Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

No ja w tym cyklu jeadę z testami owulacyjnymi :) Właśnie zaangażowalam mame żeby m i na pocztę poleciała ;) Nie ma jak to mama ;) A ja mam pączka do kawusi :) Jeju ale się zlatałam rano. Najpierw do labolatorium, potem zatankowac, potem zakupy :) A jak sobie dreptałam chodniczkiem to jakaś ślocznota męska obdarzył mnie swoim zachwyconym spojrzeniem :) No jak się człowiek umaluje i uczesze, założy obcasiki to wygląda ;) Znowu was opuszczam do piątku, Angela kochanie, wracasz do dyżuru smskowego :D Jeśli oczywiście to nie problem :) Muszę zmykać, dziewuszki, bo zaraz kolezanka po mnie przyjedzie, bądzcie grzeczne i zachodźcie w ciążę :D Miłego tygodnia i do napisania :D 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa ja jem Angela ;) Fuuuuu co za obrzydlistwo!!! Rzucam w pizdu!!!! Bleeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Zmykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu to juz mi nie napiszesz co to jest rezerwa jajnikowa 😭 a ja właśnie chciałam zapytać 😭 smski jasne jasne :classic_cool:uważaj na drodze pani kamikadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia:) Witam monia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :D kaffka wypita to może się ubiorę a wcześniej umyję ;) ???? dobry pomysł??? to idę... zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powitać Monię- witamy w gronie:-) Angela- to co napisałaś to bardzo ważne. Sama wcześniej paliła, co prawda niedużo ale zawsze... 2 maja minie rok jak rzuciłam i od tamtej pory ani maszka nie wzięłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku przebij piątkę :D ja rzuciłam 17 stycznia 2005r i zapaliłam od tego czasu jednego..we wrześniu kiedy rodziła moja przyjaciólka... rzygłam dalej niż widziałam ;) dobra nauczka oj dobra ;) :P teraz rak strasznie się cieszę, że już kiedy się wkurzę ( a nerwowa jestem ;) ) to nie mam uczucia głodu nikotynowego :) pod koniec nałogu za każdym razem kiedy sie zaciagnęłam czułam takie okropne wyrzuty sumienia :O że tyle osób walczyło o moje życie, a ja je marnuje ...i w końcu się udało :)strasznie jestem szczęśliwa ...:D oczywiście...przytyłam ;) ale co tam ;) zmieniłam dwa miesiące temu dietę i już odczywam pierwsze efekty ;) wolę kupić sobie rowerek stacjonarny (200zł) niż wydać 150zł miesięcznie na fajki które zabijają ;) znowu sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podręczny słownik języka angeli: rzygłam - czyt: rzygałam teraz rak - czyt: teraz tak :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm- w tabelce są dwie dziewczynyktóre już wieki się nie odzywają. Odezwijcie się bo was wyrzucimy!!!:-) No, no, żebyście zaraz to mnie nie wyrzuciły:-)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allle cisza :O zajadam się spagetti ze szpinakiem i poluję na rowerek stacjonarmy z allegro ;) um cyk um cyk ;) :) :classic_cool: Asik proszę nawet tak nie myśleć, że ktoś Cię wyrzuci :) a swoją drogą mogłyby się lasencje odezwać ;) alle się dziś byczę, a na półce stos prac kontrolnych do sprawdzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)ależ u nas pięknie,a jak gorąco!!!wakacyjnie tak,że ani kiwnąć palcem się nie chce-angela-rozumiem co czujuesz;) wczoraj przeżyłam chwile grozy-położyłam się wyrka,czekam na męża i nagle czuję,że chyba jakaś cholerna infekcja mi się robi,i że to może spowodować problemy z poczęciem i wogóle ze staraniami w tym cyklu...zimny pot mnie oblał,na wszelki wypadek się rozpłakałam,bo jak sobie uświadomiłam,że kolejny cykl przechodzi mi koło nosa z powodu jakiegoś świństwa to normalnie.....ale nic to-przytulańska były,dziś poleciałam do giny i wyszło,że to nic poważnego,więc kamień spadł mi z serca:) teraz zabieram się do roboty,a przynajmniej mam takie plany,zobaczymy co z tego wyjdzie..... Pozdrawiam was tak cieplutko jak dziś jest na