Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Ale mi się tu cuda dzieją hihi. :) Zamawiam u znajomej, ona się tym zajmuje, ale jesli się okarze, że szybko nie wróci to zamówie przez internet w ich sklepie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki:D Gratulacje dla Barbee i Marioli🌻 piękne wyniki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę się przywitać w wami:) widze że same sukcesiki si.e tu pokazały GRATULACJE!!!👄 Ja na wadze narazie nie mam w dół ale dzisiaj musiałam zapiąć spodnie na agrafkę bo spadały hhhuuurrraaa!!! ale się krawcowa ucieszy jak jej cały stos ubrań do poprawki zaniosę:D Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna**
ładny dzień na odchudzanie 🌻 a tu widze ze w ubraniach coś się poluźniło halina może do jednej krawcowej pójdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam sie przywitać mam tez pytanko- co sie dzieje po odstawieniu VISa, tzn czy nie ma efektu jojo, bo zamierzam brać Vis aż do uzyskania mojej prawidłowej wagi ale moja siostra zaczęł a brać i sie pyta, bo sama ma do zrzucenia tylko/aż :) 5 kg. prosze o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Widzę że większość z was zagląda tu w rannych godzinach a później są pustki i nie ma z kim pogadać. Zaglądajcie też w godzinach późniejszych. U mnie z wagą nic w dół ale jeszcze poczekam może wreszcie ruszy się coś w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki ja najakiś czas odstawiła vis i nic się nie stało:D to znaczy nie zaczęłam tyć Waga się utrzymywała a nawet powoli spadała:) a to z racji tego że mniej jadłam:) nie obawiajcie się efektu jo-jo bo nie nastąpi, chyba że zaczniecie dużo jeść i wrócicie do starych nawyków żywieniowych:( Dla tych co waga stoi w miejscu :) bądźcie wytrwałe:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wiecie co? Dzisiaj tk chciałam się upewnić, czy aby napewno waże tyle co wczoraj hihi, i... waze kolejny kg. mniej. Powiem szczerze, troche mnie to martwi. na pocztku prawie wcale nie spadała waga, ale czy teraz to nie za szybko?? w cigu kilku dni 3kg. Wie ktoś coś na ten temat?, nie chce narzekać, ale...ciut się obawiam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola, nie marudź ;) nie jedna z nas chętnie zamieniłaby się z Tobą na wyniki ;) zauważyłam, że im mniej i rzadziej jem, tym mam słabszą przemianę materii. też tak macie? więc na mnie najlepsza metoda to jeść często małe porcje. wtedy wszystko gra i buczy. czego Wam i sobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje koleżanki:D Wam to nie dogodzi:P jak waga nie spada to narzekają a jak zaczyna spadać to też narzekają:P hihihihihihi to dla poprawy nastroju bo pogoda marna:( Kochane każdy oganizm inaczej znosi pewne sprawy u ujednych jest tak a u innych inaczej Jeśli u ciebie Off.ca jest lepiej jeść częściej a mniejsze porcje to tak rób:) zresztą tak nawet dietetycy zalecają i chyba mają rację🌻 bo jak się człowiek naraz nawpycha za cały dzień to potem oddychać nie może i tłuszczyk się odkłada:P to chyba jest lepsza metoda jeść częściej a mniej:D zmykam bo mam dużo pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tu dzisiaj tak pusto???? gdzie się podziałyście dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać ❤️żeby nie było smutmno na naszym topiku❤️ U mnie waga cały czas powoli spada jutro zmienię swoją stopkę🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie pustki jakieś tu dzisiaj na naszym topiku:( pewnie wszystkie dziewczyny o weekendzie już myślą :D wcale się nie dziwię :D po całym tygodniu pracy to się tylko o odpoczynku marzy :) Ja jutro się zabieram za wiosenne porządki:) kilka kalorii spalę:) Pa może jutro będzie nas więcej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) właśnie skończyłam porządeczki, wczoraj częśc posprzątam, dzisiaj resztę, przy okazji kalorie spalone. Dziś dzień ważenia, 2 kilogramy ubyło, bardzo się cieszę, to wielkie pocieszenie, bo przecież tydzień temu waga stanęła w miejscu, zaraz zabieram sie za zmianę paseczka. Pozdrawiam babeczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam paseczek, teraz muszę nim oko nacieszyć :) napiszcie dizewczyny jak tam u Was, 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Tak tylko, szybciutko. Gratulacje!! 