Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej! Witam was porannie i zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> :) Wpadłam oczywiście zobaczyć co tam słychować u was. Angela ja raczej nie dołączę do ćwiczeń. Nie mam rowerka ani innego sprzętu, bo jakoś nie było potrzeby... Ważę 56 kg przy wzroście 176... raczej nazywają mnie chudzielcem.. Ale trzymam kciuki za wasze ćwiczonka :) Ja może troszkę pobiegam jak tylko znajdę siłe po robocie, bo ostatnio padam jak skarpetka.. Biegam tylko dla kondycji i w zasadzie to małe odcinki, bo mi się kolano daje we znaki solidnie. Poza tym uwielbiam góry i często się wspinamy :) No może nie są to wysokie wyprawy, ale zawsze to trochę wspinaczki i radości :) Papatki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale piękne słoneczko dzisiaj:-) Aż się chce żyć:-) Wczoraj wieczorem wzięłam pierwszą tabletkę duphastonu i brzuszek troszkę chwilami pobolewa, ale zaczął jeszcze przed jej wzięciem. Piersi jak ta lala- mogłyby takie zostać na stałe:-) Wydaje mi się że są ciut ciut większe niż zazwyczaj w drugiej połowie cyklu:-) I pobolewają- szczególnie sutki. Więc oczywiście jak co miesiąc \"jestem w ciąży\". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D monisia super super :D nie będę sama w jeździe ;) tuptim faaaajnie masz :) ja chcę tylko dół zmmniejszyć bo góra mnie bardzo odpowiada ;) dlatego stwierdziałm, że rowerek będzie najlepszy ;) biust zostanie, a tyłek i uda pójdą won :classic_cool: MIŁEGO DZIONKA DLA WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imieniu założycielki topiku poprawiam imieninowo-urodzinową tabelkę :) NICK...........IMIĘ............DATA URODZENIA............IMIENINY angela*******Pati*********10.10.1973*******28.08***** reniol*******Renia********09.06.1984*******12.11***** monia26****Monika*******11.01.1980********04.05***** julk_a******Sylwia*******20.02.1975********03.11***** misiaczkowa*Marta*******29.10.1982********21.06******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ..........DATA URODZENIA............IMIENINY angela.............Pati...........10.10.1973....................28.08 reniol.............Renia...........09.06.1984...................12.11 monia26..........Monika........11.01.1980...................04.05 julk_a.............Sylwia.........20.02.1975...................03.11 misiaczkowa.....Marta.........29.10.1982..................21.06 :):):):):):):) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) u nas tyz piknie:D słonko daje ostro,humorek dobry,nawet bardzo:) dziś przyszła do nas na zajęcia dziewczyna,która w marcu urodziła córeczkę, dziś przyszła z nią zaliczać kolosa zaległego.Jakie to dziecko śliczne!!!Takie malutkie,patrzy na wszystko,rozgląda się z taką zaciekaweioną minką-SłODKA JAK NIE WIEM!!!!!!!!!!!!Ja też taką chcę!!!! cóż-17 dc,więc jeszcze może powalczymy.W tym cyklu jakoś dziwinie-nie czuję przed owulacją żadnego kłucia-nic zupełnie...na śluz też jakoś nie zwracam uwagi,boję się,że cała moja wiedza na temat mojego organizmu wyparuje przez to nie przejomowanie się:( Ale to nic-może pomoże... Uciekam do pisania,czas ucieka.Miłego dnia życzę,do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptimku alle ładnie poprawiłaś tabelkę :) no.. teraz to wygląda piknie:) ja tyle sie męczyłam i mi nie wyszło 😭 nie umim no...