Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Słoneczko dziś takie, że każdego smutasa może odsmucić. Zanurzam się w promykach, w blasku. Polecam! Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy juz gdzieś wyjechali ???? Komandorze cieszę się że jest już lepiej:D A co u ciebie Maju , czy już w pełni \"sprawna\" jesteś ?:D Dla wszystkich buziaczek na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy juz gdzieś wyjechali ???? Komandorze cieszę się że jest już lepiej:D A co u ciebie Maju , czy już w pełni \"sprawna\" jesteś ?:D Dla wszystkich buziaczek na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy juz gdzieś wyjechali ???? Komandorze cieszę się że jest już lepiej:D A co u ciebie Maju , czy już w pełni \"sprawna\" jesteś ?:D Dla wszystkich buziaczek na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Kochani:) Dzisiaj będzie inna Karin...właśnie przed kilkoma godzinami dowiedziałam się ze zawiodłam kogoś zaufanie...poprzez głupi żart.. szczerość... Czuje się podle i żle... Pan Włodek->Oj Panie Włodku, chciałabym żeby dzisiaj porwał mnie ten smok:( I już nigdy nie wypuścił...pzrynajmniej nie krzywdziłabym innych... Ustereczka->Nie wolno tak mówić, Kochana!!!:( Nie jesteście z Panem Włodkiem sami!!! My potzrebujemy Was!!!:) A cała reszta ludzkich istotek potzrebuje dozowników;) Komandor-> Darku, nawet nie wiem jak mam Cię pocieszyć:( Cokolwiek bym nie napisała zabrzmi banalnie:( Myślę że coś musiało się zdarzyć ze masz/miałeś takie przygnebiające myśli... nawet dziwna jest pora, o której je pisałeś:( Mam nadzieję, że dzisiaj te lęki minęły i przynajmniej dzisiaj uśmiechałeś się troszke do słoneczka:) Nie wiem czy to na moją prośbę tak się wypisałeś i otworzyłeś, ale dziękuję Ci za to:) Już wiem co zaprząta kocurkową łepetynkę:) 👄 Wiesz, mogę jedynie powtórzyć za Maja23, ze nie dryfujesz sam w tym morzu samotności:) Sam dobrze wiesz bo jesteś mądrym i rozgarniętym kocurkiem (w przeciwieństwie do Karin;) ) jak dużo ludzi odczuwa samotność, tylko nie wszyscy potrafią lub chcą się do tego przyznać:) Mówisz o nieistniejącym poczuciu własnej wartości...zgadnij gdzie w tym momencie podziało się moje...Kocurku mój drogi, jestem pewna, że rozpoznasz swoją Małgorzatę!!!:) Wystarczy Wam samo spojrzenie:) Jak nie w oczka, to w serduszko:) I mówię Ci to jako kocurek więc powineneś mi uwierzyć;) Swój swojego słucha, prawda/??;) Darku, mam prośbę do Ciebie:( Postaraj się nad tym nie dumać zbyt wiele bo to nie ma sensu:( Nachodzi Cię tylko przygnębienie, a radość życia ucieka:( Wiesz jakie życie jest nieprzewidywalne... Zobaczysz że nadejdzie taki dzień, kiedy niespodziewanie w Twoim życiu pojawi się Twoja Małgorzata i przewróci je do góry nogami;) Jak to zrobiła Rzeczka Zapomnianego:) Oj ale nieudolne te moje próby pocieszenia Darka 😭 Musze więc przejść do rekoczynów;) Poproszę prawego pysia-👄 a teraz lewego-👄 i na koniec czóleczko-👄 Ściskam Cię cieplutko Kocurku:) o tak-> (K) ;) Sarenka-> Dziekuje Sarenko za troskę:) Na szczęście już wszytsko w porządku z oczkami:) To był jakiś wirus okropny😠 ;) Pozdrawiam Cię serdecznie i życze spokojnych snów:) Maja23->Maju, Maju, pewnie że uśmiechalam się dzisiaj do słoneczka:) Nawet nie wiesz jak miło by mi było gdybym mogła uśmiechnąć się serdecznie do Twoich oczek:) Heh, wiesz teraz w Polsce są upały więc cięzko jest mi sobie wyobrazić tą grypę;) Ale życzę Tobie i Tomaszkowi szybkiego powrotu do zdrowia:) 👄 upss nie zaraże się??;) Rzeczka i Zapomnany-> Gołąbeczki moje, jak przywitało Was morze??:) Udała się pogoda??:) Musicie pokazać mi muszelki!!!:D Koniecznie!!!:D Dobranoc Moi