Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość brzozik81
Witam! Mam ogromną prośbę, Poproszę o przysłanie linku do WALCA Z "NOCY I DNI".Z góry dziękuję;) aniabrzozowska1981@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja również mogę prosić o te mp3 na maila?? Dzieki patyk83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia205
Czy ktoś miałby piosenkę w mp3 zespołu RICCO "Z kimś", piosenka super, ale nie mogę nigdzie jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę prześlijcie mi te kawałki na pierwszy taniec, dziękuję bardzo mój email jankuczek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Dziewczyny proszę Was o przesłąnie na maila przetańczyć z tobą chce całą noc, ślubowanie, fascination i if you don\'t know me by now. slub za 2 miesiące a ja jestem w kropce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjjjjjj
szoni---------->ja miałam na weselu jako pierwszy taniec własnie "przetanczyc z toba chce..."i bardzo przyjemnie to wspominam i wiem ze gosciom sie podobało,serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolus
Witam :) Mam prośbę, prześlijcie mi nastepujące piosenki: -magda femme- rozmowa z aniołem -walc-noce i dnie -ślubowanie (Będe wierny Ci, będę kochał Cię...) -Seweryn Krajewski - czekasz na tę jedną chwile... -A kiedy będziesz moją żoną umiłowaną ,poślubioną... nie wiem kto to śpiewa ale pieknie -i piosenkę Więc chodz pomaluj mój świat na zółto i na niebiesko...tę wersję z Magdy m Dzięki z góry. Czas goni ślub niebawem :) mój adres mariolus@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dota_82
My tez mamy problem z wyborem,troche za duzo tego jest;) ale bierzemy pod uwage m.in. wymienionymi tutaj jeszcze seweryna krajewskiego-czekasz na te jedna chwile.przyprawia mnie ona o dreszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Ja już wcześniej pisałam , ze będę miała na pierwszy tanie piosenkę Eleni " Tylko w twoich dłoniach" , bo reszta wydaje mi się zbyt oklepana. Ale wczoraj , na innym forum , znalazłam piosenkę Grzegorza Tomczyka " Niebieska piosenka" jest cudowna, ale niestety już nie mogę zmienić , bo moi muzykanci uczą się grać wląśnie piosenkę Eleni. W przypływie dobrego humoru podsyłam Wam " Niebieską piosenkę http://www.speedyshare.com/761889326.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzata
bardzo proszę o ślubowanie, ja wybrałam będziesz moją panią Grechuty, ale nie bardzo da się walca do tego zatańczyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzata
n bardzo Cię proszę podziel się tymi utworami w wersji mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajjjjjjjjjjj dzieki za radę i wszystkiego najlepszego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia.......
sylwio205 nie chodzi ci przypadkiem o piosenkę Kindla z kimś takim jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
ta piosenka Kindla jest super!!!! jak bede miała wesele :P to na pewno ta bedzie jako pierwsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia26
hej wspomozcie, wesele za prawie miesiac a my jestesmy w kropce prosze o przesłanie: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight z gory wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka123
Jeśli ktoś byłby tak milutki i podesłał także do mnie ... na adres kamaja3@wp.pl : Magda Famme "Rozmowa z aniołem" Grzegorz Tomczyk "Niebieska sukienka" Kindla " Z kimś takim jak ty" Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka123
Chodziło mi oczywiście o utworek "Niebieska piosenka" - małe przejęzyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinaka
ja polecam piosenke kidla- "z kims takim jak ty" piękna piosenka, to ona bedzie brzmiec na moim pierwszym tancu. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
ladne piosenki:) I Wonder why - Lionel Richie - walc angielski jesli polski utwor to Bajm - Milosc to taki dar - taniec 2na1, badz balans. Co do walca z Noce i dnie - to jest walc wiedenski, ale jesli nikt nie ma zamiaru tanczyc profesjonalnie, to moze byc:) Jesli ktos potrzebuje utworu do pierwszego tanca, to moge mu przeslac. Napiszcie swoje preferencje,czy to ma byc walc angielski czy moze cos innego, poniewaz mam zbior utworow,gdyz sama prowadze kurs tanca,i przygotowuje pary do slubu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87
Mam juz "kilka" wybranych melodii, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć. Mam WIELKĄ prośbę, jak ktoś ma te piosenki, to proszę o ich przesłanie: "Noce i dnie" "Rozmowa z aniołem" Magdy Femme "Wielka milość" S.Krajewskiego "Słowo jedyne" S.Krajewskiego "Przetańczyć z Tobą chcę" A.Jantar "Zawsze tam, gdzie Ty" Lady Punk "Zabiorę Cię właśnie tam" Kancelaria "W perły zmieńić deszcz" Unievrse "Niebieska piosenka" G.Tomczak "Weselne preludium" K.Krawczyk "Bo jesteś Ty" K.Krawczyk "Niebo z moich stron" Czerwone Gitary "Złoty krążek" Farba Z góry Serdecznie Dziękuję! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół muzyczny
Jestem wokalistką zespołu muzycznego i powiem Wam, że bardzo poularne w naszym regionie są: 1. Kindla - "Z kimś takim jak Ty" 2. S. Krajewski - Wielka Miłośc" oraz "Każdy swoje 10 minut ma" 3. Sumptuastic - "Kołysanka" 4. Farba - "Chcę tu zostać" 5. Jennifer Rush - "Power of love" (niebanalne) 6. Whitney Houston - "You light up my life" (walc ang.) 7. Kancelaria - "Zabiorę Cię" 8. Kayah & Kiliański - Prócz Ciebie nic 9. Anna Jantar - Przetańczyć noc 10. Anna Jantar & B. Mec - tylko Ciebie mam Muszę przyznać, że są odważni, którzy wybierają walca z "Nocy i dni". Jest przepiękny, ale to dla tych, którzy naprawdę umieją tańczyć! Życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół muzyczny
jakby ktoś miał pytania, to pytajcie na forum! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam male pytanko. Kto spiewa piosenke slubowanie?Jakie sa slowa? Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87
nie ważne, że nikt nie będzie pamiętał co tańczyliśmy. WAŻNE jest to , że jest to jedyny i wyjatkowy dzień i żebym to ja pamiętała. Liczy sie to jak ja sie bede bawic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachula26
Kto może mi przesłać : Kindla - "Z kimś takim jak Ty" - BARDZO PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espoire_20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espoire_20
chciałam was prosić o przeslanie piosenki ślubowanie:)) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×