Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

A na usg nie widać czy jest skręcony? Droga jest laparoskopia? Ja za hsg płaciłam 400,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak dzwonialam prywatnie o hsh to 600 zl.A o laparoskopie jeszce nie pytalam.Ale mysle ze napewno miedzy 2.500 a 3.000..tak czuje.Zapadnie decyzja bede pytala. Moze mnie łatwiej znosic czas bo juz mam jedno dziecko.Daletgo az tak nie panikuje.Fakt czas nie dziala tu na moja korzysc bo za kilka dni koncze juz 31 lat a z punktu polozniczego 32 -jesli bylabym w ciazy.Wiec to tez juz niemalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tyle???!!! Bardzo dużo! Ja Olinek nie mam dzieci i dltaego jest mi ciężej w tych staraniach. chciałabym mieć dwójkę dzieci, ale w tej sytuacji naprawdę byłam przeszczęśliwa, gdybym miała tylko/Aż jedno. To jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Anetko Dziecko to nie zabawka i nie mozna Go posiadac czy miec.To obowiazek na cale zycie prawie. Ja kmiedys myslalam ze zostane przy jednym.Naprawde.Moje zycie krecilo sie i ograniczalo tylko do niego.Chcialam wrocic do normalnego zycia ktorego potem kiedy to dziecko juz jest niestety ale bardzo brakuje.Na szczescie to stan przejsciowy i wszytsko sie z czasem zmienia. Jednak dzieci szybko rosna i juz nas tak nie potrzebuja jak bysmy myslaly.Ja nie jestem nadopiekuncza mama.Moja mama czasem sie zlosci na mnie ze traktuje mała jak dorosła...nie traktuje jej tak jak mamie sie wydaje.Ale chce zeby nie rosła na jakas slamazare zyciowa ... No ale tak jak widac palny mozna miec a zycie je i tak zweryfikuje. Powtorze za moja kolezanka \"Chcesz rozsmieszyc Pana Boga?-powiedz mu o swoich planach!\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, bardzo, bardzo mi przykro. Wiem ze slowa nie pomoga. Trzymaj sie kochana. Genewo, slyszalam ze czasami diagnoza byla taka jak u Was, a jednak wbrew medycynie pojawialy sie dzieci. Trzeba chyba tylko przestac myslec o tym. Anik pewnie wyszykowana juz na wesele. Fajnie, tez chetnie poszlabym pobawic sie. Olinek, ja tez zauwazylam inne topiki z naszymi dziewczynami. Na jednym nawet sama wpisalam sie. Jednak ten czytam na biezaco i wydaje mi sie on nadal fajny i pelen fajnych kobietek. Mam nadzieje, ze bedzie nadal rozwijal sie. Ja jestem podziebiona, leze dzis w lozeczku i wstalam teraz zeby pozywic sie nieco i poczytac co nowego na topiku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Perfumetko! Ja mam dzisiaj migrenę i nie chcę nic zażywać, bo jak się okazę że inseminacja się udała, to jeszcze zaszkodzę. Do tego nie mogę od 2 tyg. wyleczyć kaszlu i zaczęło gardło boleć. W złym momencie mnie to dopadło. Idę się zaraz położyć chyba, może głowa przestanie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, jak tam glowa, przestala juz bolec? Ja tez staram sie leczyc naturalnymi sposobami: sok z malin do herbaty, sok z cytryny i miod. Wypilam tez wapno z witamina C musujace. Na opakowaniu napisane bylo, ze kobiety w ciazy moga zazywac. Ja co prawda jeszcze nie iwm czy jestem, ale tez wole dmuchac na zimne. Ciekawe czy Anik zrobila dzis ten test.Teraz pewnie szaleje na weselisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za ciepłe słowa ❤️ ale z tego co przeczytałam chyba przyjdzie mi zmykac ztego topiku, zegnam was zatem , bede mile wspominac, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, być może teraz tak nie jest, ale przez dłuższy czas najczęściej pisały kobiety w ciąży, co jakiś czas ktoś kolejny wpadał do dolnej tabelki i ja po prostu nie byłam w stanie tego dłużej czytać. Jakkolwiek koszmarnie to nie brzmi. Czasem przy takich długich staranich nie chce się już w górnej tabelce tkwić i czekać na kolejne \"testowanie\", kiedy kolejne dziewczyny podają datę przewidywanego porodu. Z całego serca życzę, żebyś nie musiała się w mojej sytuacji znaleźć. Być może wydam się arogancka, ale po 3 latach na wiele rzeczy patrzy się inaczej niż po kilku cyklach. Dlatego założyłam inny topik. Nella, nie wiem dlaczego tak się stało, ale z całego serca życzę ci Wiele Siły. Chcąca bardzo - wyrazy współczucia. Wiem jak to boli. Masz nowy życie w sobie. Czasem ktoś umiera, by ktoś inny się mógł narodzić... Genewa, zaczynam rozumieć dlaczego się zupełnie wypisałaś. Fajnie było cię poznać. Myślę, że od czasu do czasu będę tu zaglądać , ale już nie chcę tkwić w żadnyhc tabelkach , dlatego się definitywnie z tej wypisuję. