Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Wiecie co mam tak zmienne nastroje jak nie wiem od godziny czuję się staro, brzydko, grubo i do d....? Wiem to normalne - jestem głodna ale jak coś zjem to dopadają mnie wyrzuty sumienia :( Przepraszam, że marudze chciałabym być już tak chociaż jak Misiaczkowa w 34 tygodniu a tu tyle czasu - marudze ale nic na to nie poradze - chce mi sie płakać :(:(:( Przepraszam uciekam - papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra-jagulka i kocica się do nas odezwały!!!:D Ucałujcie koniecznie swoje maluszki😘 sabcial-nie wiem jak przekonać męża...U nas jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to padło z mi=oich ust imię Anna-bo po mojej mamie (mąż miał lekkie opory bo jedną Ankę to znamy na prawdę wredną, ale od razu zrozumiał i przytaknął) Na imię dla chłopca nie miałam pomysłu, ale za to z kolei mój mąż zawsze chciał być Kubą, no i tak zostało. Dodatkowo I Ania i Kuba to nasze trzcie imiona:) A mężowi spróbuj może jakoś zasugerować, że bardzo Ci się to imię podoba, że zawsze o takim myślałaś, niech on wymyśli coś dla chłopca, a skoro czujesz że to będzie dziewczynka, to i tak wyjdzie na Twoje;)A te słowa o macieżyństwie❤️ Piękne-dziękujemy!!! Asiku-współczuję pęcherza-nienawidzę, jak mnie boli, a niestety zdarza się od czasu do czasu (odpukać, w ciąży jeszcze nie). Najlepiej reagować od razu-bo rozwija się to potem paskudnie i bardzo boleśnie. poczwarko-i Ty witaj!!! Kurcze, jak tak czytam, jak wasze maleństwa śpią i są takie słodkie, albo robią cokolwiek to już nie mogę się doczekać, kiedy i nasze się pojawi... Lucyjko-ja brałam duphaston zdaje się na początku cyklu...Powodzenia, bedzie dobrze! gruby misiu-jak tam humorek???I jak tam trollątka??? Ja dziś miałam konferencję w szkole...siedziałam do 17.15:( Ufff, dobrze, że niedługo święta:) Za tydzień wizyta u gina:D Już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak duże jest nasze maleństwo. Znów mi wyjdzie strasznie długi post, ale muszę wam to napisać: ostatnio w kościele przypatrywała mi się jakaś babka, ja tego nie zauważyłam, ale mąż mówił mi, że to jest ginekolog. Aż wzroku nie mogła ode mnie oderwać. I mój mąż stwierdził, że ona na pewno rozpoznała, że jestem w ciąży. Ciężko mi było uwierzyć, ale nic. Potem spotkaliśmy znajomą siostrę zakonną, która stwierdziła, że z moich rysów wynika, ze bedzie chłopiec, i że jej już się w jej rodzinie wielokrotnie to sprawdziło. Wcześniej teściowa mówiła mi, że rysy mi się zmieniły. Generalnie zawsze jak ktoś mówi o naszym dziecku to mówi w męskiej osobie, łącznie ze mną. No i wychodzi na to, że będzie Kubuś:D Ale ciekawe, że lekarze potrafią nie po sylwetce tylko po twarzy stwiedzić czy ktoś jest w ciąży... W każdym razie ja mam dziś ochotę na michę frytek, i na pewno sobie tej przyjemności nie odmówię. Gdybym podróżowała autobusem, pewnie podeszłabym na dworcu do budki i kupiła hamburgera, na szczęście auto sprawia, że przynajmniej takich świństw nie jem bo nie mam okazji... Ok, kończę, bo strasznie się rozpisałam, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko wysyłam zdjątka jeszcze raz :) Poczwarko, widzę że poród był ciężki :(. Ale najważniejsze, że maluszek zdrowiutki, no i że nic nie pamiętasz ;) Reniolku ❤️ I w ogóle dla Was wszystkich 🌼 🌼 🌼 A tak w ogóle to mam straszną ochotę na tą babkę ziemniaczaną :P