Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Bielusia......mam nadzieję ze Cię nie uraziłam tym \"że mi podpadniesz\", nie chciałam żeby zabrzmiało jak straszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni oczywiscie, że nie. Ja się tak szybko nie obrażam. A tak prawdę mówiac masz prawo nas ustawiać do pionu jako nasza \"właścicielka\". PS. A poza tym - już mi lepiej. Mąż mi przysłał stronę, gdzie są videoklipy mojego naj..naj...naj... wykonawcy i ja się właśnie napawam. Muszę iść z Ropuszkiem ale jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe!!! jestem już po urlopie na działce. Pierwszy tydzień była pogoda, a póżniej mokro, nudno ,smutno i do domu daleko.Pracowałam w ogrodzie wycinałam stare drzewa i zbyt rozrośnięte krzaki , jeszcze mnie bolą ręce. Najdziwniejsze, że koleżanki w pracy powiedziały że wyglądam na wypoczętą i zrelakso- waną ....nooo i niech tak będzie. Poczytałam Was trochę, ale mam mało czasu bo w sobotę mam ślub i wesele mojego siostrzeńca .Zjedzie się sporo rodziny i u mnie będą nocować krewni , a chałupa zakurzona i trzeba solidnie posprzątać. Reniulka, Ty jak moja mama z tym przestawianiem mebli. Czasem po przyjściu ze szkoły szłam do pokoju i okazywało sie, że już w nim nie mieszkam tylko w tym drugim.U mnie w domu meble stoją jak staly, tak że mogę w nocy .nie zapalając światła wszędzie trafić. Toogra -piękny wiersz, ale ja muszę narazie zamknąć uczucia na klucz i zanużyć sie w codzienności i pilnować jej żeby sie nic nie pogorszyło. Bielunia poszerz ten dół posiedzimy tam we dwie, pogadamy, może się pośmiejemy i łatwiej będzie wyjść z opresji. Dobranoc ........ do jutra............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Lila, witaj. Miałaś czynny urlop jak widzę. Ja po urlopie nie mogę się przestawić ale to minie... Idę z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nadrabialam zaleglosci,czytajac Wasze wpisy:( Smutno zrobilo mi sie kiedy czytalam co w swoim zyciu musial przejsc Ropuszek.Biala ,Ty jestes bardzooooo dobry czlowiek.My mamy kotka i ciesze sie,ze przyszedl do nas bez \"bagazu\" przezyc,po prostu kupilismy go w sklepie ze zwierzatkami,jest z nami juz 15 lat,ale ciagle mysli,ze jest taki \"dzidzius\" koci.Dla nie wtajemniczonych (czytaj :kanadyjczykow) na imie ma Oliver,ale wtjemniczeni wiedza,ze to zwykly Olus,Olek albo Olunia.On jest taki madry,ze reaguje na dwie wersje jezykowe swojego imienia.W ciagu swojego zycia nauczyl sie tylko co znaczy \"chodz\":) .Kropka 45,witam z powrotem,trzymaj sie dzielnie,ja tutaj spotykam czesto takie \"rozdarte\" Rodziny i to nie tylko polskie.Zycie czsem potrafi tak sie powiklac❤️.Toogra,jestes dzielna dziewczyna❤️.Skorpionku,czy jestem taka sportowna? ,wiesz ja bardzo lubie dbac o siebie,swoja aparycje.Dla mnie to duza satysfakcja ,taki juz ze mnie dziwolag:( Lila, trzymaj sie dzielnie.Tez jakos tak mi dzisiaj smutno,to moze jednak juz pojade do domu,zawsze lepiej czuje sie kiedy zaczynam krecic pedalami.Jutro zajrze do Was,spijcie teraz smacznie,Re-ni,Malisanko -usmiechy dla Was no i przyjaznie macham w strone Buberskiego.Dobranoc dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani.Nareszcie nasza paczka zbiera sie znowu w peelnym skladzie!Zaczyna byc jak dawniej...roznokolorowo...i wesole zarty dla poprawy nastroju i madre zlote mysli.....i w koncu najwazniejsze...nasze wpisy.Wrocila Kropka,biala,li-la....:)znowu kawiarenka zaczyna tetnic zyciem! Ja jestem teraz troszke zagoniona i mam sporo pracy..takiej domowej(mam duzy dom)Ale obiecuje,ze pozniej bede wolniejszai bede sie bardziej udzielac. Hmmmm a odnosnie dolow....zly to i niemily czas gdy sie w nie wpada......ale na szczescie jakos sie z nich wygrzebujemy.Pomalenku badz szybciej ale wygrzebujemy......Bedzie dobrze babeczki....bedzie! Jejku zmykam na kawke bo spadne z krzesla....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]czesc] ale straaaaaasznie zaspane i ziewająceeeee to cześć jednak Skorpionka nikt nie przebije !