Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

angela> nie martw sie tą temperaturą, ja mam ciagle 36,6 juz tak ponad 2tygodnie, a owulacje czulam (tak mi sie wydaje ze to byla onahihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- TSH to badanie z krwi czy z tarczyca wszystko ok. Norma jest chyba do 4 jednostek, ale podobno żeby móc zajść w ciążę to musi być około jedności. Hormony tarczycy mają ponoć duży wpływ na płodność czy niepłodność. To tak mniej więcej. A temp nie przejmuj się to jest u każdego indywidualne, nie którzy nie mają jakichś tam zmian w temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) siedze i sie nudze, obiadek sie robi, pogarnelam troszke, czas isc na spacer do przychodni, ale najpierw musze wylaczyc ziemniaczki to jeszcze troche posiedze z wami, tylko was ni ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem, ale już się zbieram do domku:-) Miłego popołudnia i do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............ IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24......okolice Gorzowa......2...........27.02. julk_a..............Sylwia......31......Szczecin................ 2...........25-26.02 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz................6............13.02 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk............6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom..................3............09.02 poczwarka......Marcia.......27.......centrum Polski.......2............22.02 misia23...........Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol..............Renia.......22....... Katowice...............3............5.03 kocica_26.......Jola..........26........Piła.......................2............19.02 angela-32........Pati.........32........Dolny Śląsk...........3............06.03 Wkleiłam tablekę żebyśmy nie musiały szukać:) i troszkę ją poprawiłam, mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu. poczwarka a jak się Ty czujesz? jutro masz termin@, jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie nic nie czuje jeszcze do wczoraj bolaly mnie piersi dosc mocno ale juz przeszlo no i widze jak duzymi krokami zbliza sie@ przyjdzie do mnie w moje imieninki, ehhh taki nieproszony gosc, jak tak mozna Bylam w przychodni, zalozylam karte i wyznaczylam wizyte, hehenajblizszy termin to 14 marca, juz mi sie to nie podoba, szukam dalej dobrego ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
NICK............ IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24......okolice Gorzowa......2...........27.02. julk_a..............Sylwia......31......Szczecin................ 2...........25-26.02 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz................7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk............6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom..................3............09.02 poczwarka......Marcia.......27.......centrum Polski.......2............22.02 misia23...........Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol..............Renia.......22....... Katowice...............3............5.03 kocica_26.......Jola..........26........Piła.......................2............19.02 angela-32........Pati.........32........Dolny Śląsk...........3............06.03 Poprawiam tylko mój zapis w tabelce, kurcze długo już czekam na brak @, a ile przedemną skąd to mogę wiedzieć? Jestem dobrej mysle, że na urodzinki dostanę o losu prezent "małą fasolkę" czy tak bardzo dużo chce? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
jakoś pusto na naszym Topiku co z Wami czy tak intensywnie się przytulacie :):):):):):):):):):) Ja mam właśnie dziś zamiar zaczynają się dni płodne, niby mam dystans do wszystkiego ale i tak bedę miała nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-coś spadamy,więc podnoszę i dzielę się dzisiejszym dniem: na uczelni nuda-aż tyłek mnie bolał od siedzenia w ławce..a co najgorsze-podnieśli nam czesne-gnojki:(((( poza tym-pogoda mnie irytuje-mam już zdecydowanie dość!!!mam nadizeję,że bociany unikną ptasiej grypy i szybko zagnieżdżą się gdzieś w pobliżu-a to z żabami,angela,że po dobroci,to świetny pomysł!!! no i dziś bardzo ale to baaardzo boli mnie jajnik lewy-więc myslę że to może być owu,wszystko