Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

No pewnie, że jakoś będzie! A po za tym, w grudniu są święta i sylwester... To już lepiej urodzić w styczniu... ;) No chyba, że jednak! To byłby prezent gwiazdkowy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa duphaston ostatni wziełam 16 (tak samo jak ty) i dziś jest 30 dzien cyklu. Piersi mnie nie bola, chyba że je dotknę:) brzuch czasami pobolewa jak na @ ale jej nie ma. Także sama już nie wiem co i jak. Faktycznie lepiej zatestować i mieć to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jakoś to będzie..co się będę dołowala. Jeszcze jej nie ma, to i co ma się martwić. Dobra pewnie czułyście to w kościach, zrobiłam test i kurw.... negatywny. Dlatego mam doła. W 29 dc powinien już być pewny wynik, zwlaszca, że dziś albo jutro mogę dostac. Ale już jakos próbuje się poddźwignąć. Kolejny miesiąc koeljna szansa. Ide, bo musze się ubrac i do apteki podjechac po nowy test, że też mnie pokusiło na wieczór. A taki miałam dobry humor. Kurfa mać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa! ja już wiele testów namarnowałam i to wtedy gdy nie byłam w ciąży, jak i wtedy, gdy byłam, tylko test jeszcze o tym nie wiedział. Tak, więc rozumiem Cię doskonale. :o Póki nie ma @, póty nadzieja, że jesteś \"przy nadziei\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...misiaczkowa.....współczuję Ci tego czekania...to,że test wyszedł negatywny jeszcze nic nie musi oznaczać... ale wiem,że takie nakręcanie jest nie do opanowania...my też ciągle piszemy,że na pewno się udało tym co testują,a potem to różnie bywa...cholera,chciałoby się wiedzieć,a tak niewiadomo-cieszyć się czy płakać.... trzymam za CIebie kciuki-wierzę,że się uda-jak nie teraz to później:) pisz dalej co u CIebie:) papapa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą . Moje Drogie Kolezanki , nie ma sie co strersować bo i tak wszystko bedzie dobrze , ja to wiem i juz . 🌼Misiaczkowa, nie stersuj sie dziewczyno bo zmarszki bedziesz miała ..a to ze wynik negatywny to moze byc pomyłka :)Sprawdz test jeszcze raz pozniej zeby nie bylo pozniej niedomówień ze @ nie ma nadal a za to dzidziuś jest :) A jak nie bedzie w tym miesiacu to w nastepnym bedzie juz na mur beton .:D:D:D (Nie pytaj skad to wiem :) ) 🌼Julcia a moze Ty tez dzisiaj zrobisz test ?:D:D:D Ja tak podpuszczam tylko , bo juz sie nie moge doczekać jaki bedzie wynik , ale mocno wierze w to ze bedzie pozytywny :) 🌼Reniol wez sie porzadnie \"do roboty\" i przepisz sie w przyszłym miesiacu do drugiej tabelki ,tak jak zrobia to Misiaczkow i Julcia ..bo w tej pierwszej i duszno i tłoczno i ścisk nieziemski :) Zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki za was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to będzie. Jutro może się okaże co i jak. Jak nie przylezie oczywiście w nocy. Dzieki dziewczyny, ale teraz mamy porządną kandydatke na mamusię, naszą juleczkę i tu trzeba się skupić. Zapominamy o tym, że misiaczkowa się dołuje, bo zawsze się dołuje po negatywnym teście, i nastawiamy się na pozytywa u julki :) Już jest ok. Serio. Wiecie jak to jest, Dolinka ale potem człowiek się wygrzebuje z własnych smutków, otrzepie i idzie dalej ;) Może jeszcze dzis zagladnę :) Evcia--złotko nasze, mów mi tak więcej ;) A my wiemy ,masz dojścia w bocianowni ;) No proszę cię, powedz tym patsiorom, żeby nieco do roboty wzięły ;) ile mozna pisać, dzwonić, prosić, żaby dawać?? He pytam się ?? ;) Buziaki rozsyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa , wlasnie skonczylam pisac im maila i napisalam zeby te ptasiory za przeproszeniem \"ruszyly swoje opierzone dupki z bazy bo maja zamowienia \" i zostawiłam wiadomosc na gg królowi bocianowi ..zobaczymy co odpisze . A jak bociany dadza ciała to sie rozwiaze kontrakt z nimi i podpisze sie np z pelikanami albo flemingami ..jeszcze ładniejsze niz te nieodpowiedzialne bociany ..robota czeka a one sobie lataja bez sensu zamiast zajac sie robotą ..niegrzeczne :| Nie ma