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sie porobiło....:( Chcaca ...no co Ty chyba sie tym nie przejełas...A kto mi bedzie fluidki przesyłał??? Przecierz ja jasno napisalam ze mnie sie tutaj bardzo podoba i własnie to ze sa takie dziewczyny jak Ty sprawia ze jest sens pisania tu,zagladania...inaczej po co? jesli beda same starajace?Brak nadzieji wtedy zupelny... Ehhhh... Smutne to jak ludzie potrafia sie nierozumiec czasem. Agatje...moze masz racje ze inaczej patrze na swiat bo staram sie tylko kilka marnych cykli...ale znam sie i wiem ze to ile sie bede starala nie zmieni mojego podejscia do tego ze do kogos sie usmiechneło szczecie .Zazdrosc i zawisc -to nie ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie narobilo. Chcaca bardzo, mam nadzieje ze nie napisalas powaznie z tym odejsciem od nas. Ja, podobnie jak Olinek, ciesze sie jak kolejna dziewczyna zachodzi w ciaze i opisuje swoje odczucia. To naprawde (przynajmniej mi) daje nadzieje, ze nasze starania beda owocne. Rozumiem tez Agatje, Genewe i inne dziewczyny ktore przestaly odzywac sie na tym topiku. Zycze Wam wszystkiego najlepszego i spelnienia tego najwiekszego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, twoje słowa bardzo mnie dotknęły. Zazdrość i zawiść. Nie. Boli mnie jak ktoś inny zachodzi w ciążę, fakt. Boli, bo już tak długo się staramy. Boli, bo powoli zaczyna gdzieś we mnie kiełkować przekonanie, że nam się nie uda i nie wiem w czym jesteśmy gorsi. Dziewczynom, którym się udało życzę wszystkeigo najlepszego, ale nie chcę tego czytać, bo być może ja nigdy tego nie przeżyję, chociaż bardzo bym chciała. Nie potrafię tego czytać i się tym cieszyć, żeby móc zwyczajnie żyć i cieszyć się z tego co mam. Nie chcę tego czytać , żeby nie wzbudzić znowu tej tęskonty w moim sercu, którą udało się wreszcie uśpić. Po tych miesiącach, kiedy widok pierwszej kropelki krwi powodował kompletne załamanie. Nie wiem jak długo się starasz. Tak jak pisałam - mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiała tego zrozumieć. Ten topik jest dla Was. nikt nie musi uciekać jak zajdzie w ciążę. Ja jednak zgodnie z obietnicami odejdę z tego innego, bo on jest właśnie dla kobiet takich jak ja. To właśnie jest dla mnie uczciwe podejście. Jeszcze się nie zorientowałaś ile dziewczyn przestawało czasowo pisać, gdy inna zaszła w ciążę. Oczywiście, że się cieszymy, ale to przestaje być naszym tematem. Fajnie, że się dobrze na 30latkach czujesz, więc zostać i niech wszystkie zostają. To nie moja decyzja. Ja moją podjęłam, tylko cholernie mi przykro, że tak źle o mnie myślisz nie znając mnie zupełnie. Nie masz racji i wybacz, ale nigdy teo nie zrozumiesz jeśli tak daleko jak ja nie dojdziesz. Ja też byłabym o wiele szczęśliwsza bez tego doświadczenia. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, jeszcze jedno. z tego co doczytałam masz już córeczkę, ja nie mam dziecka. Jakże niesamowitą szczęściarą jesteś, że nigdy tego co przeżywamy nie będziesz musiała zrozumieć. NIe masz najmniejszego prawa by to nazywać zazdrością i zawiścią. Nie wiesz i nigdy nie będziesz wiedziała jak to boli, jak to cholernie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Agatje ze cie dotknelam ..nie myslalam w ten sposob.Te ostatnie słowa byly ogolnie do sytuacji.Ale rozumiem ze odebralas je personalnie. Nie bede tego tematu ciagnac bo mysle ze nie warto.niech kazdy bedzie tam gdzie dobrze sie czuje.Skoro tmanten topik Ci odpowiada -ok.tylko wiesz.W zyciu tak bywa ze i tam moze zaczac sie udawac tym ktore przyjda w takiej sytuacji jak Ty.I co wtedy?Tez bedziesz uciekac???Czy one beda musiały??? zycze ci spelnienia tego marzenia.doswiadczenia tych kpniakow,mdlosci itp.Mysle ze wtedy tez bedziesz sie chciala tym podzielic z kims.... Chcaca❤️...myszko-wracaj tu do nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza zapadla. Anik, jak bawilas sie na weselu? Anetko, przeziebienie i bol glowy odpuscily Ci? Ja juz lepiej sie czuje, ale postanowilam przesiedziec caly dzien w domu zeby nie pogorszyc sobie. Ogolnie nuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea76