fajnie-staranka w pełni,ale tak na prawdę,to zaczynam rozumieć dziewczyny,dla których starania są męczące.Przytulańsko jest super i milusie i wogóle,ale jak już od 5 dni wydaje mi się że to może być owu i tak od pięciu dni intensywnie się staramy,to to poowli zaczyna być takie......takie tylko staranie a nie radość z przytulańska.....na razie to tylko takie moje drobne spostrzeżenie,nic poważnego,ale myślę,że jak się tym razem nie uda (a pewni tak będzie....za bardzo się staramy,choć myślenie na razie mi się nie włącza...) to w przyszłym miesiącu trochę odpuścimy.... męczące to wszystko-z każdym dniem jajniki bolą coraz bardziej-ja każdego dnia myślę że to już...no i tak to leci, i wygląda że cykl będzie dłuuugi i czekanie straszne... :((( poczwarka-nadzieja jest dopóki @ nie przyjdzie,głowa do góry :))) pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie,fajnie że można się wam wygadać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrócilismy od mojej przyjaciółki i jej synka ma 5 miesięcy i jest najgrzeczniejszym dzieckiem jakie poznałam:) a od jutra bawie sie w nianię ;) obiecałam Moni, że bedę z nim zostawać kiedy ona pójdzie do pracy :) bardzo przeżywała powrót po pół roku do pracy i pozostawienia małego z obcą osobą, a że ja kiedys zajmowałam się już dzieckiem wiec zgodziłam sie kiedy poprosiła bo jest dla mnie jak siostra, a poza tym sprawia mi to ogromną frajdę i nie bedę tego ukrywać ;) dobranoc kochane :D a owu nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ze zmęczenia, po pracy piszę pracę i ledow już patrzę na oczy. Życzęj dobrej nocki. Do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tak bardzo kłuje,że ledwo się ruszam,ciekawe czy to owu czy jakiś choróbsko moich jajników się nie ima???normalnie nie mogę-nawet nogi normalnie nie mogę podnieść:( tyle czytania przede mną-a tak mi się nie chce..... zaraz chyba zmykam,coś tu pustawo dzis 🌼miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz tu jestem i czekam na was!:-) Mam coraz większe trudności z wyłączeniem psychiki- muszę nad tym bardziej popracować, bo to przecież zwariować można. w ten sposób to ja nigdy się nie doczekam, muszę się czymś zająć. Znalazłam wczoraj jakąś dziwną stronke, już nie pamiętam adresu, ale wpisywało się datę ostatniej @, ile trwał najkrutszy cykl w ostatnim roku, ile najdłuższy i ile ostatni i pokazywało czy np dzisiaj jest dzień płodny czy nie. I wyszło mi że niby wczoraj płodny- nie wiem dlaczego. Wpisywałam dwie wersje bo @ dostałam późnym wieczorem 16.01, więc pisałam raz że 16.01 a raz że 17.01 i wyszło mi że wczoraj był dzień płodny. Nie wiem na jakiej to jest zasadzie że 5- 6 dzień cyklu jest niby dniem płodnym, @ się jeszcze tak na dobre nie skończyła, aż się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej, u mnie dni płodne zaczeły sie od wczoraj i nie potrafie się wyłączyć bo i tak myśle czy zajde w tym miesiącu czy nie a już myślałam, że inaczej do tego podejde a jednak nie - szlag mnie trafia, że jestem taka głupia. Zimno mi dziś i jakos do d......., chce mi się wyć :(:( Ide pracowac bo za dużo myśle - oby do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- mnie już tez cos trafia od tego ciągłego myślenia. Tak się skutecznie wyciszyłam i wyluzowałam że wczoraj w trakcie myslałam czy czasem nie mam za mało śluzu szyjkowego (cokolwiek to znaczy) i może bym zaczęła brak jakiś olejek z wiesiołka. Głupia jestem i tyle!!! I jestem zła za to na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- gdzie jesteś!!!?? Podejrzewam że Emilcia zrezygnowała z forum żeby się nie nakręcać. Też o tym poważnie myślałam, ale na razie jeszcze jestem:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!!!!!!! Asik przywołałaś mnie miło że nie zapomniałaś o mnie :-) nie ma mnie tu bo ja już nie jestem starająca się moje kochanie jest bardzo, bardzo..... daleko wiesz myślę że to jednak dobrze ze tym razem się nie udało nie chciałabym byc sama w ciąży chcę żeby mój facet ze mną przeżywał ciąże chodził ze mną na usg widział jak maleństwo rosnie. Już mi więc przeszło już nie jestem tak nakręcona :-) bedę tu zagladać żeby wam pokibicować wszystkim mam nadzieję że niedługo powstanie druga tabelka i ty nawet nie myśl żeby uciekać stąd bo najmocniej to chyba