co sie stresowac , zobaczymy co przyniesie jutro :D:D:D Twardym trza być a nie mientkim :) Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażać bocianów, a wabiki na bociany macie? (kabaret mumio) a pelikan jeszcze może czarne by przyniósł, albo jeszcze inne? niby dziecko, to dziecko, ale tatuś to by się pewnie nie ucieszył? A układy z bocianami, to mam ja. :) Dostawy na przyszły rok GWARANTOWANE, a w tym roku, to jak się uda... jakieś egzemplarze (mało) zostały z tego roku i choć zamówień dużo, można się jeszcze załapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, jesteście kochane że tak wierzycie:) misiaczkowa nie smuć się, zróbmy test jutro jak się umówiłyśmy i dziś już nie myśl o tym. I pamiętaj, że jak nie w tym miesiącu to w następnym, jak wspomniała Eva_B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu mi sie wydawalo ze flemingi by przynoiły piękne i zaróżoione dziewczynki :) ale moze faktycznie za bardzo pojechałam bocianom ... DO BOCIANÓW: sorry bociany ale mnie juz wkurzacie , bo ileż można na was czekac ?Wywiazujcie sie ze swoich obowiązków bo to drażni tak samo jak chamska Pani w kasie pijąca kawke a milion osób w kolejce czeka ! z góry dzięki A swoją droga to moje miasto rodzinne bylo kiedys potocznie nazywane \"Bocianowem\" :D U nas jest duzo bocianów ..jak tam pojade to wam przywioze kilka :D 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowe starania 21.04.2006 Do Pana Dyrektora Bociana Wielkiego Odział Wydawania Dzieci Zwracam się z uprzejmą prośbą o wydanie wszystkim formumowiczkom dzieci. Prośbę swą motywuję głeboką checią posiadania dzieci. Posiadamy odpowiednie warunki materialne i emocjnalne, by zapewic maleństwom ciepły i kochajacy dom. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku Założycielka teamtu Misiaczkowa Może to pomoże ;) Bociany raz raz, schnelaaaa!!!!!!!! Raus!!!!! ;) Juleczko test kupiłam, jakis pre-test. W taki razie do jutra i oby nam wyszły dwie kreseczki!!!!!!!!! Pomodle się dziś za to do Najświętszej Panienki, ona zawsze wysłuchuje próśb. Dobranoc dziewczyny, dzieki za kazde dobre słowo, z Wami nawet najgorsze, jest dużo lżej znieść!!! Słodkich snów Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja na chwilkę tylko.Otóż chciałam Wam wszystkim napisać że jesteście NIEZASTąPIONE:) co by tu jeszcze na te boćki wymyślić żeby przyleciały....hmmm..... Drogie boćki,otóż...mamy taki mały problem.Ostatnio starałyśmy się odnaleźć magiczny sposób na poczęcie dzieci,niestety,jak na razie nic sprawdzonego nie udało nam się znaleźć,a ewentualne panie (misiaczkowa,julk_a),które usilnie szukały takich sposobów,tudzież miejsc,czekają niecierpliwie na wyniki swoich oraz mężów oględzin. W związku z powyższym oczekujemy na pomoc i wsparcie ze strony bractwa bocianiego,aby łaskawie zechciało służyć kobietkom z tegoż forum radą co do wyżej wymienionej czynności. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy-forumowiczki. Może na to zareagują... Ok,ja uciekam do wyrka,troszku ciężko mi się pisze,bo wypiliśmy z mężkiem po drinku i literki jakoś dziwnie mi skaczą,ale to nic;) Najbardziej w tej chwili wyczekujące dizewczyny-jutro z samego rana piszcie co i jak:) Pozdrawiam gorrrąco-papatka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrola miesiączki przybyta bez problemu, nie odnaleziono znaków szczególnych co do jej pojawiania się ;) Cyce mnie bolą i mam zgagę po leysach fromagach :) Reniol jesteś niesamowita :D A jako polonistka muszę cię baaaaardzo pochwalić, bo piszesz niezwykle barwnie, masz lekkie pióro i śliczną stylistykę :D Juz dawno chciałam cię pochwalić ale zawsze zapomianałam ;) Lepiej ode mnie gramatycznie :) Nie zastanawiałaś się nad filologią polską?? Ide spać, bo padam na pysk, jutro wielko dzień!!! Do dzisiaj :D Aha mówiłam Wam już, że Was uwielbiam? Nie?! Och to przepraszam: uwielbiam Was bo jestście wyjątkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja , tak na sekunde:) Mam taka prosbe małą ...i torszkę sie