🌻 uf moja waga stoi w miejscu, mam przymusowy zastój w jedzeniu v v. więc zobacze co i jak:) Pozdrawiam 🌻 Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:D zmęczona ale szczęśliwa:D domek posprzątany i kalorie spalone:D nawet dziś niewiele przez tę pracę jadłam tylko śniadamnko visowe i herbatki. Teraz coś wrzucę na ruszt ale specjalnie mi się jeść nie chce:) Gratulacje Lenka:D 2 kilo to sporo. Mariolka będzie dobrze:D jak nie masz viska to mała przerwa nie spowoduje specjalnie niczego złego. Ja też taką miałam i mogłam się przekonać że waga dalej szła w dół a więc wszystko na dobrej drodze:) organizm się przestawil:) Wszystkim życzę udanej soboty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam... długo mnie nie było bo.......nic mi waga nie spada.. Wasze efekty sa wspaniałe....tak bardzo wam zazdroszcze! .już chyba calkiem stracilam nadzieje...:(:( dokoncze to opakowanie v.v. no bo nie bede zostawiac...ale...:(:( oj smutno mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. FitStyl nie załamuj się ja też tak mam waga ani drgnie. Babcia pisała że musimy przetrzymać ten czas i będzie dobrze ja też się denerwuję ale jakoś jestem dobrej myśli, patrząc na rezultaty babci i niektórych dziewcząt jestem w wielkim szoku. Mam tylko nadzieję że do lata ja też osiągnę swój cel. Trzymajmy się razem a damy radę. Miłego wieczoru życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie, ale patrz...Ty bierzesz v.v.tydzien krócej niz ja a masz już wiekszy spadek wagi..ja nie czuje zadnej zmiany po ubraniach nawet! wiec straciłam pewnie troche wody i tyle :/ strasznie mnie to martwi... Ale dziekuję za wsparcie...ide za niedługo zrobić sobie kawowa papkę ona zawsze poprawia mi nastroj... pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej FitStyl:) specjalnie siedziałam i szukałam dla Ciebie:) hihi pierwszy kilogram mniej zanotowałam w dniu 14 jedzenia V.V drugi kilkogram mniej to dzień----23 dzisiaj minąl miesiąc i popatrz na moją stopkę :) Co ja Ci będę opowiadać, liczby nie kłamią :) Mam nadzieję, że na dniach znów się przyłączę do jedzenia VV. :) Nie rezygnuj, bo ja to się nawet zaczęłam ciut szybkością martwić:) ale wierze, że jest wszytko ok, bo czuje się swietnie:) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Babeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ;) FitStyl, Mariola ma rację, że to działa wolniej, ale skutecznie i zdrowo :) Ja też nie mam wielkich efektów, bo od 8 marca minęło już ponad3,5 tygodnia, a waga tylko 3 kilogramy, przecież w ubiegłym tygodniu też miałam zastój i zobacz, teraz sie ruszyło :) Najważniejsze jest, że dzięki VV nie chodzę głodna i zła, jem tak, by się najeść, unikam tylko słodyczy i białego pieczywa, ale jak zdarzy mi się zjeść kawałeczek ciasta to rozpaczać nie będę, poprostu będę robić to bardzo rzadko ;) pozdrawiam i powodzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola dzieki wielkie - ja też dokładnie sledze Twoje sukcesy.. Lenka Twoje tez... dzieki Wam dziewczyny! Będę się Was grzecznie słuchać jak na razie :) Kurcze...kochane jesteście naprawde!!!! DZIEKUJE WAM!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...tak sobie stanęłąm dziś na wadze....i jest kg mniej.......... włąsnym oczom nie uwierzyłam....tylko kurcze dlaczego ja nic po ubraniahc nie czuje?!?!!?nic a nic... no ale cóż...tak jak mówiłam bede Was słuchać jak na razie :):):) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🖐️ ❤️ładny poranek dzisiaj🌻 i u mnie sukcesik kolejny ❤️ zwężam spodnie :classic_cool: bo mi spadają i już pasek nie pomaga👄 Jestem już posniadanku z visa i teraz zapijam wodą mineralną🌻 trochę nie lubię tak dużo pić :( no ale jak trzeba to nie ma rady🌻 Pozdrowienia dla wszystkich odchudzających się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki guardianki🌻 Jak tam po weekendzie?:D Ja w sobotę zrobiłam sobie maraton sprzątania ...mycie okien, trzepanie i takie tam... urobiłam się ale to tylko urodzie służy 🌻 kilka kalorii poszło w zapomnienie:classic_cool: zrobłam sobie podczas sprzątania też dodatkowe odchudzanko i ujędrnianko:P posmarowałam się żelem wyszczupłającym i owinęłam folią :) prawdziwa sauna:) FitStyl 🌻 moje gratulacje❤️ jak będziesz cierpliwa to osiągniesz sukces:classic_cool: to tylko natura i działa wolniej ale za to skuteczniej:classic_cool: Barbee tobie też gratuluję i wszystkim dziewczynom które się pozbyły czy to wagi czy to centymetrów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina*
Cześć dziewczyny:) u mnie znów kolejny kilogram w dół:D czyż to nie piękne🌻 zmieniam moją stopeczkę na nową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×