śląsku i tulam i buziam i wogóle-😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Nie miałam dostępu przez weekend do kompa dopiero dzisiaj mogłam sobie poczytać. Przykro mi, że @ jednak przyszły chyba pomoge wam złapać jakiegoś bociana , któremu piórka z d... wyrwe może zrozumie o co chodzi i przekaże reszcie , żeby się w końcu ruszyły z tymi dostawami.To napewno pomoże. Poza tym moje ❤️ jesteście niesamowite. Misiaczkowa świetnie opisałaś testowanie, Angela mojego męża też można dołączyć do tego opisu z pod prysznica. Witam nową koleżanke Monie. Reniolku nic się nie martw takie infekcje podobno nie są groźne . A co do palenia to moja mama paliła jak była w ciąży z moją młodszą siostrą i niestety skończyło się niezbyt ciekawie. Siostra urodziła się z astmą oskrzelową , naszczęście jej przeszło i teraz jest wporządku ale było nieciekawie. więc palenie zdecydowanie odradzam.Powodzonka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) byłam w banku no... chciałam wpłacić pieniądze sobie na konto pocałowałam klamkę kto to wymyśllił żeby w wielkim mieście prawie w jego środku, banki teraz były otwarte od 8.00 do 14.00???!!! komuś się klepki poluzowały z nosie ... poczytam coś sobie to mi przejdzie :classic_cool: co robicie??? aha zakładam trzecią tabelkę jeśli pozwolicie :D NICK:classic_cool: IMIĘ:D DATA URODZENIA❤️ IMIENINY🌻 angela*******Pati***********10.10.1973**********28.08*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydko wyszła 😭 NICK:classic_cool: IMIĘ:D DATA URODZENIA❤️DATA IMIENIN🌻 angela*******Pati***********10.10.1973**********28.08*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już wiem o co tu chodzi ;) NICK:classic_cool:.....IMIĘ:D......DATA URODZENIA❤️........IMIENINY🌻 angela*******Pati*********10.10.1973***************28.08*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz..... NICK:classic_cool:...........IMIĘ:D............DATA URODZENIA❤️............IMIENINY🌻 angela*******Pati*********10.10.1973***************28.08*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK:classic_cool:...........IMIĘ:D............DATA URODZENIA❤️............IMIENINY🌼 angela***********Pati*************10.10.1973*******************28.08***** reniol************Renia************09.06.1984******************12.11****** tataaam......ciekawe co mi z tego wyszło........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK:classic_cool:...........IMIĘ:D............DATA URODZENIA❤️............IMIENINY🌼 angela**************Pati*****************10.10.1973*************************28.08***** reniol***************Renia****************09.06.1984************************12.11****** a tym razem po bacznych obliczeniach................ wpisujcie się kobietki!!!!!!!!!!!!! Mi też się nudzi,a pisać to wcale mi się nie chce,no za grosz......... :D:D:D🌼:D:D:D🌼:D:D:D🌼:D:D:D🌼:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniolku co Cie taaak rozciąąąąągło??? ;):D a ja szukam na allegro rowerka... no nadal szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam znalazłam :D:D:D:D jupi jupi jupi :D:D:D kupiłam fajny rowerek :D:D:D lalalala:D allle sie cieszę :D tylko ciekawam jak długo będę na nim ćwiczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
NICK...........IMIĘ............DATA URODZENIA............IMIENINY angela***********Pati*************10.10.1973*******************28.08***** reniol************Renia************09.06.1984******************12.11****** monia 26*******Monika***********11.01.1980******************04.05****** Witajcie dziewczyny. Ale Wam zazdroszczę tych porannych kawusiek :-) Ja dopiero wróciłam z pracy i jestem SKONANA!!! A zaraz muszę iść do ogrodu i nawozić iglaki! No i kiedy tu znależć czas na robienie dzidziusia? Ahhh.., Life is brutal ! Jagulka i Asik - dzięki za powitanie. Tuptim z tą @ to jakoś dziwnie wyszło. Myślałam, że chodzi o termin rozpoczęcia