Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

zapiekanka siedzi w piekarniku i wypuszcza z siebie siódme poty...mam nadizeję,że smakowite:) angela-dzięki za pomysły,niestety-alkohol nie wchodzi w grę,oni nie piją nic a nic:( cholera,czas ucieka i chyba skończę na jakimś kwiatku....bo na prawdę mam problem:( nic to-są większe problemy niż prezent dla znajomej,którą średnio lubię... pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi przyszło do glowy: 1) ekstra kwiatek w doniczce/dziwoląg 2) jakaś ciekawa figurka z drewna/gliny 3) książka: aktualny bestseler/kucharska ;)/poradnik 4) komplet oryginalnych wybajerzonych świec 5)Audii TT ;) 6) wiszące dzowneczki/drewniane/metalowe/gliniane 7) płyta (wiem mało oryginalne) no ,i skonczy mi się pomysły, bo to zależy czy ta pani ma poczucie humoru, b maożna jakieś wystrzałowe stringi. Cały czas myslę :) Jeszcze mi się nie rozbujała, pewnie jutro pełną parą bedzie. Reniol a ty jaki miałaś okres po duphastonie? Mniej bolesny i kótszy, czy jak zawsze? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- ❤️ dzięki,pomogłaś,może coś z twoich propozycji wybiorę:) pierwszy okres po duphastonie,który wtedy brałam tylko 6 dni przed był baaaardzo bolesny,chyba nawet bardziej niż zwykle. Ostatni normalny,nic specjalnego,bolesny. A może jak się nie rozbujało,to się nie rozbuja....ja tak się jeszcze nakręcam nawet jak dostaję @,że to może tylko takie ciążowe plamienie,ale następnego dnia tak dostaję w kość,że już nie mam żadnych złudzeń:( Trzymaj się misiaczkowa dzielnie,ja zmykam,zaraz obiadek wtrząchniemy. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Witajcie dziewczyny. Tak tu u Was sympatycznie:-) Jeśli pozwolicie to się do Was przyłączę. Też jestem na etapie starań o dzidziusia i w życiu bym nie pomyślała, że to takie stresujące. Życzę wszystkim SUKCESÓW i mniej stresu bo on podobno bardzo negatywnie wpływa na starania o fasolkę. NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........4........19-20.04 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............4.............maj Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs.....staranka od lipca '07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2................26.03 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum.....................Grudzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moniko :) W grupie raźniej :) Ja też z poczatku myślałam, że zrobienie sobie dziecka jest dziecinnie proste, a tu się okazuje, że łatwiejsze by było zbudowanie bomby atomowej ;) Gadałam z mamą i żale się jej, że długo jeszcze nie bedzemy mogli się starać, bo staż, bo praca. Ona mi na to, że przecież ona bedzie w domu, albo babcia i że na jajwyżej staż zacznę z półrocznym poslizgiem. Ciekawe czy tak można?? Ulżyło mi :) A @ się rozbujała. Mój kochany mąż musi zrobić badania. a tak chciałam mu tego zaoszczędzić. Tak strasznie go kocham :) Bo on zawsze nawet w środku nocy budzi się jak tylko zakwilę, albo się wiercę i gada ze mną...a potem rano tego nie pamięta ;) Reniol może coś do kuchni?? Jakieś ozdoby?? Wiszące lub leżące?? Ładny dzbanuszek, pojemniczek na coś?? Buziam Was mocno :) Jak dobrze, że jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika przekopiwalas złą tabelkę, poprawię. Dobrze? :) 🌼 TABELKA I🌼 NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............4.............maj Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs.....staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2................26.03 ❤️ TABELKA II ❤️ NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum...8 ..............1Grudzien Zdecydowanie za tłoczno w tej pierwszej. Spadać z tamtąd!! Natychmiast!!! ;) Ładnie zrobiłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa się Misiaczkowa przejmujesz ;) :classic_cool: zrobiłam szczawiową i zapiekankę :classic_cool: nie cierpię robić za kurę domową :O wolę sie w książkach zakopać;):P:) no cóż....jak się chciało za mąż wyjść to i gotować musi zechcieć :P byłam też na spacerku z koleżanką po fachu...:) wygląda na to, że policealne szkoły zaczynają tracić rację bytu i za chwilę znikną...:( no to trzeba będzie kwalifikacje podnosić i to sprintem :) bo na licencjackich na razie uczyć nie mogę :( i za parę lat straciłabym możliwość uczenia, a tego bym nie chciała za żadne skarby świata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mnie teściowa w..... co za baba... zaniosłam kawę chłopakom w warsztacie, a ta siedzi sobie w miejscu dla klientów.... wracam do domu,a ta na całe gardło \"oj przytyło się,rzytyło pani patrycji\" :O przy klientach i pracownikach mojego męża... a Qunra przyyło i owszem... ponad cztery lata temu w trakcie chemioterapii,a ta krowa dopiero teraz to zauważyła???!!! a sama Qurna prawie się toczy sorki musiałam z siebie to wyrzucić....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki Ja dzis zaspałam to raz , a dwa cos mi wyskoczyło w kregosłupie w odcinku ledzwiowym wiec ledwo łazę, wyglądam jak jakaś paralityczka :( Kurcze , przykro mi bardzo ze takie brzydkie wyniki testów wyszły :( Ale nie ma się co martwić , w przyszłym miesiącu juz na 100% ktoś się przeniesie do tabelki numer 2 :) Bo tam sie naprawde robi straaszny tłok :) Bede trzymac kciuki nadl i nadal bede was wszystkie dopingować ... nie zamierzam tez rozwiązwać Waszego fan clubu więc Keep ya head up girls :D:D Pozdrawiam i ściskam wszystkie razem i każdą z osobna :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a Ty sie nie przejmuj :) Ja od kad tu jestem przytyłam z 10 kg i tez sie cała rodzinka nadziwic nie mogła jak zobaczyli moje zdjecie ...tez sie nie obeszło bez uszczypliwych komentarzy ..Ja od zawsze miałam bzika na punkcie swojego wyglądu , wiec jak ktoś mi tylko powiedział ze przytyłam to od razu miałam myśli samobójcze hahaha ale teraz sie zmieniło , odchudzam sie od miesiaca i efekty są ale przede wszystkim zmieniłam nastawienie i kiedy ktośmi mówi ze przytyłam odpowiadam z śmiechem ze wiem i ze czuje sie lepiej niz kiedy wazyłam 58 kg :)( to sciema taka ale podobaja mi sie zgaszone miny wscibskich) :):):) Buuu ja jestem jak radio :( nawijam jak RMF.FM :( Juz znikam , papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Eva to ważyłas tyle ile ja całe życie ;) teraz ważę 70 :( ale mam 173cm wzrostu wieć jakoś się da pochować ;) ale niestety nie w dzinsach :( dzinsach? jak sie pisze dzinsy bo coś mi nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
Misiaczku dzięki za miłe przyęcie:-) Ja to jakaś podobno dziwna jestem. Po miesiącu bezowocnych starań ze strachu pojechałam do kliniki leczenia bezpłodności. Wydawało mi się to słuszne, gdyż kilka razy miałam problemy z jajnikami. Kiedy powiedziałam pani gin że staramy się od 2 miesięcy, myślałam, że zabije mnie śmiechem :-) Ale oczywiście zaleciła serię badań. Niestety mojego męża też to nie ominęło :-( Jeszcze nie był, ale już niedługo. Też mi go szkoda, bo widzę, że strasznie przeżywa. Ale damy radę. Myślę, że Twój też to jakoś przetrzyma. My przecież też ciągle pupy pokazujemy... Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja mam 177 cm wzrostu , teraz waze ....73 i wygladam jak nadmuchana rekawiczka lateksowA ...Dzieki Bogu ze teraz jak mniej nadmuchana niz mieisac temu ale zawsze ale .... \"Bardzo dobrze sie czuje , nawet lepiej niz jak wazyłam 58 \" :D :(:( Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 26
