Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

No właśnie Ela jestes tam?, a piwko lubisz?. Siadaj i opiwiadaj. A jeśli nie piwko to cos tam się znajdzie, tylko powiedz na co masz ochotę. ...Buberciu -no nie daj sie prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak tak piiiwkooo! uwielbiam ten zlocisty napoj! Z checia z Wami posiedze,ale syna musze przekupic bo mnie nie chce wpuscic na kompa!!1Łobuziak okropny,spragnionej rodzicielce odmawiac! Zgrozaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alternatywna skala wiatru 0 (cisza) - Żagle zwisają swobodnie. Ster radzi sobie sam. 1 (słaby powiew) - Żagle zaczynają ciągnąć. Jeśli zluzujemy wszystkie szoty, ster w dalszym ciągu da sobie rade sam. 2 (słaby wiatr) - Żagle żywo łopoczą i łódka dryfuje bokiem na zawietrzną. Szoty trzeba niestety wybrać i złapać za ster. Wypełnienie się żagli powoduje przechyl lodki. Skrzynkę z piwem należy zestawić do kokpitu. 3 (łagodny wiatr) - Piwo nie chce już stać samodzielnie, należy je podeprzeć lub trzymać w ręku. 4 (umiarkowany wiatr) - Puste butelki taczają się w kokpicie, należy zablokować pod jedna z burt. 5 (żywszy wiatr) - Wszystkie piwa chłodzone za burta należy wybrać na pokład. 6 (silny wiatr) - Nikt nie powinien być odpowiedzialny za więcej niż jedno piwo (jednocześnie). 7 (bardzo silny wiatr) - Skrzynka z piwem nabiera tendencji do skakania po kokpicie. Należy oddelegować osobnika do siedzenia na niej. 8 (gwałtowny wiatr) - W dalszym ciągu butelkę może otworzyć pojedyncza osoba. Początkowe trudności z trafieniem do ust. 9 (wichura) - Butelkę należy trzymać obiema rękami. Tylko wyćwiczone osobniki potrafią samodzielnie zdjąć kapsel. 10 (silna wichura) - Do odkapslowania niezbędne są dwie osoby. Puste opakowania można wyrzucać jedynie na zawietrzną. Ciężko trafić do ust. Przypadki wybijania pojedynczych zębów. 11 (gwałtowna wichura) - Piwo ma tendencje do wypieniania się z butelki. Bardzo trudno pić. Wargi łopoczą i zęby wypadają. 12 (huragan) - Wszystkie otwarte butelki wypieniają się. Picie niemożliwe. Zakaz otwierania (tymczasowy). To tak apropo picia piwka w wydaniu dla żeglarzy czyli cos dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - jak sie masz??? co u Ciebie słychac??? jakieś piwko tez Ci się nalezy, no chyba że nie lubisz. ...Wdowciu a Ty jeszcze z pracy nie wróciłas ? Kalusia, Jagqdusia wpadajcie.Skorpiuś użyj jakiejś rodzicielskiej władzy,bez Ciebie piwko nieeee, co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny co z wami, pomachajcie chociaz...buziaki dla Was 👄 Ja nie wiem czy Wdowcia sie do nas przyłą czy ona nie teges za piwkiem. Mam mineralna wpadaj prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czeeeeeeeeść Wam. Dopiero się przyczłapałam z pracy. Rano miałam humor a w tej chwili trzęsie mnie straszna cholera. No bo jak to jest go diaska - po co mi urlop jak potem nie mogę zakrętu wyrobić ? Muszę chwilkę odsapnąć. Zjem coś, poczytam co się działo i do Was powrócę. O kura twarz co ten pies wyprawia ??? No tak wyczuł smażoną wątróbkę (którą uwielbia) więc sie prosi o kawałek. Ropuch przestań łajzo jedna - podrzesz mi rajstopy. No tak moge je wyrzucić bo zaczepił pazurkami.... Na razie uciekam bo córcia mnie wygania ale jeszcze wrócę. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ,dopiero wrocilam z ogrodu jestem padnieta jak wam minol dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni za piwkiem nieprzepadam ale moze byc cos innego ale dzieki wdowo zawsze po wolnym jest duuuuuuuzo pracy,jakiej rasy masz pieska?Kropka a moze by soczku sie napicPOZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu czy za to siedzenie po godzinach to przynajmniej jakieś wolne mozna sobie odebrać ?bo o zapłacie to chyba mowy nie ma ?. ...Hej ! Asia, a może piwko ???tak po pracy w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale ide sie polozyc jutro chyba sie nie rusze wszystko mnie bolli po paru godzinach w ogrodzie chyba sie starzeje zycze wszystkim dobrej ispokojnej nocy juz jutro do pracy musze rano wstac POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Ty musisz byc naprawde nieziemsko zmeczona skoro mowisz do swojego psa przez nasze forum :-p Mam nadzieje ze jeszcze wlecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie śpicie? bo ja wyjątkowo nie daje juz rady, tak mnie spańsko bierze.Wytrąbiłam całe piwsko - a co, pewnie dlatego tak mnie zmogło. Pa Dzieweczki -do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie śpicie? bo ja wyjątkowo nie daje juz rady, tak mnie spańsko bierze.Wytrąbiłam całe piwsko - a co, pewnie dlatego tak mnie zmogło. Pa Dzieweczki -do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja jak zwykkle o niczym nie wiem i się spóźniłam wcześniej siedziałam w ogrodzie i ala ogrodzenie kombinowałam ,prawie jest już zrobione.Mama w tym czasie kompa okupowała.Chętnie napiłabym sie piwka z miodem,mi starczy nie wiele ale generalnie zależy od ekipy i jak sie bawie,hm może następnym razem.A teraz siedze w kwiatach w necie z ojcem, przebieramy,wybieramy a to co zobaczylismy to jedna kropla w morzu.Dobrze ,ze mam koleżanke to na gg zawsze mi pomoże co i jak bo ja coś klikne nie tak jak trzeba Re-ni ważne ,że masz wspaniałe dzieci i zdrowie,radzisz sobie a to już jest sukces.Ja równiez nie mam głowy do dowcipów i fakt poszperam w necie aby smutkiem nie bardzo wiało.Nie moze być tak?Masz balkon to już coś,zawsze możesz posiedzieć ,odpocząć,poczytać. Kropka hahaha musi zajefajnie wyglądać picie piwka w wydaniu żeglarza Chciałam Wam pokazać pięknego kwiata ,ale nie mam zielonego pojecia jak to skopiować W kazdym razie ma nazwe Rajski ptak-Strelitzia reginae-przepiękny .Pewnie juz śpicie,ja chyba tez juz sie położe do juterka:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Ja niestety przegralam walke o dostep do kompa wczoraj(dziecie MUSIALO sprawdzic ceny jakiegos kolowrotka ,a potem gadulilo na G.G) Malisanka czytam,ze Ty tez jestes milosniczka kwiatow Znam kwiat o ktorym poszesz-bywa w kwiaciarniach,ma naprawde baaardzo egzotyczny ksztalt! Dawniej probowalam zamawiac roslinki ozdobne z katalogow wysylkowych.Byly tam naprawde piekne okazy np,trawy pampasowej,gloriozy,pustynnika,igly Kleopatry.Niestety sadzonki byly bardzo drogie i niedostosowane do naszego klmatu.Mimo,ze twierdzono w katalogu inaczej.Teraz kupuje roslinki w pobliskiej szkolce-tanio i duzy wybor. Dzis wybieram sie na zakup sukienki i butow .14 maja jestem proszona na komunie chrzesniaka,wiec musze sie godnie ;) :) prezentowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄 Na razie chociasz pomacham na powitanie,bo jeszcze się dobrze nie obudziłam,w oczach mi sie dwoi i troi. ..Zaraz kawke wypiję i całkiem inne życie.