wstydze ale...chciałam prosić zeby jak tu rano przyjdę widniały dwa posty z super nowinkami :D Tak więc ...do zobaczenia rano , kubuś się chłodzi :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwsza dzisiaj jestem :P no i ?????? dziewczęta nie obijać mi się tu tylko pisac o wynikach :classic_cool: pewnie już świętują ;) MIŁEGO DZIONKA LASENCJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Testowałam. Wynik - negatywny. W takim razie przyjmuję że to była @ w czasie brania duphastonu i zupełnie nie wiem, jak mam teraz liczyć swój cykl. Nie poddaję się dalej:) Ciekawe co u misiaczkowej??? Dzięki dziewczyny za wiarę ale same widzicie jak jest, test pokazał 1 kreskę NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........4........19-20.04 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............4.............maj Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs.....staranka od lipca \'07 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum.....................Grudzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik na poprawienie humorku :) znalazłam na innym topiku... kto tak dobrze zna mojego męża??;) podejrzane...;) Prysznic w wykonaniu mężczyzny: 1. Usiądź na łóżku, zdejmij ubranie i rzuć to wszystko na kupę. 2. Przejdź golusieńki do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swoją żonę, nie zapomnij w zachęcający sposób poruszać miednicą, żeby pokazać jej, jak dumny jesteś z tego, co masz miedzy nogami. 3. Obserwuj swoją zniewalającą męską sylwetkę w lustrze i wciągnij brzuch, aby sprawdzić, czy masz na nim mięśnie (oczywiście, że nie masz). Podziwiaj rozmiar swojego penisa, podrap się po genitaliach i ostatni raz wciągnij swój ostry męski zapach, podtykając sobie palce pod nos. 4. Wejdź pod prysznic. 5. Nie szukaj myjki (i tak nie używasz). 6. Umyj twarz. 7. Umyj się pod pachami. 8. Pierdnij z całej siły i rozkoszuj się wspaniałą akustyką kabiny. 9. Umyj sobie genitalia i ich okolice, zostaw przy okazji na mydle trochę włosów łonowych. 10. Umyj sobie tyłek. 11. Weź jakiś szampon i umyj włosy. 12. Odsuń zasłonę i spójrz na swoje odbicie w lustrze z wyszczerzonymi zębami i z pokryta pianą głową. Zasuń zasłonę ale tylko do połowy. 13. Nie zapomnij się wysikać. 14. Krótkie płukanie. 15. Wyjdź spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na wodę, która rozlała się na podłodze, bo nie zasunąłeś zasłony pod prysznicem do końca. 16. Wytrzyj się szybko. Oczywiście zasłona prysznica ocieka woda na podłogę, nie do brodzika. 17. Spójrz na siebie w lustrze. Napnij mięśnie, wciągnij brzuch, podziwiaj nadzwyczajny rozmiar swojego penisa. 18. Nie spłukuj po sobie brodzika. 19. Zostaw za sobą włączone ogrzewanie i światło. 20. Przejdź powoli, odziany jedynie w ręcznik na biodrach, do kupy twoich rzeczy w pokoju. Jeśli spotkasz po drodze swoja żonę, rozchyl ręcznik i pokaz jej z eleganckim rzutem bioder penisa, dodając: \"Wow, widziałaś TO?\" 21. Rzuć mokry ręcznik na łóżko. 22. W ciągu 2 minut załóż na siebie stare ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :( Niestety...negatywny.....i mialam na wkładce jakieś brązowe plamy, a jak wiadomo, brązowy śluz=bark progesteronu=brak ciąży. Qurwa mać wiedziałam, że tak bedzie 😡, jak tylko się rozkręci to wpisuje się do tabelki. Juleczka, przykro mi, w następnym cyklu nam się uda...wszystkim :) Dzieki za wsparcie i kibicowanie :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) misiaczkowa,julk_a-bardzo mi przykro,na prawdę wierzyłam,że się udało❤️ wiecei,to już na prawdę robi się trudne,tyle nas tu jest,a ciągle nic i nic... trzeba to jakoś zmienić. misiaczkowa-dzięki za pochwały,myślałam o fil.polskiej,ale niestety jeśli chodzi o moją wiedzę,to jest z nią BAAARDZO marnie,a liczba kandydatów troszku mnie przeraża.Ale,ale,czy mogłabyś mi napisać jakie na fil.są kierunki?Co można po skończeniu robić?Chcę jeszcze coś studiować jak skończę ang,zwłaszcza,że aby dostawać rentę rodzinną muszę studiować rok dłużej