MNIAAAAAAMMMMM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wysłało :(. Ależ mnie ta poczta dzisiaj wk...... Jutro podeślę, bo chyba nikt nie dostał :( Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica- ja nie dostałam tez zdjęć, ale bardzo bym chciała:-) Poczwarko- nieźle musiałaś się nacierpieć w tym szpitalu... Dzidzia tez ci daje chyba trochę w kość. Mam nadzieję że już niedługo chociaż w nocy da ci chwilę wytchnienia, tzn.całą nockę:-) Reniol- ale fajnie, ze twoja ciąża już zaczyna być widoczna:-) Misiaczki- uważajcie na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- biorę Furagin. Już czuję że działa:-) Fryzella- super że masz apetyt:-) A teraz wstawaj na kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem a kawką tez nie pogardze .Asik a ty tez masz duzy apetyt:D czy tylko ja zarłoczek. Dostałam zdjecia ale sliczny chłopczyk i chyba nie taki malutki ile wazył jak sie urodził.Poczwarko to biedaku przezyłas troche ale najwazniejsze ze masz juz przy serduszku swoje malenstwo.❤️ Reniol czyli jednak widac brzuszka jesli inni zauwazaja. U mnie jeszcze roche to tez bedzie brzusio ale od jedzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu ja robie babke po swojemy ale jest dobra taka puszysta.Niewiem czy masz maszyne elektryczną do tarcia ziemniaków,ja taka kupiłam i temu szybciutko moge przyrządzac potrawy ziemniaczane. Oto przepis Obierasz ziemniaki ilosc zalezy od blach w których bedziesz piekła ja ostatnio chyba 3 kilo obrałam i starłam.Do startych ziemniaków dodajesz trzy jajka , z 6 łyzek maki,czosnek roztarty ,sól do smaku ,pieprz,majeranek,boczek pokrojony w kosteczke lub pieczarki albo słoninke,dwie lub trzy cebule tez starte.Jesli chcesz to mozca cebulke usmazyc z boczkiem i na koniec dodaz do startych ziemniaków mozna to robic na rózne sposoby.Do natłuszczonej blachy wlewasz babake i na wierzch polewasz olejem.Piec w 200 stopniach przez ok 1 godz ,1,5 w zaleznosci od wielkosci blachy,skórka babki ma miec złoto brązowy kolorek. Smacznego gorąco polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- ja mam tak różnie z apetytem. Raz zjadłabym wszystko co nie ucieka, a najlepiej namieszać słodkie z kwaśnym:-) A czasami w ogóle mi się nie chce jeść i jem żeby przeżyć:-) Tylko że baaardzo nie lubię gotować i nie mam do tego talentu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to kto u was gotuje?A moze ci sie wydaje ze nie masz talentu po prostu sprój jakis fajnych przepisów napewno sie uda.Bo jak beda w domu dzieciaki to sie nie obejdzie bez gotowania. U mnie w domu to wszyscy jedzą na potege i chudzi a mam duzo kolezanek które nic nie jedza isą przy kosi ,dziwne to nie. Asik a ty hyba szczuplutka jestes z tego co pamietam ze zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllooooo! Siedze juz z kawusia w pracy.... 😴 Przypelzlam ziewajac jak stary krokodyl i kogoz widze w drzwiach. Moja szefowa!! Jak zwykle od rana na pelnych obrotach, usmiechnieta, zero zmeczenia.... :( Moja szefowa to wiertarka mechaniczna. Nie do zdarcia.... No ale teraz siedze cichutko u siebie w pokoju, popijam kawke, zagryzam drozdzowka i jest OK ;) Sabcialku, co to za dolek?? Ja wprawdzie cie nie widzialam, ale sie zaloze, ze jestes szalowa babeczka! Z reszta jak my wszystkie tutaj ;) :P Glowa do gory! Asik, to dobrze, ze Furagin pomaga! Fryzello, ty jak zwykle masz pyszne przepisy na jedzonko! Mniam!!! Reniolku, a czy tobie pomogl