie czy tak spontanicznie wyszla? wiesz...skoro synek ma juz 2 latka to czemu nie machnac mu teraz rodzenstwa??;) super ze jestes z nami,zwlaszcza ze jak sama piszesz...nigdy nic nie wiadomo...:)...a noz zaciazysz drugi raz:) pozatym TWoje rady moga byc bardzo cenne jako doswiadczonej mamusi:) wiesz....ja tam jednak po cichu bewde trzymac kciuki zebys juz nie dluga miala corcie🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klinelam na Twoja stopke i widze ze synek ma na imie Bartus:)bardzo ladnie:) 👄duzy buziak dla Bartusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×