trzymam kciuki za ciebie :-) mam nadzieję że inne dziewczyny się nie pogniewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie nie gniewamy!!! same trzymamy kciuki za wszystkie:) i za Asik oczywiscie tez:)po to jestesmy:) chce juz wiosne:)czekam na gosci, ale tylko tych proszonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- cieszę się że się odezwałaś- stęskniłam się:-) Doskonale cię rozumiem, też chcę żeby mój facet razem ze mną przeżywal ciążę, pierwsze ruchy itd.:-) Dzieki że mi kibicujesz, trzymaj mocno kciuki i wypatruj bociany w moim imieniu:-) Koniecznie się odzywaj do nas, żebyś była na bieżąco:-) Tak żebyś mogła nam pogratulować...:-) Jakaś zakręcona jestem- pamiętałam że twój facet właśnie wyjechał na bardzo długo i nawet myślałam że pewnie bardzo tęsknisz tak jak ja jak mój wyjeżdżał, a jednocześnie myślałam że przestałaś pisać żeby się zdystansować i szybciej w ten sposób zajść. Hmm, jakieś chyba zaćmienie cy cóś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Emilcia- w ten sam sposób chciałam cię przywołać na \"planujących...\" Zaraz sprostuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że masz zacmienia przecież głowe masz zaprzątniętą tylko jednym dzidzią :-) i tak trzymać!!!!!!!!!!!! pamiętaj w tym cyklu masz zafasolkować!!!!!!!!!! mocno trzymam kciuki chociaż ostatnio nie pomogły :-( tym razem będę trzymała jeszcze mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje palnowania są bardzo, bardzo odległe.......ale jakoś nie jest mi smutno z tego powodu mam już jedną dzidzie ( no nie taka dzidzia 5 lat ) jestem jeszcze chyba nie taka stara przyjdzie czas na drugie maleństwo wszystko w swoim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- no pewnie że nie jestes JESZCZE taka stara w końcu jesteśmy w tym samym wieku:-) A ja staram się dopiero o pierwszą dzidzię. Ty masz to szczęście że już masz jedno dziecko. Na drugie przyjdzie czas- masz go jeszcze dużo, bo z drugim dzieckiem nie trzeba się az tak spieszyć jak z pierwszym. Ja nawet nie mam tak na 100% pewności że z moja płodnością jest ok. Trzymaj kciuki, trzymaj- oby sie udało. Chciałabym urodzic na wiosnę albo przynajmniej w pierwszej połowie roku ale na pewno nie będę ustawać w staraniach. Może psychika da się oszukać że wcale teraz nie chcemy dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka29
czesc kochane dziewczyny!! my staramy sie o dzidziusia z mezem od 3 miesiecy. Na razie nic. Ostatnio kupilam sobie testy owulacyjne, ktore zaczelam robic w 10 dniu cyklu. W 10 i w 11 dniu pokazala sie druga kreseczka, choc bardzo slaba, wskazujaca na zblizajace sie dni plodne, natomiast w 12 dniu tylko jedna kontrolna. Nic z tego nie rozumiem. Moze ktoras z was moze mi to wyjasnic.Prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lilka:) Nie powiem Ci o testach owulacyjnych bo nie znam się na tym ale na pewno któraś z dziewcząt która korzysta odpowie. Ja narazie nie korzystam z nich choć się zaczynam nad nimi zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zła:( tak czekaliśmy na te płodne dni,że od piątku codziennie się staramy,a wczoraj,kiedy najbardziej mnie kłuło,po prostu zabrakło nam sił-i chyba nic nie wyszło...... :((( generalnie mam przeczucia,że nic tym razem nie wyjdzie,tempka dziś się jakoś niemrawo podniosła,więc już chyba po wszystkim,ale gdzieś czytałam,że najlepszy czas to dzień przed,dzień owu i dzień po,więc może jeszcze dziś????ale już na rpawdę chyba nie mamy sił..... :(((wczoraj mój mąż był zmęczony,zły na kogoś z pracy i no i cienko było.... pewni nic się nie uda,i czasami myślę,że to nic,ale czasami mam łzy w oczach. Mąż też już się nakręca,jak mu wczoraj powiedziałam,że mnie kłuje to się przejął,pewnie m.in dlatego jakoś nie wyszło. do dupy!!!!(przepraszam:) ) leniwa jestem,pewnie nie zaliczę tego roku,dodają jakieś dziwne egzaminy,ble!!!!!!!!!!!!!!!!!! uffff-trochę się wyżaliłam....... mam nadzieję,że u was z humorkami lepiej niż u mnie,gdzie się podziewają pozostałe kobity???angela,poczwarka....hop.hop!!! pozdrawiam,życzę dużo słoneczka i boćków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki:((( smutno mi cuś....mam nadzieję,że wam nie na pocieszenie dla mnie i dla wszystkich chętnych: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×