Mili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Witam po urlopie :):):) Karin... Mam nadzieję, że zapalenie spojówek w końcu minie bardzo szybko:) Wszakże to nie może długo trzymać, prawda?:) Co do opalenizny (pseudo opalenizny), możemy ręce sobie podać:D:p To znaczy, ja bardziej spalony jestem, niż opalony:) No i sikają na mnie jakąś taką dziwną, białą piankę, co bałwana ze mnie robi dodatkowo:) Mimo, że już dawno nim jestem... :p Wiesz co?... W takie przypadki i zrządzenia losu to ja nie bardzo wierzę:):p No ale w końcu widać, że obie macie raczej skory do rozmów język:) I chyba nie pozostaje mi nic innego jak wyłącznie się do tego przyzwyczaić:D Bezwzględny w gilgotkach jestem na pewno:) Potwierdzić to może Rzeczka, oczywiście:D No i bardzo się cieszę, że choć troszkę humorek poprawić mogę:D Spokojnie... za rymowanką poczekamy jeszcze:) Ale szczerze powiedziawszy ciekawość zżera człowieka... a mówią, ze to pierwszy stopień do... :D No coż, usmażony i tak już jestem, więc nic mi nie grozi:D No i co się stało jeśli wiedzieć można z zawodem?:o Bo faktycznie nie wygląda to dobrze... Panie Włodku... A ładnie to tak na wszystkim interesy robić? Nawet na niewinnym i wystraszonym smoku?:) No i sprzedawać takie miejscówki? No nie, tego to już za wiele:) Przywołuję do porządku więc i proszę więcej tak nie pisać:D Ustereczko... Czy jesteś absolutnie pewna, ze nikogo nie potrzebujecie wraz z Panem Włodkiem? Sarenko... Skoro sama dajesz rady Komandorowi jak poczuć się w takiej sytuacji i co robić to oznacza, ze z Tobą jest lepiej:) I mam nadzieję, ze utrzyma się taki stan na bardzo długo:) Jestem ciekaw projektu okładki, bo przecież to bardzo ważny element działa każdego:) No i dlaczego sądzisz, że wakacje nie dla Ciebie są?:o Maju... Czy ładnie to tak?:) Czy ładnie zarażać, a później narzekać, że Tomala obiadu ugotować nie może?:) Ale, zaraz, zaraz... skoro Tomala umierający na łóżku jęczy, Ty z powodów wiadomych nie możesz nic zrobić, to w jaki sposób dajecie sobie radę?:D Rzeczka Najdroższa... Dziękuję Tobie oczywiście za przecudowny weekend nad morzem:) Jeszcze wspominam te wspaniałe chwile:) No i niektóre z pewnością niezapomniane:D Oczywiście opowieść co i jak pozostawiam Tobie, bo przecież dla Ciebie to radość taka opowiadać historyjki... :D Ogłaszam wszem i wobec, że... wyjazd baaardzo się udał:) Przez cały czas słoneczko prażyło no i nas... wyprażyło:) Szczegóły opisze oczywiście Rzeczka:) Na mnie już czas... i o uśmiechy proszę bardzo grzecznie, każdego z Was:D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin ciesze się że oczka w porządku , dbaj o nie. :D Piszesz tak smutno - co się stało , dziś ja wypytuję i czekam na odpowiedź :D Co cię trapi Księżniczko ?:D Zapomniany tak - jest ze mną lepiej :D Samo przyszło - nie wiem jak - tak po prostu.:D Na okładkę jeszcze chwileczkę trzeba poczekać w końcu ma być wyjątkowa prawda :D Poczekasz?:D Co do wyjazdów wakacyjnych - jakoś mnie nie lubią :D Do pozostałych POKAŻCIE SIĘ PROSZĘ CHOCIAŻ NA CHWILECZKĘ KWIATUSZKI NASZE 🌻 BUZIACZKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko!!!Ja jeszcze w domku, wiec daje znac!!!Opatrunek z reki zdejma dopiero za 10 dni,to cala wiecznosc.....i pojade z nim na wakacje,to najgorsze chyba jest!!!Szkoda ze omijaja Cie wakacje,a dlaczego???Sciskam Cie mocnoooo!!!! Karin!!!Smutno mi,ze Tobie jest smutno,ale na pewno ta urazona osoba w koncu usmiechnie sie do Ciebie!!!:D:D Niestety wszyscy popelniamy wiele bledow w stosunkach miedzyludzkich i nawet nie wiem jak bardzo bysmy sie starali, cos nam sie powie ,czy zrobi, ze ktos bedzie cierpial!!nooo tak,moj Tomaszek wie to najlepiej!!! NIE MARTW SIE ,JUTRO BEDZIE NOWY DZIEN!!!:D:D Zapomniany!!!no jakos sobie radzimy z jedzonkiem,Tomek mimo swego oplakanego stanu jednak przygotowuje posilki i .....tak sie zastanawiam kiedy padnie z wycienczenia i juz nie wstanie....az mi go zal!