Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość joanka27
ale tu pustki dzisiaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie starajace sie :-) dzis u mnie straszna slizgawica :-( 16dc i temperatura 36,7 od trzech dni .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam kobitki :) u mnie to sie trochę zaogniło, mąż się do mnie nie odzywa więc o palnowaniu a tym bardzioej o robieniu nie ma mowy :( nie wierzę że przez taką błachostkę się do mnie nie odzywa- poprostu ta rozmowa o naszych ewentualnych dzieciach, a potem jego zaczepki do mnie sprawiły że wymyslił sobie dogodną sytuację do \"cichego dnia\" :( myślałam że jak przyjdę z parcy to wszystko będzie ok , a tu nie przywitał sie ze mną , nie zjadł obiadu który wczesniej ugotowałam i nie odezwał sie do mnie ani jednym słowem tylko oglądał mecz siatkówki, potem wypił piwo, zrobił sobie kolację, wszedł pod prysznic i poszedł spać i tyle mam z niego... mam nadzieję że u was rozjaśniją się hotyzonty dziecinne :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe starajace sie:)Ew-ka,Ewiczek,karina🌻 reszte tez witam serdecznie🌻 duchessa-----ja normalnie z tym Twoim mezem nie moge😠jak tak dalej bedzie sie zachowywal to podasz nam adres ,zbierzemy ekipe i zrobimy mu porzadna kocowe;) dziewczyny---co Wy na to???bo facet juz przegina...;) ja normalnie przez caly dzien chyba z milion razy w myslach powtarzam--Boze spraw zeby sie udalo...:) wlasnie----niech ktoras napisze cos o tych testach owulacyjnych--tez jestem ciekawa jak to wszystko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchessa - to nie jest normalna sytuacja, pytałas go o powód takiego zachowania ? Nie wyobrażam sobie żeby tak było, że mąż wraca do domu bez słowa i udaje że mnie nie ma ... :( straszne to musi być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka - ja raz próbowałam testów i niestety nie wykazały owulacji, było to chyba we wrzesniu lub październiku - nie pamiętam dokładnie. To jest test który możesz wykonać o kżdej porze dnia, robisz siusiu do pojemniczka, moczysz pasek do wskazanej granicy na 8 sekund i odkładasz test na troszkę. Potem patrzysz co jest. Działa identyś jak ciążowy, jak są dwie krechy znaczy się owulacja tuż tuż i w ciągu zdaje się 36 godzin trzeba podjąć działania. Testey się robi w zalezności od długości cyklu, ale ja zaczynałam od 9 dc, bo miałam rozjechany cykl. Być może nie miałam owu, a może była późno. Zużyłam 5 testów i nic nie wykazały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się mogę pytać ale on traktuje mnie jak ducha tn. omija mnie i sie nie odzywa, a jak go pytam to nie odpowiada- cisza !!! powiem wam od początku jak był a wy oceńcie czy ma rację żeby sie nie odzywać :( tak jak wam pisałam gadalismy o ewentualnej ciąży i powiedział że się zastanowi bo musi to przemysleć, potem pichciłam sobie w kuchni. na marginesie w sobotę maja przyjsć do nas znajomi liczba 6 sztuk ode mnie ze studiów (koledzy i koleżanki z którymi kiedyś studiowałam). no i sobie tak robie eksperymenty kuchenne, a mój mąż wchodzi do kuchni i mówi a ten pajac co kiedyś do czarnych skórzanych spodni włożył białe adidasy też będzie, więc ja na to żeyby go sie nie czepiał bo może nie ma gustu, ale za to ma łeb (na studiach miał śr 4,9 :( ), a on na to że może i łeb ma ale za to wieśniak bo białe adidasy i w ogóle, więc ja mówię temu mojemu ślubnemu ,że czemu mi o tym mówi przecież to nie ja go ubieram, nie jestem z nim i w ogóle chłop gdzies moieszka w górach i to było z 5 lat temu więc o co chodzi i żeby dał mi już święty spokój i tu cytuję \"i się zamknął\"? poza tym uprzedzam wasze odpowiedzi nie jest o niego zazdrosny i zawsze go lubił, to czyżby to \"zamknij się\" tak go zdenerwował? czy też wcześniejszy temat o dzieciach? bo chyba to :( dodam że chciałam się z nim pogodzić wyciągnęłam do niego rękę ale on sie nie odzywa :P mój dzieciaczku wyczekiwany, narazie tatuś sie obraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchesso - zawsze o takie blahostki sie sprzeczacie czy to wyjatek?? moze mial akurat zly dzien, moze mu cos w pracy nie poszlo, albo po prostu lewa noga wstal.... :-) ja z moim mezem wlasciwie sie nie klocimy, wiadomo drobne sprzeczki sie zdazaja i zazwyczaj konczy sie to kupa smiechu i zgoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchessa - ja myślę, że mąż przyjął taktykę; niestety,a le z boku to może tak wyglądać. Wie, że ty chcesz dzieci, on nie chce. Dałaś mu czas do namysłu, więc on wymyślił najwyraźniej, ze musicie się troszkę popsztykać i odejdziesz od tej myśli, bo wg niego między wami sie nie układa i się nie dogadujecie, więc o dziecku nie może być mowy. Dla mnie to tak wygląda. I sorki za szczerość, ale moim zdaniem dlatego to przed ślubem wiele rzeczy nalezy uzgodnić, nawet to, kiedy mają przyjśc na świat wasze dzieci. Skoro on deklarował się przed ślubem że chce mieć dzieci a teraz się moga - to dla mnie