Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Reni odnosnie zapału to ja po prostu muszę jeśli chcę wykonywać na obczyznie swój zawód. Mimo całego szacunku dla ludzi parajacych się pracami typu sprzatanie czy innymi pracami fizycznymi ja nie chcę tego robić...nie to zdrówko i nie ten wiek. Więc mimo iż czeka mnie jakieś pół roku naprawdę ciężkiej pracy to jednak warto dla faktu że będę mogła kontynuować tam to co robię tu i teraz. A co do nauki z młodzieżą to wiesz jak to jest...oni mają swój światek niekoniecznie otwarty na starszych i to wywołuje u mnie ten dyskomfort.Ale jakoś to będzie...da się radę :p Teraz już uciekam spać ale dodam jeszcze że coś musi w tym być że gotujemy to samo hahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....U mnie piekny dzień sloneczko swieci i jest cieplo. To ma być Grudzień ?, i bardzo dobrze zaoszczędzi się na centralnym. Jak na zlość znowu nie mogę się do Was dostać, to już kolejna proba. ....Asia...dawno Cię nie bylo, fajnie że chociaz pomachasz, wiadomo przynajmniej ze zyjesz. Odzywajcie się Dziewuszki, wiem że czasem nie ma o czym pisać, ale zawsze coś tam można skrobnąć. ...Milego dzionka Wszystkim życzę, zapracowanym troszkę odpoczynku. Teraz zmykam bo obowiązki wzywają. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) eh i umne isloneczko jak milo a temp. dosc wysoka choc ja wole jak jest leciutko na minusie- eh, taka fanaberia ;) Milego dnia Wam zycze moje drogie, zeby sloneczny byl nie tylko na dworze ale w Was, przede wszystkim :) i wokol Was. Ostoanio widze tylko ktos na chwilke wpada, ja tez, to inna rzecz... Kropka- gratulucje smaoaparcia, ja sie tez ucze ostanio angielskiego, ale chyba talentu nie mam ;). Re-nie- kobieto, jak ja lubie golabki, toz mi slinka okropna leci teraz :). Mniam :) Pozdrowienia dla Was serdeczne, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia.....wpadamy na chwilę to fakt, ale dobre i to. Ja mialam się brać za sprzątanie ale jak na razie to się obijam. Aaaaa tam nie masz talentu do angielskiego, masz chęci do nauki, a nauka nie idzie w las. ..Przynioslam Ci goląbki, szkoda mi się zrobilo ze tak Ci ślinka leci. Wczoraj robilam specjalnie dla syna, też się ucieszy jak przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pouciekaly nie ma nikogo.Mowiłam że w końcu sama zostanę. Kropciu wpadnij jak wrocisz z kursu, jak juz odsapniesz ma się rozumieć. Inne Dziewczyny tez mogłyby w końcu zajrzeć - Maria,Nimfa,Li-lcia, Rutkoś,Kala, Toogrusia, Asia. Pogonic smuty, lenia przepędzić na inny topik- zaraza !, uczepił się \"Kawiarenki\" ...Cierpliwie czekam przy herbatce. Jak myślicie Biala zaprosi na parapetówę ? O masz !!! juz i ja się nasiedziałam, syn wpadł jak burza, muszę zmykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Muszę powiedzieć że szłam dziś na ten kurs jak na ścięcie w stu procentach przekonana że będę w grupie z młodzieżą. Ale jakże miło się rozczarowałam. Podobne obawy miało jeszcze kilka osób. Okazało się że 4 osoby były w moim wieku...reszta to ludzie w przedziale wiekowym od 24 do 34 lat. Atmosfera miła, ludzie otwarci...2 lektorów i facet od komputerów ponieważ będziemy się uczyć oprogramowania w wersji angielskojęzycznej. Po dzisiejszym dniu stwierdzam pełny profesjonalizm i głęboko wierzę że moje pieniążki nie pójdą na marne. Piszecie dziewczyny o ładnej ciepłej pogodzie, a u nas przymrozek rano był aż biało na dachach i autach. Przez cały dzień powiewał lekki ale mrozny wiaterek. Dla mnie ta pogoda to dramat....nienawidzę zakładania na grzbiet tony ciuchów. Męczy mnie to i krępuje ruchy, a że ze mnie baba energiczna to w dwójnasób mnie to wkurza. Acha jeszcze jedna refleksja po 8 godzinach intensywnej nauki mimo przerw wróciłam tak zmęczona że padłam i spałam przez prawie 2 godziny. Jednak nie jest to takie proste jak mi się wydawało i kurcze doszłam do wniosku że każdy wiek ma