Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość moskit30
Gosc napisz mi twoj nick allegro,chce zobaczyc co masz w swojej.ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tego się nie ujawnia. :-) Mam odzież, dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann11
Jeżdżę na Załęże. Nigdzie dalej bo koszty podróży zawyżają ceny. Zresztą jak się mało sprzedaje to z czym jechać. Ostatnio znajome wyciągały mnie na wspólny wypad do Ostrawy. Dobrze, że nie pojechałam. One kupiły po tych samych cenach co u nas, na dodatek te same polskie marki. Pani powyżej pisze, że teraz to tylko handel internetowy się opłac****ewnie coś w tym jest. Tylko gdzie i co kupować, żeby się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie ile moze kosztowac ksiegowa ktora bedzie sie zajmowala moimi rachunkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się prowadzi
sklep allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro? he he marza smieszna,inaczej sie nie sprzedaje.1250zlsprzedazy .faktycznie,jest czym sie pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest się czym pochwalić ponieważ schodzi tysiące sztuk w miesiącu. Jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem to wyraźnie napisałam, że na chwilę obecną jesteśmy bez towaru i są wystawione same resztki. Tak trudno zrozumieć??? Nawet ta kwota jest dobra jak nie masz czym handlować. Mamy klientów z całej Polski. Podejrzewam, że gdybym to sprzedawała u nas w mieście to miałabym dziennie 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli przykładowo sprzedaż 5000 tyś sztuk miesięcznie za śmieszną marżę to można pisać o sporym zysku. Nie nastawiamy się na marżę z kosmosu tylko na zysk przy dużym obrocie. Dodatkowo można coś podbić na dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc dlaczego nie ujawnisz nick-u ? Chce zobaczyc i moze cos znajde na sylwestra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś zajmuje się biznesem powinien koniecznie przeczytać książkę http://onepress.pl/ksiazki/sprzedaz-zarzadzanie-i-efektywnosc-osobista-w-101-praktycznych-przykladach-andrzej-niemczyk-bartlomiej-sapala,101psz.htm Znajdziemy w niej bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż. Ważne jest to, że autorzy są doświadczonymi marketingowcami i handlowcami, popierają swoje rady przykładami z własnego biznesu. A tacy ludzie jak ja mogą korzystać z rad i wprowadzać je w swoich biznesach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak to jest z tym biznesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as22x
Prosze mi powiedziec ,dlaczego placac ludzia miesieczna pensje w wysokosci 875 zl netto + zus i podatek ludzie wola odejsc z firmy (rozlozyc zaklad pracy) i pojsc na zasilek dla bezrobotnych??? Czy w Szczecinie ludzia zyje sie az tak dobze z zasilkow ,a moze sa one za wysokie?? Ludzie nie chca pracowac ,ja im sie nie dziwie ,ale z czego my pracodawcy mamy placic wyzsze pensje skoro ZUS + podatek to nastepna pensja oddawana za darmo panstwu??? Prosze o opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as22x
prawda jest taka że wiekszość choć nie wszyscy prywatni pracodawcy w polsce są za bardzo chciwi ,chca mieć wszystko od razu i wille z basenem i co dwa lata nowy samochód i wczasy na malediwach itp itd. i jak pracownik robił za te 800 - 1000 zł. to myślą ze tak musi być cały czas ,ja mają jaks nadwyzke ktora mogli by przeznaczyć na premie to rozumuja a po jaką cholere jak mam komus dawać jak oni mają pensje i powinni mi być wogóle za to wdzięczni ?lepiej zafunduje dziecku studia zagraniczne albo i jakies mieszkanie , he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid2123
to jak otwierac ten biznes czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesowyn rekin
Zakładając firmę, przyszły przedsiębiorca często patrzy na świat przez różowe okulary. Ku przestrodze i na przekór utartym stereotypom, zamieszczam fragment jednego z moich ebooków i kursów. W ośmiu postach znajdziesz 8 powodów, dla których zakłada się zazwyczaj firmy i co z tego może wyniknąć. Na początek – kilka ważnych spraw i faktów, których powinieneś być świadom przed założeniem firmy: 1. W Polsce zakładanych jest zazwyczaj, w zależności od koniunktury na rynku, od 20 000 do 50 000 firm miesięcznie. Niemal tyle samo jest co miesiąc zamykanych. 2. Zdecydowana większość firm, niekiedy nawet 90 %, upada w ciągu pierwszych 5 lat działalności. 3. Firmy, które posiadają opracowany biznesplan, upadają znacznie rzadziej. 4. Zakładając działalność gospodarczą, odpowiadasz całym swoim majątkiem za zobowiązania firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikipydia
Każdy biznes jest działalnością niosącą ze sobą mniejsze lub większe ryzyko finansowe, ekonomiczne i gospodarcze. Straty w biznesie są niemal nieodłączną jego częścią i czasem bardzo trudno ich uniknąć. Zatem każdy biznesmen powinien umieć przewidywać kiedy i mniej więcej jakich strat może się spodziewać oraz z czego one ewentualnie wynikają, aby w ten sposób mógł im zapobiegać lub przynajmniej je minimalizować w możliwie największym stopniu. Ryzyko wpisane jest w każdą pozarolniczą działalność gospodarczą i trzeba umieć sobie z nim radzić w taki sposób, aby ewentualne straty były jak najmniejsze. Straty w biznesie mogą wynikać z wielu czynników. Mianowicie mogą być efektem załamania gospodarki lub upadku branży, w której prowadzimy interesy, ale mogą także być skutkiem zaniedbań w firmie, złego zarządzania zarówno personelem, jak i finansami. Zatem straty mogą być bezpośrednio zależne od samego właściciela przedsiębiorstwa, ale także mogą być całkowicie od niego niezależne. Własny biznes wymaga czujności i uwagi w każdym tego słowa znaczeniu. Jeżeli na coś mamy wpływ możemy temu zapobiec, natomiast jeżeli nie mamy wpływu, wówczas musimy umieć przewidywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajkamienia
ja chce hajs z biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogarniam tego
same straty z tymi ciuchami co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek4342
ale jak to po co ? jak zarabiac w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslnik1
zaloz wlasny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie21
a jaki teraz sie oplaca biznes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie jakieś materiały też chce być biznesmenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0śćiuwa
ja też chce ale bizneswomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynek trafiła bardzo ciekawa książka. Tylko dostałam ją do ręki i przeczytałam od deski do deski. Autorzy: Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała to tak na prawdę doświadczeni marketingowcy i handlowcy, którzy napisali książkę w której znajdziemy bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż.w naszym biznesie. Powoli wdrążam w życie porady i widać efekty działań, oby tak dalej. Książkę można dostać w internecie pod tytułem "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanio
Daj spokój z książka , każdy ma teraz inne problemy np. zaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami123456
Allegro jest pełno sklepów z ciuchami, cieżko sie będzie przebić. Najlepiej mieć coś czego nie ma konkurencja, a to wiąże sie z wyjazdem do Włoch czy Francji, chyba ze przy zakupach kartonowych importem z Ptaka czy Wolki da bardzo dobra cenę. Poza tym trzeba mieć duże nakłady finansowe bo z dwoma modelami w ilości 500 szt dużo nie utargujwmy.Takie jest moje zdanie, może sie mylę. A i Allegro jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×