Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

jedno wiem - jestem w ciąży ale chyba urojonej:) Mąż już się ze mnie śmieje bo nie potrafię o niczym innym mówić , ciągle tylko nawijam o ciąży , porodzie iitp. Wczoraj kupiłam test ale zamiast zrobić jutro jak planowałam to nie wytrzymałam i zrobiłam dziś ledwie mężuś wyfrunął do pracy . Oczywiście negatywny. Raczej czuję , że nadejdzie ta @ bo jestem rozdrażniona i o wszystko się wszystkich czepiam :). Wiem , że muszę trochę wyluzować ale co poradzę ,że zegar biologiczny mi już tak tyka ... W końcu mam 29 lat. Ale wierzę , że się uda tylko pytanie kiedy? Na razie zbieram się żeby iść do innego ginekologa i zasięgnąć jakiejś dodatkowej opinii. U mnie problemem jest ta wstrętna zawyżona prolaktyna ale pwewno przez to inne hormony też szaleją. Będzie dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka------nic sie nie martw-nie teraz to napewno nastepnym razem,ani sie obejrzysz a bedziesz w ciazy:) idz koniecznie do ginekologa jesli masz problemy z prolaktyna...ale to biegusiem... rany dziewczytny...mnie juz skreca zeby zrobic ten test....ale staram sie wytrzymac do wtorku....momentami mam takie napady,ze mam ochote leciec do apteki....chyba zeswiruje mimo iz staram sie panowac nad soba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,wlaśnie posprzątałam i teraz odpoczywam.Ulijanka ja test zawsze robię 40 dnia,wiem że można wcześniej ,tydzień po niepojawieniu się miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka trzymam kciuki że się uda i już będziesz w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby test mozna zrocil 6 dnia po zaplodnieniu, ale najlepiej zrobic go w dniu spodziewanej @ a ile ci sie juz spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny sek w tym,ze ten cykl strasznie mi sie poplatal---juz pisalam i podawalam nawet link do mojego biezacego wykresu pierwszy cykl mialam ksiazkowy...trwal 28 dni a 17 dnia byla owu a teraz myslalam ze mam cykl bezowulacyjny a tu nagle 29 dnia cyklu wystapila owu no i dzis mam juz 37 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka jak zrobisz test we wtorek to będziesz mieć odpowiedż no stówę czy jesteś czy nie ,już póżniej nie bedziesz musiała go powtarzać bo ten pierwszy będzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka jak zrobisz test we wtorek to będziesz mieć odpowiedż no stówę czy jesteś czy nie ,już póżniej nie bedziesz musiała go powtarzać bo ten pierwszy będzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka jak zrobisz test we wtorek to będziesz mieć odpowiedż no stówę czy jesteś czy nie ,już póżniej nie bedziesz musiała go powtarzać bo ten pierwszy będzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na ostatnia strone tego tematu na pierwsza wchodzi a na ostatnia nie :-( ktos tez tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na ostatnia strone tego tematu na pierwsza wchodzi a na ostatnia nie :-( ktos tez tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewalaine
Jej Dziewczynki.Ja również się staram się o dziecko .Pierwszą ciąże poroniłam ,był to 12 tydzień.Bardzo pragneliśmy dziecka ale niestety nie udało się.Ja z moim mężem staramy się od grudnia i mam nadzieje,że wkrótce nam się uda chociaż bardzo się boję bo wcześniej staraliśmy się prawie dwa lata.....Tak bardzo bym chciała,żeby tym razem było inaczej bo same pewnie wiecie jak to jest jak jak nadchodzi okres.Ja poprostu chodze taka załamana,że znowu się nie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogłam wejść na ostatnią stronę .Myślałam że to tylko tak u mnie,ale teraz się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sewalaine🌻przykro mi,ale musisz wierzyc ze wkrotce sie uda i bedzisz szcesliwa mamusia wreszcie dziala ta nieszczesna strona:) a jakbym zrabila test jutro to jak myslicie-moze cos wyjsc? ginekolog powiedziala mi zeby zrobila w poniedzialek...ja uwidzialam sobie wtorek,ale tak mnie skreca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka - z tego co widze na wykresie to tempka zaczela opadac, kurcze a opada zawsze na okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie----ale mi nic nie opada...przynajmniej nie temperature;) od 3 dni mam taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba kliknac na --view in Celsius...bo pokazuje w Farenhaitach..czy jak sie to tam pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie ze masz od trzech dni taka sama, ale jeszcze dzin predzej byla wyzsza :-) ja nie kumam tych wykreso w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze bede trzymac :D mi zazwyczaj spada temperatura w dzien okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×