swoje prawa...nauka dla młodych a dla mnie spokojne popołudnia przy kawce i dobrej książce. Ale przetrwam żeby nie wiem co...no chyba że padnę, ale to już siła wyższa. Kochani miłego wieczorku życzę wszystkim piszącym i czytającym ten topik. Reni nie martw się dziewczyny wrócą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni, przepraszam, musialm zniknac z netu, jechalam z kolezanka na zakupy, nie lupilysmy nic ciekawego dl asiebie.. ale troszke rozrywki ;). A za gołąbki dziekuej, sobie je wyobrazilam, na pewno pyszne, bo ...ach.... :) Kropka- oj znam to z autopsji...oj oj znam Pozdrowienia dla wszystkich, milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie pogda typowo jesienna dobrze ze nie pada ja tak nie lubie deszczu marzy mi sie lekki przymrozek i choc troszeczke sniegu ale jak znam zycie pewnu tu niebedzie odkad tu mieszkam snieg byl tylko 2 razy wiec gdy moja najmlodsza latorosl miala chyba ze 4latka snieg pokazywalam mu na zdjeciach z mazur tam bylo -24 powietrze zeskie i duuuuuuzo sniegu a teraz mamy swieta typowo wiosenno jesienne ale chociaz na ulicach w domach pala sie lampki mieszkania sa juz dzis udekorowane typowo swiatecznie dzis zaczynamy pierwsza niedziele adwetu wiec na stolach bedzie sie palicswieczka jak tak lubie ten czas choc pracy jest az za duzo przychodze padnieta i jeszcze wieczorkiem uczyc sie jezyka wiec pezychodze o10wieczor i dlatego czasami tylko pomacham zycze wszystkim milego i pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....Asia......a u mnie wlasnie lekki mrozik i sloneczko świeci. Szkoda że bez sniegu, w Grudniu to jakos tak dziwnie. A swięta bez śniegu to juz wogole bez zadnego uroku. ....Kropciu.....to fajnie ze tak trafilaś i jestes zadowolona. No bo nie sztuka wydac pieniądze, zwłaszcza że to nie mała kasa jak wspominalas. Napewno w mlodszym wieku nauka łatwiej przychodzi, ale dasz rade bo bardzo Ci na tym zależy. ...Ewcia.....dla mnie zakupy to raczej kara, dlatego często kupuję cos bez sensu. Teraz te prezenty pod choinkę...chyba glowa mi pęknie. Miłej Niedzieli, smacznych obiadków.Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane:))jestem,,,ale na momencik,,,teraz zyje juz nie moimi klopotami z pracy,,,a dzieje się duzo:(,,,ale zyję operacją mojej mamy o ktorej Wam kiedys wspominałam.Dzis bylam z synem na obiedzie u niej,,,zachowywała się tak jakby z Nami się zegnała.,Wrociłam do domu cala zaryczana. Pozdrawiam wszystkich i przepraszam,,ze nie włączam sie w dyskusje,,,wiem ,,ze zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. .....Toogrusia....nic na to nie poradzisz, co ma być to będzie. Trzymaj się jakoś - SIŁA W NADZIEI. Ja rozumiem Twoją sytuację i bardzo Ci wspołczuję. Moze operacja się uda i wszystko będzie dobrze. Wiem że się tym wszystkim martwisz. .....Wcześniej nie zaglądalam bo starszy syn z rodziną byli na obiedzie, a po południu mialam niespodziewanych gości. Dopiero usiadłam zeby spokojnie wypić herbatę.Trochę posiedzę poczytam i trzeba się zbierać do wyra. Szkoda że Manny już z nami nie pisze, ciekawe czy nadal jezdzi do pracy rowerem. A moze u niej zima ? ....Dobrej nocy kochani, do miłego zobaczenia. Jak najmniej problemów w nadchodzącym nowym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedzialek, neistety chmurny taki ale coz, w konciu taka pora roku a i tak bardziej to jesien niz bozonarodzeniowy miesiąc.... Toogra ,bardzo Ci wspołczuje, bo rozumiem co przezywasz...Moja mam przed operacja wiele lat temu tez tak sie zachowywala, ale jest dawno po operacji i mama czuje sie dobrze, psychicznei tes doszla do siebie...Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze, po protu wierzyc! Reni - Mielgo dnia, spokojnego :) i innym Dziewczynom tez zycze udanego podniedzialku. Zajrze po pracy, bo teraz smigam do roboty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...Już prawie poludnie a ja niedawno zwleklam się z łózka. Czy to normalne ?, a gdzie w koncu mam się śpeszyć - tak sama sobie tlumaczę. Wszystkie zapracowane więc chętnie kawkę Wam zrobię, mogę nawet posłodzić i zamieszać zeby tylko mial kto pić. ...Ewciu dzięki, siedząc w domu trzeba się więcej wysilić żeby miło spędzić dzień.Ale jest to mozliwe, wyłącznie ode mnie zalezy. Ja milej pracki Ci zycze, zwlaszcza że to Poniedziałek. Po weekendzie czlowiek rozleniwiony jest. ..Zaraz wybieram sie na Pocztę porobić oplaty. Niewiele zostanie w portfelu a tu święta idą. POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Reni..W domku czas zorganziowac trudniej, prawda to...a rachunki , ehhh, szkoda gadac. nie lubie :(. .Eh,pusciutko w kafejce, eh, ja z pracy wrocilam i teraz dopijam kawe parzona rano :) bo pol kubka zostalo :). Podjadam obiadek z wczoraj tez mam pol garnka i slonko podziwiam, bo zza chmur wyszlo. Ma przyjsc kolezanka, popijemy kawke i kawalek ciacha, bo zrobilam serniczek i dzien za nami...Zagladne pewnei wieczorkiem , pozdrowienia dla Wszystkich,Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Dziewczątka i Ty Buberku !!! Żegnam się z Wami na jakiś czas bo nie wiem kiedy uda mi się znowu wpaść do Naszej Kawiarenki.... Jadę już na swoje śmieci-córcia zostaje z chłopakiem i zabiera komputer a drugiego na razie nie kupimy... Będę do Was zaglądać w miarę możliwości i obiecuję, że na pewno będę o Was pamiętać i ciepło o Was wszystkich myśleć. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie spędzone razem chwile i będę baaaaaaardzo tęskić... Papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczyną dziękuje za podtrzymanie na duchu,,,w spr.mojej mamy,,,dzis zrobili jej badania,jutro jescze tylko konsultacja i prawdopodobnie operacja. Bielusia wracaj szybko,,,pamietaj,ze godzinka w kawiarence netowej to tylko 2 zł.... Pozdrawiam wszytskich,,cieplutko,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bielusia.....ja myslałam ze Ty już w piatek wyjechalaś i nawet pomyślałam ze tak bez pozegnania. Nie dowierzalam i mialam rację. Szkoda ze na jakiś czas musimy się rozstać, takiej osoby jak Ty będzie brakować. Obiecujesz że nie zapomnisz,liczę na to. Powodzenia Ci życzę,będziemy czekać na wiadomosć jak Ci się wiedzie na nowych śmieciach. Wpraszamy się na parapetówę. ..........DO ZOBACZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogrusia....trudne dni dla Ciebie i Twojego taty, żeby tylko było dobrze - trzymam kciuki. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorkiem choć pewnie tu już nikt nie wpadnie. Dopiero niedawno wróciłam do domku po całym dniu pracy i nauki. I tak już będzie aż do niedzieli. Nie gniewajcie się proszę jak czasami nie zajrzę do was. Toogra tak mi przykro z powodu Twojej chorej mamy, ale pozwolę sobie na stwierdzenie że nie można z takim pesymizmem myśleć o chorobie. Myślę że strach ma wielkie oczy. Grunt to się nie poddawać i być dobrej myśli.Życzę wam obu dużo sił w tych trudnych zmaganiach z chorobą i mocno trzymam kciuki za udany zabieg. Bielusia będzie mi smutno bez ciebie i kawiarenka opustoszeje. Postaraj się choć na chwilkę wlecieć do nas.Pamiętasz ja z drugiej półkuli pisałam. Reni słoneczko ty się ciesz swoim wolnym czasem , bo ja czasami swój cień gubię z pośpiechu. Dziś miałam takie momenty że wiele rzeczy robiłam jak przysłowiowy pies z wywalonym jęzorem. Zaraz kładę się do łóżeczka i spać , spać, spać. Dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu ja się nie będę gniewać, ale myślę że znajdziesz chwilę. A dzisiaj śpij dobrze, niech Ci się coś miłego przysni. ..Wszystkim oczywiscie też zyczę dobrej nocy. Babeczkom co dawno się nie odzywały i Buberkowi chciałam powiedzieć ze tesknię za Wami. Maria ..Mam nadzieję ze Skorpioś niebawem tez się pojawi bo nie wyobrazam sobie inaczej. DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ....Hop, hop