ten duphaston? Czy sie udalo po prostu? Dlugo go bralas? Bo nie pamietam.... Moj maz wzial sie w tym cyklu \"do roboty\" Nie dociera do niego, ze owu bede miec najwczesniej w weekend. Wg niego nie ma dni nieplodnych ;) Na razieeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello- ja gotuję w domu, bo nie ma innego wyjścia:-) Mąż czasami cos zrobi ale specjalizuje się w 2-3 potrawach i koniec:-) Dobre i to:-) Jestem szczupła a do niedawna byłam chuda. Dopiero jak zaczęłam 4 lata temu chodzić na step to te mięśnie się jakoś w miarę pojawiły i ułożyły. Miałam rok przerwy \"na zajście\" ale nie zaszłam więc wróciłam na step tyle że nie tak bardzo intensywny jak wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko dzięki za przepis 🌻 napisz mi jeszcze, co to za cudo maszyna do tarcia ziemniaków? może powinnam zamówić na gwiazdkę? pewnie byłyby oszczędności w domowym budżecie, bo gotowe placki ziemniaczane, które bardzo lubimy i trollki też kosztują niemało :) i nie strasz Asik ;) są dzieci, dla których gotowanie to pestka :) trolki jedzą a) makaron posypany żóltym serem, b) tak samo podane frytki, 3) wspomniane wyzej placki, 4) ruskie pierogi- ze sprawdzonego sklepu i 5)płatki z mlekiem 6) tosty 7) serki i jogurty ponadto Zosia: kiełbasę a Tonia parówki-morlinki i tyle :p warzywa głownie konserwowe :o i troszkę owoców (mandarynki i banany) ja umiem dobrze gotować, ale często "nie chce mi się" mąż się przy mnie wyszkolił aż miło :D gotuje coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu ale mówią wręcz odwotnie że jak Ci się buzia zmienia to dziewczynka tak przynajmniej tu na Śląsku, a gdy nie to chłopiec ;) I bądź tu mądry - hihi. Wiesz ja tam w takie rzeczy nie wierze najwazniejsze aby maluszek był zdrowy i mamusia też. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu- pocieszyłaś mnie:-) Jako nigdy nie ciągnęło mnie do gotowania, próbowania nowych przepisów. Czasami mam ochotę zrobic coś nowego, dobrego. Ale jak się już za to wezmę to kosztuje mnie to sporo nerwów i pare razy sobie powtarzam ze zdziwieniem co mnie podkusiło żeby się za to w ogóle brać?:-) Sabcial- faktycznie, też słyszałam że jak się kobieta zmienia na twarzy to na córke:-) Ale nie zawsze się to sprawdza. Cóż, sznase są 50 na 50 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu a moze Kasiu ta maszyna słuzy do tarcia warzyw a najbardziej do ziemniaków ma pate rodzaji ostrzy,wymieniane sa mozna zetrzec ogórki ,buraczki.Kosztuje w granicach 200 zł u nas na rynku mąż mi kupił za 160 zł ale warto ,trze błyskawicznie nie musisz trzec w reku.Ona jest biała i nawet duza jak soe włada ziemniaka to jest to dociska sie taką wkładką ,popytaj w sklepach albo na rynku.Polecam:D Asik a ty ile masz wzrostu i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ta maszyna ,jest super,mozesz spokojnie poprosic mikołaja o ten prezent :D Asik to my dwa chudzielce ,to mozetemu nie mozesz zajsc w ciąze niedowga troszke jest .Dla mnie w szpitalu tak powiedzieli trzeba gdzies przytyc ok 5 kilo naprawde Asik ja do tego dąze moze ze mną zaczniesz tyc hi hi hi,co sie nie robi dladzidzi. Kasiu to co zamawiasz maszynu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na męża ;) ale już go chyba telefonicznie przekonałam, jak bardzo ten sprzęt jest nam potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miś działa ekspresowo:-) Trzeba sobie ułatwiać