😭 u nas tyż słonko świeci :) gorąco normalnie jest :) allle mam lenia giganta :( ale kilka prac już sprawdziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! NICK...............IMIĘ..........DATA URODZENIA............IMIENINY angela.............Pati...........10.10.1973....................28.08 reniol.............Renia...........09.06.1984...................12.11 monia26..........Monika........11.01.1980...................04.05 julk_a.............Sylwia.........20.02.1975...................03.11 misiaczkowa.....Marta.........29.10.1982..................21.06 jagula.............Ilona...........13.02.1975..................18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) leń gigant-wiem coś o tym...właśnie zrobiłam 20 brzuszków-przy 10 myślałam,że zejdę...ufff.....ale trzeba zadbać o siebie przed latem:) 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu-co z wami dziewczyny???????ciszaaaaa............. rozumiem że starania idą pełną parą:D Mi zostały do napisania 4 strony,chciałam bardzo napisać je na czwartek,ale chyba nie dam rady,może zrobię to w długi weekend..... poleżałabym sobie,poczytała,odpoczęła,ale jak sobie pomyślę,że sesja za pasem,i to jeszcze jaka.........😭 cóż-spróbuję chociaż cosik naszkryfać ( jak to mówi moja babcia) a wy kobitki piszcie,bo spadamy drastycznie na pszczki pozdrawiam,życzę udaych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Hej dziewczyny, Wczoraj nie mogłam pisać - cały dzień poza domem. Poczwarka, po tym co mówisz biorę się szybko za ćwiczenia!!! Może mi też się uda :-) Angela, z moją figurą mam ten sam problem: dół do zmiejszenia a góra mogłaby urosnąć. Jakie to niesprawiedliwe! Ale może chociaż z tym dołem coś zrobimy. Przesyłka przyjdzie i start. Idę na śniadanko. Buziaki dla wszystkich. Zyczę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środę:-) Piękne słoneczko tej wiosny:-) Biorę się za pracę, wpadnę później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE W TEN SŁONECZNY PORANEK :D reniolku wczoraj mi forum taaak chodziło że szlak mnie trafiał dlatego juz nie pisałam :O monisiu jak tylko przyjdzie rowerek dam znać i zaczynamy :) lecę do roboty :) trzymajcie sie kochane 👄 🌻 MIŁEGO DZIONKA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) za to dzisiaj mi forum chodzi jakby chciało a nie mogło:Owooollneee taaakieeee.............. głowa mnie boli od samego rana-pewnie będzie cosik padać,ale słonko jak na razie ładnie świeci,humorek poprawia więc nie jest źle:D dziś dzień upłynie pod znakiem pisania i zastanawiania się czy zdążę,czy się wogóle do czegoś nadaję itd,itp... wczoraj zrobiłam 20 brzuszków,a potem sobie wymyśliłam że zrobię ćwiczenia:15 pajacyków,15 brzuszków,14 pajacyków,14 brzuszków,i tak aż do jednego pajacyka i jednego brzuszka...oczywiście przy 13 padłam i myślałam że już nie wstanę,ale efekt jest taki,że dziś czuję mięśnie brzucha,czyli że coś to wczoraj dało,dziś znów spróbuję-bo ja dzielna jestem i nie dam się!!!!!!!!!!!! No i jeszcze do fryzjera dziś idę:Dcieszem siem bardzo:D a na razie-do nauki! Pozdrawiam gorąco i miłego dnia życzę:) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest poprostu przepięknie🌼🌼🌼aż chce się żyć. Dziewczyny ale będziecie zgrabne i pi ękne po tych wszystkich cwiczeniach i rowerkach ja już sobie przytyłam 1,5kg a pod koniec ciązy będę piękna kluska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagula-my tu wszystkie marzymy o tym,żeby być piękne kluski...och,to by było cudnie;) tak pięknie,a ja nawet na spacer nie mogę wyjść😭 Kto wogóle coś takiego jak studia wymyślił???Kto,pytam!? Przecież to jest szkodliwe dla zdrowia!!!Cholera-człowiek by się położył w ogródku z dobrą książką,poopalał,zjadł jakiś owoc albo lody,poszedł na spacer itd,to nie:( Siedź na tyłku aż będziesz mieć jeden wielki odcisk zamiast pośladków i trać wzrok i zerwy dla jakiegoś cholernego papierka.......... Ok,trochę to z siebie wyrzuciłam,teraz powrót do tego cholerstwa😭 Mam nadzieję,że Wy dziś będziecie mogły wykorzystać tą piękną poogdę lepiej niż ja:) Pozdrawiam was cieplutko😘🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam..................... :( mam