otwarte, tak na wszelki wypadek jakby się ktos pytal. Kawka się parzy- Zapraszam. .....Moze Św. Mikołaj zawita ?, przecież jestesmy grzeczne prawda ? Dobrego dnia - POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaglądam, ale Dziewczyn jak nie bylo tak nie ma. Kawka nie wypita, wszystko wystyglo. Srara wiara nie chce się odzywać,a i Nowi omijają Kawiarenkę z daleka. Ale ja mam barani upór i tak latwo się nie poddaje. Puki co biegnę zapłacic za internet bo za chwilę mi drogę odetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reni, witajcie nieobecni. Mam chwilkę przerwy to wleciałam, za godzinę biegnę na kursik. Ja Reni tak pół na pół trochę byłam grzeczna a trochę niegrzeczna. Może załapię się na prezent. Dzięki za kawkę żeby nie ona to nie wiem jak ja bym dziś funkcjonowała ...Ta paskudna deszczowa pogoda brrr. Ale podobno od 20 grudnia ma przyjść prawdziwa zima ze śniegiem i mrozem. Było by bajecznie...święta zasypane śniegiem.To już tylko 3 tygodnie do świąt. Niedziele poświęcę na szukanie prezentów i jakieś niepsujące się produkty trzeba by kupić.Pózniej to już tylko gotowanie , szykowanie i inne prace przedświąteczne. Jak ja się wyrobię to już całkiem nie wiem...chyba nocami. Pozdrawiam i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chciałam tylko powiedziec,,,ze juz po operacji,,,,mama niedawno się obudziła,,,,ma problem z mowieniem,,,,ale mam nadzieje,ze bedzie oki.. Pozdrawiam wszystkich. Buber mam nadzieje,,ze sms doszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....Ja piję już drugą kawkę, mimo ze przepiękny słoneczny dzionek ale głowa cięzka. Cociaż podobno druga już nie pomaga na ciśnienie. .....No jak tam Babeczki czy Sw.Mikołaj zostawił cos pod poduszką ? Ja nawet na to nie liczylam, bo my robimy sobie prezenty pod choinkę. Pewnie ze fajnie by bylo tez na Mikolaja, ale skąd brać na to kase. Niby to tylko drobne upominki ale jednak. ....Kropciu...no wlaśnie do swiąt juz niedaleko, martwisz się kiedy wszystko zrobisz. Ja mam duzo czasu, muszę tylko dobrze zaplanowac. Ale puki co leń mnie dopadl, uczepił się jak rzep psiego ogona i tu jest problem. ...Toogrusia.....to mila wiadomość ze juz po operacji. Teraz powinno być coraz lepiej. Wiem ze nie jest latwo tak myśleć, bo sama mam problem z mamą. Na wiele nie liczę bo to juz wiek, ale pocieszam się ze jak przyjdzie koniec to ja dam sobie z tym rad Skorpionku........wracaj szybciutko, zobacz jak tu malo się dzieje. Wygląda na to ze Kawiarenka się nie obędzie bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... a mikolajkowy dzien ,ale jakos mi smutno...I tak bywa.....coz.Kawe piję kolejna, a sloneczka nie widac zza chmur :(. Toogra, bedzie dobrze, zobaczysz. Po operacji czesto sa rozne problemy ktore mijaja, nie martw sie - wszystko bedzie ok. Reni - co do prezentow to wlasnie chyba drobiazgi fajne, takie milusie są, a u mnie sutuacja byla skomplikowana i z tego wsyzstkiego zapomnialam raniuchno dac a teraz to dopiero za iles dni....:(. Mam do siebie pretensje , ze taka durna jestem :(. Kropka- przygotowania do wait- lubie ale nastroj w tym roku mam malo swiateczny, a i pogoda tez nei sprzyja...Czasu malutko ,nie ma ochoty za cos sie zabrac , zreszta tegoroczne swieta beda dla mnie nie takie fajne jakbym mogla cchiec...Wiem...Czasem tak musi byc. Bede tesknic za kims bliskim bardzo, oj bardzo.... Pozdrawiam serdecznie wszystkie koelzanki z kafe...zagladac bede dzis co jaksi czas, moze spotkam kogos i porozmawimy, potrzeba mi tego dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewka, fajnie ze jesteś. Tak wpadlam między sprzątaniem, dziś tylko w jednym pokoju. Robota nie pociąg poczeka. A Ty co porabiasz, jestes w pracy czy w domciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc]:) Ewa...moge z Tobą pogawedzić na kafe ale poźniej lub wieczorem:) Reni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×