Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Buber jestem pod wrażeniem, a przy okazji nie odpowiedziałeś na pytanie o cel urlopowych wojaży, aha jakie pifko wolisz???, no oczywiście wiem że zimne, tylko takie serwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała____moze zajrzysz, jeśli chodzi o opalanie to w Grecji mile widziany jest topless:) Rutkowski___jeśli chodzi o cel naszych wojazy to był-poznawczy cokolwiek to znaczy miła pani:) zawsze lepiej poznaje sie dany kraj w milym towarzystwie:) Zimny Heineken proponuje ..więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni gdzie Ty się podziewasz????!!!!!Skorpion- wyłaz już z tej piwnicy!!!! Buber- może być i heineken, ale ostrzegam ,za chwilęzacznę śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski___śpiewaj przyniosę jeszcze jedno piwko i chetnie posłucham:) A Reni pewnie ma gości imieninowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski___poczekaj bo mam jeszcze pyszne ciasto z wiśniami ktore upuekla moja żona :) Nie uciekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ma wakacje to sie wyśpi:) Ile kawałeczkow zjesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W i t a j c i e e e e Kurde !, zimne piwko z lodowki, Rutkoś kochana jesteś, ja poproszę \"żywiec\". ..Widzę że mimo upałów humorki są - świetnie, ja też się nie daję jak mogę. A wiecie że sierpień tez taki ma być ?- damy radę. Ja na szczęście dużą mam lodowkę, w ostatecznosci w kuckach się zmieszczę. ...Bielusia, Li-lcia, Rutkoś - ale Wam dobrze, toz to wymarzona pogoda na urlop. Najbardziej mi zal tych co muszą pracowac, ale cóż zrobić ? ...Li-lcia....szerokiej drogi ,wracaj wypoczęta, radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku....a może ja na to ciasto z wisniami się zalapię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielunia.....to Ty tez już jutro wyjezdzasz, ale Ci zazdroszczę. Życzę powodzenia - samych milych chwil i wogole. ..Wszyscy gdzies sobie jadą, mam nadzieję, ze sama nie zostanę na placu boju. No tak!- nastawiłam się na placek z wiśniami, mogę się tylko oblizać. Buziaczki dla tych co wyjeżdzaja - Bielunia👄Li-lcia👄- już mi smutno na samą myśl że przez jakiś czas Was nie będzie. TRZYMAJCIE SIĘ pa,pa,pa Dobrej nocy, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim milego weekendu;)) Bielunia wracaj do nas zdrowo i szczesliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W U mnie troszkę chłodniejszy poranek, Dziś Toogrusia Kawiarenkę otworzyła, a co się stało że Ty Skorpioś jeszcze spisz ?, i Malisańcia Cię nie wyręczyla. ..Wsawajcie śpiochy na poranną kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) ,,,,wczoraj tyle czekałam na to malutkie piwko z soczkiem ,że aż usnełam:) a tutaj tyle się działo oooo:) sahary już u mnie nie ma,słoneczka też wszyscy są szczęśliwi ja aż tak bardzo nie ,deszcz bardzo potrzebny ja wiem powinno padać w nocy a w dzień słoneczko:) byłoby zbyt pięknie ? i już pada,,,, miłego dnia :):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka, dawaj namiary gdzie ten deszcz- jadę tam zaraz!!!!, ok, teraz idęna kawkę, a potem czeka na mnie ostatnie 10 kilo ogorków- więcej nie zakładam, choćby mnie żywcem kroili!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA , a czy wiecie że podobno u nas na południu kraju najbliższe dni mają być najcieplejsze- no i w ten sposób, u was byćmoże sobie popada, będziecie się mieć fajnie, a ja dalej będę się smażyć- ale co tam, nie dam się:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkoś to dolnośląskie :) oj oj masz się z tymi ogórkami:) poradzisz sobie :) myk myk i będzie po robocie:) ja tez pije sobie teraz kawusie :) jeeest przeeepyszna:):) jak jeszcze ktoś chętny to prosze bardzo -wszystko przygotowane:):):) lody to raczej wieczorkiem:),,,a kilogramów przybywa a co tam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu....dawaj tego deszczu choc trochę do mnie.Ja tam jakos daję radę, ale te biedne drzewa przed balkonem, i trawa, nie mogę patrzeć jak błagają o ratunek. Rutkoś.....ale z Ciebie pracuś, az mi wstyd. Ja wtym roku tylko 20 słoików ogorkow zrobiłam. Malisańciu....ja tam na lidy się piszę, mnie kiligramów nie przybędzie. Na razie, miłego dnia Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ... U nas nareszcie pada deszcz i sie ochlodzilo!!!!!!!!!!!!!!!Jejkuu az zyc sie chce! Buber ale miales wyjazd bogaty we wrazenia estetyczne :) ;) tylko pozazdroscic......... Ja choc jestem skorpionica i powinnam uwielbiac upal zdecydowanie wole chlod wiec dzis jestem baardzo zadowolona ...temperatura na dworze tylko 25 stopni. Dziewczyny czyli Biala,lila i rutkowski milego wypoczynku,mnostwa przemilych wrazen.... Wczoraj imprezowaliscie...i bylo piwko i placuszek z wisniami Bubera .....ajajajjajaj ile stracilam.Och normalnie nie moge przezyc! Ale jakos musze dac rade.......musze i juz!Aby tego dokonac ide zjesc loda i pogonic corke do odkurzania......i sama biore sie za obiad! Milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Skorpionku....u Ciebie też pada, ale Ci fajnie, a u mnie nic a nic. Ale całkiem nie uschłam, udalo się przeżyć kolejny dzień, więc nie jest zle,a napewno będzie lepiej. Tego placka z wiśniami też nie mogłam przeżyć, nie załapałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop ! hop !- jest tu kto ??????? Gdzie jesteście ?????? ERLEND, NIKA...Co u Was słychać, coś się nie odzywacie. ..Kalusia, Jagqdusia....żyjecie ? ..Kropcia chyba całkiem juz o nas zapomniała, pomachaj nam chociaż, niech wiemy przynajmniej ze żyjesz. ...Mnie dziś bolą wszystkie gnaty, jak myslicie, czy to też wina upalów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buberku....liczyłam na to, dziękuję Ci bardzo. Ten placek z wisniami śnil mi się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpioś...słyyyyyszyyyyysz ???- wpadaj na placek ino migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ REni nie ma sprawy zapraszam jest jeszcze sporo tego placka:) No i Skorpionka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku.....placek pychaaaaaaaa, powiedz żonie że smakował. Dobra z niej kobieta, sam się wczasowałeś.....a Ona ciasto Ci upiekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Re-ni na wezwanie.....umm zostalo i dla mnie wisniowego placuszka ..o jak sie ciesze..ale Cie Buber malZonka rozpieszcza.....:) ;)ale to i dobrze bo...............na tym i my skorzystalysmy i mamy okazje sprobowac tego rarytasu... Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×