Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

ulijanka🌻 ----- buuuuuuuuu :0 a już myślałam - no ale póki @ nie przyjdzie tojest jeszcze nadzieja.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanko - trzymaj się !!! Nie daj się złapać depresji. Następny cykl będzie szczęśliwszy. (sobie też to mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smućmy sie dziewczyny!!!! trzeba moze dobrych stron szukac np. moge troche schudnąć najpierw no i same starania to tez same przyjemnosci szczególnie w tak mrozne noce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i starania sa przyjemne,ale trzeba sie najpierw starac,a moj maz ostatnio jest woiecznie zmeczony,a nie mam zamiaru go do niczego zmuszac,bo ostatnio to wlazilam na niego doslownie... tlumaczyl sie praca,ale teraz zmiania prace...no wiec zobaczymy czy w tej kwestii tez cos sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chudnąć nie chce, bo wyglądałabym jak szkielet. Ale postanowiłam sobie ćwiczyć mięśnie brzucha, bo okropnie sflaczałam. I cellulitis zwalczyć. Kupiłam już nawet taką szorstką gąbkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Ewiczek ❤️ Gratulacje!!!!!!! ❤️ Tak sie cieszę że ci sie udało,super ,prześliji nam fluidki ciążowe. joanka27 mnie tez kłuje prawy jajnik,ale ja tak czasami mam . najgorsze to czekanie ,czas tak wolno leci ulijanka może jeszce zawcześnie i nic nie wyszło ,moze w piątek ujrzysz 2 kreseczki. J_A_N_A Wytrwałości w ćwiczeniach ,ja jakos niemogę sie zmobilizować do ćwieczeń ,pewnie dlatego że też jestm chuda ,ale mięśnie warto byłoby wzmocnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) moze mi ktoras pomoc?? cykle ostatnio miewam 34 dniowe i merze sobie rano temperature i wyglada to tak: 7dc- 36,7 8dc- 36,8 9dc- 36,6 10dc- 36,5 11dc- 36,7 12dc- 36,6 13dc - 36,7 14dc- 36,7 15dc- 36,7 16dc- 36,7 17dc- 36,6 18dc - 36,7 19dc- 36,7 dzis mam 19 dc, jeszcze dwa dni temu mialam szyjke macicy miekka i otwarta, dzis jest juz zamknieta, ale temperatura po owulacji powinna podskoczyc chyba, przynajmniej zawsze przed okresem mialam powyzej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie - faktycznie powinna podskoczyć, ale jeśli cykle masz 34 dniowe to powinna podskoczyć gdzieś 20 dnia cyklu, więc jeszcze może być. Ostatnio czytałam że przy owulacji przed samym wzrostem tempki jest jej gwałtowny spadek. U ciebie ani to ani to, ale mysle, ze tempka sie zmieni w najbliższych dniach. A szyjką sie nie sugeruj. Moja raz była od połowy cyklu aż do końca uniesiona, a chyba nie powinna, bo w ciąży nie byłam (i chyba nie jestem niestety) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim dziewczynkom za miłe reakcje. Jesteście kochane, mam nadzieję, że pozarażacie się ode mnie i też będziecie miały małe fasoleczki... Trzymajcie się ciepełko, oczy będę tu zaglądać i patrzeć na Wasze starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 zgadzam sie z J_A_N_A ja wogole mam niska temperature---normalnie mam 36,2,36,3,36,4 a po owu 36,6,36,7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Hej Dziewczyny Postanowiłam do Was dołączyć. Staramy sie o dzidzie od pazdziernika i jak na razie nic. Próbowaliśmy z testami owo ale w niczym nie pomogły. Jesteście pewne, że najlepiej działać co drugi dzień? Przecież Ci co nie planują a zachodzą na pewno tego nie przestrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........3...........23.01.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kika:0 tak Ci co nie planuja to tego nie przestrzegaja...no bo nie planuja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
chodzilo mi o to czy rzeczywiscie dzialanie co 2 dzien sprzyja zajsciu czy nie sa to tylko podobne zabobony jak trzymanie uniesionych nog po wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz...ponoc tak jest spore prawdopodobienstwo...no bo gdyby codziennie to bylyby za slabe... taka metoda jest dobra jesli kobieta nie bardzo wie kiedy ma owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kika76 Niby najlepiej co 2 dni ,właśnie po to żeby plemniki nie były słabe. My z mężem w tym cyklu staralismy sie co 1,5 dnia ,sprubowaliśmy na dziewczynkę bo w poprzednim cyklu było na chłopczyka w dzień owulacji (potwierdzonej monitoringiem) i niestety nie wyszło nic z staranek a jajeczko pękło bo sprawdzaliśmy . Ja tez stosuje testy ,a wychodzą ci pozytywne czy nie ,bo mi tak ale ze 2 razy odkąd zaczęłam robic (czerwiec) wyszły ujemne. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staramy codziennie, bo mojemu byłoby ciążko tak co drugi dzień ;) Ale po 12 miesiącach jak nam nie wyjdzie to w pierwszej kolejności badamy jego nasienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a ja starałam się codziennie, chyba faktycznie dlatego, żeby nie przegapić okazji i chcę dziewczynkę, więc zależało mi, by współżyć też przed owulacją, może to właśnie te plemniczki sprzed owulacji dały radę mojemu jajeczku i dlatego jestem w ciąży? Trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Ale spioszki z Was. Nikgo jeszcze nie ma. Karina 77 - Stosowalam testy owo przez 3 cykle. 2 razy wyszly pozytywnie i starania w ten dzien byly, niestety nieudane(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal brak @ tylko to kłucie po prawej stronie ja tez myslałam o testach ale stwierdziłam ze chyba przyjme od nastepnego cyklu wariant co dwa dni przytulanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziewczyny--karina--bardzo prosze napiszcie cos wiecej o tych testach,jak to sie robi,kiedy,cene i wogole🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka ja mam je od Ewy Analityk z Allegro ,kupuje sie je na sztuki jeden kosztuje ok. 3 zł .na cykl wystarczy czasami 3 ,ale może i więcej np.6szt. Niektórym dziewczynom mimo owu niewychodzą ale większośc pisze że są pozytywne.Warto sprubować są niedrogie ,bo w aptece są o wiele droższe ja przy cyklach 27 dniowych zaczynam od 10 ,11 d.c testowanie . w tym cyklu zatestowałam od 11 d.c a juz 12 były 2 kreseczki ,czyli poziom LH sie podniósł i za 24-36 była prawdopodobnie owulacja. Ale niewiadomo czy wszystko było o.k bo czasami może jajeczko nie pekna ,a testy tego przeciez nie wykażą. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina----za 24-36 godzin?? dzieki za wtajemniczenie,to mowisz ze na allegor je znajde? super,dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina----nie widze na allegro tej Ewy Analityk,czy mozesz rzucic okiem na testy jakie sa w tej chwili dostepne na allegro i cos mi polecic??bylabym Ci niezmiernie wdzieczna🌻 ja narazie zmykam zajrze pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×