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy piwo było wczoraj pite? Bo ja tak, wytrąbiłam puszkę i ululało mnie bardzo ładnie. Nie zdążyłam nawet za wiele poczytać do poduszki. Tak niestety działa na mnie alkohol, chyba że pijam w towarzystwie, wtedy jest ok. Skorpion, Malisanka, jak ja Wam zazdroszczę, że możecie kupować kwiatuszki i pracować w ogródku! Wdóweczko, czy Twój piesek już obsługuje kompa? umie czytać to, co do niego piszesz? Wiesz jak to fajnie zabrzmiało, kiedy czytając Cię, wyobraziłam sobie pieska, który czeka aż pani napisze do niego a potem sam przeczyta. Oj, dziewuszki, jestem dziś rozleniwiona, bardzo!💤,pomimo gorącego i słonecznego dzionka. Ale kawę już żłopię! Więc zaraz dojdę do siebie, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, siedzę w pracy oczywiście, piję kawę i czytam, jak codzień Rzeczpolspolitą. I wyczytałam ważne rzeczy, o których oczywista wiemy wszyscy, ale piszę to odnośnie naszej kawiarenki. \"W wieku 40 lat najbardziej doskwiera samotność, poczucie osamotnienia, co jest groźne dla zdrowia.Liczba przyjaciół jest najważniejszym czynnikiem wyjaśniającym dobry stan psychiczny. Wsparcie mierzone liczbą przyjaciół łagodzi wpływ stresu.\" Dobrze, że mamy kaiwrenkę, prawda? Dla niektórych z nas jest to odskocznia przecież od codzienności, możliwość wygadania się, uśmiechnięcia /wpisy typu: rozmowa z pieskiem, modlitwa Rutkowski./ Ja od początku odżyłam, kiedy weszłam do Was, pisałam o tym zresztą. Choć w życiu dużo się śmieję, jestem zadowolona z rodziny, to jednak brakowało mi znajomych, tak jak pisałam, a tu....mam Was tyle👄👄🌼. Czy też to tak odbieracie? Czy poczułyście różnicę jakąś w sobie, kiedy tak bleblacie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja juz od ponad godziny ciezko pracuje , wlasnie pije kawe wiec postanowilam ze wpadne do Was i przywitam sie 🖐️ Malisanko jesli masz tego kwiatka na stronie internetowej to poprostu wpisz adres tej stronki jak bedziesz do nas pisac ...my ja otworzymy i takze bedziemy podziwiac urode tego kwiatka. Ja juz wczesniej pisalam ze kocham kwiaty we wszystkich formach , no moze poza zasuszonymi. Bedac u syna w Angli podziwialam rosliny w jego ogrodzie i bylam bardzo zdumiona ich orginalnoscia. Ma on tam duzo roslin egzotycznych a przeciez Anglia nie jest najcieplejszym krajem...jednak tam nie ma zim. W grudniu i w styczniu kiedy u niego bylam byly temperatury srednio 10- 12 stopni Wiec moze dlatego takie rosliny da sie utrzymac. Roslina ktora mnie najbardziej zdumiala to piekny duzy krzew...liści laurowych. W zyciu bym nie pomyslala ze te liscie tak rosna...czyli krzak.Podobaly mi sie takze wysokie czerwone trawy- bajka. Wielu z tych roslin nawet nie znam ani z widzenia ani z nazwy. Porobilam troche zdiec jak bedzie mozliwosc to pokaze Wam dziewczyny. Puki co pozdrawiam i zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej witam wszystkich i o zdrowie pytam :) Jak dla mnie to noc była za krótka i się nie wyspałam Każdą kostke czuje po wczorajszym kopaniu,jak pójde do ogródka przejdzie. Grace nie myślałaś o małej działeczce za miastem?Może to