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dziś Maju , wpadłamżeby powiedzieć ci - Dobranoc. Bo inni to nas chyba opuścili. Maju na pewno wypoczynek wam się uda i tego wam życzę:D A u mnie....................tak ogólnie zawsze coś przeszkodzi. A jestem już naprawde zmęczona Pozdrawiam wszystkich Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dziś Maju , wpadłamżeby powiedzieć ci - Dobranoc. Bo inni to nas chyba opuścili. Maju na pewno wypoczynek wam się uda i tego wam życzę:D A u mnie....................tak ogólnie zawsze coś przeszkodzi. A jestem już naprawde zmęczona Pozdrawiam wszystkich Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko... Oczywiście, że na okładkę jeszcze poczekam... jak i na całą książkę:) W końcu stworzenie czegoś takiego nie jest proste, prawda?:) Mam pytanie... Kto, lub co nie lubi Twoich wyjazdów wakacyjnych? I co tym razem miałoby Tobie przeszkodzić?:o A może pora na to aby przeszkody wziąć z zaskoczenia, nim zdążą się pojawić? Taki spontaniczny wyjazd:) Maju... 10 dni powiadasz? A ja Ci mówię, że już 9:) Tak, czy tak, liczba ta będzie stale malała, aż w końcu nie będzie owiniętej rączki:D Co to jest tydzień w porównaniu z miesiącami np. w gipsie:)... Przeleci jak z bicza strzelił:D No wiesz co?:) Tego się po Tobie nie spodziewałem... Patrzeć i filować jak Tomala z wycieńczenia padnie?:) Ładnie to tak?:p Wnoszę o natychmiastową zmianę postawy:) Ale jakby już padał, to podrzuć mu szybko jakąś podusię... aby na miękkie chociaż upadł?:D LUUUDDDZZZZIIIEEEE gdzie jesteście??? Zapadliście się w czarne dziury, czy jak? A może słoneczko nie pozwala dotknąć gorącej klawiatury?:D:o Proszę o jakiś znak życia:) Ze swojej strony mogę zapewnić, że Rzeczka ma się dobrze, tylko czasu na pisanie nie ma:) Wczoraj po południu byliśmy na działeczce i wróciliśmy dziś rano, a dzisiaj po pracy Kochana Rzeczka Moja zdeklarowała się sama do pomocy przy odgruzowaniu pokoju mego:) Miałem wątpliwą przyjemność wymiany okien i pokój mam tak biały, ze muszę wykopywać kilka rzeczy spod grubej warstwy kurzu:) Już kończę, bo pora do obowiązków służbowych wrócić:D Macham do wszystkich obecnych i nieobecnych:D Ale nieobecnych proszę chociaż o pomachanie łapką:D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany może jednak się uda , no nie wiem.....:D Ale widzę ze zostaliśmy sami na topiku czyżby nikt już nie potrzebował \"topiku dla nieśmiałych\"? Pozdrawiam wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko!!!nie martw sie ,pewnie wszyscy sie gdzies rozjechali,bo troche slonka znalezli gdzies!!!:D:D Wroca,jestem pewna!!!ja tez juz znikam na cale 3 tygodnie papajki!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzieciństwie byłem cholernie nieśmiały- niemal tak jak Usterka. Wynikało to z wielu, naprawde wielu powodów. Zawiniły tu i geny, i wychowanie, i nieszczęśliwe zbiegi okoliczności... Kiedy trafiłem do szkoły średniej nie odzywałem sie niemal do nikogo, chowałem po kątach a psorów pozdrawiałem tak cichutko i jekliwe że podejrzewali mnie o anemię lub inne choróbsko. Trafiłem jednak na doświadczonych pedagogów i fajnych kolegów. Powoli zacząlem poznawać ludzi, brać co raz bardziej czynny udział w życiu klasy a nawet wystepować w amatorskichh przedstawieniach. Co do stosunków damsko-męskich sprawabyła gorsza, bo bardziej skomplikowana. Nie dość, że jak to ludzie nieśmiali bałem sie poderwac