niż 5 lat studiów magisterskich no i ciągle nie wiem co ze sobą zrobić:( angela-:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D RYCZAłAM ZE śMIECHU,NIE WIEDZIAłAM W CO WYTRZEć ZAłZAWIONE OCZY,po prostu rewelacyjny fragment!!!O kupie ciuchów przy łóżku,to jakbym o swoim czytała,zresztą o sobie czasami (rzadko,ale jednak) też:D normalnie se to wydrukuję... na dziś plan jest prosty:piszę,aż się od tego pisania skicham;)3,a najlepiej 4 strony MUSZą powstać i koniec!!! Pozdrawiam serdecznie,dziewczyny po testowaniu-pamiętajcie-dopóki nie ma @ jeszcze wszystko może się zdażyć! Miłego weekendowania życzę-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz łapka wyszła??mam nadzieję zapomniałam zapytać: macie może jakiś pomysł na prezent dla 37 letniej znajomej,do której musimy jechać dziś na urodziny?Ma 2 dzieci,kosmetyków raczej mało używa,prezent powinien być tani,ładny,taki jakiś drobiazg... Jakbyście miały coś wypróbowanego to pomóżcie,bo ja mam pustkę w głowie:( ok,uciekam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............4.............maj Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs.....staranka od lipca \'07 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum.....................Grudzien? Czyli jak na razie to boćki wygrywają...Może kupie sobie strzelbe i jak jakis będzie przelatywał na domem to go ustrzele ;) Może to tak sie robi ;) No fajny tekst, tez mi humor poprawił :D Reniol u nas jest parę specjalizacji: nauczycielska (to masz), edytorstwo (czyli mozna po tym zostać edytorem teskstu ;) ) i komunikacja medialna, gdzie szkolą w zakresie pracy w gazecie, telewizji oraz jak przeprowadzać audycje radiowe. Miała być jeszcze lingwistyczna (głównie scs i język prasłwiański) ale nie było chętnych. Polecam kierunek, bo jest ciekawy i wymagajacy :) Zmyka pod prysznic, szkoda że męża nie ma to bym mu gestem hawajek pokazła jaki ja mam instrumenty ;) Pozdrówka i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, wpisze sie odpowiednio do tabelki. przynosze troszke fluidkow mdłościowych:):):) wcinam wlasnie migdalki na te okropne mdlosci, ale zycze wam abyscie i wy je w koncu mialy:) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............4.............maj Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs.....staranka od lipca \'07 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum...8 ..............1Grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) poczwarko gdzieś słyszałam, że na mdłosci dobrze jest przed wstaniem rano w łóżka zjeśc na leżąco krakersy słone :) np lajkonik dobry jest ;) i w ciągu dnia też nosić przy sobie te krakersy i kiedy zemdli od razu zagryść ;) spóbuj, a nóz pomoże :) no wykąpałm sie wreszcie i ubrałam...:O rychło w czas.... już południe :) misiaczkowa nie wiem czy jeśli ustrzelisz to coś z tego wyjdzie ??? może złap i więź tak długo aż wszystkie fasolki będziemy miały... wiesz... tak okup od bocianiej rodziny ściągniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie!Złapiemy pana boćka,a do pani boćkowej wyślemy taki list napisany literami powycinanymi z gazet,że dopóki wszystkim nie poprzynosi dzieci,będziemy go przetrzymywać o chlebie i wodzie,ani pół żaby nie dostanie! Tak trzeba do tego podejść i już!!! zmykam do pisania,zaraz trzeba się brać za obiadek a wieczorkiem na urodzinki,kurcze,nie wiem co kupic😭 Ale przynajmniej zjemy sobie tam coś dobrego:) Ja umiem robić dobre sałatki,ale jesli chodzi o dobre,soczyste mięsko,to jeszcze długa droga przede mną,a tam zawsze takie smakołyki...;) trzymajcie się ciepło kobity,róbcie namiary na boćki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniolku widziałam takie figurki bożków wyrzeźbione w drewna lakierowane na czarno... nie jest to drogie, a sympatyczne i nieoklepane albo... kiedyś kupiłam koleżance na urodziny skrzynkę na alkohol i do środka włożyłam martini które Ona uwielbia.. bardzo się jej spodobało :) jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×