Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość pewnie najłatwiej
pomóc, a potem go wygryziesz, cenami niższymi ,m myślisz ze ktoś głupi , a po co to robisz, wiadomo żeby stworzyć zagrożenie i konkurencję, i zniszczyć kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
lagriffeoutlet masz rację brak słów na panią euro i jej cenne rady ,nikt nie jest głupi jeżeli będzie jej odpowiadała ta opcja to nawiąże współpracę z nami czyli już tłumacze bo zaraz będzie atak pani od hurtowni w pokoju ,ona sprowadza towar w większej ilości i sprzedaję go w polsce po wyżej cenie ,więc na tym zarabia ,po 2 kupując tam w większej ilości ma większe zniżki itd itd ojeku >>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniamania
faktycznie, ciekawe jaki masz cel pisząc tu na forum o swoich systemach towarowania. Z reguły jeśli ktoś ma żyłe złota, nie upublicznia jej na prawo i lewo albo bezmyślnośc albo podpucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Euro jak chcesz zobaczyć frajerkę to spójrz w lustro tylko się nie wystrasz. powiedz mi ku... jaka to jest konkurencja jak np pani x ma butik w gdańsku a pani y ma butik w zakopanym i nie prowadzą sprzedaży w internecie ooo wiem bo przecież jak klientka z poznania będzie w lato nad morzem na wakacjach kupi jakoś rzecz u pani x to jak pojedzie na ferie do zakopca nie kupi już u pani y ,chyba każdy sam ocenia swoje zagrożenie i zanim komuś sprzeda towar sprawdza czy osoba nie prowadzi interesu butik obok ,więc spi.... już wkońcu bo rzygać mi się już chce jak czytam to co ty pierdolisz na tym forum każdy ma ciebie już dosyć wie jaka jesteś a ty zaraz i tak będziesz oferować komuś ciuszki disneya lub tureckie też prosiłam o ofertę ale jak tylko zobaczyłam skąd przyszedł mail to nawet nie czytałam dalej wyrabiasz sobie opinie i nie jest ona dobra jesteś spalona tutaj na golden a coraz więcej osób czyta takie forum zanim otworzy biznes lub jak poszukuję nowych dostawców więc życzę powodzenia w biznesie i zostaw sobie swoje cenne rady dla siebie bo każdy myśli za siebie i wie co może mu pomóc lub zaszkodzić na czym może zyskać a na czym stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi podpowiada, że
ktoś tu kogoś chce wrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
do aniamania faktycznie, ciekawe jaki masz cel pisząc tu na forum o swoich systemach towarowania. Z reguły jeśli ktoś ma żyłe złota, nie upublicznia jej na prawo i lewo albo bezmyślnośc albo podpucha... wszyscy którzy choć raz zajrzeli na google poszukując towaru z włoch nie dowiedzieli się od aniamania nic nowego każdy wie że w prato można kupić towar a co ona napisała proszona o wyliczenie kosztów jakie są związane z taką podróżą podała je jak i napisała ile mniej więcej kosztują tam rzeczy co jest również rzeczą oczywistą że są one tam tańsze jeżeli importując je w polsce hurtownicy na nich zarabiają więc gdzie tutaj podpucha ??? doszukujecie się już dziury w całym u każdego węszycie jakiś szwindel chyba ktoś za bardzo zaśmiecił to forum i zapomniało się po co one zostało stworzone kilka lat temu żeby pomagać sobie nawzajem żeby doradzać ale mądrze a nie tylko rzucać kąśliwe komentarze i szydzić z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do bizuteriauasi-bardzo proszę o przeslanie na maila oferty bizuterii bozenka997@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
