Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Sukienka oczywiscie jest biala,jak juz pisalam z gorsetem,na dole spodnicy jest tak jakby drugi materiał podpiety, bedzie miala delikatne aplikacje na gorsecie z bladego różu,no jednym słowem PIEKNA :P:P hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to arona pomęczę cię troszkę:D teraz napisz nam o was, kiedy i jak się poznaliście, gdzie mieszkacie, jak stosunki z teściami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy ze soba 3 lata no w maaju bedzie a dokladnie 22 :)zapoznala Nas moja kolezanka z liceum i tak juz zostało:) jezeli chodzi o moja tesciowa to super naprawde tak moge powiedziec>praktycznie mieszkamy razem z moim MIskiem,mama Jego narazie z Nami,jak dotad nie bylo zadnych spiec i amm nadziej ze nie bedzie.Naprawde w porzedku kobieta.Tata Miska niestety nie zyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te błędy stylistyczne i zjadanie literek,ale tak to jest jak za szybko pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to fajnie, że macie takie fajne kontakty z teściową, bo część z fafeterek niestety ma z tym problem włączając mnie:P a ile masz lat czym się zajmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mam 26 skoncze w czerwcu:( troszke jestem stara,heheh na codzien pracuje,ale teraz jestem na2 tyg.urlopie takze troszke sobie odpoczywam i leniuchuję,A TWoj slub Agatki kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ślub 9 września o godzinie 19:) Ech ile to jeszcze czasu:) Ja troszkę młodsza jestem, w lipcu 22 skończę;) przepraszam cie arona ale muszę uciekać. Zaglądaj do nas jak najczęściej, pytaj, chwal się:) Zawsze jesteś mile widziana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Arona jeśli możesz to przyslij mi zdjęcie swojej sukni. Z Twojego opisu wnioskuję że moja sukieneczka jest bardzo podobna do twojej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki Arona sorki, że wczoraj już nic nie isalam, ale nie byłam już w stanie. Trochę przedobrzyłam z tym komputerem i oczka zaczęły mnie boleć. Jak tak dalej pójdzie to okular będę musiała zakupić :P Ślub jak się domyslasz mamy 16 września o godz. 15. Załatwione mamy już kościół, salę, kamerę, fotografa, kuchrkę i jak się okazało samochód też MIsiek wzioł sobie do serca co mu powiedziałam i zamówił samochód :P :D Ja kupiną mam już suknię, welon i jak na razie tyle. Na buty wstrzymam się do lata, wtedy na pewno w sklepach będzie lepszy wybór. Z bielizną też się wstrzymam bo mogę schudnąć a wtedy bielizna pójdzie w kosz. Kosmetyki też będę kupować na oststnią chwilę, w lato się opalę ( a jak nie to w solariu). Muszę jeszcze uszyć suknię na drugi dzień i kuty na drugi dzień. No ja tu tak o sobie, a przecież Misiek jest jeszcze \"goły\" :) nie ma nawet skarpetki. Ale to już pozostawiam jemu, nie mam zamiaru go ubierać. Czytałam Agatka, że mieszkasz w Sosnowcu :D jesteś kolejną osobąm która tak blisko mnie mieszka :) jestem tam bardzo często 🌻A o tej hurtowni to już czytałam na jakimś topicu, nie jestem pewna czy czasem nie od Ciebie się dowiedziałam o nim. Miałam tam wczoraj jechać jak Misiek mnie odebrał ze szkoły, ale jakoś nie chciało mi się. Było tak pięknie że szkoda było mi czasu. Nie mogłam się doczekać jak pójdziemy sobie na spacerek :D Pozdrawiam :) Agatka masz rację dziewczyny będą zaskoczone. Nigdy w czasie weekendu tyle stron nie przybyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam sprostowanie - nie Agatka - Arona mieszkasz tak blisko mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze zajrzalam w weekend bo w poniedzialek bym sie nie doczytala witam nowe twarze, fajnie ze nam sie topik rozrasta ja dzis ide na ostatnie nauki przedmalzenskie, w poniedzialek mam pierwszys raz poradnie, nie wiem jak ja im bede te wykresy rysowala bo po odstawieniu tabletek mi sie calkiem cykl rozjechal zacxzynam sie juz martwic spowiedzia wymyslilam ze pojde przed swietami bo 2 lata to trudno nadrabiac przed slubem ale znajac moje tchorzostwo w tych sprawach to pewnie i tak to odwloke na ostatnia chwile milej niedzieli dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona 🖐️ anula- fajnie, ze wrocilas, bo sporo Cie nie bylo :) Kathi, moge Twoje zdjecia? :) moj mail: avida@o2.pl i jeszcze jedna prosba- czy ktoras moglaby mi odeslac na moj mail moje zdjecia? bo tego jednego nie mam tu zeskanowanego- mialam w pracy, a tam juz nie wracam ;) Kasiak, fajne zdjecia te nowe :) milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agatka prawie zdrowa HURRRRRRRRAAAAAAAAA:):):):) Dziasiaj muszę oznajmić mojemu Miśkowi, że zgubiłam pierścionek zaręczynowy. Szukam go już parę dni. Na razie nic mu nie mówiłam, bo miałam nadzieję, że się znajdzie, ale wczoraj przeszukałam cały dom i nie znalazłam:( Kuczę, jak ja lubię zdania podrzędnie złożone:P Mam nadzieję, że się nie wścieknie, w końcu wie jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!! Witam Babeczki:-D ----> Witam Cię gorąco Arona! Ja także jestem tu od niedawna.;-) No ładnie sie tu Wam napisało..hehehe, ale nadrobiłam już zaległości. Jeśli chodzi o buciki, to moja rada: najlepsze są zakryte, bo wygodne, paluchy nie wychodzą i nie daj Boze deszczu! A poza tym to niejedna osoba mi mówiła, że trzeba mieć zakryte palce i pięty (przesąd), bo szczęście ucieka w odkrytych...ponoć? Ja wychodzę troszkę z innego założenia, że trzeba mysleć by było dobrze, wygodnie itp. w tym dniu, bo nie chce potem marudzić czy wspominać ze zaoszczedziłam kasę na butach a męczyłam się z nimi, nogi mi odpadły już po paru godz. Ja nie myślę do końca o tym, gdzie i jak i kiedy je wykorzystam, podchodzę do tego tak, ślub jest raz w zyciu, suknia raz w życiu , takie wydadtki i buty i reszta też! :-) Ostatnio moja znajmoma powiedziała mi, zebym kupiła sobie taką suknie by potem łatwo było mi sprzedać, co mało tego (ja jestem szupła, rozm. 34-36) powiedziałam mi, żebym zamówiła sobie 2 rozm. większą to tez lepiej bedzie mi sprzedać, bo wiekszosc dziewczyn nosi 38-40! To juz lekka przesada, przecież kupuje suknie dla siebie i swojej wygody a nie dla innej!? W CCC na pewno nie kupie butów na ślub. Kiedys kupiłam tam buty letnie, czarne na szpileczce, niby tanie bo za niecałe 60zł, ale poszły szybko na smietnik, bo powychodziły z nich jakieś druty:-), optarły mnie i pokaleczyłu mi stopy, po prostu sie rozpadły! Ja rozmumiem, że nie każdego stać na wydatek \"jednorazowy\" w okolicach 200zł! Ja zamówiłam sobie buty u siebie w salonie takie: http://bialebuty.com.pl/index.php?m=ass&s=j4mtbxakitle9d6tso92mqvaz7oski6s&id_ass=27451 lub takie: http://bialebuty.com.pl/index.php?m=ass&s=j4mtbxakitle9d6tso92mqvaz7oski6s&id_ass=47031 ---- tylko bez tej róży, białe, całkiem gładkie, połyskujące, bo suknie mam satynową. Mierzyłam te buciki, na żywo ładniutkie, mięciutkie, lekkie i wygodne! :-) No i u mnie w salnie troszke tańsze nawet :-P ------>Agatko! Za pierwszym razem dostałam od Ciebie 3 fotki lub 4, a za drugim 2! Wszystko jest oki. \"Epoka lodowcowa 2\" była super, czy lepsza czy gorsza, poziom chyba ten sam co 1-sza! Ja tez uwielbiam te bajeczki wszystkie :-D Uff..ale sie rozpisałam.... ;-) No a poza tym, to co tam słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to co! Zaraz Ci prześlę swoje, a ja poproszę tez o Twoje:-) Agatka, no jak to zgubiłaś? Szuaj, na pewno sie znajdzie, jak go zostawiłas u siebie w domu to musi być. Ja zawsze, jak zdejmuje, to wkładam go do pudełeczka, tego co dostałam w nim pierścionek..mam kota w domu i mógłby mi gdzieś go posiać. Zyczę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi mnie niestety nie stać na buty za 200zł:( Często kupuję buty np w deichmannie i są wygodne, co prawda nie sa super trwale, ale coz, trzeba z czegos zrezygnowac no to co poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi ja go ściągam tylko do kąpieli i zakładam na zegarek i odkładam na biurko. Zginął mi i zegarek i pierścionek:( Na pewno gdzieś jest, ale w takim miejscu, że na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie go odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Sorrki za bykole, ale pisze dość szybko..i potem jakos tak wychodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee..no to się znajdzie! :-) To przecież nie igła w stogu siana ;-) Tylko pewnie, gdzies się zapodział chwilowo skubaniec i pamięć też zawiodła...hehe.. Ja mam tak samo czasami:-) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki w koncu wstałam,no niestety moj Misiek jeszcze sie wuleguje w łóżkuheheh.CO do mojeje sukienki,to moja jest bardzo podobna do tej,co przesyłam Wam link,tez ma ten materiał doszywany,nie ma tylko tych marszczeń,tylko taką różę pośrodku,gorset tez jes prawie identyczny,pierwsze zciągnięcie miary w salonie mam 20 kwietnia,także:). już się,nie mogę doczekać. Kupiłam już sobie welon,tylko jak już wcześniej pisałam w innym topicu,boję się,aby mi nie zżółkł,heheh mam tez buty wczoraj zakupione,podwiązke,ponczochy no i pas do ponczoch -> bardzo POLECAM ,moj Misiek mnie do kupna namowił,super to bedzie wyglądać.Nie mam jescze pomysłu co do fryzury,ale myśłe,ze cos razem z WAsza pomoca wymyslimy.Zdjec niestety nie mam swoich bo nie mamy aparatu cyfrowego,ale jazeli macie zyczenie to chetnie poogladam WAsze :) oki to narazie tyle ,odezwe sie potem,bo do KOscioła sie szykujemy to narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładniutka ta suknia... góra jet bardzo ładna! Te zmarszczenia mi jakoś nie podchodzą, ale jak mówisz że Ty mieć ich nie będziesz, to oki :-) Ja jeszcze nie zakupiłam sobie bielizny, też myślę o pończochach...ale nie wiem czy z paskiem czy samonośne? Używam takich i takich, jedne mi czasem zsuwają sie a drugie się czasem odpinają...no i co mam zrobić? Rajstopy odpadają..heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę samonośne, bo nie lubię tych uprzęży:P A tak na serio to nie chcę pasa bo nigdy nie miałam i nie wiem jakbym się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi ja buty też chcę kupić z tej strony www.bialebuty.com.pl :) te z kolekcji sklepu Embis :D Agatka a może zostawiłaś go gdzieś. Poszukaj dobrze na pewno się znajdzie. Arona suknia piękna. PIĘKNA!!!! Zaczynam się zastanawiać czy ja dobrze zrobiłam kupując tak wcześnie suknie. Przechodzę chyba kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arona wysłałam Ci swoje zdjęcia :) jak wrócisz z KOścióła to sobie je obejrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie łamcie się. Nie wiem jak to możliwe, ale każda nasza suknia jest NAJPIĘKNIEJSZA! Kasiak bardzo dobrze zrobiłaś, że kupiłaś suknię, bo to jest ta twoja jedyna wymarzona wyśniona, i w innej twoj dzień ślubu nie byłby juz taki IDEALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaciu kochana jesteś :) Agatka mam pomysł zastanów się gdzie ostatnio położyłaś pierścionek, gdzie byłaś jak go zdjemowałaś może gdzieś Ci upadł. Podobno św. Antoni pomaga odnaleść zagubione rzeczy :P jest taka formułaka którą się mówi do niego aby pomógł odnaleść zagubioną rzecz (wiem to trochę śmieszne dla niektórych :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie popieram! Kasiak, niezaprzątaj sobie tym głowy, na pewno wybrałaś dobrze, wybrałaś ja dla SIEBIE i czasem suknia, która się Tobie podoba niekoniecznie Ty byś się w niej czuła dobrze! Wiem po sobie..podobała mi sie tez inna suknia nawet, ale jak ją przymierzyłam to stwierdziłam że mi nie pasuje, nie mój styl itp. Wiem, ze wybrałam odpowiednią do mojej figury, urody itp. Tez tak myśl! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak dla mnie to wcale nie jest śmieszne:( Ja wierząca jestem:( I żadne metody nie działają:( Nie ma go i tyle. http://www.lingerino.com/wesele.php?session=0265a12b728cf3faf7c27ca683a0b2b9&p=slubna&item=909 http://www.lingerino.com/wesele.php?session=0265a12b728cf3faf7c27ca683a0b2b9&p=slubna&item=1963 http://www.lingerino.com/wesele.php?session=0265a12b728cf3faf7c27ca683a0b2b9&p=slubna&item=2876 http://www.lingerino.com/wesele.php?session=0265a12b728cf3faf7c27ca683a0b2b9&p=slubna&item=1289 wiecie, że ja od 2 dni próbuję znależć sukienkę, która choć trochę przypominałaby moją, żeby wam pokazać, i nie ma:D Fajnie, że mam taką oryginalną kreaję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×