Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej! Witam w maju! Reniol- ja też mam zamiar testować w sobotę, o ile w piętek nie nadejdzie @. W tabelce wpisałam termin 06.05, bo to będzie 28 dc, ale ostatnio po duphastonie dostałam w 27dc i gdzieś czytałam że jak się bierze go tak jak ja od 16 do 25 dc to po dwóch dniach od zaprzestania brania przychodzi @. No chyba że już wcale nie przychodzi:-) Misiaczkowa- po takim wspomaganiu na pewno ci się uda zajść:-) Trzymam mocno kciuki żebyś już nie musiała zbyt długo czekać. Wiecie co, mam kolejny objaw ciążowy- nie pamiętam żeby kiedyś wcześniej moje piersi aż tak urosły. Może nie jest to dużo ale wyrazie bardziej niż zwykle w drugiej połowie cyklu i są bardziej bolesne i takie pełno- twarde. Aż mi stanik przeszkadza, najchętniej bym go zdjęła tylko co na to moje koleżanki z pracy (i koledzy) :-) Brzyszek tez chwilami pobolewa po lewej stronie, temperaturka się ładna póki co utrzymuje (ale to jak zawsze w tej fazie cyklu) no i strasznie się napalam że się udało.... Oby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-u mnie w sobotę będzie też 28 dzień,ale ja duphaston biorę aż do przyjścia tej cholery,nie przestaję w 25 dniu.A zazwyczaj przychodzi 30-31 dc,więc to może być za wcześnie,ale mój mąż wraca w niedzielę i nie chcę przegapić okazji na ewentualną niespodziankę,choć prawdopodobieństwo wydaje mi się baaardzo malutkie,niestety:( Co do bolących piersi-zauważyłam że ostatnio (chyba po duphastonie właśnie) też mnie bardzo,ale to bardzo bolą,nie mogę leżeć na brzuchu,a bardzo to lubię😭,ale tobie Asiku życzę,żeby to było TO :) A zdejmowanie stanika Twoi koledzy z pracy na pewno przyjmą z wielką radością :D:D:D hihihi Martwię się,bo mąż się jeszcze dziś nie odezwał,pewnie mu się tel. wyładował,albo śpi,ale ja mam od razu czarne myśli... :( Oby jak najszybicej dał znać co i jak,bo zwariuję-tyle ostatnio wypadków autokarowych .... No nic,trzeba się za coś zabrać,może mi będzie lepiej.. Asiku-no to oby do soboty:) Mam nadizeję,że będziemy skakać ze szczęścia. Tylko obawiam się jednego-w sobotę spotykam się z moją koleżanką na pożądne wieczorno-nocne pogaduchy:) No i jakby test wyszedł (tfu,tfu) pozytywnie,to nie wytrzymam i jej powiem pierwszej,a chciałabym,żeby mimo wszystko pierwszy dowiedział się mój mąż. Ale ja głupia jestem,jeszcze testu nie zrobiłam,pewnie wyjdzie jedna krecha a już się martwię jak to ukryję przed przyjaciółką chociaż ten jeden dzień... gupik ze mnie-to uciekam-papatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol- wiem że masz rację co do tych piersi ale ja co miesiąc się czegos czepiam że jest takie wyjątkowe czego wcześniej nie miałam, co miesiąc wydaje mi się że to już jest to i niestety @ przychodzi. Ale jednak mam nadzieję że tym razem to na prawdę będzie dzidzia. Przecież tak bardzo tego chcę... już tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhem...miało być poRZądne ale wstyd..... a po drugie: kiedyś byłam na innym topiku,też starania zimowe i taka byłam zdziwiona że tam już tyyyle stron dziewczyny zapisały i wogóle super,a ostatnio zauważyłam,że właściwie ten topik zanikł a ostatnia strona jaką czytałam to była chyba 49...Oczywiście nie chodzi o ilość tylko o jakość,ale pomyślałam sobie,że fajnie,że ten topik tak dobrze nam się rozwija i że tak nam tu fajnie ❤️ Także - 🌼DZIęKUJEMY🌼CI🌼MISIACZKOWA🌼ZA🌼 TEN🌼WSPANIAłY🌼TOPIK🌼!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testu i przyjaciółki to szczerze mówiąc tez by mi się chyba nie udało tego ukryć. Pewnie bym miała piękne postanowienie żeby milczeć ale jak by tylko weszła do domu to od razu bym jej wypaliła z wiadomością:-) Takiej radości nie potrafiłabym ukryć. Ja już chcę ta radość!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj,ja też chcę tą radość!!!