rzeczywiście, nie było moim celem zainteresowanie kogoś tym, co kupuję. Odpowiedziałam tylko na pytanie do nitkaaa, ale jak widzę tu każda informacja jest atakowana. Nie muszę rzeczywiście spędzać na tym forum czasu i NIE UJAWNIŁAM swoich kontaktów i nigdy bym tego nie zrobiła (pomimo że znalazłoby się wielu chętnych aby otrzymać tę info). Zainteresował mnie temat forum, jako że też prowadzę swój sklep z odzieżą i chciałabym aby moje klientki mogły kupić u mnie coś niepowtarzalnego i ładnego. Ktoś zapytał - ja odpowiedziałam, skąd ta agresja???? Myślałam, że pewne informacje jak i moje doświadczenie mogą się przydać, zresztą już z jedną z pań rozmawiałam na priv i NIE SPRZEDAWAŁAM rzeczy a jedynie udzieliłam rady, która mam nadzieję okaże się przydatna, ale jak jest to tak odebrane... nie ma problemu.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamania w ogóle się nie przejmuj docinkami, bo pisze je głównie jedna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
botox wyjęłaś mi to z ust :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamania Tu dziewczyny naprawdę starają się sobie pomagać i dla ciebie też wielki szacunek za to. Niestety jest tu jedna osoba (tylko jedna, choć czasami wydaje się, że to kilka osób:)), która ciągle mąci i bruździ. Miała wiele razy powtarzane, że jest tu niemile widziana, to bardzo obniża poziom tego forum, jednak do tej osoby nie trafiają żadne argumenty, oprócz własnych. Tak więc nie przejmuj się zupełnie jej komentarzami, bo my też już przestałyśmy zwracać na nią uwagę. Założę się, że dziewczyny myślą podobnie, zresztą już niektóre się wypowiedziały w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich życzliwych i pomocnych na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
Witam, Do aniamania... nie przejmuj się tymi komentarzami to są sfrustrowani handlowcy albo nieustający krytykanci wszyskiego. Też posiadam butik odzieżowy i podziwiam osoby chcące oferować coś innego aniżeli można dostać na rynku polskim. Sam to robię i ciągle szukam interesujących wzorów aby zaciekawić klienta. Mam prośbę jeśli ktoś wie gdzie można dostać takową odzież lub tak jak LAGRIFFEOUTLET sprowadza odziez to prosze o kontakt na maila: butik.hypnose@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie przejmuj się tymi komentarzami to są sfrustrowani handlowcy albo nieustający krytykanci wszyskiego" to jet tylko jedna (j-e-d-n-a) sfrustrowana osoba, która nieustannie wszystko i wszystkich krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
i znowu troll się odezwał i będzie następne 100 str zaśmiecała o tym samych kobieto powtarzasz się idź na forum www,sympatia.pl może znajdziesz tam kogoś tak samo smutnego i samotnego jak ty i on ciebie wyslucha a nam w koncu dasz święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespij sie kobieto-dobrze ci to zobi. Tu i tak kazdy jest dorosly i zrobi to co bedzie uwazal za stosowne-a frajerstwem moze byc tylko podjecie wspolpracy z kims kto notorycznie i wszystkimi dostepnymi srodkami stara sie doprowadzic do tego zeby wyrobic sobie renome podobna do Twojej. przespij sie-jutro bedzie lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem euro
I tez uważam że ogromną naiwnością dą wpisy animani był to strzał do własnej bramki pomagać owszem, można - ale są granice wymiany informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są ceny spodni i bluzek w Queen of Catwalk od do ktoś wie. Czyli największa i najmniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każdy wie że jeśli ktoś chce zdobyć coś to zniszczy te osobę od której uzyskał informację" Nie mierz wszystkich własną miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucja7
tak trudno wpisać hasło i login że aż trzeba pytać, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa m