zwyczajnie cię oszukał. Gdyby tak zrobił mój mąż, to chyba byłaby III wojna światowa i nie wiem, czy nie rozwód. To najgorsze oszustwo jakie może być. Jesli się nie chce to się mówi przed przysięgą, a nie po. Wtedy partner wie na czym stoi i ma czas na przemyślenie, czy będzie szczęsliwy z tym człowiekiem, skoro on ma inne zdanie na ten ważny temat. Dlaczego ja chcąc mieć dzieci mam rezygnować bo ktoś kogo ja kocham nie chce. Wtedy należy trzeźwo się zastanowić czy taki związek ma przyszłość. Zobacz sama -teraz macie konflikt na tym tle. To nie jest dobre. Sorki za szczerość. Mam nadzieję że się mocno mylę i kryzys minie. A może to ty powinnaś się pogniewać za takie potraktowanie ciebie i twojego pragnienia - które nie jest czymś dziwnym i nierealnym. Masz prawo do szczęścia i on to powinien brac po uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
duchessa a próbowałas Ty tak milczeć? ciekawe jak Twój mąż by sie czuł w takiej sytuacji? przychodzi z pracy obiadu nie ma a zona siedzi i czyta sobie pismo kobiece i sie nic nie odzywa. bo to jest zawsze najtrudniej sie postawic w odwrotnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na miejscu duchessy chyba spróbowałabym tak \"pomilczeć\",albo wyjść z domku w czasie kiedy mąż miałby wrócić z pracy, nie ma obiadu, a żona poza domem, np. na spacerku, albo u koleżanki. Wracam, rozbieram się bez słowa i zajmuję sie czym kolwiek ... taka sytuacja nie może trwać, bo to niezdrowe i tłumi się w sobie złość ... a myślę, ze jak on jest honorowy to moze te \"zamknij się\" zadziałało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, e duchessa poradzi sobie świetnie i bez takiej \"morderczej\" metody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
taką miłosna kocówe oczywiście?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_77
Juz sie dopisuję 🌼 NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :-) A mój partner wyjechał na zjazd integracyjny. Czyli przez cztery dni przerwa w staranich. Niedobrze;-) Duchessa uszy do góry. A czy przypadkiem Twój szanowny małżonek nie obawia się, że dziecko by go zdetronizowało z posady pępka świata? Jego zachowanie o tym zdaje się świadczyć. Topik ma jeszcze krótki staż, jeszcze żadna (?) nie spełniła swojego pragnienia, ale może ustanówmy zrzutkę na becikowe dla pierwszego topikowego dzidziusia? Coś jak Giertych;-) A nawiasem mówiąc ta kobieta, która dostała becikowe od Giertycha to moja koleżanka ze studiów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
ja bym chyba wolała zeby zamiast becikowego wydłuzyli urlop maciezynski, co zreszta maja w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki trochę mnie nie było, miałam naradę z prezesem :( teraz już jeste i sie naczytałam i jestem za kocówą :D a dziś mnie nie będzie jak on wróci z pracy bo jadę na obiad do brata :) a jemu tylko rano w kuchni zostawiłam liścik- będę wieczorem au revoir :D i nie będzie obiadku- nie to żebym szła na noże ,ale chce milczeć? ok :P a właśnie jak się kłócimy co czasem jest zdrow to właśnie o pierdoły i macie rację w najblizszym czasie powiem mu że skoro nie chce dzieci, a przed ślubem mówił ze jak najbardziej to powiem mu że mnie oszukał :P dobrrrrrrra nie będę was nudzić fochami mojego chłopa osobistego bo to primadonna jest i w ogóle, ale czasem kochana bywa więc wybaczam i czekam 😍 CZEKAM NA WIEŚCI OD WAS O ZACIĄŻENIU I TO SZYBKO !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
a w ogóle znowu mnie cos pobolewa po prawej stronie, nie wiem czy to jakis znak czy moze dobry czy zły czy nijaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak mamy się na niego łapnąć, to musimy zajść w ciążę najwcześniej w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki właśnie przeczytałam na innym topiku że CHYLIŃSKA jest w ciąży :( a czemu nie my?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka - a mnie pobolało rano i spokój, więc siedzę jak trusia i modlę się by nic nie zabolało, żeby @ pryszła w sobotę najwcześniej 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
myslisz ze te bóle swiadcza o @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całą pewnością ona się zbliża, mam jednak nadzieję, że nie dzisiaj i nie jutro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! To ja też się dopiszę... NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 brednie - to 36.7 to u ciebie niska czy podwyższona tempka? Bo jak na 16 dzień cyklu to coś niska, chyba, że jeszcze jesteś przed owulacja... joanka27 - jajniki mogą boleć i na ciąże i na @. Mnie ostatnio bolały OKROPnie i okazało się, że na @... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
silne lobby Aś sie powiększa fajnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na którymś topiku było dużo starających się Monik i one pierwsze wypały do tabelki nr 2 :) więc ... macie szanse największe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×