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie rano padalo,,a teraz przedziera się słonce.Moje dziecko jedzie na dzialke do dziadkow,,,w sobote na weekend Ja dojade,,,wiec teoretycznie mam 2 dni spokoju.Dzis umowiłam się po poludniu ze znajomą,,,,,jest to nasze pierwsze spotkanie,,,,znamy się tylko z blogowania,,,teraz przyszedl czas na real.Dobrze,,że trafiłam na waszą kawiarenkę,,,tu powoli czuję się jak w domku,,,,takim z samymi dobrymi duszkami.Pozdrawiam ,buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...Dziś u mnie słoneczko ani myśli zaświecić, ale nie szkodzi. Kawka mnie zaraz pobudzi do życia, zrobiona czeka, och ! jak pachnie. ..Pozdrawiam Kochani - miłego dzionka🌼🌼🌼 Pa,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno dotarłem do pracy:) 🖐️Toogra 🌼i wszystkim paniom [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie. Dawno mnie nie było, nie mam wogóle czasu wolnego, takiej chwilki dla siebie, w pracy młyn, już ponad miesiąc mam zastępstwa. Często jeżdżę do wnuczka, dwa dni jak go nie widze to tęsknię jak wariatka, a potem wracam wieczorem do domu i tylko spać, bo rano znowu kierat. W nieedzielę mamy chrzciny, u mnie w domu, więc znowu mnóstwo pracy. Ale malutki jest cudowny i rekompensuje wszyskie problemy, zmęczenie mija jak tylko go biorę na rękę. Milego dnia i pracy, bo widzę że wszystkie jesteście zapracowane i w domu i w pracy. Taki nasz człowieczy los. Napiszcie mi jak wstawiać te emotikonki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koniec błogiej ciszy i sspokoju- mlodzież wróciła w domowe pielesze, i oczywiście zaraz po wejściu do domu ,bieg doswojego pokoju ,i tęskne spojżenie na komputer......, żegnajcie blogie noce spędzone w świetle monitora, teraz sprzętem zawladnie młodsze pokolenie, a matce pozostanie nędzne skamlanie o dostęp do klawiatury.........!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🌼 🌼 Na mazowszu piękna słoneczna pogoda ani śladu deszczu.Przyjemnie było wstać...o dziwo dzis o normalnej porze. Cały dzień biegałam po urzędach , bankach, biurach. Narobiło mi się tyle zaległości w papierkowych sprawach , że jeszcze jutro sobie pobiegam. Pasjami tego nie cierpię ale cóż robić ,trzeba to biegam. Do końca sierpnia mam jeszcze luzik od pracy więc wykorzystam ten czas tylko dla siebie i rodziny. Bo muszę Wam powiedzieć dobrą nowinę...przyleciała moja córcia z Angli ale nie sama, syn z nią przyleciał i posiedzi w domowych pieleszach aż 3 tygodnie. Z jednej strony się cieszę a z drugiej złoszczę bo to oznacza że na święta pewnie ja będę musiała polecieć do Angli. Nie lubię tam spędzać świąt bo nie maja takiego uroku jak w Polsce...brak śniegu , nastroju, sama komercja. Ale cóż coś za coś. Właśnie obiadłam się w nieprzyzwoity sposób śliwek i jabłek. Tak mi tego na emigracji brakowało że teraz nadrabiam w dwojnasob...już mnie zaczyna brzuch boleć. I dobrze mi tak łakomstwo nie popłaca, ale jak tu sie oprzeć takim cudnym owocom. Biegnę zaparzyć miętę a Wam życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha kochani dziś mija równo pół roku od założenia tego forum więc....chyba trzeba to uczcić Reni to dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A dla wszystkich forumowiczów słodkie całuski. Jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka__dzieki za przypomnienie, stawiam sie z butelka Johny Walkera , serwuje z woda i lodem:) Kropka trezba jakos wywołać wszystkich forumowiczów z tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, ooo ile nowości aż przyjemnie:)🌼 ,,,u mnie dzisiaj była piekna pogoda ,ciepełko słoneczko:) teraz moge juz troszke odetchnąć a miałam dość pracowity dzionek,ale sympatyczny:) ,,,to już pół roku? nie do uwierzenia :):):) Reni🌼🌼🌼 Toogra jak spotkanie w realu z netową znajomą? bardzo jestem ciekawa:) zdradź choć cokolwiek:) pozdrawiam :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na wezwanie, chętnie wzniosę toast za pomyślność i dalsze trwanie topiku i oczywiście za zdrowie Reni..........założycielki. Biała........opowiedz o uprowadzeniu i szczęśliwym odzyskaniu Ropuszka..nie daj się prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jestem cala,,,,,chociaz szlam z obawa,,,,,ale nie zaluje....Nie mam pojecia czy się jescze spotkamy,,bo to trochę inna bajka.Teraz moczę nogi,,,bo zrobiłysmy duzo kilometrow.Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowie pytam,chyba koniec wakacyjnych wojazy,wszystkie sie odmeldowyja i Buber zaglada,jak ucztowac to ucztowac,przyniose zakaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....Przed chwilą dotarlam do domu, a tu taka okazja do świętowania. Trzeba to uczcić, Kropciu jak miło że na to wpadłaś. Jak ten czas leci, aż trudno uwierzyć że to już poł roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni skarbie tak naprawde to wczoraj byla ta półrocznica...ja też nie pamiętałam. Dziś przez przypadek zwróciłam na to uwagę. Czas faktycznie szybko leci aż strach myśleć...ale co tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście jeszcze ?, Buberku fajnie że coś mocniejszego przyniosłeś, bo ja mam tylko piwo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nastawiłam się na imprezę, a tu nic z tego. Trudno się mówi, zmykam nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Wczoraj nie udało mi sie do Was zaglądnąć. Miałam kłopot z kompem. Cały czas mnie wywalało z Neostrady i musiałam przeinstalowywać wszystkie programy. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Powoli gramolę się z mojego doła i myślę, że już niedługo wszystko będzie jak dawniej. W pracy ostatnio okropna atmosfera. Prezesowi plany nie wyszły i szuka winnego zły jak diabli. Robię wszystko żeby nie podpaść ale zawsze się znajdą jakieś pierdoły a mnie ma pod ręką. Cały dzień siedzieć jak na szpilkach, nerwy napięte do granic wytrzymałości i jeszcze mam się uśmiechać.... No dobra uciekam do roboty. Miłego dnia. Pozdówka dla wszystkich. PS. Re-ni jak mi nic nie wypadnie to dzisiaj robimy imprezę rocznicową , zgoda? A co na to pozostali ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !Kropeczko Ty z nas jestes najuwazniejsza...ja przeoczylam te nasza polrocznice...:) alez ten czas leci..... Jak czytam u Was wiele sie dzieje..chrzciny,przyjazd dzieci z Anglii,spotkanie ze znajoma z netu w realu.......:) ....u mnie jest teraz okres ciszy i spokoju.........syn okupiony do szkoly,corcia jak to mloda dziewczyna ciagle gdzies bryka i podbiera tatulkowi auto ku jego niezadowoleniu:) ;) ja mam ostatnie dni wolnego i ciesze sie swoim ogrodem i latem.Jutro przyjezdza do mnie brat z rodzinka wiec bede miala dzis troszke wiecej zajec......ale to taaaakie mile przygotowania:). O ! jeszcze cos mi sie przypomnialo-kupilismy po raz pierwszy rybe maslana do smazenia,kosztowala 24 zl kg i wiecie co?Jej miesko wygladalo tak apetycznie(bylo bielutkie jak mleko)ale jest to chyba hmm ryba ciezkostrawna bo ..hmmm wszystkim bylo ciezko po jej zjedzeniu ,musielismy sie ratowac kroplami mietowymi !Ufff Milego dnia!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - maslan powiadasz ? Weszła w google ale znalazłam tylko to : Maslan - Robak internetowy, którego działanie polega na rozprzestrzenianiu się za pośrednictwem poczty elektronicznej, wyłączaniu programów antywirusowych i firewalli, przechwytywaniu haseł wpisywanych w przeglądarce oraz nadpisywaniu określonych plików. A pod maślan - znalazłam jakieś informacje chemiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nikt nie przebije !! Pamiętacie mój poprzedni nick BIAŁA WDOWA ???? No to poczytajcie. .Nasz sklep działa w swoistej \"dziurze prawnej\"- nasiona marihuany nie są nielegalne. Jednak Polskie prawo zakazuje namawiania kogokolwiek do produkcji/spożywania konopi. Udzielanie informacji na temat hodowli natomiast mogłoby zostać za takowe uznaneWhite Widow Feminized Seeds 10 nasion-129zł Biała wdowa czyli jedna z najmocniejszych roślin dostępnych na rynku o bardzo słodkim, owocowym zapachu. Ma ona bardzo gęsto zbite topki o jasnym zabarwieniu. Niemal w całości pokryta jest jasną lepką żywicą. GORĄCO POLECAM!!! I co Wy na to ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bube
Biała___jestem ZA! O ktorej imprezka?:) Bo trzeba wcześniej zwolac wszystkich:) A Co do tej rosliny to skad mogłaś wiedzieć? A gdzie Toogra ? Ostatnio rano zawsze była:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×