Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

yogazone🌻-----no wlasnie,co to glupotki wypisujesz,tu jest topik dla stracjacych sie i wiadomo ze nie uda nam sie wszystkim naraz---a szkoda;)zreszta powinnysmy tu pisac o wszystkim a nie tylko o tym kiedy @ kiedy test...o naszych smutkach i radosciach takze i o sprawach zycia codziennego jesli ktos ma taka ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z egzaminu dostałam 3+. Trochę jetem zawiedziona, bo chciałam 4... ;) Koleżanki na roku stwierdziły, że coś mi nie wychodzi przywoływanie bociana i może dopiero na wiosnę mi się uda.... Mój facet też wiecznie zmęczony. Łyka magnez, bo ma skurcze częste (magnezu ubywa przez stres)- a za pół roku broni pracy magisterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A a co studiujesz? może wspólnie napiszemy list do bocianów, tak jak w dzieciństwie do mikołaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astronomię (od razu mówię, że moje studia nie polegają na patrzeniu się w niebo :p Ot fizyka i matma do znudzenia... ) List do baciana :D :D :D Ja jak byłam mała to napisałam list do mikołaja , zakleiłam koperte, zmusiłam mame żeby poszła ze mną na pocztę i wrzuciłam do skrzynki (bez znaczka bo o tym zapomniałam) :) Moja mama nie dowiedziała się co chce pod choinkę bo stwierdziłam że to tajemnica i Mikołaj wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Kolejny raz wysyłam fluidki ciążowe. Lekarz dziś przebadał mnie, moje piersiątka i zajrzał tam i ówdzie. ;P Ciąża jest młodsza niż się spodziewałam, bo dopiero 5-6 tydz. Dostałam skierowanie na badania mocz, morfologia, cukier, dostałam receptę na kwas foliowy silniejszy 15 mg i mam się pokazać za 3 tygodnie, pewnie wtedy zrobi mi USG. Na razie wszystko jest w porządku. Z czego się niezmiernie cieszę. Piszcie co u Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek trzymam kciuki za ciebie i mała fasolke! a jakies ciązowe dolegliwosci juz cie dopadly? J_A_N_A astronomia to musza byc bardzo cięzkie studia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś jest dobry z matmy to nie jest najgorzej... :) Właśnie Ewiczek? Masz mdłości? Zawsze mnie ciekawiło kiedy się pojwiają mdłości - tzn.ile dni od spodziewanego okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam 🖐️ kiedy zaszlam w ciaze nie mialam zadnych objawow :-) zero mdlosci, zero apetytów itp, doslownie nic zatrzymal mi sie okres a po jakims czasie chodzilam czesciej siuisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę dnia przed @. Będzie czy nie będzie.... A ja dalej nie czuję NIC ani na dzidzię ani na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ewiczek ,super że jest wszystko o.k , a czemu masz taka duzą dawke foliku zleconą.Dbaj o siebie Ja dzis czuje raz słabsze raz mocniejsze n.p.m Jeszcze 2 dni i będzie termin @ ,oby nienadeszła J_A_N_A Piszesz że nie czujesz się jak na @ i fasolkę , a jak się czuję na fasolkę , przeciez może być podobnie jak na @ albo chyba nic nie czuc. Oby to był dobry znak i była fasolka. Pozdrawiam was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooo
witam, przepraszam ze wtracam sie do waszego watku, ale chcialam napisac cos od siebie :) jestem w 26 tygodniu ciazy i od samego poczatku (jeszcze zanim testy pokazaly II) czulam sie inaczej otoz mialam duzo bialego-snieznego sluzu ,nieraz byl taki grudkowaty piersi faktycznie bez zmian (jak przed @) pamietam ze okolo 9 dnia po przypuszczalnej owulacji dostalam w nocy takich boli, a nigdy wczesniej tak szybko brzuch mnie nie bolal przed @ szyjka byla od owulacji miekka i zamknieta (tez pierwszy raz mialam takie cos) bole brzucha mialam jak @ ale juz po spodziewanym terminie miesiaczki temp mierzona rano w pochwie tez byla wyzsza niz zazwyczaj bo 37,3 a zawsze gora 37,1 mdlosci, zawroty glowy i wstret do jedzenia przyszedl cos kolo 6 tygodnia pozdrawiam i zycze owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Mam tu kilka informacji na temat ziółek Ojca Klimuszki! Napewno wiele z was słyszało już o tych ziółkach a jeśli nie to proponuje poszukać więcej na ten temat.Porównując kilka mieszanek a chodzi mi tu o mieszanke 1,2,3 i inne to najlepsze wrażenie zrobiła na mnie mieszanka nr.3 więcej jest po nich ciąż.* Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, * z \"Poradnika ziołowego\" , pobudzająca pracę jajników!!!! lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. Mieszanka ziołowa na pierwszą fazę cyklu* (składniki zawierające związki pobudzające organy odpowiedzialne za owu oraz zawierające roślinne estrogeny: liście maliny 40g, rozmaryn 40g, kwiaty bzu czarnego 40g szałwia 40g, bylica pospolita 40g (można też dodać koniczynę łąkową) 40g. Wzmacniająca mieszanka O. Sroki przeciwko poronieniom* koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki. To dla wszystki kobiet które nie wiedziały o tych ziółkach:)Mam nadzieje,że wam się uda :D Wszystkim wam tego życze. Niech te zwykłe ziółka zamienią się w ,,magiczne zioła szczęścia\'\';) Zioła kupujemy pojedynczo w sklepach zielarskich (nie w aptekach) . Ceny za 50 gramową torebkę jednego zioła wahają się (zależnie od zielarni) od 1.20 zł.