Święte słowa!!!Byłaby podwójna-powrót męża i dwie krechy.Ale już czuję,że skoro tak się napalam,to nicz tego nie będzie:( Ale pomarzyć-dobra sprawa:) Uciekam-czas przerwy minął 😭 A gdzie reszta?Misiaczkowa-odsypiasz wczorajsze pifffko z kuzynostwem?Angela,Eva, Monia i wszystkie inne o których zapomniałam-gdzie jesteście???Usprawdiedliwia was tylko przytulańsko;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastem :D mnie moze usprawiedliwić to, że byliśmy z mężusiem w urzędzie miejskim złożyć wnioski na nowe prawo jazdy i dowód osobisty bo czas najwyższy zmienić ;) muszę zrobić jakiś obiad :O u nas dzis słoneczko było i cieplutko :) a teraz zachmurzyło się trochę :( reniolku, mam nadzieję, ze mąż już się odezwał :) a może odsypia podróż :) a gdzie nasza założycielka topiku ??? dołączam się do podziękowań ;) dziękuję Ci misiaczkowa za ten topik🌻, a wam dziękuję, że jesteście🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello znów:) mąż się odezwał,pisał wcześniej,ale sms nie doszedł,teraz już wszystko ok:) witaj angela-współczuję chodzenia po urzędach-serdecznie tej czynności nienawidzę-ble,zawsze trafiam na wredne babska misiaczkowa-hop,hop,gdzie jesteś??? ja pojedzona wracam do roboty. 🌼❤️:D❤️🌼❤️:D❤️🌼❤️:D❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dopiero sie obudziłam i nie wiem co sie dzieje Kurcze, jeszcze tylko dzis 12 godzin i juz naresZCIE weekend Strrrrasznie mnie boli wszystko bo @ sie zbliza wielkimi krokami a ja ją juz czuje :(Na dodatek tak strrrasznie mnie bolą nogi ze szok, nad ranem był alarm pozarowy i stalismy 20 minut na zimnie , mężulek ma katar i chyba jakas grypka bedzie :( Ja chce spać:( Zycze milego popoludnia Do jutra :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej :D Miło, że o mnie pamietacie ;) Też tęskniłam :D Byłam u siebie w domku, bo zaczęliśmy sezon remontowy i ruszylismy pełną parą. Jutro to u nas bedzie chyba z 10 osób, bo wstawiamy okno i wyburzamy murek, przyjdą elektrycy i w ogóle będzie pełno luda :D Już zakupiliśmy odpowiednią ilość browarków dla zapracownych mężczyzn :D A mi się dzis tak strasznie kręci w głowie, cos okropnego, aż mi niedobrze jak muszę podnieśc wzrok od klawiatury w kierunku monitora. Okropność, mam dość tego cisnienia 😠 A wiedzę, że dwójkami zaczełyśmy testować ;) Najpierw ja z julką, a teraz reniol z asikiem ;) Może to jakiś sposób :D Dziewczyny mnie też tak bolały cycki po duphastonie, strasznie wręcz. ale trzymma mocno kciuki za was, i jak to mówi eva:spadać z pierwszej tabelki bo tłok się zrobił ;) Wynocha do drugiej ale już!!!!! Jak nie chcecie po dobroci to Was siłą wypchnę!!! ;) Dobra zmykam się nieco odświerzyć, bo dziś jest dzień przytulania, wczoraj był odpoczynek, a dziś czas na produkcję ;) U mnie w sumie newsów nie ma, tempka niska, śluz płodnawy, jaja pobolewają, więc nie wiem nawet z którego mi jajko wylezie (oby nie z dwóch). Ee nie nie blixniaków to ja nie chcę, nie stać mnie ;) Angela ja tez musze zmienić prawo jazdy i dowód, kurcze co miesiąc już mówie, pójde załatwię i zawsze znajdzie się coś lepszego na te stówkę. Qurfa no muszę już w czerwcu pójść, od slubu mięło już prawie 7 miechów a ja jeszcze na panieńskim nazwisku jadę ;) Miłego popołudnia :) Jeszcze to wlezę :) Jeju chyba się czymś zarułam bo boli mnie brzuch i chce mi się wymiotować i kręci mi się w głwowie .....buuuu boliii brzusioooo :( paapapap :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieczkowa
A co to się dzieje????????? Nikogo nie ma ??????????? łeeeeeeeeee..... EE to ide się przytulac z mężem :P A wiecie co, zaczełam tyć po tym clo. Bo jak można utyć jedząc jak zwykle i dużo więcej chodząć, robiąc itd. Bo teraz serio cały czas coś robie i to nie są jakieś lekkie prace. A jak czytałam opowiadania dziewczyn co brały clostibegyt, że tyły to sobie myslałam: a ja nie :D , a ty proszę, tyje......Gówno musi mieć silne stężenie i działa z opóźnionym zapłonem. Mam nadzieję, że zejdzie mi to wrótce i przestanę być wieprzem ;) Jeju naprawdę to widać, mam taki wielki brzuch, cała się czuję ociężała i nawet zaczęłam chodzić tak ciężej. Coś okropnego!!!!!!!!!! A buzia jaka pyzata.....to jakiś koszmar :( Ide sobie odciągnąć tłuszcz ;) Zmykam....może prysznic mi poprawi humor, ale jak mąż zobaczy mnie w całej okazałości to chyba nie będzie specjalnie zachwycony :( Ale marudzę....ide już :) Buziaki dziewczatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u nas słoneczko :) muszę sie do czegos przyznać :O bardzo się boję, że jak wszystkie już zafasolkujecie to przestaniecie tu pisać :( i przeniesiecie się do innych topików, a ja tu sama zostanę😭 i topik umrze😭 te które już zafasolkowały baaardzo rzadko tu zaglądają 😭 i boję sie, że to reguła będzie :( no to sobie ponarzekałam :classic_cool: 🌻miłej środy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Angela nic się nie martw ja tu będę cały czas no chyba,że mnie wywalicie. Niestety niedam rade być codziennie na topiku ponieważ nie mam swojego neta tylko moge być jak jestem w pracy albo u brata tak jak teraz. A tak w ogóle to bardzo was lubie i tak łatwo to się nie dam wywalić. 👄👄👄 pozdrawiam 🌼 i życze samych sukcesów w starankach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) czuję się,jakby była niedziela,ale na szczęście to środa i już za 4 dni wraca mój luby❤️ Zastanawiam się czy tym razem się udało...zaczyna to być uciążliwe,oczywiście mam wszystkie objawy typowe dla ciąży,wydaje mi się,że więcej jem,cycki bolą,itd,itp,wiecie jak to jest.Byle do soboty,przynajmniej się dowiem,ze niepotrzebnie się łudziłam i tylko czekać kolejnej @. Angela-nie mart się,nie poznikamy tak łatwo.Po pierwsze,jak sama dobrze wiesz,nie tak łatwo jest zafasolkować,po drugie,gdzie sobie milej pogadamy niż na naszym topiku?Nie ma mowy-ja się stąd nigdzie nie wynoszę!!! Jagula-super że Ty też do nas wpadasz:) Pisz jak się czujesz,co u CIebie🌼 Ależ u nas cudna pogoda,po wczorajszej burzy-po prostu jak w środku lata:)Chyba się wybiorę na spacer z moją \"piesą\" Uciekam,póki co robota czeka i wcale nie chce zniknąć. A misiaczkowa-nie martw się tyciem,na pewno wszystko jest ok,mężowi na 100% nic to nie będzie przeszkadzało:) papapa-miłej środo-niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejjjjjjj :D Wpadłam się przywitać :) Angela---ty się nie martw, potem to się zrobi topik ciążowy i będziemy tylko czeakć aż się przyłaczysz :) A jak nam się ten znudzi to zrobimy sobie nowy np. zaciążone z zimowych starań ;) Niec się nie martw nie rozleziemy się :) Ja też bym bardzo nie chciała bo bardzo się z Wami zżyłam i fajnie jest mi tu pisać :) Dobrze, że macie podobne zdanie :D 👄 Dziś na darmo wykonaliśmy robotę, chłopaki się tylko łoaptami nie wiem po co namachali i wszytsko zbędne, ja też się urobiłam po łokcie i jeszcze śmierdzę, bo czekam aż mój luby się wykąpie :D Ideee się umyć :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,to znów ja:) no nie mogę...myslałam,że jutro oddam całą pracę,że będę miała dużo czasu i wreszcie to skończę,a to figa z makiem:( Nawet nie wiem Skończę rozdział,a co dopiero wstęp i inne takie,fuuj.Już mam tego SERDECZNIE DOść!!! 😭 Ja chcę mojego męża spowrotem!!!Dlaczego ten czas tam się dłuży przy czekaniu,a przy robocie ucieka,że nie da się z niczym zdążyć??? Kurcze-marudzić mi się chcę straszliwie,to chyba czas,żebym sobie poszła przed TV,obejrzała M jak szynka,zjadła chipsy a potem wróciła i walczyła dalej:( i tak też zrobię... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O reniol to mi tak samo idzie czytanie artykułów i robienie konspektu ;) Zmykam na M jak Mdłość ;) Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość!!! tyłek mnie boli jak cholera,głowa pęka,nie mogę już na to g**** co się zwie praca licencjacka patrzeć!!! a więc-maszeruję prosto do wyrka,biorę ze sobą książkę i mam zamiar przeczytać dokładnie tyle na ile mam ochotę i ani strony więcej po czym spać!!! a więc drogie panie-dobranoc:) życzę dobrych humorków i owocnych przytulańsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i znów pierwsza:) cześć kobity i tak był sobie długi weekend. Cóż-lecę coś zjeść i na zajęcia:( Jak tam u was?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Jeszcze dwa dni i weekend:-) Dawno go nie było:-) Wiecie co, strasznie się boję że znowu się nie udało. Tak strasznie tego chcę a wstręciucha @ znowu pewnie przyjdzie w piątek, bo to będzie dwa dni po skończonej dawce duphastonu... Wczoraj wieczorem wzięłam ostatnią tabletkę. Tak bym chciała zrobić ten test w sobotę... i wiadomo jaki żeby był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, nie zamierzam się wyprowadzać z tego topiku bo bardzo was polubiłam:-) Nawet jak mi się uda zajść... (oby!!!). Reniol- trzymam kciuki za ciebie, żebyśmy obie miały w sobotę powody do radości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak u Was po długim weekendzie? Bo ja nie mogę się jakoś odnaleźć dzisiaj w pracy :( Angela nie martw się. Topik nie umrze. Ja zaglądam tutaj cały czas i jestem na bieżąco. Tylko nie zawsze mam czas żeby coś napisać. Buziaki dla wszystkich i ogromna ilość fluidków .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-kocica,łapię fluidki,łapię!!! Asik,ja też bardzo się boję,tak bardzo bym chciała poczuć to szczęście! Musimy się dzielnie trzymać-co będzie to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Witam po długim weekendzie:) Muszę nadrobić w czytaniu bo sporo napisałyście:) A nad morzem wymarzłam, pogoda była do d......buuuuu. Natomiast jak wróciłam to zrobiło się ciepło, również nad morzem. Tak to jest. Przynajmniej z mężem spędziliśmy przyjemne chwile:P Idę Was sobie poczytać:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki! Kocica- ja też łapię fluidki ale tutaj jest tyle chętnych do ich wyłapania że musisz częściej i więcej wysyłać. Reniol- mam nadzieję że w sobotę razem zatestujemy (pozytywnie:-) ) Julk_a- nad morzem na pewno i tak było super mimo braku pogody:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Własnie wstałam i tez zaraz wyruszam, napierw popłacic rachunki a potem n zajęcia, bleeee. Gdzieś położyłam swoje okulary i nie moge ich znaleźć, a kiepsko mi się pisze bez nich no i widzi :P Łapię fluidki oj łapię :D Choć u mnie trwaja już dni płodne, to i tak nie wiem czy miałam jajkowanie. Znowu nacięałam się na oszusta na allegro. Chciałam kupic testy owu, zamówiłam pieniadze wysłałam 24 kwietnia i do tej pory nie dostałam zamówienia. Patrzyłam, że osoby które wczesniej ode mnie o 2 dni zamówiły, otrzymały przesyłkę już po 5 dniach. Jak myslicie zgłosić to na allegro??? Nie odpowiada na maile, ani na gg, nie mam numeru telefonu. Qurfa nawet nie chodzi o kasę, ale te testy były mi potrzebne i teraz bez nich znowu muszę sobie poradzić. 😭 Julczeka fajnie, że wypoczełaś, szkoda, że pogoda Wam się nie udała, ale wielu ludziom popsuła majówkę..najważnbiejsze, że było miło :D Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mnie straszy!!!! Boję się!!!!! Przed chwilą byłam w wc i zauważyłam takie słabe, brązowawe jakby upławy czy coś, takie jak są na sam koniec @, jak juz wcale nie ma krwi tylko jakieś takie ostatnie brudzenia lekkie:-( Może to już ona... Ale przeciez jeszcze wczoraj wieczorem brałam duphaston... Piersi jeszcze nie zaczęły maleć i nadal je odczuwam. Już nic nie wiem. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×