życie. Fryzella- staram się dobrze odżywiać i w ogóle jem to na co mam ochotę, ale waga raczej się trzyma w tych samych granicach. Ale masz rację- dla dzidzi wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem w trakcie przygotowywania naleników z parówkami zawsze są puszyste bo dodaje do ciasta piany z białek. Asik własnie dla dzidzi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się od dwóch godzin przymierzam do zrobienia sobie jakiegokolwiek śniadania... nie mam ani pomysłu, ani ochoty :( i jeszcze teściowa zepsuła mi humor, bo zadzwoniła i płacząc w słuchawkę oznajmiła, że będzie umierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity:) Fryzelko-właśnie cały myk polega na tym, że brzuszka jeszcze ludzie nie widzą, jak wszyscy mówią, że będize chłopczyk to argumentują to zmianą moich rysów twarzy, choć ani ja ani mój mąż tego nie widzimy... Lucyjko, ja brałam duphaston krótko, dwa cykle chyba, może trzy. Ale potem zmieniłam gina i powiedział, żeby nie brać, tylko spokojnie się starać bez niczego. A mąż ma rację! Nie wiesz kiedy będziesz miała płodne, więc grzecznie męża słuchaj i się wyluzuj! Ale mi Fryzelka zrobiła smaka na tą babkę, nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale przy 3 kg ziemniaków to bez takiej maszyny by się nie obeszło... sabcial, ale właśnie tak mi mówią, że jak się buzia robi rumiana i okrągła to na dziewczynkę, a (jak to moja babcia ostatnio stwierdziła) jak buzia taka blada i smętna jak u mnie-to jna chłopca. Ciekawe czy się sprawdzi, bo jakoś od początku mam przeczucie, że to będze chłopiec. gruby misiu-zjadłaś już śnadanie? Ja jeszcze nie piłam kawy, a miałam przygotować zajęcia jeszcze. Jednak w konkurencji kawa konstra praca wygrywa bezapelacyjnie KAWA;) W związku z tym lecę na kawunię i słodycze, do zobaczenia wieczorem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezibiłam się oprócz herbatki z cytryną i miodem - co moge jeszcze? MISIACZKOWA Ty jesteś w tym temacie oblatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- może dzisiaj ktoś ci odpowie, wczoraj już chyba nikt tu nie zaglądał. Mam nadzieję że lepiej się czujesz... Fryzella- kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Kaweczka juz jest teraz tylko na towarzystwo czekac:D Zaraz przychodzi mama i bedziemy robic kartacze z mięskiem ,jadłyscie takie swojskie?Jak bedeą zrobione to przychodzcie do mnie zapraszam :D Asik to jak tuczymy sie razem ,szkoda ze blizej nie mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D pamiętacie mnie jeszcze??? :) przepraszam za ta ciszę... :O strasznie dużo na głowie i strasznie dużo się dzieje...:O podczytuję Was ale nie piszę bo po co przynudzać? :O zaraz lecę do pracy... w piątek znowu koło z chemii, przez którą co tydzień rzucam studia...:O w sobotę z anatomii...pogoniłam Justynę bo już zaczęła przeginać na maxa ... zmieniłam grupę... postaram się w najbliższym czasie bardziej rozwinąć myśl... Misiaczkowa pogaduchy dziś wieczorkiem?? ❤️-dryndnę.. ;) Gruby Misiu robot do obierania polecam w 100% :) buziam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj angelo wcale nie przynudzasz,super ze jestes z nami .Zalatana jestes bardzo ,ciągle u ciebie cos sie dzieje,wydaje mi sie ze to dobrze nie masz czasu na głupoty.Odzywaj sie czesciej,lubimy z tobą pogadac.Pozdrowienia Jak mogłybysmy cie zapomniec ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×