-3.50 zł. (około) najlepiej zacząć pić od początku cyklu; pić nieprzerwanie cały cykl a pijemy z WIARĄ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny moge do was dołączyć ja tez staram się z moim mężem o dzidzie co prawda mamy juz coreczkę 5 l.ale zawsze przychodzi ten cza na 2 prawda? ja mam pytanie jak to jest z tą temperaturą kiedy powinna być wyższa.i mam też dziwne bóle w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooo Dzieki że opisałas nam swoje objawy,bardza sa przydatne. Gratulacje zafasolkowania !!! Ja mam juz objawy @ , ale mam nadzieje że to nie na @ tylko fasolke .Jeśli chodzi o śluz to kurcze u mnie go zawsze pełno przed każdą @ i teraz tez ,tak więc ja po suzie to się niedopatrze objawow. gosiaczekS ja myslałam o tych ziołach ,ale biorę parlodek na obniżenie prl i nie chcę mieszać . Ale czytałam że są pomocne ,duzo dziewczyn je chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zaba78 :) Dopisz sie do tabelki. Ktory to twoj d.c Tempka jesli jest fasolka to nie spada ,a jeśli nie ma to spada przed @ Ja tez mam bole ale jak na n.p.m takie jak zawsze ,dzis 24 d.c przy 26 d. cyklach Mam nadzieje że tym razem to na fasolke. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj żabo78 - dopisz się do tabelki! Temperatura jest zawsze wyższa w drugiej fazie cyklu, a spada jak przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chyba się spóźniłam z odpisem dla żaby :) Zaczyna mnie coś ćmić brzuch :( Więc pewnie @ czai się za zakrętem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,cześć zaba78.Dzisiaj mam fatalny dzień.Mamy poważną awarie w mieście więc nie grzeją mieszkań i nie ma ciepłej wody.Na dodatek tak mnie jajnik dzisiaj boli ,zastanawiam się na co.Jak na ciąże to niewygląda,i nadzieji sobie nie robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dolegliwości ciążowych to miałam zgagi ,pomagał mi orzech zrobiony przez babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszałam,wy o objawach a ja o dolegliwościach,wybaczcie ale moje szare komórki już przemarzły.Kaloryfery dopiero włączą o 22,więc idę włączyć grzejniczek i zrobić małemu kolacyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka27 żadnych dolegliwości nie mam, w pierwszej ciąży też nie miałam. Może tylko piersi bolą mnie bardziej niż na @. Od owulacji miałam też podwyższoną temperaturę ciała do 37,2 st.C. nie w pochwie, tylko normalnie pod pachą, to jest też objaw ciąży... Ktoś tu wspominał o bólu w jajniku. Przypomniałam sobie, że od owulacji bolało mnie z prawej strony na dole, takie kłucie od czasu do czasu aż do terminu @ i potem przestało. Więc to chyba jakiś objaw ciąży??? karina_77 lekarz nie mówił dlaczego taka duża dawka, ale ja kilka lat bez przerwy brałam pigułki, a w ulotce tego kwasu jest napisane, że przy pigułkach są niedobory spore kwasu foliowego,może dlatego...? Witaj zaba78, widzę mój rocznik jesteś... ja też mam 5-letniego synka w domu, ale przyszedł czas na drugie... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! U mnie jeszcze dobry bo narazie -5 st. tylko ...... A co to ? łapki Wam pozamarzały że żadna jeszcze nie klika ? 11.00 godzina a tu nikogo nie ma - wstyd 😠 ! Pozdrawiam Was cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No - pozamarzały - u nas jest -23 st. Brrrrrr .... a ma być jeszcze mniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale zimno...brr...a ma byc ponoc jeszcze zimniej:O jak dla mnie to juz jest za zimno... ja juz sama nie wiem co jest grane-zrobilam dzis test i wyszla jedna kreska,a okresu nadal nie ma...zglupialam,no ilez mozna... skoro nie jestem w ciazy to chcialabym dostac wreszcie ten cholerny okres zeby moc znow rozpoczac starania atu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 42 dzien cyklu..... owu byla w 29 dniu czy to mozliwe zebym byla w ciazy ale zeby na tescie jeszcze nie wyszlo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka - okres z reguły pojawia się po 14 dniach od owulacji, więc cierpliwości do jutra, poczekaj jakieś 3-4 dni i jak @ się nie pojawi to rób kolejny test, bo teraz może być za wcześnie, hormonków w moczu może być zbyt mało by test wykrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z rana nie klikam bo w szkole siedzę :) Ale już wróciłam. W Zielonej około -5 topni. Rano było minus osiem. Dwa autobusy nie przyjechały i już myślałam że na uczelnie nie dojadę... :) Brzuch mocno boli ale @ jeszcze nie ma. Jak dzisiaj nie przyjdzie to z pewnością będzie jutro :( Miesiąc temu bolało podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz mam dzis plamienia ,zawsze tak mam ze 2 dni przed @ bo mam trochę niski progesteron i chyba jednak nadchodzi.Brzuch juz dzis boli coraz bardziej. A czy takie plamienia mogą byc również na ciąże ,jutro mam termin @ i może powinnam zrobic test . Boje sie bo mam niedomoge lutealną i że może dochodzi do zapłodnienia ale @ nadchodzi zawcześnie i nici z fasolki. Ostatnio przez 3 miesiące brałam luteine ale mam po niej również plamienia więc odstawiła. ulijanka:) Może jeszcze za wcześnie na test ,jest u Ciebie szansa. Trzymam kciuki Ewiczek 🌼 mnie jajnik tez kłuł ale chyba jednak na @ J_A_N_A To oby u ciebie nie nadeszła ,bo u mnie juz jest jej zwiastun w postaci plamień :( U nas dzis -11 stopni i wieje zimny wiatr brrrr mam nadzieje że do nas mrozy na pomorze aż tak wielkie nie dotrą. Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×