dość:( dobrze,że jest ten topik,bo nie miałabym nawet gdzie uciec i sobie odpocząć❤️ A wy pewnie wszystkie w pracy albo na spacerach,pogoda taka,że szkoda jej marnować🌼 Ja zaraz lecę do fryzjera,nie mam pomysłu na fryzurę,ale ufam,że mój fryzjer jak zwykle coś fajnego wymyśli,uwielbiam chodzić do fryzjera:D także kobitki-dotlenić się,zebrać siły,a wieczorem....albo jak wrócicie...albo kiedy tam sobie chcecie...ATAK NA JAJECZKO!!!!!!!!!!!!!! Uciekam 😘 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie prosze się dostosować do wypowiedzi Reniolka ja moge jeszcze doradzić piękną zieloną łączke wśród bocków może szybciej zajarzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Współczuję Wam dziewczyny tych studiów. Ja skończyłam w tamtym roku i to był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie zacznę nowych. A teraz mam wątpliwą przyjemność uczenia dzieci w podstawówce. Te to dopiero potrafią wykończyć!!! Nie mówiąc o ich rodzicach... Ale już niedługo WAKACJE!!!! I chciałabym już wtedy kogoś nosić w brzuszku :-) Czego i Wam życzę. Pozdrawiam słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) marzy mi się teraz być na jakiejś łódce,albo jachcie.... z mężem....na środku jeziora.....z dobrym drinkiem(ok,może być piwko) i nic nierobienie;)hmmmmm ale się rozmarzyłam....... ❤️ A teraz rzeczywistość.Ostatnio zauważyłam pewną metamorfozę jeśli chodzi o moje podejście do starań.Nadal bardzo chcę,modlę się,czekam na płodne dni itd i potem jest oczywiście napięcie co do tego czy się uda czy nie,ale przestałam wierzyć,aby w ciągu natępnego powiedzmy pół roku miało się nam udać.Po prostu czekam teraz na @ o tyle:( Chyba straciłam nadzieję:( 11 maja mam wizytę u giny,poproszę ją o skierowanie na jakieś badania i boję,się,że coś będzie nie tak:( Nie wiem czemu,ale to wydaje mi się nadal po prostu NIEMOżLIWE,żebym ja mogła być w ciąży...Patrzę na kobiety w ciąży jak na kogoś kto wygrał milion w lotka... ale nic...jakoś to będzie,może przynajmniej rozczarowanie nie będzie tak bolesne.... uciekam do roboty, monia-dzięki za współczucia🌼Ze mną jest tak,że jak są wakacje,to chce mi się studiować,nawet na początku roku też,ale potem....zaklinam się że nigdy więcej,choć interesuje mnie jeszcze kilka kierunków,ale na zastanowienie mam jeszcze czas:) Do zobaczenia - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście zapomniałam napisać: byłam u fryzjera,króciutko,wygodnie,nic nie trzeba robić-tylko mycie,nawet grzebienia nie potrzebuję:D jeszcze nie postanowiłam,czy mi się podoba bardzo,czy tylko podoba,ale generalnie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Oj Reniolku coś mi się wydaje, że kogoś dopadł mały dołek? Nie ma sensu się łamać, podobno jak podchodzi się do starań spokojnie, bez nadmiernego zastanawiania się nad tym wszystkim, efekty są lepsze. Wiem, że łatwo mówić, ale widzę, że chyba jesteś na dobrej drodze. Myślę, że będzie dobrze i już niedługo zobaczysz 2 kreseczki. A z tym winkiem to może warto spróbowac. Nie trzeba od razu jachtu. Może jakiś wypadzik na łono natury? Też może być milutko :-) Już niedługo DŁUGI WEEKEND!!! Wykorzystajcie go z mężusiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓÓÓÓCIŁAAAM :D taaaak :) spędziłam pół dznia w odrodzie botanicznym :D:D jestem tak dotleniona, że już zerkam na łóżeczko ;) ze mną jest chyba coś nie tak :( bo w momencie kiedy stwierdziliśmy z mężem, że musimy odłożyć staranka na pewien czas to mnie przeszły wszystkie odczucia związane z chęcią posiadania dziecka, już nie patrzę z zazdrością na ciężarne kobiety i nie zaglądam do wózków :O poprostu mi przeszło :O i zauważyłam, że fakt pilnowania synka mojej przyjaciółki dwa razy w tygodniu nie ma tu nic do rzeczy... wiecie? czasami