jakąkolwiek kobitke to w dodatku, jak już sie przemogłem, zanudzałem ją jakimiś pierdołami albo odstręczałem wyglądem. Cóż... musiąlem nad soba popracować- rozpakować ciało na siłce i basenie, wytrenować inteligencje emocjonalną, nauczyć sie obłudy - ale OPŁACAŁO SIĘ!!!Mój pierwszy raz był cudowny. Teraz czerpię z życia pełnymi garściami osiągając niemalże wszystko, o czym sobie tylko zamarzę. chce zdobyć jakąs posade to ja sobie tak czy inaczej załatwiam,pragne jakiejś kobiety- to w końcu pójdę z nia do łóżka... I OTO CHODZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam też życzę podobnych sukcesów!!! Tylko nie za szybko, bo zrobicie mi konkurencję a ja sobie jeszcze nie pofolgowałem do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maju i cóż -całusek na pożegnanie 👄. Wracaj do nas szybciutko. Szkoda że nikogo nie ma na topiku , ale będę tak odswieżała póki się da , może ktoś wróci ....................... TĘSKNIĘ ZA WAMI :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem tylko na chwileczkę żeby dać oznakę życia. Jeszczę żyję. Nie wiem czy znajdzie się dla mnie miejsce, bo Ustereczka zdaje się przehandlowała moją miejscówkę, kurde, a tak przyjemnie było... Macham do wszystkich serdecznie 🖐️ Ach, te moje nastroje... Ciekawe, może przechodzą ona na każdego kolejnego użytkownika miejscówki, ale byłoby fajnie. No ale nie pozazdrościłbym temu nowemu lokatorowi... Pewnie biedak sam bym dopłacił byle tylko pozbyć się tej miejscówki. Życie kota nie jest łatwe, mówię wam. Stęskniłem sie za Wami bardzo. Sarenka, Ustereczka, Kłapouszek, Maja, Karin, Zielonooka, Zapomniany, Rzeczka, Weewcia wielki buziak 😘 A Usterki to w nastrojach są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Komandiorze strasznie cieszę się , że zaglądnąłeś , a sprzedaż twojej miejscóweczki została powstrzymana . :D:D Trudno było ale się udało - więc zaglądaj tutaj częściej :D Czy zgadzasz się na moją propozycję i będziesz chociaż troszeczkę częściej się wpisywał :D:D A co z humorkiem czy już lepiej jest:D Do reszty ( wiecie do kogo ) POKAŻCIE SIĘ .........PROSZĘ sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeźwia mnie łyk Earl Grey z rana. Orzeźwia mnie zapach trawy za oknem, wspomnienie snu, wszystkie moje piosenki z głowy, słodki imieninowy buziak od Anny z naprzeciwka, hmmm. chyba dobry dzień się zapowiada? A co pozostali nieśmiali porabiają z rana? Halo, proszę się odezwać! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia! K.Tarkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry a raczej dobry wieczór Komandorze , ty to masz dobrze , jak w takiej sytuacji możesz być smutny:D Otaczają cię miłe osoby i cudowne aromaty ( uwielbiam earl gray Liptona ):D . Czy coś jeszce miłego się dziś wydarzyło dla ciebie ?:D Miłego wieczoru ( dla odmiany) :D Pozdrawiam Myslisz że reszta się odnajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry a raczej dobry wieczór Komandorze , ty to masz dobrze , jak w takiej sytuacji możesz być smutny:D Otaczają cię miłe osoby i cudowne aromaty ( uwielbiam earl gray Liptona ):D . Czy coś jeszce miłego się dziś wydarzyło dla ciebie ?:D Miłego wieczoru ( dla odmiany) :D Pozdrawiam Myslisz że reszta się odnajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzień dobry Sarenko, może rzeczywiście zostaliśmy jedyni nieśmiali na świecie, to dość frustrujące. A może wszyscy już na nas nie lubią? To chyba dlatego że dziś niewyspany jestem, to takie myśli. Wczoraj był dobry dzień, było i ciasto, i czekolada, i buziaki, wszystko co koty lubią najbardziej. Sarenko a co u Ciebie słychać. Widzę, że u ciebie jak u mnie - fale