było by wyjście Asia64 możesz sie ruszyć?Ja również powinnam wybrać się na zakupy. Coś zacząć trzeba robić. Dziewuszki miłego dnia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak kawusia z samego rańca, od razu postawi człowieka na nogi. U mnie pięęęęękny dzień się zapowiada, już jest 18 st. ..Grace na mnie tak działa piwo i wino ululająco, ale co tam raz na jakiś czas nie zaszkodzi. ..Skorpionku nasz komunię chrześniaka to się wytracisz, w moich stronach to spore pieniądze się daje na prezent. ..Grace ja już nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji bez Was, tym bardziej że siedzę w domu i mam ograniczony kontakt z ludzmi. Wiesz są dni że można byłoby oszaleć,a tak mam Was,w każdej chwili mogę pogadać,to niesamowite jest. ..Kropeczko przykro mi że ciężko pracujesz,pociesz się tym,że jeszcze tylko jeden dzień i trochę wolnego będzie,więc odpoczniesz ..Malisanka - a może Ty za bardzo dorwałaś się do tego kopania, uważaj bo nam się rozchorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaneczki Wy Moje . Wczoraj niestety zasnęłam juz w wannie nawet nie wiem jakim cudem znalazłam się we własnym łóżku, a dzisiaj wstałam o 7. Rany Boskie zaspałam pierwszy raz o niepamiętnych czasów. Teraz siedzę w pracy i narabiam zgubione godziny. Widzę, że wczoraj dużo się tutaj działo i bardzo dobrze. Tak trzymać. PS. Pieska mam ze schroniska. Wszystkim polecam bo to najwierniejsze zwierzęta świata. Więcej na jego temat na stronie 15 naszej Kawiarenki. Z wyglądu podobny do wyżła tylko gładkowłosy i niższy. Ale go kocham najbardziej na świecie i on o tym wie. Na razie Babeczki. Nie mam czasu. Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makisanka
A co w naszej kawiarence jest tak spokojnie? Mi dotrzymuje towarzystwa 4letni przesympatyczny chłopczyk ,gramy w piłke ,budujemy zamki w piaskownicy eh te dzieciaczki najsympatyczniejsze bo jeszcze małe hahah leeece papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop , hop średniaczki gdzie Was wymiotło. Poza Malisanka nie widze tu innych duszyczek. Ja mam 2 przerwe na kawe więc ponownie naskrobie kilka zdan. Malisanko ten kwiatek Rajski ptak jest cudny . Ciekawi mnie czy w naszych warunkach moze tak pieknie kwitnac. Kiwi mnie zdumialo , bo takze nie wiedzialam ze potrafi rosnac jak pnacze. Na przyszly rok sprobuje ze 3 sadzonki posadzic na balkonie miala bym piekny i kolorowy cien. Reni ja mam miejszy balkon i nie mam pola popisu jesli chodzi o rosliny ale Ty dziewczyno mozesz sobie na nim zrobic przyslowiowy raj. Oczami wyobrazni juz widze jaki piekny zakatek do leniuchowania mozna tam zrobic. Pewnie tak robisz! Skorpionku malo Cie tu widac na topiku czyzbys szalala w ogrodzie...jesli tak to milej i owocnej pracy. Asiu i Malisanko taka fizyczna praca dobrze robi na kondycje...wiem po sobie. Owszem wszystko boli ale takze dotlenia sie kazda komorka naszego ciala. Grace masz racje z tym ze w pewnym wieku potrzeba przyjaciol nawet tych wirtualnych, a pisanie jest jakas forma dowartosciowania sie, co powoduje lepszy humor i wzrost melantoniny - hormonu szczescia. Chociaz jak juz pewnie zauwazylas u niektorych wywoluje zlosc , zawisc i glupote (pomarancze) Buziaczki dla Was , a ja dalej w kieracik pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×