się zastanawiam czy poprostu mam tak elastyczną psychikę, że mogę ją \"naginać\" w miarę potrzeb, a czasami mam wyrzuty sumienia, że nie wyrywam sobie włosów z głowy kiedy mi nie wychodzi, nie robię badań, nie radzę się w jakichś klinikach leczenia niepłodności tylko przechodzę do porządku dziennego....:O może ze mną jest cos nie tak ? :O no to pomarudziłam sobie ;) coś jeszcze chciałam napisać ale tak się rozpisałam, że zapomniałam :) dobranoc :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Angela- to dobrze że przszłaś nad tym do porządku dziennego. Przynajmniej nie będziesz się męczyć psychicznie. Piękny dzisiaj dzień, oh wyszło by się na słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dostałam z samego rana świetną wiadomość:D możliwe że dostanę pracę w banku-jako sekretarka,co o tym myślicie?Tzn czy wiecie cos na temat takiej pracy?W sumie napaliłam się,bo zarobki mogą być lepsze niż nauczycielskie.... no i sama już nie wiem-czyli nie taka super ta wiadomość... Poza tym-zaraz lecę do szkoły:o Angela-a ja myślę,że właśnie z Tobą jest wszystko ok,skoro tak myślisz-jesteś zrównoważoną kobietą i tyle:) Uciekam-miłego dnia-papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol- to super że masz wybór gdzie pracować. Myślę że praca sekretarki w banku to całkiem dobra posada. Warto się zastanowić. Życzę trafnego wyboru, żebyś w pracy czuła się dobrze i na swoim miejscu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,to wcale nie ejst takie łatwe,pójdę jutro i zaniosę podanie,ale: 1) wymagana znajomość bardzo dobra ang, i dobra niemieckiego-ja po niemiecku umiem się przywitać i tyle 2) nie mam żadnego doświadczenia,jedyne co mogę napisać to praktyki z angielskiego w szkole 3) nie mam pojęcia o pracy w biurze,nie mam głowy do spraw organizacyjnych itp 4)i najważniejsze chyba -dostaję rentę rodzinną,jeśli będę zarabaić powyżej 1100 to mi ją zabiorą i potem może być problem:zajdę w ciążę,wywalą mnie z pracy albo zrezygnuję i przepadnie i pensja i renta pewnie:( także mam dużo wątpliwości,jutro pogadam tam z kimś to się dowiem,ale myślę,że mam małe szanse... Praca wydrukowana,zbieram się na uczelnię. Jeśli chodzi o starania to chyba już po-dziś 19 dc,więc pozostaje czekanie. monia-dzięki za miłe słowa,to chyba nawet nie dołek,przeszłam do porządku dziennego dan tym,że trzeba się będzie naczekać,więc trochę wyluzowałam,nie mam siły co miesiąc się przejmować...A jeśli chodzi o weekend z mężem to niestety-wyjeżdża do Francji na koncerty,a ja zostaję i się uczę😭 Także jak wróci,to będziemy nadrabiać,choć pewnie właśnie wtedy dostanę @,więc tak na prawdę to wszystko do d*** Ok-trzeba się ubrać i jechać,życzę miłego,słonecznego dnia,u nas też pięknie,przynajmniej taka korzyść z tych studiów że na chwilę z domu na słonko wyjdę (które będę widziała wsiadając i wysiadając z auta...ale zawsze ) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Witam was w ten piękny dzionek🌼 Reniolku też myśle, że to całkiem niezła praca wymagania mają spore ale napewno poradziłabyś sobie z nimi.Powodzenia❤️ A co tam u reszty dziewczyn czyżby na łonie natury? Co porabiacie przez długi weekend? Ja będę się pewno nudzić. Acha jeszcze jedno gdzie się podziały Kicia, Kocica i Poczwarka ? Co tam u was słychać jak brzuszki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol- wymagania rzeczywiście całkiem spore- dwa języki... fiu, fiu. Niektóre dziewczyny naprawdę długo się nie odzywają. Jagula, a co u was?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie mogę się doczekąć jutro, bo nareszcie będzie tyle wolnego i nareszcie wyjadę odpocząć:) nad moje ulubione morze..... A jakie Wy macie plany na ten długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×