nastrojów. Ale chyba obecnie nastroje całkiem znośne? Pozdrawiam, macham przyjaźnie K.Tarkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Komandorze u mnie też fale nastrojów tak to już jest , ale raczej nie zapeszając to dobre nastroje przeważają:D Jedno wiem na pewno zawsze te złe będą , niestety nie da się ich wyeliminować na stałe :D Pomógłby mi wyjazd - ale......................... Przecież Sarennki nie wyjeżdzaja na wakacje , one żyją w swoim lesie i uciekają przed złym wilkiem:D A ty Komandorze czy gdzieś się wybierasz ? Jakie masz plany na wakacje ?:D A może zrobimy dyzury zanim pozostali wrócą , będziemy tak tu sobie cichutko siedzieli na topiku i wylewali swoje smutki na klawiaturę :D Pozdrawiam cię cieplutko Sarenka Pozostałe osóbki może się podpiszą ? Ustereczka ..............................................( czy ty się na nas obraziłaś ?:D) Weewcia.................................................. Zapomniany ........................................... Rzeczka................................................. Maja....................................................... Zielonooka............................................ Karin...................................................... Czy wy już nie chcecie z nami rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy po tak długiej nieobecności:) Mimo powrotu z uroczeko weekendu nad morzem nie miałam ani chwilki na napisanie kilku zdań:( niestety ciagle w biegu:( Nad morzem było cudownie zwiedziliśmy Świnoujście i najwyższą latarnię, Międzyzdroje i muzeum figur woskowych, Międzywodzie i Dziwnów, choć na plaży leżeliśmy zaledwie 4 h to zdążyliśmy się potwornie spalić, do tego stopnia, że przez kilka dni ciężko było nam się poruszać, niestety po mnie nawet nic nie widać a jednakowo bolało, a Zapomniany wyglądał jak raczek:) do teraz obieram Go ze skórki:) w Międzywodzi wypożyczyliśmy sobie skuter i muszę się przyznać, że bardzo mi się spodobało:P Obecnie oboje narzekamy na ciągły brak czasu:( więc wybaczcie nam tak rzadkie wizyty tutaj!! Serdeczne pozdrowionka dla wszyatkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszkę zmęczony, przed chwilą Rzeczkę do domciu odwiozłem, ale w końcu zaległości topikowe urosną do gigantycznych rozmiarów, z którymi nie będę mógł sobie poradzić:) Więc chociaż po trochu do kogoś napiszę:) Sarenko... Skoro wyjazd weźmiesz z zaskoczenia, wcześniej nim wątpliwości dojdą do głosu, to co mogłoby się nie udać?:) No i czasem nawet sarenki z lasu wychodzą aby odwiedzić inny... nieznany:D Może pora naprawdę na wakacje? Maju... Mam nadzieję, ze po tych 3 tygodniach zdasz nam obszerną relację ze swojego wyjazdu:D No i oczywiście duuuuużo słonka życzę:D Murdock... Czy Twoim zdaniem jedynym objawem i celem pozbycia się nieśmiałości jest zaciąganie kobiet do łóżka? Chyba nie o to tylko chodzi... A poza tym zapewniam Cię, że znam co najmniej kilka dziewczyn z którymi tak łatwo Tobie by nie poszło... choćbyś nie wiem jak chciał:P:) Komandorze... Myślę, ze Ustereczka tak naprawdę nie przehandlowała Twojej miejscówki (jak i Sarenki) tylko to taka prowokacja była:) Co by sprowokowała (jak to prowokacja:D) do pojawienia się na topiku:D No i... bardzo się cieszę, że coraz to lepsze dni u Ciebie:) Czy przypadkiem z powodu „ciasta” niewyspany jesteś?:P Tobie życzę dużo słońca, szczególnie gdy z biura się wychodzi:D Rzeczko Kochana... Faktycznie czasu tak mało jakby ktoś go skurczył i w dodatku od kilku tygodni oddać nie chciał:o Ale mam nadzieję, ze sobie z tym poradzimy:) Co do skuterka to dobrze wiesz, że kategorię A robię i od tego odwrotu nie ma:p:D Bo coś za bardzo mi się to spodobało:) Tylko, ze wiesz o wszystkim:D:P Kotuś, wiesz może kiedy będziemy mieli troszkę spokoju aby w ciszy odpocząć?:o Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko , Zapomniany - naprawdę wspaniały z was \"duecik\". Cieszę się że wyjazd się udał i tyle pięknych miejsc zwiedziliscie:D A ja w tym czasie pracowałam nad tą \"osławionę\" książką kucharską. Zupa ogórkowa - bez ogórków: 1 rosołek z drobiu 1,5 litra wody sól do smaku - pod rzadnym pozorem nie dodawać warzyw !!!!!