Czesc DZiewczyny Ja tez sie staram i jestem po 30 Ale az tak gleboko jak Wy nie siedze wtym temacie ale musze zaczac poglebiac swoja wiedze.Jak narazi jestem po 3 nieudanych probach. Ale musze przyznac ze staranie byly mierne( tak na chybil trafil). Az to w tym miesiacu bylam bardziej wtajemniczona w sprawy sluzu i temperaturki wiec moze... Poki co jestem tydzien przed okresem i nie mam zadnych objawow. Pozdrawiam Wszyskie dziewczyny i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Czesc dziewczyny! ale sie porobilo.... nie bylo mnie tutaj wczesniej i przyznam ,ze nawet nie czytalam co pisalyscie o sobie przed moim przyjsciem tutaj zobaczylam tytul i stwierdzilam ,ze to o mnie staram sie o dzidzie i mam po 30-ce ale osobiscie ciesze sie jak ktorejs z nas sie udaje( mysle wtedy ,ze moze nastepna bede ja) chociaz jakies male uklucie zazdrosci tez jest co do wesela... od rana zaczelo sie fatalnie mezus pojechal stroic auto....a ja zostalam z Daria do fryzjera mialam na 9.00 wiec mala wczesniej podrzucilam na " dwie godzinki " do tesciowej no wiec konczy mi baleyage 11.30 i zeslabilo mnie koszmar---moje naturalne wlosy tylko jakby przyciemnione z pasmami siwizny---ja w wydaniu za 20 lat tak sie wkurzylam , ze sie pytam gdzie jest ten moj blond??!!! zaczela cos tam krecic----powiedzialam ,ze sie absolutnie nie zgadzam na taki kolor i prosze robic od nowa ona na to: ze moge nie zdarzyc na wesele i cos o niszczeniu wlosow ja:ze z takimi to i tak na wesele nie pojde suma sumarum : wlosy mam super-takie jak chcialam- cena 120 zl musze teraz odzywek nakupic wesele: jedzenie bylo pyszne, orkiestra denna (dlugasne przerwy) goscie sie super bawili my wrocilismy 23.40 bo corcia spala juz na krzesle a ,ze moj M za takimi imprezami nie przepada to nie nalegalam na dluzej teraz mielismy zaproszenie na poprawiny ale mezus nas delikatnie z nich wykrecil a co do testu--robilam i jeeeeedna krecha jak sie zreszta spodziewalam , wiec rozczarowanie niewielkie o wiele gorzej bylo w poprzednim miesiacu a alkoholu i tak pilam niewiele jakos wodki nie moge!!!! piwo lubie , winko tez ale wodka to dla mnie ohyda no i chyba dlatego moja ciotka , a mama pana mlodego ratowala mnie Sylimarolem i Raphacholinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lea. Moze zostaniesz z nami dluzej? Anik, krotko byliscie na tym weselu. Szkoda, no ale grunt ze dobra zabawa byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
czesc lea76 no to widze ze wiecej nas jest na tydzien przed @ tylko, ze na razie jestem jako jedyna jej pewna na 100% z czego sie bynajmnie nie ciesze kupilam sobie Centrum -materna to przyda sie i na te wlosy-ha,ha a wizyta u fryzjera przeciagnela sie : od 9.00-12.50 az tesciowa za mna dzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
wiem,wiem , ze za krotko ale moja druga polowa jest calkowicie nieimprezowa--domator straszny!!! to i tak cud ,,ze udalo mi sie go wyciagnac na zakupy i na to wesele a i ja przez te 10 lat malzenstwa troche odpuscilam w balowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
musze poprawic tabelke bo natepne testowanie u mnie bedzie w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, moj maz tez raczej imprezowy nie jest. Ja zreszta tez. A co do zakupow to zachowuje sie podobnie jak Twoj: nigdy nie jest mu nic potrzebne. Mowi: kup lepiej sobie cos. Chyba wiekszosc facetow taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a a co u Ciebie? Przyszla ta wredna @, bo jak Anik wstawila tabelke to zauwazylam, ze w tym tygodniu mialo sie rozstrzygnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Anik 31 Moj maz to tez straszny domator najchetniej by siedzial w domu przed telewizorem a mnie energia rozpiera. Jedynie co lubi to zapraszac gosci do nas a ja oczywiscie musze sprzatac gotowac podawac a poitem znowu sprzatac po gosciach Osobiscie wole godzies wyjsc i wrocic do czytego domu i sie zrelaksowac Ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
zgadza sie --u mnie tez tak to wyglada dwa lata pod rzad mialam Sylwestra u siebie ---ale w tamtym roku powiedzilam stop----zaprosisz kogos to ja wychodze ja tez bym gdzies wyszla a nie krazyla miedzy kuchnia a pokojem ale pod tym wzgledem jest ok.ze jak chce gdzies wyjsc ze znajomymi to nie ma nigdy problemu poza tym 2-3 razy w roku mamy imprezy w pracy (same sobie organizujemy--ogniska albo lokale) no a dyrektor:w zimie kulig z zabawa taneczna, w lecie ognisko z biesiada---nie jest zle ok,zmykam sie kapac i polezec w lozeczku Pa.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury przyszła wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×