ostatniej. Jeszcze @ nie mam ale już powinna się niedługo pojawić. Ciężko mi określić dokładnie kiedy bo ostatnio się rozregulowałam :-( Nie mam pojęcia dlaczego. Misiaczkowej życzę spokojnego czekania na wyniki i samych super wieści!!! A teraz nadrobię stracone kawusie i idę do iglaków. ALE MI SIĘ NIE CHCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Angela ja też kupiłam rok temu taki rowerek. Na początku jeździłam codziennie, ba nawet po kilka razy :-) A po jakimś czasie mój zakup zaczął zmieniać miejsce postoju. Teraz stoi za narożnikiem i choćby nie wiem jak ktoś się starał, nie da się w tym ciasnym miejscu na nim jechać. Tobie życzę więcej wytrwałości. Zmykam, pa pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to może go wytargasz z kąta ;) i kiedy mój przyjedzie to razem zaczniemy? ;) tuptim może i ty sie przyłączysz??? odkładamy staranka to może troszkę się poruszamy ;) ;) przepraszam, nie wiem jak tam i Was czy w ogóle macie co zrzucać ;) bo ja tak :O tu fałdka tam fałdka :O tak mnie teściowa wpieniła wczoraj, że będę spadać z tego roweru ze zmęczenia ale schudnę gdybym straciła zapał to mi przypomnijcie o tym postanowieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ............DATA URODZENIA............IMIENINY angela***********Pati*************10.10.1973*******************28.08***** reniol************Renia************09.06.1984******************12.11****** monia 26*******Monika***********11.01.1980******************04.05****** julk_a***********Sylwia************20.02.1975******************03.11****** Znowu się objadłam, a wczoraj sobie obiecałam że już nigdy więcej:( Po siłowni polazłam na pizze, masakra, to co zrzuciłam to znowu wróciło:D Muszę się pilnować bo trochę przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Angela, może i masz rację z tym rowerkiem. W grupie raźniej. Jak już go dostaniesz to daj znać. Zaczniemy razem. Ciekawe jest jak człowiek potrafi sobie wmówić pewne rzeczy. Już czułam, że chyba jestem w ciąży. Dziwne bóle i kłucia w brzuchu, senność, mdłości...Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Nienawidzę testów!!!!! Głupie testy!!!! Tak bezczelnie potrafią sprowadzić na ziemię :-( Idę spać. Jestem zła i zmęczona. Wam życzę miłego wieczorka. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zacznijcie dziewczyny cwiczyc macie racje, ja tez tak zrobilam i bylam az raz na silowni a potem okazalo sie ze ciąza:):):) ijuz nie poszlam:):):) moze i u was tak bedzie lalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekne Kolezanki :) Ja wlasnie wrocilam z pracy , padam na pyszczek .. Jeszcze tylko jutro , sroda 4 godzinki i ł i k e n d :D 🌼Angela dzieki wielkie , niezle potrafisz obrzydzic papaieroska :) nie da sie ukryc , bede rzucac to pewne , ale nie wiem kiedy sie uda ..Próbę podejmę juz jutro , mam nadzieje ze sie uda na dluzej rzucuc niz ostatnim razem ;/ 🌼Rowerek stacjonarny jest super ! Polecam strasznie gorąco , nie mam takiego w domu wiec od 3 tygodni chodze na silownie 4 razy w tygodniu i powiem z reka na sercu , ze rowerek daje rade :) naprawde warto posmigac na nim a przed telewizorem to juz wogóle sama przyjemnosc :) .... i zapomniałam co chciałam jeszcze napisac :( hmmmm ...wroce jak sobie przypomne Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello-wpadłam żeby pisać pracę a tu jakimś dziwnym trafem trafiłam na nasz topik,ciekawe....;) ja właśnie przed chwilką zrobiłam 18 brzuszków,co dzień dodaję po dwa.Niestety zauważyłam że skóra na brzuchu zaczyna mi się robić sflaczała,więc postanowiłam,że się nie dam!!! więc angela-przypominam o rowerku i miłych wojaży życzę:D resztę kiebiet pozdrawaim gorąco,udanych staranek,my dziś mamy godzinę 0 - 16 dc,więc .... mam nadzieję,że będzie się działo:D a teraz uciekam napisać jeszcze chociaż ze 3 zdania😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×