/ absolutnie zabronione/ można jednak pozwolić sobie na wkrojenie kilku ziemniaków jeden chudziutki , malutki ogórek trzemy na tarku i wrzucamy do \"zupki\" taki wywar przyprawić śmietanką i mąką mmmmnnnnnnnnnnnniam - Smacznego Taką mniej więcej zupę ogórkową jada mój mąż. ( do wywaru dodać warzywa , po odcedzeniu się wysypie i mąż się nie dowie!!!) Pozdrawiam wszystkich naszych nieśmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż mam kilka pytań z cyklu \"dlaczego...\" : 1. Ustereczko, mój Ty nośniku dobroci anielskiej - dlaczego nie chcesz się pojawiać na forum. Ja przecież ... polubiłem Cię. 2. Kaśka, kocurku, dlaczego pani Księżniczka tak rzadko sie pojawia? Czyżby Księzniczki odpoczywały w dalekich krainach za siedmioma górami i siedmioma lasami, czy coś się dzieje niedobrego w królestwie Księżniczki? 3.Zielonooka, a dlaczego to ślicznoookie nie powracają z działeczki na noc do domu i nam nic nie piszą na forum, no dlaczego? 4.Weewciu, a co u Ciebie słychać? 5.Kłapouszku, jak to może przeczytasz to ja Ci powiem, że Kłapouszki nie mogą się dąsać na cały świat i chować na swojej polance tylko od czasu do czasu coś trzeba powiedzieć... Zapomniany, Rzeczka - cieszę się że urlop się udał. Na pewno duo wrażeń i zdjęć. Ech, aż się rozmazyłem. Z mojego urlopu w tym roku raczej nici. Sarenko, coś mi sie zdaje że będziemy musieli mocno się starać, żeby topik nie zszedł na 28 stronę w wyszukiwarce. Podoba mi się Twój pomysł, wylewania smutków na odsmutkownie może pomoże? Pozdrawiam cię serdecznie! Cieszę się, że humor dopisuje! K.Tarkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Komandorze jestem zgodnie z obietnicą , w końcu mamy pilnować dobytku............... A może oni już nie wrócą ( wiesz jak tak sobie pomyślę to robi mi się strasznie przykro , ten topik założyłam w tamtym roku gdzieś około Sylwestra - było mi wtedy jakoś tak smutno , przykro , pusto......) Tutaj pojawiły się cudowne osoby , już nie czułam się taka samotna, wiedziałam że gdzieś tam daleko jest jakaś dobra dusyczka ( nawet nie jedna ) i robuiło mi się ciepło na serduszku. Nie chcę żeby topik umarł A może już pora zgasić światło , w końcu na siłę nie da się go trzymać przy życiu ... Co o tym sądzisz Komandorze :D Dobranoc Nie ma tutaj karin ale może dziś ja na dobranoc ją zastąpię Lewy pyś 👄 prawy pyś 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Komandorze jestem zgodnie z obietnicą , w końcu mamy pilnować dobytku............... A może oni już nie wrócą ( wiesz jak tak sobie pomyślę to robi mi się strasznie przykro , ten topik założyłam w tamtym roku gdzieś około Sylwestra - było mi wtedy jakoś tak smutno , przykro , pusto......) Tutaj pojawiły się cudowne osoby , już nie czułam się taka samotna, wiedziałam że gdzieś tam daleko jest jakaś dobra dusyczka ( nawet nie jedna ) i robuiło mi się ciepło na serduszku. Nie chcę żeby topik umarł A może już pora zgasić światło , w końcu na siłę nie da się go trzymać przy życiu ... Co o tym sądzisz Komandorze :D Dobranoc Nie ma tutaj karin ale może dziś ja na dobranoc ją zastąpię Lewy pyś 👄 prawy pyś 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×