Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość madziara z butiku za rogiem
Polecałabym zaopatrywać się bezpośrednio u importera.Taniej można kupić niż w Ptaku czy tez w Wółce Kosowskiej.Odchodzi koszt paliwa bo wysyłają sami.W sumie mi się opłaciło.Ceny naprawdę atrakcyjne a towar schodzi w sklepie jak ciepłe bułeczki marża 80 % :-)Polecam z resztą sprawdźcie sami,Być może wpadnie Wam coś w okohttp://allegro.pl/sklep/34194945_inter-house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek z cz wy
No muszę przyznać ,że asortyment bardzo ciekawy.Może się skusze i kupie coś na próbę.Nie orientujesz sie jakie jest minimalne zamówienie ???mam sklep z bielizna więc dla mnie towa w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara z butiku za rogiem
Ja pierwszy raz zaopatrywałam sie rok temu i wtedy to było 250 zetka.Ale z tego co zauważyłam weszli w alle..growiec możesz za ile chcesz :-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analny pacyfikator
Ty gupia c i p o sama se piszesz i odpowiadasz haha do roboty do lidla buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Sporo casualowych, włoskich kreacji i formalnych mają w www.diamondstyle.pl . Mam od nich kilka uniwersalnych rozmiarowo swetrów, które jednak świetnie dopasowują się do sylwetki i dwa żakiety bez guzików (mój imprezowy numer jeden, do wszystkiego pasują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktorProktor
hej dziewczyny a jak sie wam od siedzenia na stołkach w tych waszych lumpach zrobią hemoroidy to na hemoroidy używam www.krochawdupskugajowego.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Dodam tylko, ze lubię obliczać czarną kaszanę z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
a ja mam katalog na lato firmy (xxx) i jestem w siódmym niebie. nowe kolory i fasony. sobie oglądam i wybieram. mówie wam jest pieknie ;) nareszcie powiało wiosna i optymizmem. pozdrawiam reklamowców starajcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mom czista złoty na bótik czy starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania około 120 kg odziezy damsko dzieciecej. cream +1 gat. cena 16zł/kg. ja za to płaciłam 24zł/kg a sprzedaję ponieważ otwieram sklep z nową odzieżą. jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt email fuziamia@wp.pl podeślę zdjęcia które wczoraj robiłam,zdjecia są realnymi zdjeciami rzeczy ktore sprzedaje. sukienki spodnie koszulki bluzki spódnice nic więcej żadnych zapychaczy towar na wiosne lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma też chce założyć własny biznes... ale artykułów o tym jest mnóstwo - macie jakieś ulubione? co powinna poczytać na samym początku? zrobiła już biznesplan, ale nawet nie wiem, czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj swojej d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Maszka_
dzięki! z pewnością poczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepik prosperuje dzieki regałom...ha ha ..dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
no też się pośmiałam z tych regałów... chyba moje przemaluję na biało i będę świetnie prosperować :) do lata do lata do lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moje juz przemalowałam na biało i mam taki ruch w sklepie,ze klientki musza sie umawiac z tygodnioym wyprzedzeniem....ha ha ha-a wszystko dzieki białej farbie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przyszłym tygodniu maluję:) W końcu biały to kolor niewinności, może działać na podświadomosć. dużo mam w sklepie bubli, nie pomagają promocje. Jakieś macie na to pomysły? U Was też nie schodzą spodnie szwedy? TAki szał na wybiegach, a nikt nie kupuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas szwedy beda miały swój triumf za 2 lata!!!ale pomaluj -zafarbuj je na biało a napewno wszystkie wysprzdasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
u nas szwedy i dzwony to za kilka sezonów się przyjmą albo i nie.... ja mam na strychu sprzed 10 lat to może zdejmę worek hehehe trendy wracają ;) a tak na poważnie - planuje przemalować ściany bo po prostu trzeba już. wymyśliłam jasny żółty żeby było słonecznie i kolorowo. co myślicie? lokal jest od północy i jest raczej ciemno - cały dzień włączone są światła. dlatego pomysł na żółty. a drewnianą ladę to ja chyba na biało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty debilko nie za długo tu rezydujesz? Wielki czas abyś się stąd zabrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadząc jakikolwiek biznes warto zadbać o prawidłową archiwizację dokuemntów (http://www.biuroklub.pl/). Wiadomo, ze jak ma sie jakiś opracowany system oznaczania kontrahentów, faktur, dokumentów innych to później łatwiej coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrą kasę fiskalną już masz? Teraz w http://www.ksbiuro.pl/ są promocje dobre na kasy fisklane, warto zajrzeć i sobie poprzeglądać, mozesz czas na jakąś zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj też że warto zatrudnić firmę sprzątajacą (np. http://www.mbt-engineering.pl/) , wtedy bedziesz miała wiecej czasu dla kielntów, albo na załatwianie ważnych spraw, a sprzątaniem zajmie się ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.30 witam Was jezyk.gif powiedzcie mi czy jest z was ktos tutaj kto kupuje odziez z Wólki Kosowskiej przez internet z ich stron? otóż ja chcialam zakupic towar u nich przez internet. nie duzo z 5-6 rodzai bluzek. otoz na stronie jest cena netto a jak juz zamawiam to wyskakuje +23% VAT a ja nie chce placic Vatu bo jestem na ryczałcie... pomoze ktos? na miejscu wiem ze mozna kupic bez vatu ale to od cholery km by jechac po 5 paczek bluzek... pomóżcie smutas.gif Nie ma znaczenia na czym jesteś VAT bedziesz placic zawsze to oczywiste i zawsze musisz go płacić nikogo nie obchodzi co Ty chcesz i jak się rozliczasz. Biore towar z Wólki przez internet dziecinny towar jest ok ale koszty wysyłki drogie 25 zł przy pobraniu, przy większych ilościach sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinienes zamilknac.Wbij sobie do pustej głowy ze nikt bez vatu bedac vatowcem sprzedac Ci nie ma prawa.Co wiesz zatrzymaj dla siebie.Teraz rozumiesz czemu na oficjalnej stronie musi Ci wskoczyc +23. GAMONIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
ja raz spróbowałam dziecięcej i klapa. według opisu 74-98 przyszły tylko 74-80. a mnie właśnie zależało na tych większych 92-98. bawełna też raczej mało ciekawa. i próbowałam ręczniki - wybrałam pasujące (ten sam motyw) małe 100x50 i duże 140x70. ilość owszem się zgadzała ale motywy i kolory przyszły zupełnie różne. jedne pastelowe a drugie brązy i beże. tylko brązy. tak też mi przeszło zamawianie przez internet. a idea była że jak ktos kupuje mały wymiar to dobierze jak chce taki sam kolor duży. i idea poszła się ... paść. chociaż mnie zawsze kusi jak patrzę. ale co poradzisz... wysyłkę 25 jakoś bym zniosła, to nie jest dużo. nawet jak zamówiłam najzwyklejsze klapki basenowe to przyszły inne niż chciałam, gorsza jakość wykonania. pozdrawiam ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×