Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość poziomka80
boli któras kregoslup od powiekszonych i ciezkich piersi?? i ma któras taka pelnosc w zoładku jakby sie duzo najadla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
bobo-test podobno jest bardzo czuly i wykrywa juz 6 dniowa ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
pozostaje czekac do rana. mam nadzieje ze zobacze te 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona..
mnie wlasnie te plecy... po lewej stronie trzeba bedzie sie wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
ja sie wybiore jak nie bede w ciazy aby wiedziec skad te powiekszone tak piersi i siarka w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
nigy przed okresem takich objawow nie mialam i to mnie wlasnie zaczyna zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha to zaraz będzie magiczne 12 tygodni i trochę odetchniesz :) U mnie ok.Zuzia zajada już zupki,jabłko,banana a dziś dostała chrupka kukurydzianego :) Przekręca się na wszystkie strony a na brzuszku czołga jak mały wąż :D Ale to złote dziecko,ciągle się śmieje i przesypia już noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Poziomka80 koniecznie zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,jestem tu nowa,okres mam dostac we wtorek ale tak od tygodnia juz przypuszczam ze jestem w ciazy przez wszystkie objawy jakie mnie dopadly,test robilam wczoraj ale nic nie wykazal.oczywiscie kupilam ten wykrywajacy wczesna ciaze,wiec mysle ze najlepiej bedzie jak sie wstrzymam poprostu do wtorku ale kurcze tak chcialabym juz wiedziec,u mnie sytuacja jest inna ,mam juz dorosle dzieci i tak naprawde od tygodnia nic nie robie tylko rozmyslam,niewiem czy sie cieszyc czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
poziomka jezeli jestes w ciąży to pokaże ciąże o każdej porze ja sama robiłam test 2 razy wieczorem i wyszły 2 grube kreski rano tylko powtórzyłam. Czekam na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poziomka 80,jesli chcesz mozesz zrobic ten test,niewykluczone ze akurat pojawia sie 2 krechy i bedziesz wiedziec na czym stoisz,ale musisz pamietac ze moze sie pojawic tez jedna kreseczka co niekoniecznie oznacza ze w ciazy nie jestes,poprostu moze byc zawczesnie,nawet na tych wczesnie wykrywajacych ciaze testach jest napisane ze im pozniej sie je robi tym wiekszy procent skutecznosci.Ja jak pisalam jeden juz robilam i nic nie wykazal ,tez mnie kusi zeby zrobic znow ale postanowilam ze zaczekam do niedzieli,o wynikach poinformuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
do poziomka-i jak?? ja jestem w 36dc,mam test ale boje sie go zrobic. Mam od 3 dni jasnoczerwone i brazowe plamienia.Na @ to nie wyglada. Okres powinnam dostac 2 dni temu,ale z tym tez roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka,ja ci przeciez pisalam ze jedna kreska nie wyklucza ciazy bo jestes kilka dni przed okresem,ja tez mam dostac okres we wtorek i robilam test wczoraj wieczor,byl negatywny ale ja poprostu mysle ze to zawczesnie tak jak u ciebie,poczekaj cierpliwie i zrob jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona..
U mnie rano pojawilo sie plamienie i nie wiem co mam myslec bo test wyszedl negatywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Hej dziewczyny. Co tam u was? U mnie tak jak pisałam test negatywny ale dziś 18 dzień spóźnienia a okresu nadal brak. Za to strasznie bolą cycki są bardzo nabrzmiale. Nadal po jedzeniu i przy paleniu mdli. Sluzu bardzo duzo. Cały czas uczucie mokrosci i śluz taki sam jak wcześniej czyli w środku biały przy wyplywaniu przezroczysty. Powiedzcie co myślicie bo ją już nie wiem cały czas objawy a okresu jak nie ma tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina w takim razie odpowiedź da tylko beta, jeżeli i ona wyjdzie negatywna to już wszystko wyjaśni, mogą to być też problemy z hormonami. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrutowa.pl tak też się zdarza, napewno uda się w następnym cyklu. Dziewczyny miałyście badane hormony? One w dużej mierze dają podobne objawy kiedy coś jest nie tak. Ja też co miesiąc się tak czuje, momentami myśle że mi się udało a potem rozczarowanie ale ja mam PCOS niestety :-( w każdym bądź razie wierze, że nam się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
U mnie żeby się dostać do lekarza trzeba czekać miesiąc. A na prywatną wizytę na razie nie mogę sobie pozwolić. Takie czasy. Może faktycznie jest jakiś problem z hormonami. Ale czy to ma wpływ na te moje objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie objawy nadal te same tyle że ja do 2 mam jeszcze 3 dni dzisiaj zauważyłam świeże roztępy na piersiach czyli one rosna wiec to nie może byc na @ do tego bola i swedza ale bola tak jakby mi je kyos na sile naciagał... nic z tego juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×