A i jeszcze dziękuję za poprawienie tabelki. Pozdrawiam was wszystkie i idę napić się winka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika_32
Evciu ale nie wiem jak u Ciebie ale ja dzięki tej superracie w kilogramach mam większy... biust ;) :) :D z czego baaardzo się cieszę a mój mąż jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika-32
to byłam ja ... jażąbek ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja ... pani jażąbkowa :P nooo bo już myślałam, że mnie medoratorzy wyrzucili czy cóś ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak mam duze piersi i powiem szczerze ...ze..... ..wolała bym miec mniejsze ... Przy wzroscie 177 cm i wadze 58 rozmiar mojego bisutu - 80 D teraz jeszcze wiekszy :( A gdzie reszta dziewczyn ? Reniol na imprezce a reszta Pań?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooo :D Jestem, widzę, że na nasz watek zaglada więcej osób :) Co mnie bardzo cieszy :) Jążąbku--gdzie by Ciebie modrn tknął, już ja bym mu wtedy nagadala ;) Moje Misio ma we wtoerk badanie ;) Powrót do starych zabaw z lat wczesnej młodości. Tak szczerze mówiąc, na poczatku to się strasznie śmiałam, ale potem to było mi go szkoda, jak sie zaczął spinać. No w sumei racja, my możemy tyłki pokazywać a oni co, nic nie pokażą, tylko chłopaczków wypuszczą na wolność ;) A jak się sprawdza, czy cykl jest owulacyjny?? Tylko na monitoringu? Kto wie niech powie :) Zmykam do pisania bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja mam 170 i ważę około 57 kg....też nie jestem zadowolona, ale cycki mam fajne :D 80 C :D Bo ja mam boczki, wiecie tak mi się w przyciasnych rzeczach wylewaa ;) Wysokie jesteśmy w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa ❤️ to mamy tyle samo w.... ;) tylko ja w tyłku duuużo więcej 😭 sobota bez \"niani\" i \"kryminalnych\" to stracona sobota :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ja mam biodra jak szafa trzydrzwiowa z lustrem!!!!! Rozrosły mi się jakieś 2 lata temu i mam takie szerokie. Wogóel utyłam 2 lata temu ,bo zachciało mi się rzucic palenie i utyłam o zgrozo 10 kg, przed pół roku schudłam 5 kg i te drugie pięć mi zostało 😠 A wazyłam kiedyś 49/50 kg, wygladałam jak patyk ale za to bardzo szupło się czułam i nosiłam rozmiar 36. A teraz ?? 38, nawet 40 czasem za małe. Do dupy z tym ;) Ide possać mleczko z tubki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co tam kilka kilogramów więcej i kilka centymetrów wiecej :) Wszystkie jestesmy piekne , zgrabne i ogólnie rzecz biorąc idealne .. Niejedna modelka nam zazdrości ze jestesmy takie zajefajne Nie ma co marudzić bo są na świecie ludzie co ważą po 400 kg i są zadowoleni ze swojego ciała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa , lepiej miec 5 kg za duzo ale pozyc kilka lat wiecej ..niz miec figrkę modelki z pierwszych stron gazet i swiatowej klasy wybiegów i kopnąć w kalendarz w wieku lat 35 Ja palę :( i rzuce jak dzidzius mi pomacha dwoma kreseczkami na tesciku , daje slowo nie bede go truć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja też mam tak zamiar zrobić...zaraz na nas dziewczyny nakrzyczą, że palimy ;) Bo ja się wstydziałm przyznać, a tak mam kompana ;) Rzucę obiecuję, zresztą mąż już tego dopilnuje :D Buziaki rozssyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×