hahaha tak :D oczywiście konkurencja nie istnieje, pełen komunizm i współpraca , z uśmiechem na twarzach , pomożesz komuś przejąć rynek i doprpowadzić się do bankructwa, bo oczywiście osoba której zdradzisz informacje nie sprzeda taniej niż TY ::D skąd będzie tak milutka że da ceny trzy rayz wyższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa m
a anna m o ile pamiętam pisała że sprzedaje przez internet i teraz już ma z głowy bo wystarczy jedna osoba , która sprzeda 10 proc. taniej po tych informacjach i adieu z interesami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na sukces składa się bardzo, bardzo wiele czynników i nie wystarczy przejęcie od kogoś pomysłu. Udaje się naprawdę zarobić tylko nielicznej grupie osób. Ja od dawna uważam, że dać milion zł 10 osobom i sposób na pomnożenie tego miliona to tylko 1 osoba wykorzysta dobrze swoją szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BEZNADZIEJNOSCI ludzkiej! Ludzie PRATO to miasto wielkosci ...LUBLIna pelne hurtowni,konfekcji gdzie szyja odziez i innego badziewia-gdzie mozna kupic ciuchy,zeby trafic tam gdzie aniamania trzebaby chyba byc....jasnowidzem-pisze bo wiem-o czym wy mowicie-jakie niszczenie konkurencji?Kto z was przykjedzie do Prato i ludzi sie,ze trafi do tych samych punktow co ona?Napisala wam adresy?Ja tu mieszkam od 18 lat i nie ludzilabym sie,ze trafie a wy wypisujecie takie bzdury,ze az sie flaki wywracaja. Do EURO-kobieto-nie wiem kto cie tak w zyciu skrzywdzil,ale ja mysle,ze przelewanie twojego jadu na innych pod nick-ami anonimowymi czy nie nie rozwiaze twojego podstawowego problemu-ze nikt nie chce od ciebie NIC! Ani towaru,ani kontaktow,ani wymiany pogladow czy doswiAadczen ani nawet wymiany zdan-handluj sobie jesli jeszcze masz jakis popyt na to czym handlujesz i daj ludzom oddychac. To juz jest meczace-ani denerwujace,ani smieszne-jak wrzod na dupie.Uprzykrzasz zycie bezproduktywnie.Ciebie nikt nie zniszczy ani twojego super interesu-nie wygryzie cie konkurencja bo ty sie sama wygryziesz-juz sie wygryzlas. A ze ci zostaje siac nienawisc i jadowitosc to inna para kaloszy-idz do psychologa albo wezwij go do domu....bo ponoc nie wychodzisz z 4 scian-moze to cie tak doluje-kup sobie piwo,wino,ciacho-zrob cos co da ci chwile szczescia-moze przestaniesz zatruwac zycie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Obiecałam sobie, że nie będę zwracała uwagi na to co pisze Pani euro..., ale nie da się chyba tego nie skomentować. Na tym forum jest kilkanaście osób, które również są hurtownikami, i mimo tego, że parę razy ktoś pojechał po nich, że towar byle jaki, cena byle jaka itp. , to żadna z tych osób nie pluła jadem na klientów, bo widocznie zdają sobie sprawę z tego jaki handel w dzisiejszych czasach jest trudny i trzeba walczyć o każdego klienta. Natomiast Pani euro... obraża chyba wszystkich na tym forum (że debile, frajerzy etc.) i tak się zaczęłam zastanawiać jaki ma w tym cel. Wydaje mi się, że Twoje dni droga Pani euro...w handlu są już niestety policzone i z takim podejściem, już nie do klientów, ale do ludzi, to Pani daleko nie zajdzie. Sama sobie zapracowałaś na opinię i wątpię żeby ktokolwiek chciał z Tobą współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) I daj ci Boze a mnie nie opuszczaj. Kobieto-roznica miedzy mna a toba jest taka-ze ja robie swoje i nie gryzie mnie,ze inni robia to samo-wiecej czy mniej,lepiej czy gorzej-poprostu robie swoje- i jedno jest pewne,ze bede kontynuowala i bede wciaz rosla i powiekszala grono klientow W DOKLADNYM PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×